reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Ambasada USA w Reykjaviku / wiza
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Ĺťycie na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Edyta

Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 19
Skąd: Polska
PostWysłany: 24 Mar 2008, 20:48    Temat postu: AmbasadaUSA w Reykjaviku/wiza Odpowiedz z cytatem

Witam!
Na Islandii jestem nieco ponad rok,nie posiadam nieruchomosci ale za to jestem tu z mezem i synkiem! Very Happy W zeszlym tygodniu w poniedzialek odebralam wize turystyczna typ R B1/B2(cokolwiek to oznacza...)na 10 lat,prawde mowiac bez wiekszych problemow!
Na rozmowe umowilam sie przez internet,sama wybralam dzien i godzine z podanych "on-line" terminow.Szczerze mowiac najwiecej problemow nastreczylo mi zdjecie,ktore musi byc scisle okreslonej wielkosci i bynajmniej to nie ten rozmiar,ktory dostaniemy po zrobieniu zdjecia w zwyklej "kabinie z zaslonka" Confused Odpowiednie zdjecie zrobilam u fotografa i za 2 egzemplarze zaplacilam 2.000 kr(do wizy wymagane jest tylko jedno)
Natomiast sama oplata za wize wynosi 131 $,oplacamy to zanim zostanie przeprowadzona z nami rozmowa .Natomiast co do wymaganych dokumentow to przedstawilam:
-zaswiadczenie od pracodawcy od kiedy i gdzie pracuje
-plan wycieczki
-zaswiadczenie z mojego banku o stanie mojego konta Confused
-zaswiadczenie z banku meza o jego stanie majatkowym Wink
-oraz kwit potwierdzajacy uiszczenie oplaty za wize....
ot i caly problem...
Rozmowa byla w piatek (rozmowa trwala moze 3 minuty,pani zapytala o cel wycieczki)a juz w poniedzialek o 14:00 wiza byla w paszporcie (jeszcze ciepla ! Wink )

Jesli masz ewentualne pytania pisz na priva....zycze powodzenia Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Edyta

Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 19
Skąd: Polska
PostWysłany: 24 Mar 2008, 20:56    Temat postu: Re: Ambasada USA w Reykjaviku / wiza Odpowiedz z cytatem

Tomek_krk napisał:
Witam,
czy ktos z obecnych na forum starał sie o wize do USA w Ambasadzie w Reykjaviku? Oplaty wynosza tyle co w Polsce?

czy adres jest aktualny?
American Embassy
LaufĂĄsvegur 21
101 ReykjavĂ­k

z gory dziekuje i pozdrawiam Smile


to ja raz jeszcze!

Adres sie zgadza a jesli chodzi o oplate, owe 131$ przeliczono mi oczywiscie na korony i tydzien temu bylo to 9.301 kr.
Powodzenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
konrath

Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 127
Skąd: Kopavogi
PostWysłany: 24 Mar 2008, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki za odpowiedz Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Ĺťycie na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron