reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Prywatne ogłoszenia: opiekunka (niania) do dziecka/dzieci
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Jak wygląda praca na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Denver

Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 20
Skąd: Połaniec
PostWysłany: 20 Kwi 2007, 15:40    Temat postu: Prywatne ogłoszenia: opiekunka (niania) do dziecka/dzieci Odpowiedz z cytatem

Teraz wszelkie ogłoszenia zamieszczaj proszę w działach "DAM PRACĘ" lub "SZUKAM PRACY" w kategorii OGŁOSZENIA DROBNE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Denver

Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 20
Skąd: Połaniec
PostWysłany: 20 Kwi 2007, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i znowu wkleilem ten post nie tam gdzie powinienem...z gory przepraszam administratorow za balagan...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Krzysiek24

Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 12
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 25 Sie 2007, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oferuje opieke do dzieci w roznym wieku opieka u klienta jak i u mnie dobre warunki jest tu rowniez moj 4 letni syn dziecmi opiekuja sie dwie polki w wieku 26 i 27 lat (oczywiscie sa matkami) u nas opieka z wyrzywieniem u klienta bez. zapraszam na priv wszystko do uzgodnienia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
O.E.
Opiekun Forum
Dołączył: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skąd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysłany: 26 Sie 2007, 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjmijmy, że będzie to wątek, gdzie będzie można zamieszczać prywatne ogłoszenia, że poszukuje się opiekuna do dziecka.
Wszystkie takie ogłoszenia i dyskusje z nimi związane można tu zamieszczać.
Proszę również wpisywać tu opinie o pracowniku/pracodawcy/dzieciach, by pomóc w wyborze następnym poszukującym.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Marta Luiza

Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 310
Skąd: Islandia
PostWysłany: 11 Paź 2007, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam opiekunki do 1,5 rocznego chlopca na 1 mc , listopad w miejscu zamieszkania dziecka,Hlidar,105 rvk, zainteresowanych prosze o kontakt na priv
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aluniet

Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 43
Skąd: TrĂłjmiasto
PostWysłany: 9 Lis 2007, 15:23    Temat postu: chętnie zaopiekuje się dzieckiem!!!! Odpowiedz z cytatem

Jestem mamą dwuletniej dziewczynki. Opiekowałam się już kilkoma dzieciaczkami w różnym wieku. Mieszkam w Hafnarfjordur, niedalako centrum.Zainteresowanych zapraszam na priva lub prosze dzwonić na numer tel 6619665. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
kazimiera

Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 72
Skąd: ReykjavĂ­k
PostWysłany: 14 Lis 2007, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chcialbym sie dowiedziec, ile kosztuje opieka nad dzieckiem? mam 1,5 rocznego synka i potrzebuje 9h opieki dziennie od poniedzialku do piatku. czy polskie opiekunki licza sobie mniej od islandek? pozdrawiam i prosze odpowiedz na priv
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mgj

Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 58
Skąd: Kopavogur
PostWysłany: 14 Lis 2007, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez mam zamiar oddac corcie od stycznia, z tego co sie dowiadywalam dzwoniac do rozych opiekunek, cena wynosi ok.40 tys. Wiec nie ma roznicy miedzy "polskimi" a "islandzkimi" opiekunkami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bloondyneczka
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 6
Skąd: Keflavik, Sosnowiec
PostWysłany: 16 Lis 2007, 17:55    Temat postu: zaopiekuje sie dziecmi Odpowiedz z cytatem

Moja mama przyjechała niedawno na Islandię i szuka pracy. Chętnie zaopiekuje się dzieckiem lub 2 dzieci. Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr telefonu : 8654316.. Keflavik i okolice
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aga

Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 36
PostWysłany: 20 Lis 2007, 14:11    Temat postu: POSZUKUJE OPIEKUNKI !!!!!! Odpowiedz z cytatem

Witam poszukuje opiekunki dla mojego 2letniego synka w Kopavogur 200.Sprawa jest dosc pilna .Prosze o kontakt na PRV.Pozdrawiam wszystkich cieplutko.Dodam tylko ,ze moj synek jest bardzo samodzielny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
_acha_

Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 41
Skąd: Ciałem Polska_Szczecin - sercem Islandia Rejkiawik
PostWysłany: 21 Lis 2007, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mgj napisał:
Ja tez mam zamiar oddac corcie od stycznia, z tego co sie dowiadywalam dzwoniac do rozych opiekunek, cena wynosi ok.40 tys. Wiec nie ma roznicy miedzy "polskimi" a "islandzkimi" opiekunkami.


mgj
za 9 godzin dziennie 40 tysięcy ?
To całkiem dobra cena Smile
a może chodzi o mniejszą ilość godzin ?
Zastanwaim sie czy bedzie mi się opłacało pójść do pracy ...i opłacać Nianię ...stąd pytania ...kalkulacje ... Rolling Eyes
_________________
"Zabierz mnie do Kraju paradoksu ...Do kraju lodu i ognia "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 21 Lis 2007, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

40 k i opiekunka ma pod swoja opieka kilka dzieci.
_________________
Filip broni
Filip radzi
Filip nigdy Cie nie zdradzi

KAŻDY KILOGRAM OBYWATELA Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM SZCZEGÓLNYM DOBREM NARODU
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mr TIG
Gość
PostWysłany: 21 Lis 2007, 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

_acha_ napisał:
mgj napisał:
Ja tez mam zamiar oddac corcie od stycznia, z tego co sie dowiadywalam dzwoniac do rozych opiekunek, cena wynosi ok.40 tys. Wiec nie ma roznicy miedzy "polskimi" a "islandzkimi" opiekunkami.


mgj
za 9 godzin dziennie 40 tysięcy ?
To całkiem dobra cena Smile
a może chodzi o mniejszą ilość godzin ?
Zastanwaim sie czy bedzie mi się opłacało pójść do pracy ...i opłacać Nianię ...stąd pytania ...kalkulacje ... Rolling Eyes


Ty rozumiesz co napisałaś?

Bo z Twoich kalkulacji to wynika, że albo ktoś musi być totalnym frajerem pracując 9 h od poniedziałku do piątku cały miesiąc i dostaje za to 40 tysięcy, co nawet na waciki nie starczy. Albo to fucha roku bo 40 tys. x 23 dni robocze = 920 tys. koron Smile
Powrót do góry
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 21 Lis 2007, 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MR TIG tak jak pisalem taka opiekunka ma pod swoja opieke kilka dzieci.
_________________
Filip broni
Filip radzi
Filip nigdy Cie nie zdradzi

KAŻDY KILOGRAM OBYWATELA Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM SZCZEGÓLNYM DOBREM NARODU
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mr TIG
Gość
PostWysłany: 21 Lis 2007, 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FilipR79 napisał:
MR TIG tak jak pisalem taka opiekunka ma pod swoja opieke kilka dzieci.


No to nawet niech ma 5 sztuk, to dla Islandczyka 200 tysięcy to są ochłapy a nie poważne pieniądze a praca nielekka.
Powrót do góry
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 21 Lis 2007, 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Placi sie wiecej ale pozniej mozna odzyskac czesc tych pieniedzy i wychodzi cos powyzej 40k. Przedszkola sa przepelnione wiec niektorzy nie maja wyjscia.
_________________
Filip broni
Filip radzi
Filip nigdy Cie nie zdradzi

KAŻDY KILOGRAM OBYWATELA Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM SZCZEGÓLNYM DOBREM NARODU
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mgj

Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 58
Skąd: Kopavogur
PostWysłany: 21 Lis 2007, 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mr TIG.... nie wiem czemu Cie tak zdziwila ta kwota, ale to wcale nie jest smieszna kwota. Dla przecietnej pracujacej tu kobiety, oczywiscie przyjezdnej takie nawet 40 tys. wydatku na opiekunke to czesto polowa pensji razem z dojazdami. Matka, ktora ma dziecko u opiekunki zazwyczaj pracuje na 80%, bo musi miec czas na przywoz i odbior dziecka, wiec zarabia przecietnie 100 tys. A za opiekunke " islandzka" placi sie tyle samo, za roczne dziecko jest to kwota 70 tys., z czego Panstwo zwraca 30 tys. Wiec chyba ta kwota nie jest nawet dla ISLANDCZYKOW ochlapem! Kazdy pieniadz ma swoja wartosc pracy, ktora trzeba wykonac.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mr TIG
Gość
PostWysłany: 22 Lis 2007, 0:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mgj napisał:
Mr TIG.... nie wiem czemu Cie tak zdziwila ta kwota, ale to wcale nie jest smieszna kwota. Dla przecietnej pracujacej tu kobiety, oczywiscie przyjezdnej takie nawet 40 tys. wydatku na opiekunke to czesto polowa pensji razem z dojazdami. Matka, ktora ma dziecko u opiekunki zazwyczaj pracuje na 80%, bo musi miec czas na przywoz i odbior dziecka, wiec zarabia przecietnie 100 tys. A za opiekunke " islandzka" placi sie tyle samo, za roczne dziecko jest to kwota 70 tys., z czego Panstwo zwraca 30 tys. Wiec chyba ta kwota nie jest nawet dla ISLANDCZYKOW ochlapem! Kazdy pieniadz ma swoja wartosc pracy, ktora trzeba wykonac.


Nie wiem jak to liczysz, ale pracując tylko 8 godzin dziennie, bez sobót, niedziel i żadnych nadgodzin, nawet przy najgorszej stawce 800 kr/h można zarobić coś koło 130 tysięcy. Więc opłata za opiekunkę nie jest nawet 1/3 pensji.

A przecież Polacy tyrają jak mogą, więc to są najmniejsze do zarobienia pieniądze.

Nie wierzę, że jakaś kobitka na pytanie szefa/szefowej czy zostanie na nadgodziny odpowie "e nie, dzisiaj nie bo muszę dziecko odebrać co mi zajmie pól godziny".

Chyba, że ktoś tu przyleciał po to , żeby w domu siedzieć - ja tam nie wiem.
Powrót do góry
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 22 Lis 2007, 0:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mr TIG napisał:

Nie wiem jak to liczysz, ale pracując tylko 8 godzin dziennie, bez sobót, niedziel i żadnych nadgodzin, nawet przy najgorszej stawce 800 kr/h można zarobić coś koło 130 tysięcy. Więc opłata za opiekunkę nie jest nawet 1/3 pensji.

A przecież Polacy tyrają jak mogą, więc to są najmniejsze do zarobienia pieniądze.

Nie wierzę, że jakaś kobitka na pytanie szefa/szefowej czy zostanie na nadgodziny odpowie "e nie, dzisiaj nie bo muszę dziecko odebrać co mi zajmie pól godziny".

Chyba, że ktoś tu przyleciał po to , żeby w domu siedzieć - ja tam nie wiem.


Mgj napisal ze jeszzce dojazdy wiec wychodzi polowa. A na takie pytanie szefa rodzice bardzo czesto odpowiadaja "Nie, dziekuje za propozycje ale musze dziecko odebrac i spedzic troche czasu z dzieckiem. Pieniadze sa wazne, ale nie najwazniejsze w zyciu." Z reguly szef czy szefowa to bez problemu zrozumie ale jak widac po Twoim wczesniejszym poscie odnosnie pewnej firmy poscie ze niektorzy patrza czy sie szybko wode mineralna pije to jak widac sa wyjatki.
_________________
Filip broni
Filip radzi
Filip nigdy Cie nie zdradzi

KAŻDY KILOGRAM OBYWATELA Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM SZCZEGÓLNYM DOBREM NARODU
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mgj

Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 58
Skąd: Kopavogur
PostWysłany: 22 Lis 2007, 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mr TIG z Twoich odpowiedzi wynika, ze jestes osoba, ktora przyjechala tu "tyrac"- jak to nazywasz. Ale jest tu wiele rodzin, ktorzy zyja normalnie, maja dzieci i prowadza zwyczajny tryb zycia, spedzaja czas razem, wychowuja dzieci i nie przesiaduja w pracy dniami i nocami. Troche smieszne jest Twoje stwierdzenie, ze nie wierzysz, ze " kobitka" moze odmowic szefowi zostanie na nadgodziny! To chyba jak najbardziej normalne, ze musi odebrac dziecko od opiekunki i poswiecic mu troche czasu. Sadze, ze nie masz dzieci i nie wiesz jak bardzo sie teskni za nimi bedac w pracy. Dla mnie nie do pomyslenia jest, zebym kosztem dziecka poprawiala swoja sytuacje finansowa, wole miec mniej, niz zostawiac wychowanie dziecka obcym osobom. Kazda wolna chwila , ktora moge spedzic z corka jest dla mnie najwiekszym szczesciem i zaluje, ze i tak nie moga z nia byc tyle ile bym chciala. Kiedy przyjezdza sie po dziecko do opiekunki i widzi ta radosc, z jaka dziecko do Ciebie biegnie jak Cie ujrzy to wtedy dopiero widac, jak bardzo musialo tesknic i czekac. Zreszta, kazda matka zna doskonale to uczucie, nie trzeba o tym pisac.
A jesli chodzi o stawki.....to owszem, przy 800 kr na godzine mozna zarobic 130 tys, z tym, ze nalezaloby dodac, ze PRZED PODATKIEM, a to juz zmienia postac rzeczy. Pracujaca na dzien kobieta, ktora ma dziecko duzo wiecej nie zarobi, nawet jak pracuje na 100%. Ale wiekszosc matek z tego powodu nie robi tragedii!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Jak wygląda praca na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron