reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Czy w ogole macie zamiar wracac do IV RP !!
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Pozostałe tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Andrzej Kaminski

Doczy: 25 Lut 2007
Posty: 17
PostWysany: 12 Lip 2007, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odżajer Egzegeta napisa:
Ja myślę, że u Ciebie z mądrością jest krucho, bo nie rozumiesz co ja piszę.


Sory! Ale ja po prostu twoich postów nie czytam.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 12 Lip 2007, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zyzak napisa:
OE ,ja przepraszam ale ja mysle, ze to Ty jestes chorym czlowiekiem.
A można prosić o podanie nazwy choroby?
A może lepiej: napisz, gdzie się mylę!
Bo gdy ja już jakimś wyzwiskiem walnę, to podaję jakieś argumenty. Poza tym, jeżeli ktoś nie rozumie prostych prawd, które staram się tu wyłożyć, to oznacza, że rzeczywiście może być krucho z mechanizmem rozumienia (inteligencja, mądrość).



Cytat:
Wyzwiska z Twojej strony staja sie norma.
Fajnie by było, gdybyś podał kilka przykładów. Mogłoby to poskutkować, że może dojrzałbym w sobie jakieś błędy i starałbym się poprawić.
Ale różnica między mną a Tobą jest następująca. Ja traktuje mocniejsze określenie jako wiadro wody, które ma sprawić, że ktoś wysili swój umysł by coś zrozumieć.
Ty nie podajesz żadnych argumentów tylko jakiś wniosek bezpodstawny moim zdaniem. Więc twoje oskarżenie jest właśnie wyzwiskiem, bo pełni funkcję złośliwości w moim kierunku.
Jeśli się mylę i Tobie jednak chodzi o to bym stał się lepszym człowiekiem, to sam postaraj się trochę, by to co do mnie piszesz miało taką formę i treść, byś mógł dowieść swych racji.

Równie dobrze mógłbyś bowiem napisać, że uczestniczę w spisku kosmitów przeciwko Ziemi. Bez żadnych dowodów, taka "nowina" jest po prostu śmieszna. A chyba Ty nie chciałeś być śmieszny?


Cytat:
Wg. mnie nikt Cie nie lubi tutaj po za Twoim kolkiem rozancowym, samowspierajacych sie wzajemnie w potrzebie, a i to wydaje mi sie ze nie do konca.
A czy ja tu jestem do lubienia? Zwykle nie lubi się ludzi, którzy mówią prawdę. Lepsze jest słodkie kłamstwo...


Cytat:
Masz kompleks jakiegos samouwielbienia.
A co to ma do rzeczy? Czy to ta nazwa choroby, o której mówiłeś, czy dodatkowa i darmowa diagnoza? Smile
Znów oskarżasz bez dowodów, przykładów, argumentów. Twój post powinien zostać skasowany. Ale już widzę jak się z tego cieszysz, bo zostałbyś męczennikiem za sprawę... Jest tu paru prymitywnych ludzi, którzy wierzą w spisek...


Cytat:
Twoja arogancja widze ostatnio siega zenitu.
dowody, dowody, przykłady....???

Cytat:
Jestes zlym administratorem.
Rozumiem, że to też z fusów wyczytałeś?

Cytat:
Postaraj sie poszukac Sobie moze kobiety
A co ma kobieta do powyższych obelg? A może ja jestem kobietą?



Cytat:
Para Polakow pracujaca na IS moze na taka chate nazbierac w rok lub poltora albo i szybciej, to zalezy.

Jak ktos odlalazl sie dopiero tutaj to bardzo dobrze ze znalazl miejsce gdzie sie odlalazl, cieszy mnie to szczerze i gleboko
Potwierdzasz więc to co ja pisałem, a jednocześnie wyzywasz mnie! Może to lekarz jest chory?
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!


Ostatnio zmieniony przez O.E. dnia 12 Lip 2007, 19:30, w caoci zmieniany 1 raz
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 12 Lip 2007, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andrzej Kaminski napisa:
Sory! Ale ja po prostu twoich postów nie czytam.
Wszystko na to wskazuje...
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 12 Lip 2007, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę nie łamać regulaminu! Jeśli komuś się wydaje, że moje posty są nieodpowiednie, zawierają błędy lub, że używam zbyt mocnych słów na tych, którzy robią coś złego, to proszę o informację na priva lub przeniesienie się do działu "ICELAND.PL & FORUM".
Każdy następny post łamiący regulamin, będzie usuwany. Nie dlatego, że atakuje mnie, ale dlatego że przeszkadza w dyskusji innym.
Ja nie jestem święty i często popełniam błędy. Zawsze można o tym napisać do mnie. Nikt jeszcze na tym nie stracił, że grzecznie zwrócił mi uwagę.

(I tak wiem, że "męczennicy" pomyślą, że kasując posty robię to dla siebie.)

_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
Old Star

Doczy: 27 Lip 2006
Posty: 226
Skd: Down Town czyli z Miasta Daunów
PostWysany: 21 Lip 2007, 2:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odżajer czyżbyś się zdenerwował?

Smile

Tak to już jest - nigdy Admin z Wrocławia nie dogada się z "helvitis utlandingar" żyjącymi na Islandii...

Old Star
_________________
Kto pisze prawdę, ten nie jest kochany.....
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Old Star

Doczy: 27 Lip 2006
Posty: 226
Skd: Down Town czyli z Miasta Daunów
PostWysany: 29 Lip 2007, 2:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andrzej Kaminski napisa:
Mądrzy to szybciutko naciułali kasy i mądrze je wykorzystali. teraz siedzą w swoich domkach w kraju, wieczorami chodzą na piwko za piataka, , chadzają na spacery po lesie, ciepłe wieczory spędzają ze znajomymi grilując mięso za rozsądną kasę. Nie muszą udawać szczęśliwych polakoislandczyków.
Ci którzy nie mają zamiaru tu zostawać, wkrótce dołączą do powyższej grupy szczęśliwych w życiu
A ci którzy zdecydowali zostać w Islandii niech budują swoje szczęście klocek po klocku kredyt za kredytem, a po kolejny klocek w deszczu i wietrze do husasmidian...jak wypłaty starczy lol Niech budują sobie ten wymarzony domek z lanego betonu, lub też kupią starą ruinę za niebotyczne pieniądze. Dom piękny, wymarzony Question Może jak Bóg da nadgodzinek trochę pociułać, to i na kilkudniowe "wakacje" w Polsce wystarczy, raz na rok lol Bo jak poodliczać raty, podatki, opłaty, jedzenie, to cieniutko oj cieniutko z oszczędnościami lol
miłego życia życzę! słonecznej pogody i tanich kart atlasa


Piękne słowa, Panie Andrzeju!

A oto przykład - być może przestroga dla innych.

Przyjechał kolega, 4 miesiące pracował, wziął parę koron do ręki - zwariował.

Hehe!

Sprzedał mieszkanie w Polsce, kupił na Islandii (tzn. za to co sprzedał to kupił 50%, reszta kredyt) - minął miesiąc, ściagnął rodzinę.

To było tydzień temu. Wczoraj dostał rachunek - za ocieplenie ścian od strony oceanu - 750 tys. ISK płatne do końca roku.

Hehe - koleżka do do Nowego Roku robi na remont!

Żona nie pracuje, dzieciaki głodne - już coś bąkał o szybkiej sprzedaży chatki i powrocie do Polski Smile


OS
_________________
Kto pisze prawdę, ten nie jest kochany.....
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Old Star

Doczy: 27 Lip 2006
Posty: 226
Skd: Down Town czyli z Miasta Daunów
PostWysany: 29 Lip 2007, 2:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zla_kobieta napisa:
Basia... jesteś moim bogiem Very Happy

..Moja "firma" niestety już ma placówki w Polsce z gorzej niż polską płacą Wink


Czyżby mój stary pracodawca?

ACTAVIS?

OS
_________________
Kto pisze prawdę, ten nie jest kochany.....
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 29 Lip 2007, 4:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Old Star napisa:
(...)

Żona nie pracuje, dzieciaki głodne - już coś bąkał o szybkiej sprzedaży chatki i powrocie do Polski Smile

OS


- rzeklem to z dzikim poczuciem satysfakcji potwierdzajacym moj jakze wlasciwie uksztaltowany poglad na temat tego strasznie nieprzyjaznego, pelnego niekompetentych i leniwych, wyslugujacych sie praca styranych imigranckich dloni, wyspiarzy...

os, jak juz pojedziesz do holandii, albo gdziekolwiek indziej gdzie placa 15,5e/h napisz ksiazke, albo pamietnik do szuflady chociaz... ku przestrodze

hah
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 29 Lip 2007, 4:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[edit] strasznie nieprzyjaznego miejsca - rzecz jasna
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Tely

Doczy: 07 Mar 2004
Posty: 82
Skd: Polska
PostWysany: 30 Lip 2007, 8:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Old Star"]
Andrzej Kaminski napisa:
Mądrzy To było tydzień temu. Wczoraj dostał rachunek - za ocieplenie ścian od strony oceanu - 750 tys. ISK płatne do końca roku

OS

Niech idzie do banku, doliczą mu tę kwotę do hipoteki. Na 100% jest taka możliwość, tylko trzeba być upartym i wyjaśnić , że o tą kwotę wzrosła wartość nieruchomości.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 30 Lip 2007, 9:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lepiej nie mow os! bo jeszcze sie okaze, ze faktycznie mu pojda na reke... i co wtedy? ;]
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Tely

Doczy: 07 Mar 2004
Posty: 82
Skd: Polska
PostWysany: 30 Lip 2007, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odżajer Egzegeta napisa:
Andrzej Kaminski napisa:
Mądrzy to szybciutko naciułali kasy i mądrze je wykorzystali. teraz siedzą w swoich domkach w kraju, wieczorami chodzą na piwko za piataka, , chadzają na spacery po lesie, ciepłe wieczory spędzają ze znajomymi grilując mięso za rozsądną kasę.

Właśnie wymieniłeś kilka miłych (dla siebie) sposobów na życie. Ale nijak nie może Ci się w głowie pomieścić, że ktoś może zamiast lasu lubi gejzery. Zamiast tłumów turystów, puste przestrzenie. Zamiast smutnych blokowisk, kolorowe domki kryte blachą falistą...

Czy jesteś aż tak bardzo ograniczony, by zrozumieć, że różni ludzie lubią różne rzeczy.

Brawo OJ. Oto chodzi - nie wszyscy wyjeżdżają z powodów finansowych. Większość, ale nie wszyscy. U mnie powód wyjazdu jest całkiem inny (nie muszę go podawać), ale całkiem inny. I jestem nastawiony na pozostanie na IS. I bedę brał kredyt na zakup mieszkania poniewać wynajem przy obecnych cenach to rozrzutność na którą mnie nie stać. Z pewnością napiszecie, że łatwo pisze się nie będąc na IS, i że największymi znawcami IS są Ci którzy są krótko itd. Z tą różnicą , że już zwiedziłem kawał świata i wiem jak wygląda emigracja. Zawsze powtarzam nie ma pracy idealnej i wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 30 Lip 2007, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
(...)i wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.


ano tak. ale czasem mozna skoczyc na dzien czy dwa wlasnie tam gdzie nas nie ma... ;]
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
delfin

Doczy: 24 Gru 2006
Posty: 48
Skd: Reydarfjordur
PostWysany: 31 Lip 2007, 3:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powodzenia dla tych co zarobili troche grosza i uciekli do polski, a teraz sie bawia, tylko jak dlugo???
Zakladac biznes, interes? Dla kogo? Podam tylko dwa przyklady, a jest ich wiele wiecej. Po
1.Ludzie nie maja pieniedzy z kąta w kąt , a po
2.Zeby zbankrutowac przez oplaty i podatki rewolwerowiec
Znam to wszystko z doswiadczenia, jestem prawym czlowiekiem i dlatego podatki mnie zabily , i moich znajomych juz tez to powoli wykancza, a maja wlasne firmy i tyraja bez pracownikow!, by miec na oplaty itd. A 10lat temu tak pieknie sie wszystko krecilo spoko , a teraz jest narazie tylko tak rozpacz

W polsce niczego mi nie brakowalo, tylko jednego - ''normalnosci zycia''

A jak komus sie nudzi na Islandii, to niech sobie znajdzie hobby , np. kupi prawdziwy samochod i pojezdzi po lodowcu kierowca lub kupi bilet do polski jak mu tak tu zle Iceland Express
_________________
"malo jest takich chwil ktore mam tylko dla siebie,bo wciaz poswiecam sie innym"
"nigdy nie jest tak zebys nie mogl wiecej niz myslisz"
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Numer GG
Grazyna

Doczy: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skd: Islandia
PostWysany: 31 Lip 2007, 7:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytałam z dużą ciekawością wasze opinie na temat powrotu do ojczyzny. Wszystkie posiadały chociaż ziarnko prawdy.Ja przyjeżdzam zawsze na wakacje do Polski. I po całym roku spędzonym na Islandii mam dokładny obraz tego co się dzieje teraz w Polsce. Napewno pod wieloma względami zmieniło się na dobre. Ale jakbym miała się teraz zdecydować na powrót do Polski na stałe to powiem NIEEEEEE! Teraz nie moge się doczekać powrotu na Islandie. Przede wszystkim dlatego, że sprawy ktore zawsze mnie wkurzały w Polsce nadal mnie wkurzaja , a nawet bardziej niż kiedykolwiek. nie chce mi się nawet ich wymieniać, żeby sobie z samego rana humoru psuć. I naprawdę się cieszę,że mam wybór gdzie żyć. Jednak bym skłamała, żebym powiedziała że nie zastanawiam się nad powrotem do Polski, ale napewno nie teraz. Chciałabym ,żeby nasza ojczyzna coraz bardziej robiła się tolerancyjna i otwarta, żeby jasne zasady rządziły w niej, żeby za uczciwą pracę można było spokojnie żyć, i żeby między ludzmi nie było tyle zawiści, podłości i pazerności. Jeszcze jedno moje spostrzeżenie na temat Polski, oczywiście moje indywidualne i niekażdemu z Was może wydać się trafne. Zycie na wsi jest teraz o wiele lepsze niż w mieście, oczywiście jeżeli ma się odpowiednią ilość kasy. Nasza przyroda i klimat z porównaniu z Islandzką to dobrodziejstwo.
_________________
Brunetka
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
Andrzej Kaminski

Doczy: 25 Lut 2007
Posty: 17
PostWysany: 2 Sie 2007, 1:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

delfin napisa:

Zakladac biznes, interes? Dla kogo? Podam tylko dwa przyklady, a jest ich wiele wiecej.
1.Ludzie nie maja pieniedzy
2.Zeby zbankrutowac przez oplaty i podatki


A na co właściwie podajesz przykłady? Bo chyba na zwykłą nieudolność.
Jeśli jakiś czesiek skończył "zawodową" i całe życie na czarno zaciągał tynki na budowie i założy biznes typu szmatex, to czego się spodziewasz? Sukcesu?
Jedni nadają się do prowadzenia własnego biznesu, a inni tylko do mieszania zaprawy murarskiej. Oprócz kasy na założenie własnej działalności, trzeba mieć coś jeszcze w głowie.
Jak ludzie nie mają pieniędzy?! rozejrzyj się dookoła, ile jeździ dobrych aut po ulicach, ile buduje się teraz domów, ile jest prywatnych przedsiębiorstw, które istnieją od wielu lat i mają się dobrze. Może nawet twój warzywniak na rogu istnieje od dawna. Jeśli byłoby tak jak piszesz, to w Polsce nie byłoby dzisiaj niczego. Wreszcie pomyśl ilu jest ludzi w Polsce , którzy najzwyczajniej w świecie żyją na lepszym poziomie niż statystyczny Islandczyk.
"Kto ma szkołę, ten ma lżej"
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Grazyna

Doczy: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skd: Islandia
PostWysany: 2 Sie 2007, 7:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja znam wielu przedsiębiorczych i ambitnych ludzi, którym w Polsce noga się powineła tylko pzez durne nasze przepisy i chore wysokie składki na ZUS itd. A z drugiej strony znam ubeków, ktorzy do tej pory biorą po 8 tysiecy emerytury. I co? Taki dziadak , nie wspomoże swego wnuka i nie załatwi mu dobrej i infratnej posady. Takie są niestety nasze realia. Wiem także o ludziach , którzy jak tylko dorwą sie do stołków poprzez czyjeś plecy lub przez "kariere polityczną" to zaraz obsadzają swoich ziomków. Nastepna możliwość to ktoś zrobi odpowiednie pieniądze za granicą, i może połowie z tych udało się zrealizować swoje plany. a reszta.... Przykłady mogłabym sypać jak z rękawa. Ale po co? Tylkko niech mi ktoś odpowie na jedno proste pytanie, dlaczego od 1989 do 2007 nic się ie zmieniło w tych ludziach, którzy mieli niejednokrotnie krew na rekach swoich rodaków, którzy donosili naprawdę. Szukanie jakiś durnych teczek to mydlenie oczu, a oni sobie biorą super emerytury , z waszych bieżących pensji i mają Was tam gdzie słońce nie dochodzi.Zdziwiliyście się ludzie o jakie kwoty naprawdę chodzi. A nie wspominając wszystkie arfery finansowe, przecież tajemnica poliszynela jest to, że te braki cały naród musi spłacaś, a winni cieszą się, bo wiedzieli gdzie posmarować. Więc wcale n ie jest tak pięknie jak to przedstwiasz powyżej. Widzisz tylko barwne obrazki i sklepy pełne towarów.Piękne samochody itd. A czy wiesz, że taki ochroniasz np. w dużym sklepie dostawał na ręke rok temu 800 zł. Spóruj pofikać z taką kasą. Albo kierownik oddziału dużej ogólnopolskiej firmy , ma dwukrotnie przesr... bo z jednej strony Warszawka wymaga od niego Bóg wie czego i zawsze może się do czegoś przyczepić , a z drugiej strony musi być ludzki dla swoich pracowników. Spróbuj zobacz co to za RAJ na ziemi. Albo rozkręć interes włóż w to całe swoje serce, pieniądze, i czas , apotem ktoś Ci świnie podłoży i wykopie Ciebie z interesu, kiedy zpbaczy ,że interes jest dochodowy.(ktos- Czytaj- potomki betonu komunistycznego). Takie są moje spostrzeżenia, a nie przemyślenia!
_________________
Brunetka
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
Tely

Doczy: 07 Mar 2004
Posty: 82
Skd: Polska
PostWysany: 2 Sie 2007, 7:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andrzej Kaminski napisa:
A na co właściwie podajesz przykłady? Bo chyba na zwykłą nieudolność.
Oprócz kasy na założenie własnej działalności, trzeba mieć coś jeszcze w głowie.

Niestety nie mogę się z tobą zgodzić. W gąszczu sprzecznych przepisów zwłaszcza dotyczących VAT, oprócz w/w rzeczy potrzebne są koneksje i szczęście.
I moje pytanie- czy prowadziłeś kiedyś w Polsce swój interes (mówię o firmie zatrudniającej pracowników)??? A jeżeli tak to czy miałeś kiedyś kontrolę z ZUS, Urz. Skarbowego, PIP. Zwłaszcza z US - najbardziej frystrujące jest kiedy masz interpretację przepisów z ministerstwa (za które zapłaciłeś kasę -opłata skarbowa około 400 zł) a jakiś kontroler 2 m-ce po studiach mówi ci że ma to w d..., bo ta interpretacja już nie jest wiążąca i dowala Ci karę.
Nie neguję, że wielu ludziom się udało zrobić kasę, ale ich szczęście w każdej chwili może okazać się iluzoryczne, kiedy nagle dowiedzą się że nie zapłacili takiego czy innego podatku (którego wg innych przepisów nie powinni płacić). Taka jest rzeczywistość. Smutne ale prawdziwe.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 2 Sie 2007, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.myconfinedspace.com/2007/07/31/pop-news/

;]
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Tely

Doczy: 07 Mar 2004
Posty: 82
Skd: Polska
PostWysany: 2 Sie 2007, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mjkl napisa:
http://www.myconfinedspace.com/2007/07/31/pop-news/

;]


Smutna rzeczywistość, nie tylko IV RP.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Pozostałe tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nastpny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron