reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Ginekolog
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Ĺťycie na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
skilabod11

Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 9
PostWysłany: 10 Sty 2012, 0:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny mam pytanie odnośnie wkładki antykoncepcyjnej(spirala) może któraś z Was orjentuje się Gdzie i ile to kosztuje w Islandii?
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
viol

Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 4
PostWysłany: 8 Lut 2012, 12:37    Temat postu: Ginekolog Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, czy tu w ogole chodzi ktos do ginekologa na rutynowe badania? Co sie pytam znajomych, to albo tylko poloznicze sprawy albo w ogole nie byly, jak ostatnio w Polsce!
Mam pewien problem, dostalam jakichs zmian przez tabletki, potrzebuje konsultacji i badania, sprawdzic, czy wszystko w porzadku, czy trzeba hospitalizacji.
Dzwonilam do Domus Medica, to mi powiedziala ze dopiero w marcu mnie moze przyjac. W Kringlanie za tydzien(juz lepiej). Potrzebuje tej wizyty na wczoraj. W landspitalinn przekirowali mnie na szpital na Fossvogur. Czy ktos tam byl? Orientuje sie jaki koszt za rejestracje i wizyte?
Nie bedzie tak, ze mnie przyjmie jakis lekarz ogolny i kaze mi przyjsc do gin na przyszly tydzien?
Prosze o odpowiedzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikolaj

Dołączył: 12 Kwi 2008
Posty: 462
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 8 Lut 2012, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mozesz sprobowac do swojego lekarza rodzinnego. Ja jestem w drugiej ciazy i tak jak w pierwszej ani razu nikt mnie nie przebadal ginekologicznie (nie bylo takiej potrzeby) tak teraz mialam silne bole podbrzusza i zostalam wstepnie przebadana przez lekarza jednak mial watpliwosci i na drugi dzien w mojej przychodni przyjela mnie pani ginekolog.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
norbi261107

Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 298
Skąd: reykjavik
PostWysłany: 8 Lut 2012, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja do gina chodze do DM i niestety często muszę czekać ponad msc na wizytę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
viol

Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 4
PostWysłany: 8 Lut 2012, 17:35    Temat postu: Ginekolog Odpowiedz z cytatem

Dziwi mnie bardzo, że w tak rozwiniętym kraju, ginekolog nie jest dostępny od pierwszej ręki. Dopiero muszę być w ciąży, żeby mnie ktoś przyjął od razu?
Dzwoniłam do swojego gin z Polski, ale co z tego... Generalnie może ocenić sytuację, ale potrzebne jest badanie od zaraz. Za tydzień mogą nastąpić inne objawy.
Totalny bezsens.
Nikt nie wie, co z tym szpitalem na Fossvogur?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikolaj

Dołączył: 12 Kwi 2008
Posty: 462
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 8 Lut 2012, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym na twoim miejscu nie czekala tylko pojechala. Szpital na fossvogi to jest odpowiednik naszego pogotowia. Jesli dzwonisz po karetke to oni tam ciebie wioza, jak masz wypadek w pracy tez tam jedziesz. Maja tam specjalistow. Tylko nie mam pojecia jak to jest z kosztami ale to wszystko jest zalezne od tego co ci beda robic.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
viol

Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 4
PostWysłany: 8 Lut 2012, 17:51    Temat postu: Ginekolog Odpowiedz z cytatem

Karetki to bym wolała nie wzywać, bo bym prędzej zawału dostała po otrzymaniu rachunku Very Happy
Pytam o koszta, bo nie wiem jak to jest z tym moim ubezpieczeniem. Karta europejska już nie dawno skończyła, pracę mam od 2mies na full time. Ale odprowadzam podatki, to chyba ubezpieczenie powinno być w tym?
Wiem też, że po 6miesiącach państwo automatycznie ubezpiecza, ale mnie dopiero 5ty mija...
Wolałabym wiedzieć czy zapłacę 10, czy 20 tys...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ciciek90

Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 6
PostWysłany: 21 Lut 2012, 10:33    Temat postu: lista polecanych ginekologĂłw Odpowiedz z cytatem

Ginekolog, ktĂłrego na milion procent nie polecam to Ebba MargrĂŠt MagnĂşsdĂłttir
Kvensjúkdómar w Domus Medica. Inteligentna babka, super angielski, wszelkie badania zrobiła, pogadała. Rewelka.

A teraz- 4miesiące po wizycie- nie mogę doprosić się o informację na temat cytologii. Poza tym skarżyłam się na bardzo złe przyswajanie yasminelle- zawroty ( tragiczne0 problemy z koncentracją itp) . Przyjmowałam różne hormony, miałam pewne przerwy- nigdy tak źle się nie czułam Napisała mi, że mam zażywać bez przerwy tabletki, to nie będzie miesiączki i zawrotów!!!!ha! Zapomniała, że od 13lat leczę policystyczny zespół jajników... Na pewno brak miesiączki przez ileś miesięcy nie pomoże na unormowanie gospodarki hormonalnej....
Jeżeli mam się nadal leczyć- a muszę, jeśli chcę mieć dzieci- polećcie mi kogoś proszę- takiego wartego zachodu w Islandii- mam w nosie czy to ktoś miły- ma być skuteczny i słuchać pacjenta, jeżeli ten musi zmienić leki bo źle na nie reaguje:/

Oto lista ginekologów jakich tutaj znalazłam:)- polecanych
( nie wiem czy aktualna)

Ólafur M. Håkansson
KvensjĂşkdĂłmalækningar
omh@laekning.is
SĂ­mi:590 9200
FarsĂ­mi: 864 4774

Guðmundur Arason- polecany

Hafsteinn Sæmundsson LæknastĂśðin

lekarz od niepłodności ART MEDICA
Baejarlind 12 , 200 Kopavog
Monday to Friday from 8:00-16:00
ÞĂłrður Óskarsson
læknir-

KristjĂĄn Oddsson Skipholt 50 b 105 Reykjavik- polecany dwukrotnie

TEL.5118050


nie spocznę, dopóki nie znajdę nowego, dobrego, odpowiedzialnego lekarza. Niestety z Mojej nieszczęsnej Ebby nie zrezygnuję - potrzebuję recept. Neutral Neutral
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
turboneta

Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 21 Lut 2012, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JeĹźeli dr Guðmundur Arason jeszcze pracuje to polecam bardzo! To lekarz z prawdziwego zdarzenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anita84

Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 23
Skąd: islandia
PostWysłany: 21 Lut 2012, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KristjĂĄn Oddsson Skipholt 50 b 105 Reykjavik- polecam ja tez mialam duze problemy z zajsciem polecam tego ginekologa.A teraz jestem w 30 tyg ciazy..powodzenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
limba

Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 47
PostWysłany: 21 Lut 2012, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Olafura. chodzę do niego od 4 lat, co dwa lata cytologia, co roku badanie kontrolne no i recepty.... za badanie z cytologia płace ok 7 tys. (ostatnio w lutym. ).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
grybel1982

Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 95
Skąd: Hafnarfjordur 221 Vellir
PostWysłany: 21 Lut 2012, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hafsteinn Sæmundsson- do niego nie ma aĹź tak duĹźych kolejek. na wizyte czeka się max kilka dni(nie przyjmuje jednak w piątki bo wtedy ma dyĹźury w szpitalu)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
grybel1982

Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 95
Skąd: Hafnarfjordur 221 Vellir
PostWysłany: 21 Lut 2012, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hafsteinn Saemundsson - do niego nie ma aż tak dużych kolejek. na wizyte czeka się max kilka dni(nie przyjmuje jednak w piątki bo wtedy ma dyżury w szpitalu)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ciciek90

Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 6
PostWysłany: 24 Lut 2012, 1:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za poradę- na pewno skorzystam:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
becia25

Dołączył: 05 Sty 2011
Posty: 5
PostWysłany: 26 Kwi 2012, 20:35    Temat postu: Ciąża bezzarodkowa Odpowiedz z cytatem

Potrzebuję porady w sprawie ciąży bezzarodkowej,czy którejś z Was przytrafiło się to nieszczęście na Islandii?Mi niestety to się przytrafiło i chciałabym się dowiedzieć jak się Wami tu zaopiekowano itp z góry dziękuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bodzio7

Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 85
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 20 Maj 2012, 12:02    Temat postu: z Odpowiedz z cytatem

z
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
norbi261107

Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 298
Skąd: reykjavik
PostWysłany: 4 Cze 2012, 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odstąpię wizytę u ginekologa, jutro 13.45
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen
robek295

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 55
PostWysłany: 30 Gru 2012, 13:00    Temat postu: ginekolog dla dziewczat Odpowiedz z cytatem

witam mam pytanie czy jest tutaj ginekolog dla dziewczat czy nie ma tutaj takiego rozgraniczenia pytam sie poniewaz musze udac sie z 12letnia corka do ginekologa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jk123

Dołączył: 18 Sie 2012
Posty: 75
PostWysłany: 3 Lut 2013, 17:09    Temat postu: polecany ginekolog kobieta Odpowiedz z cytatem

hej dziewczyny! czy moze jakies nowosci w temacie polecany ginekolog kobieta? potrzebna mi cytologia i tabletki. Z gory dziekuje za rady!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kasia89

Dołączył: 29 Gru 2011
Posty: 176
PostWysłany: 3 Lut 2013, 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie w sumie tez, wiec poprosze o rady na glownym ;-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Ĺťycie na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron