reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Lot do islandi na gwałt.
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Pozostałe tematy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kuki

Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 2
PostWysłany: 11 Lip 2007, 17:43    Temat postu: Lot do islandi na gwałt. Odpowiedz z cytatem

Witam, siostra znalazła mi pracę w Rejkjaviku. Mowila, ze najlepiej jakby dotarl na miejsce w przyszlym tygodniu.

Mam pytanie do Was, jak najszybciej i najtaniej dotrzec do Iceland.

Proszę o pilną odpowiedź.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
zyzak
Gość
PostWysłany: 11 Lip 2007, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teleportacja !!!

poszukaj na forum
Powrót do góry
kuki

Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 2
PostWysłany: 11 Lip 2007, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szukalem. nie ma nic aktualnego.


prosze o pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
siewa26
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 29 Maj 2005
Posty: 814
Skąd: pUstka
PostWysłany: 11 Lip 2007, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kuki napisał:
szukalem. nie ma nic aktualnego.



Słabo szukałeś, tutaj zawsze wszystko jest aktualne,

1) http://www.icelandexpress.is/
2) http://www.icelandair.is/

szybciej się już nie da, no chyba że stać cię wynajęcie prywatnego Jeta to polecam:

3) http://icejet.is/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
Arysta

Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 80
PostWysłany: 11 Lip 2007, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bilety kupowałam prze biuro podróży i oczywiście Ty tez tak bedziesz musiał zrobić. Lece prze kopenhage z warszawy liniami norwegian a potem icelandair ja chciałam lecieć akurat tymi liniami. za bilet zapłaciłam ok 2 tys w dwie strony ale znajomi w maju płacili 1,5 tys. odradzam nasze rodzime lini bo bedzie jeszcze drozej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zyzak
Gość
PostWysłany: 12 Lip 2007, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arysta napisał:
ja bilety kupowałam prze biuro podróży i oczywiście Ty tez tak bedziesz musiał zrobić.


jak jest niemadry to tez bedzie musial Wink
Powrót do góry
Arysta

Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 80
PostWysłany: 12 Lip 2007, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zygzak ja nie mam wprawy w kupowaniu biletów to mój pierwszy raz a swoja drogą to jestem ciekawa jak ty kupujesz swoje oczywiście załóżmy że jesteś w Polsce? Byłabym ci wdzieczna aby nie popełniać tych samych błędów. Zapomniałam napisać że na bilety z Icelandair czekałam ponad tydzień bo szły do Polski z Islandii.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 12 Lip 2007, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arysta napisał:
. Zapomniałam napisać że na bilety z Icelandair czekałam ponad tydzień bo szły do Polski z Islandii.


Moglas kupic na www.icelandair.is lub jesli slabo z islandzkim na www.icelandair.co.uk i bys miala bilet od razu - jesli oczywiscie dysponujesz drukarka Very Happy .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
O.E.
Opiekun Forum
Dołączył: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skąd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysłany: 12 Lip 2007, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli trzeba szybko być na Islandii, to polecam loty z Berlina. Można wybrać tanie linie lotnicze (Iceland Express) lub Icelandair.

Iceland Express to tanie linie lotnicze, więc kupując na ostatnią chwilę ceny mogą być spore i zbliżone do bardziej luksusowego przewoźnika jakim jest Icelandair.


P.S.
Na koniec przypomnę, że jeśli ktoś chce mieć jakieś polskie wsparcie po kupnie biletu, to powinien kupować bilety na polskiej stronie tj. www.icelandexpress.pl
ICELAND.PL współpracuje z IE przy sprzedaży biletów, ale my widzimy tylko te bilety, które zostały kupione przez polską stronę IE. Jesli ktoś kupi na stronie islandzkiej, to my mu nie pomożemy, bo takiej rezerwacji nie widzimy.
Ceny są i tak identyczne, bo sam zakup jest i tak dokonywany z islandzkiego serwera, ale jeśli operację rezerwacji rozpoczyna się na polskiej stronie, to my możemy potem sprawdzić, czy zakup został dokonany. Zdarzały się przypadki, że ludzie dzwonili już z lotnisk, bo coś nie pasowało w bilecie, jeśli kupili bilet na polskiej stronie, mogliśmy im pomóc, a jeśli kupili ze strony islandzkiej, to niestety musimy ich odesłać do centrali na Islandii.
Oczywiście jeśli ktoś zna islandzki lub angielski to kupować może bilety zarówno na polskiej jak i islandzkiej stronie Smile
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
zyzak
Gość
PostWysłany: 12 Lip 2007, 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arysta napisał:
zygzak ja nie mam wprawy w kupowaniu biletów to mój pierwszy raz a swoja drogą to jestem ciekawa jak ty kupujesz swoje oczywiście załóżmy że jesteś w Polsce? Byłabym ci wdzieczna aby nie popełniać tych samych błędów. Zapomniałam napisać że na bilety z Icelandair czekałam ponad tydzień bo szły do Polski z Islandii.


ja nie kupuje biletow , to mnie Islandczycy kupuja.Ale nie dlatego ze nie umiem se kupic biletu online tylko dlatego ze jak oni chca mnie do pracy to niech placa za bilet , takie stawiam warunki heheheh
Powrót do góry
Froskur

Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 484
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 13 Lip 2007, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez polecam zakup Berlin-Reykjavik, Icelanexpress

kupuje sie online, placic trzeba kredytowa,
nie trzeba czekac az bilety przyjda, bo jak sie poda maila, to za 5 minut bilety sa na mailu

a nawet jak sie nie ma drukarki - era biletow drukowanych minela, wystarczy sobie spisac numer rezerwacji i przy odprawie go podac, pani sprawdzi porowna nazwisko z paszportem i frrrrrru

zyzak. kolejny niedowartosciowany, ktory nie umie mowic na temat tylko musi sie glupio pochwalic. JEZU JAK CI ZAZDROSCIMY wow lol_na
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zyzak
Gość
PostWysłany: 13 Lip 2007, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Treść zmieniona przez admina ze względu na złamanie regulaminu.

froskur goń się !
chciala wiedziec jak kupuje bilety to jej powiedzialem. Ja akurat jestem dowartosciowany i to odpowiednio

pozdrawiam
Powrót do góry
Old Star

Dołączył: 27 Lip 2006
Posty: 226
Skąd: Down Town czyli z Miasta DaunĂłw
PostWysłany: 13 Lip 2007, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arysta napisał:
ja bilety kupowałam prze biuro podróży i oczywiście Ty tez tak bedziesz musiał zrobić. Lece prze kopenhage z warszawy liniami norwegian a potem icelandair ja chciałam lecieć akurat tymi liniami. za bilet zapłaciłam ok 2 tys w dwie strony ale znajomi w maju płacili 1,5 tys. odradzam nasze rodzime lini bo bedzie jeszcze drozej.


Tak z ciekawości...

Jakie to rodzime linie lotnicze, tzn. jak rozumiem - polskie - latają na Islandię?

Pzdr,

OS
_________________
Kto pisze prawdę, ten nie jest kochany.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 14 Lip 2007, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Old Starze z calym szacunkiem do Ciebie jako do mojego przyszlego tescia ale zawsze do wszystkiego musisz sie przyczepic. Chodzilo Jej o lot Z Warszawy do Kopenhagi zamiast LOTu (CW nie lata do CPH) wybrala tanie linie Norwegian - ja tych linii nie lubie ( LOTu zreszta tez)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
thomase

Dołączył: 22 Lis 2006
Posty: 129
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 15 Lip 2007, 0:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jakie linie polecacie? skoro norwegian nie? bo ja kupilem sobie tydzien temu bilet w dwie strony waw-cph i zaplacilem 340 zl plus bagaz 25 zl Smile nigdy tymi liniami nie latalem ale mam nadzieje ze bedzie dobrze Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
zyzak
Gość
PostWysłany: 15 Lip 2007, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

thomase napisał:
a jakie linie polecacie? skoro norwegian nie? bo ja kupilem sobie tydzien temu bilet w dwie strony waw-cph i zaplacilem 340 zl plus bagaz 25 zl Smile nigdy tymi liniami nie latalem ale mam nadzieje ze bedzie dobrze Smile


Thomase nie wnikaj co tutaj pisza, bo tu masa glupot jest
Lepiej samemu sie przekonac.
Lecialem norwegianem CPH do WAW i nie rozumiem dlaczego ktos pisze, ze nie lubi tych linii, ze sa zle i je odradza
Mnie zadne problemy nie spotkaly , wszystko bylo jak nalezy. tanio,polaczenia ok, komfort taki sam jak w innych tanich liniach, wszystko bylo ok.
I jak ktos by mnie sie pytal o polecenie lini, polecil bym norwegian.
Powrót do góry
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 15 Lip 2007, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie napisalem ze ich nie polecam. napisalem ze ich nie lubie a to co innego. Bilety tanie stewardessy ladne itd ale wracalem z Islandii na Wielkanoc przez Oslo z zamiarem zwiedzenia Oslo i wszystko byloby ok laduje w Oslo o 13 z norwegian mam do Warszawy jakos o 21-szej, wystarczajaco czasu na zwiedzanie, powrot mam z Warszawy o 7 rano do Oslo pozniej z Oslo o 14 wylot na Islandie, ale jakos na 2 tygodnie przed podroza dostalem od nich meila ze wylot z Oslo jest godzine wczesniej - tu sie nic sie stalo i tak pozostalo duzo czasu do zwiedzania, ale lot jak to sie wyrazili w meilu z przyczyn od nich niezaleznych zostal przeniesiony na 17sta. Musialem przebukowac ze zamiast z Warszawy wylatuje z Berlina do Oslo. Tragedia sie nie stala ale trudno tez zebym byl z nich super zadowolony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Old Star

Dołączył: 27 Lip 2006
Posty: 226
Skąd: Down Town czyli z Miasta DaunĂłw
PostWysłany: 21 Lip 2007, 2:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FilipR79 napisał:
Old Starze z calym szacunkiem do Ciebie jako do mojego przyszlego tescia ale zawsze do wszystkiego musisz sie przyczepic. Chodzilo Jej o lot Z Warszawy do Kopenhagi zamiast LOTu (CW nie lata do CPH) wybrala tanie linie Norwegian - ja tych linii nie lubie ( LOTu zreszta tez)


Jako do Twojego przyszłego teścia?????

Nie przypominam sobie, żeby moja córa opowiadała mi cokolwiek na temat jakiegoś Filipa rocznik 1979?

OS
_________________
Kto pisze prawdę, ten nie jest kochany.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 21 Lip 2007, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Old Star napisał:
Jako do Twojego przyszłego teścia?????

Nie przypominam sobie, żeby moja córa opowiadała mi cokolwiek na temat jakiegoś Filipa rocznik 1979?

OS


To miala byc dla Ciebie taka niespodzianka, taka mila DUZA niespodzianka....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aneczka

Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 37
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 22 Lip 2007, 13:35    Temat postu: 11 sierpien Odpowiedz z cytatem

kto leci 11 sierpnia z berlina do islandii liniami lotniczymi icelandir. ja jade ze szczecina do berlina
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Pozostałe tematy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron