reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Pomoc prawna (prawnik) na Islandii
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Życie na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
hc4l34

Doczy: 07 Cze 2011
Posty: 1
PostWysany: 19 Kwi 2013, 1:57    Temat postu: Icelandexpress i brak rekompensaty za odwołane loty 2012r. Odpowiedz z cytatem

Witam. W zeszłym roku kupiłem u nich bilety dla całej rodziny, bezpośrednio do Warszawy, tam i z powrotem, koszt ok 111 000kr. W trakcie urlopu na 2tyg przed powrotem zawiadomiono nas telefonicznie i mailowo o decyzji odwołania lotu w zamian oferując powrót za 3dni! Oczywiście wyśmiałem tak absurdalną propozycję i znalazłem inne połączenie z przesiadką liniami SAS. Po powrocie do Islandii okazało sie ze Icelandexpress jest bankrutem a stare śmieci przejęła nowa piękna spółka WOWair. Z racji że ówczesne biuro IE na Armuli zostało zamknięte na cztery spusty postanowiłem poprosic o zwrot pieniędzy ich następców. Niestety po wielokrotnej wymianie maili okazało sie ze WOW air biorą odpowiedzilnośc za pasażerów IE od 23.10 mój lot odwołano 14.10 więc umywają ręce. Za bilety płaciłem visą pomyślałem że w cywilizowanym kraju w takiej sytuacji koncertowo zadziała opcja CHARGE BACK. Niestety panie w firmie Valitor mają inne standardy, wg nich miną rok od płatności i pocałuj sie pan w d.... Zatem, czy ktoś wie co mógłbym zrobić jeszcze aby odzyskac wtopione pieniędze? Czy Urząd Lotnictwa Cywilnego Islandi jest adekwatnym organem do obrony mojego stanowiska? Proszę o kontakt osoby z podobnymi perypetiami
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Krecik

Doczy: 09 Gru 2013
Posty: 6
Skd: hafnarfjordur
PostWysany: 11 Kwi 2014, 15:58    Temat postu: prawnik Odpowiedz z cytatem

szukam prywatnie prawnika dobrego ale nie drogiego czy moze istnieje taki?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
result
UŻYTKOWNIK ZBANOWANY za spamowanie
Doczy: 26 Gru 2014
Posty: 24
PostWysany: 29 Gru 2014, 10:30    Temat postu: Re: prawnik Odpowiedz z cytatem

Krecik napisa:
szukam prywatnie prawnika dobrego ale nie drogiego czy moze istnieje taki?


Jeżeli sprawa jest nada aktualna to masz tutaj namiar na kogoś kto zajmuje się szeroko pojętymi problemami emigrantów: link. Damian i Grażyna Tomanek - oboje koło 40stki ale z dużym doświadczeniem.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Lubsko

Doczy: 07 Gru 2005
Posty: 73
Skd: Keflavik
PostWysany: 26 Gru 2015, 1:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

We wszystkich tych sprawach z udziałem adwokata najważniejszy jest sam adwokat. Musi to być dobra poważana kancelaria. Np Landslog. Sprawy o odszkodowania trwają rok minimum. Trzeba przestrzegać zaleceń lekarza!
Niektórzy czekają po 2 lub 3 lata ale ważne jest by nie trafić na jakiegoś partacza z kancelarii nie wiadomo jakiej.
Pozdrawiam
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
kamildebinski

Doczy: 19 Sty 2016
Posty: 1
PostWysany: 19 Sty 2016, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od siebie mogę polecić bardzo dobrego i skutecznego adwokata z Zabrza - Grzegorz Kalamala. Świetny specjalista, zdecydowanie najlepszy adwokat w Zabrzu, wiem bo już z paroma rozmawiałem, ten wydawał się najlepszym specjalistą i po skorzystaniu z jego usług mogę to tylko potwierdzić.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Życie na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron