reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

deportacja
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 12 Lut 2010, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AcidBurn napisa:
Jakbym miała chęć i wolę to piramidalne zlepy można utworzyć z Twoich wypowiedzi. Przykład?


No jasne, wal przykladami a nie ogolnikami.

AcidBurn napisa:

zatroskany napisa:
Twoja pisanina jest najlepszym przykladem po co pisze sie odpowiedzi. Idiotyczne sugestie o "normalnych swiatach" i tym podobne bzdury
bez urazy, ale na idiotę to Ty tutaj nierzadko wychodzisz


Znowu bez konkretow tylko "nierzadko".


AcidBurn napisa:

zatroskany napisa:
To jest doskonaly przyklad jak dziala prosciutki umysl i rozpowszechnianie taniej demagogii
jak widać prościutkie umysły i tania demagogia wszechobecna
zatroskany napisa:
Bardzo dobrze ze piszesz tu swoich urojeniach

kolejna osoba z urojeniami... tylko zatroskany widzi przejrzyście ;]


Tu dobrze widac metode jaka uzywasz, brak konkretow tylko personalne kopniaki. A w tej dyskusji do ktorej nawiazujesz chodzilo o to co napisal

police55 napisa:
A swoją droga, w każdym normalnym kraju, zabójcy policjantów raczej nie dożywają swojego procesu, a nawet doprowadzenia na posterunek.


Czyli on po pierwsze sugerowal ze Polska to nie jest normalny kraj. W porzo, niech mu bedzie ze Islandia to jest normalny kraj. Ale do tego napisal ze w normalnym kraju zabojcow policjanta sie zabija na miejscu . Na zwrocona uwage ze tak sie nie dzieje w normalnych krajach podal dwa linki w ktorych policja w USA i NZ zabila mordercow policjantow w czasie oblezenia z bronia w reku. A policja w Polsce aresztowala bandytow ktorzy nie mieli broni palnej i nie stawiali oporu i to ma byc nienormalne.

Jak nazwac taka pisanine, czy jest to piekne i logiczne? Ty na te wypociny kompletnie nie reagujesz czyli sie zgadzasz z rozumowaniem ze "Polska to kraj nienormalny bo policja nie zabija mordercow na miejscu tylko aresztuje zeby odpowiedzieli zgodnie z prawem"?

AcidBurn napisa:

To, że nie odpowiadam na Twoje bardzo zabawne posty, to tylko dlatego, że nie chcę się zniżać do pewnego poziomu. Nie chodzi tu o brak argumentacji. To Ty jej nie masz, bo to o czym piszesz jest kompletną bzdurą - samozwańczy panie ekonomisto! BNie mamy o czym ze sobą rozmawiać, bo widać, że nie studiowałeś w życiu ekonomii ;] I to tyle ode mnie. Więcej już nie będzie.


Niestety jak zwykle nie przytaczasz zadnych konkretow tylko naparzasz - a jak sie tu pisze o ekonomii to bardzo czesto sa linki do powaznych zrodel ktore oczywiscie ty tez wysmiewasz.
Niestety cienizna wyziera z twojego pisania.

AcidBurn napisa:
Co do Sxxxxn, to więcej poczucia humoru ludziska ;] Jakoś mnie ten avatar w oczy nie kłuje. Inni mają znacznie bardziej kontrowersyjne. Kto by się tam przejmował jakimś martwym Józefem Very Happy Żywych się trzeba bać ;]


No niby faktycznie nie ma co przesadzac. Ale pytanie jest czy wszystko jest dozwolone i gdzie jest granica. Na przyklad Hitler to moglaby byc wieksza kontrowersja. No a jesli ktos by sobie zrobil "niewinnego" awatara z dzieciecej p... (az strach pisac to slowo) w ramach dowcipu to ciupa natychmiastowa.

Mozna sadzic ze gdyby Sxxxxn mial wiedze i znal troche szczegolow na temat ogromu zbrodni Sxxxxn i nieco wiecej empatii to by nie robil nawet zartu z jego awatarem.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
svavec
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Doczy: 02 Lis 2008
Posty: 532
Skd: Gdynia
PostWysany: 12 Lut 2010, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DevilDance napisa:

... dolkadnie szacunku pomysl o uczyciach w ktore moze godzic sam avatar! (np swastyka) bedzie ci sie kojazyc? z jaka osoba?? moze dla Ciebie to tylko osoba z forum? a dla innych znacznie wiecej( nawet kolor wlosow ma znaczenie lub ilosc postow dzis, blondyn jutro rudy).. sacunecek!!!



Zalezy kto,co i jak interpretuje . Twoj nick tez moze wzbudzic kontrowersje u zagorzalego katolika Wink, ale zeby przytaczac komus uwagi za poglady czy avatary to chyba troche przesadzone posuniecie.... tak sadze przynajmniej
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
darek 13
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Doczy: 10 Kwi 2008
Posty: 682
Skd: Z nie nacka
PostWysany: 12 Lut 2010, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

svavec napisa:

Zalezy kto,co i jak interpretuje . Twoj nick tez moze wzbudzic kontrowersje u zagorzalego katolika Wink, ale zeby przytaczac komus uwagi za poglady czy avatary to chyba troche przesadzone posuniecie.... tak sadze przynajmniej

Przesadą jest avatar typu Sxxxxn, duuuuuużo mówi o jego właścicielu.
Co innego gdyby się nazwał Karol M, ale Sxxxxn to jednoznaczne plus żenujące posty i ten avatar. Ja wiem co to jest prowokacja, pomarańczowa alternatywa, rewolucja krasnali ale do tego potrzebna jest jakowaś idea przewodnia. Tu mamy do czynienia ze zwykłym pustakiem który nie wie co czyni, do tego nie próbuje się dowiedzieć ani zrozumieć.
_________________
Zrównoważona kobieta to wspaniały przyjaciel człowieka.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
darek 13
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Doczy: 10 Kwi 2008
Posty: 682
Skd: Z nie nacka
PostWysany: 12 Lut 2010, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AcidBurn napisa:
Co do Sxxxxn, to więcej poczucia humoru ludziska ;] Jakoś mnie ten avatar w oczy nie kłuje. Inni mają znacznie bardziej kontrowersyjne. Kto by się tam przejmował jakimś martwym Józefem Very Happy Żywych się trzeba bać ;]


Widać jesteś delikatna jak rewolucja październikowa i wrażliwa niczym Josef Mengele.
_________________
Zrównoważona kobieta to wspaniały przyjaciel człowieka.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
darek 13
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Doczy: 10 Kwi 2008
Posty: 682
Skd: Z nie nacka
PostWysany: 12 Lut 2010, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opowiem co opowiadał mój wujek o Auschwitz. Tamtejsi Niemieccy oprawcy, mieli dużo dystansu do wykonywanej pracy i wiele poczucia humoru. Dla przykładu śpiewali w Boże Narodzenie "Cichą Noc" a za tuż obok ....ale czy dziś jest to dla kogoś ważne.
Napiszę tak jeśli adminowi, to nie przeszkadza to ja namawiam użytkowników do zakładania ciekawych profili.
Fidel Castro, Pol Pot, Wojciech Jaruzelski i tak dalej, do czego to doprowadzi, zobaczymy.
_________________
Zrównoważona kobieta to wspaniały przyjaciel człowieka.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
AcidBurn

Doczy: 09 Pa 2009
Posty: 426
Skd: Reykjavik
PostWysany: 12 Lut 2010, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

darek 13 napisa:
AcidBurn napisa:
Co do Sxxxxn, to więcej poczucia humoru ludziska ;] Jakoś mnie ten avatar w oczy nie kłuje. Inni mają znacznie bardziej kontrowersyjne. Kto by się tam przejmował jakimś martwym Józefem Very Happy Żywych się trzeba bać ;]


Widać jesteś delikatna jak rewolucja październikowa i wrażliwa niczym Josef Mengele.


A Ty nie masz innych zajeć, tylko czepianie się pierdół na Forum ;]

Trzeba mieć nieźle.... żeby ten avatar traktować poważnie, zwłaszcza kiedy się czyta jego posty ;] Jacy wszyscy przewrażliwieni! Jak do tej pory nie odczułam żadnego nawoływania do Sxxxxn z jego strony. Ot avatar. Widocznie ktoś już rozważył ten temat w administracji, bo dopiero niedawno Sxxxxn ten avatar odzyskał. Nie doszukujcie się dziury w całym. To dziwne, jak niektórzy myślą: bo nie podoba mi się czyjś tok myślenia, to już avatar też nie i w ogóle be jest ta osoba i najlepiej ją zjechać od czubka głowy po koniuszki palców, wygnać z Forum i w ogóle... zabić, zarżnąć i nie wiem co jeszcze. Trochę dystansu. Jeśli komuś osoba Sxxxxn nieodpowiada poglądowo, to radziłabym odnosić się do tego, a nie czepiać się głupiego zdjęcia żałosnego kolesia, z którego Sxxxxn też sobie pewnie robi jaja (ciekawe jakie by były reakcje, gdyby sobie ktoś wstawił zdjęcie Bin Ladena albo Ahmeda, Martwego Terrorysty). Z igły widły.
_________________
10.04.2010 - dla mnie najszczęśliwszy dzień mojego życia Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
DevilDance

Doczy: 03 Lut 2010
Posty: 54
PostWysany: 12 Lut 2010, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
, ale zeby przytaczac komus uwagi za poglady czy avatary to chyba troche przesadzone posuniecie.... tak sadze przynajmniej


osobiscie uwazam ze obnoszenie sie z wizerunkiem ludobujcy na forum jest deliktanie mowiac niemoralne czy to tak ciezko zrozomiec????? Evil or Very Mad
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
DevilDance

Doczy: 03 Lut 2010
Posty: 54
PostWysany: 12 Lut 2010, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
z którego Sxxxxn też sobie pewnie robi jaja


http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/J%C3%B3zef_Stalin
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Grazyna

Doczy: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skd: Islandia
PostWysany: 12 Lut 2010, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może zamiast przekrzykiwac się damy szanse wypowiedzenia się samego "Sxxxxn". Ja raczej czytam co on pisze niż jego obrazek. Ja to raczej traktuję jako prowokację delikatną, a nie nakłanianie kogoś do poglądów tego jegomościa ze zdjęcia, ale to moje skromne zdanie.
_________________
Brunetka
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
darek 13
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Doczy: 10 Kwi 2008
Posty: 682
Skd: Z nie nacka
PostWysany: 12 Lut 2010, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AcidBurn napisa:

ciekawe jakie by były reakcje, gdyby sobie ktoś wstawił zdjęcie Bin Ladena albo Ahmeda, Martwego Terrorysty


Też jestem ciekaw i skoro ponownie namawiam użytkowników do zakładania ciekawych nicków, zobaczymy co się stanie ...
_________________
Zrównoważona kobieta to wspaniały przyjaciel człowieka.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
darek 13
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Doczy: 10 Kwi 2008
Posty: 682
Skd: Z nie nacka
PostWysany: 12 Lut 2010, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AcidBurn napisa:

A Ty nie masz innych zajeć, tylko czepianie się pierdół na Forum ;]

Widocznie ktoś już rozważył ten temat w administracji, bo dopiero niedawno Sxxxxn ten avatar odzyskał. ...
nie podoba mi się czyjś tok myślenia, to już avatar też nie i w ogóle be jest ta osoba i najlepiej ją zjechać od czubka głowy po koniuszki palców, wygnać z Forum i w ogóle... zabić, zarżnąć i nie wiem co jeszcze.

Trochę dystansu.


Pierdoła dla ciebie, dla mnie ważna rzecz.
Skoro administracja rozważała to znaczy że tez zwrócili uwagę, że cos jest nie tak. To wam chętnie pomogę jest bardzo nie tak i jestem za poproszeniem jegomościa de.ila - Sxxxxn o zmianę nicka i avatara.

A reszta, wygnać z forum to już nie mój pomysł, to raczej tyczy twojej delikatnej natury.
Jak już pisalem kwasiku jeden, jestes delikatna jak rewolucja pażdziernikowa.
_________________
Zrównoważona kobieta to wspaniały przyjaciel człowieka.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
darek 13
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Doczy: 10 Kwi 2008
Posty: 682
Skd: Z nie nacka
PostWysany: 12 Lut 2010, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grazyna napisa:
A może zamiast przekrzykiwac się damy szanse wypowiedzenia się samego "Sxxxxn". Ja raczej czytam co on pisze niż jego obrazek. Ja to raczej traktuję jako prowokację delikatną, a nie nakłanianie kogoś do poglądów tego jegomościa ze zdjęcia, ale to moje skromne zdanie.

tak masz rację każdy de.il ma w demokracji prawo głosu.

Te Sxxxxn moj tel znajdziesz w rubryce sprzedam Smile
_________________
Zrównoważona kobieta to wspaniały przyjaciel człowieka.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
svavec
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Doczy: 02 Lis 2008
Posty: 532
Skd: Gdynia
PostWysany: 12 Lut 2010, 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DevilDance napisa:
Cytat:
, ale zeby przytaczac komus uwagi za poglady czy avatary to chyba troche przesadzone posuniecie.... tak sadze przynajmniej


osobiscie uwazam ze obnoszenie sie z wizerunkiem ludobujcy na forum jest deliktanie mowiac niemoralne czy to tak ciezko zrozomiec????? Evil or Very Mad


Szanuje Twoje osobiste zdanie .Ja tez mam swoje osobiste zdanie Wink
I dlatego mozemy podyskutowac na forum , byloby nudno gdybysmy wszyscy mieli jednakowe poglady Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Grazyna

Doczy: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skd: Islandia
PostWysany: 13 Lut 2010, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak z lekcji historii : My jestęsmy wychowani na tym co pozostawił po sobie Rzym, mamy więc do tej pory w farmacji łacinę, ba nawet jeszcze nie tk dawno msze były w Polsce w języku łacińskim, trochę nawet do tej pory funkcjonuje w obecnych mszach, nasze prawo ma swoje korzenie w prawie rzymskim sztuka Rzymu do tej pory na zachwyca np. Venus z Millo, dzieła Homera idt a tak naprawdę to oni bezpowrotnie zniszczyli cywilizacji o wiele od nich wartościowszych, byli zwykłymi mordercami i rabusiami, a ich historia i nawet sfastyka była inspiracją dla nastepnego socjopaty Hitlera, a jeżeli chodzi o samego Sxxxxn to był też niezły socjopata dla mnie to dwa największe i najgorsze czuby na świecie, ale takich czubów do tej pory sporo chodzi nawet po polskich ulicach , jedynie ,że nie umieją zdobyć takiej władzy, ale w domu za zamnknietymi drzwiaml do tej pory pastwią się nad swoimi rodzinami, a właśnie prawo polskie się zastanawia, czy aby takie jednostki nie wywalać na zbitą mordę z mieszkań, bo do tej pory to kobieta musi udowadniac przed innymi,że jest ofiarą i musi opuścić dom z dziećmi , bo .... mężulek jest głównm najemcą mieszkania np. Więc nie gorączkujcie się tak, bo jak jesteście tacy wrażliwi to się rozejrzyjcie wokól siebie, popatrzcie na swoich sąsiadów anie głosicie tu oburzenie a sami nic nie robicie w realu. A Sxxxxn jest akurat osoba wrażliwą i sama się zastanawiam czemu ma ten obrazek, ale prowokacja to tez dziedzina sztuk. Skończyłam!!!
_________________
Brunetka
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
janik

Doczy: 16 Mar 2008
Posty: 197
Skd: KOPAVOGUR
PostWysany: 13 Lut 2010, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zatroskany napisa:
janik napisa:
Według Twego dziwnego rozumowania, to emigrantów ukształtowała emigracja, a nie społeczeństwo w którym żyli przedtem, panienka która udziela się w UK jest kaleką życiową, ale gdy robiła to samo w Polsce po cichu by dorobić na studia, była zdrową tkanką społeczeństwa, (wybaczcie drogie Panie że akurat was podano tu za przykład, ale to samo dotyczy się również Panów).


Kompletnie nie qmasz o co chodzi. Nie bylo nigdzie napisane ze emigrantow uksztaltowala emigracja...

janik napisa:

Może kolega wyjaśni w czym jest lepsza kontrola otoczenia od tej na emigracji, bo ja pamiętam czasy socjalizmu gdy to miało faktycznie miejsce, a w chwili obecnej po za społeczną znieczulicą to raczej nic takiego w Polsce nie istniej.


Dotyczy to srodowiska, szczegolnie widac to na wsi i w malych miastach gdzie "wszyscy sie dobrze znaja". Czesc ludzi zachowuje normy zachowan pod wplywem nacisku opinii spolecznej oraz rodziny czyli obawiaja sie zdemaskowania i kompromitacji. Takie osoby na emigracji majac poczucie anonimowosci "wyzwalaja" sie z norm. Osoba ktora zajmowala sie prostytucja czy dzialaniami kryminalnymi w kraju oczywiscie tym bardziej bedzie sklonna robic to na emigracji. Ale tu chodzi o inna kategorie ludzi - tych ktorzy to robia po wyjezdzie i takich jest wiele.

janik napisa:

Ale z wniosków kolegi wynika że pozostało tylko zazdrościć rodakom w Polsce, chora tkanka społeczeństwa wyjechała, pozostała tylko ta zdrowa, uczciwie pracująca pozbawiona przestępczości.
Czasami zdarzają się przypadki odbiegające od normy, nie dalej jak wczoraj młody człowiek zabił nożem policjanta za zwrócenie uwagi, ale to pewnie był emigrant na urlopie, nie zdrowy obywatel PL


To sa twoje wymysly powstale w wyniku jakichs kompleksow bo nic takiego nie bylo napisane. Swiadczy tez o tym powolywanie sie na jakies jednostkowe przypadki majace ilustrowac jak jest zle. W kraju 30+ milionowym zdarzaja sie niemal codziennie roznego rodzaju sprawy kryminalne.

Natomiast w tym co bylo napisane chodzilo o to ze w populacji emigrantow bedzie wyzszy procent ludzi z zachowaniami odbiegajacymi od norm niz w normalnej populacji (czyli NIE wszyscy sa tacy). Powod tego jest bardzo prosty: do wyjazdu beda bardziej sklonni ludzie dla ktorych wiezi spoleczne maja mniejsze znaczenie niz np. kasa czy dobra materialne a do tego typu ludzi naleza tez osobnicy o rysach psychopatycznych w osobowosci i niskim poziomie empatii. Te cechy objawiaja sie w egoizmie, manipulowaniu ludzmi czyli np. wykorzystwaniu i oszukiwaniu, przedmiotowym traktowaniu ludzi jako zrodla kasy, niezdolnoscia do nawiazywania trwalych zwiazkow uczuciowych. W skrajnych przypadkach prowadzi to do dzialan sprzecznych z prawem np. zlodziejstwa czy prostytucji.


Rozumiem że przeprowadziłeś badania jaki odsetek emigrantów wchodzi na drogę przestępczości, akurat pochodzę z małego miasta i te sprawy są mi znane jesteś w dużym będzie w ocenie.
Jeszcze raz to powtórzę, szczęśliwy polski naród po wyjeździe chorej tkanki społeczeństwa, chyba że sam nie rozumiesz co piszesz. Piszesz też że to incydentalny przypadek, to tak do Twojej wiadomości w Polsce od 1990 roku zginęło 120 policjantów a prawie 500 zostało rannych, to ze statystyk policji
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
janik

Doczy: 16 Mar 2008
Posty: 197
Skd: KOPAVOGUR
PostWysany: 13 Lut 2010, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie bardzo rozumiem tą zadymę z awatarem, to wam przeszkadza, a spokojnie bierzecie do ręki w księgarni książkę z wizerunkiem Sxxxxn czy Hitlera, często za nie płacicie, połowa pozycji na półkach to o Hitlerze czy Sxxxxn, SS jest główną formacją wojskową opisywaną i kupowaną w Polsce.
Czemu nikt nie protestuje.
Większość z tych książek propaguje dyktaturę, szczególnie o hitleryzmie pisze się jak o czymś normalnym.
Jak tak już oceniamy wszystkich gdzie są oceny z polskich zbrodni, na ten temat jest cisza. Nie bierzcie mnie za wroga Polski czy Polaków, jestem jednym z was, tylko do wszystkiego trzeba podchodzić obiektywnie, my też popełnialiśmy zbrodnie, my też zgotowaliśmy bolszewikom Katyń w 1920 roku, tyle że w mniejszej skali.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
AcidBurn

Doczy: 09 Pa 2009
Posty: 426
Skd: Reykjavik
PostWysany: 13 Lut 2010, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grazyna napisa:
Więc nie gorączkujcie się tak, bo jak jesteście tacy wrażliwi to się rozejrzyjcie wokól siebie, popatrzcie na swoich sąsiadów anie głosicie tu oburzenie a sami nic nie robicie w realu. A Sxxxxn jest akurat osoba wrażliwą i sama się zastanawiam czemu ma ten obrazek, ale prowokacja to tez dziedzina sztuk. Skończyłam!!!


Otóż to!

darek 13: Ty za to przykładem empatii jesteś lol
_________________
10.04.2010 - dla mnie najszczęśliwszy dzień mojego życia Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
AcidBurn

Doczy: 09 Pa 2009
Posty: 426
Skd: Reykjavik
PostWysany: 13 Lut 2010, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

janik napisa:
Nie bardzo rozumiem tą zadymę z awatarem, to wam przeszkadza, a spokojnie bierzecie do ręki w księgarni książkę z wizerunkiem Sxxxxn czy Hitlera, często za nie płacicie, połowa pozycji na półkach to o Hitlerze czy Sxxxxn, SS jest główną formacją wojskową opisywaną i kupowaną w Polsce.
Czemu nikt nie protestuje.
Większość z tych książek propaguje dyktaturę, szczególnie o hitleryzmie pisze się jak o czymś normalnym.
Jak tak już oceniamy wszystkich gdzie są oceny z polskich zbrodni, na ten temat jest cisza. Nie bierzcie mnie za wroga Polski czy Polaków, jestem jednym z was, tylko do wszystkiego trzeba podchodzić obiektywnie, my też popełnialiśmy zbrodnie, my też zgotowaliśmy bolszewikom Katyń w 1920 roku, tyle że w mniejszej skali.


wiesz co, większość ludzi czepiająca się tego avatara to normalni hipokryci, doszukujący się dziury w całości! Ot co. Nie mają już ciekawszych tematów do podejmowania, tylko KOMU PRZESZKADZA AVATAR Sxxxxn. ?????? Może zajmijcie się wszyscy likwidowaniem oddziałów młodzieży wszechpolskiej (jeśli Wam socjopaci przeszkadzają), a nie się jakimś obrazkiem w internecie podniecacie!

Są ciekawsze tematy, np

http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100210/KRAJ_SWIAT/958330890

takie rzeczy Was nie bolą, lepiej się pastwić nad kimś na internecie. Wklejcie mi tutaj chociażby jeden cytat Sxxxxn, nawiązujący do filozofii tego żałosnego Ruska! To wtedy pogadamy, czy nick i avatar powinne zostać usunięte. Ja nie mam żadnych wątpliwości!
_________________
10.04.2010 - dla mnie najszczęśliwszy dzień mojego życia Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
darek 13
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Doczy: 10 Kwi 2008
Posty: 682
Skd: Z nie nacka
PostWysany: 13 Lut 2010, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://cytaty.eu/autor/jozefstalin.html

http://www.cytaty.info/autor/josifwissarionowiczdzugaszwilijozefstalin/1


proszę bardzo do usług szanownej pani Smile

A tak na poważnie czepiłem się Sxxxxn bo się pierwszy w innym wątku mnie doczepił, i tyle. metodę wyzywania z kropka pośrodku zapożyczyłem właśnie od niego, i to by było na tyle w jego temacie.
Co nie zmienia mojego zdania że ten nick i avatar nie jest OK.
_________________
Zrównoważona kobieta to wspaniały przyjaciel człowieka.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
3KO27
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 21 Lis 2008
Posty: 537
Skd: z tamtąd
PostWysany: 13 Lut 2010, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grazyna napisa:
... sztuka Rzymu do tej pory na zachwyca np. Venus z Millo, dzieła Homera ...


...hmmm Venus z Milo i Homer wywodzą sie z Grecji Rolling Eyes
_________________
--- nie sztuką jest zdjąć majtki,sztuką jest mieć co pokazać ---
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Nastpny
Strona 16 z 17

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron