reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

uwagi

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> ICELAND.PL & Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
stalin
Go
PostWysany: 28 Lip 2009, 22:36    Temat postu: uwagi Odpowiedz z cytatem

Przejrzalem wszystkie watki ale zaden jakos nie odpowiadal moim wymaganiom. Po kilku miesiacach dzialalnosci na forum postanowilem zapoznac sie z regulaminem Smile ( jak to Polak, zawsze po czasie Very Happy ), i o ile z wiekszoscia punktow regulaminu sie zgodze , o tyle kilka z nich to niezwykle kuriozum Smile. Pkt 4, prosze zdefiniowac zwrot " prawo moralne" bo jakos mnie to nie przekonuje. Pkt 10, 3/4 uzytkownikow nie czyta tego co wczesniej napisalo, odnosnie humoru mialem 2 ostrzezenia i areszt awatara Smile . &II Zabrania sie, pkt 3 : uczucia religijne, jesli ktos nazwie Manitou bozkiem mam prawo sie obrazic, jesli ktos nazwie Swiatowida poganskim balwanem mam prawo do protestu, jesli ktos nie uzna za Boga Thora mozna wywolac skandal miedzynarodowy Smile . &IV Uprawnienia Administratorow to jest dopiero cud socjotechniki, Panie i Panowie , to co tu przeczytalem zakrawa na teokratyczne zapedy. Co to jest? Forum dla ludzi wolnomyslacych czy przybudowka Watykanu? Bo jesli sie nie myle to jedyny gosc myslacy bezblednie i nie podlegajacy krytyce zasiada na Piotrowym stolcu. Nie wiem czy po tym poscie mam sie pozegnac z forumowiczami, ale mysle ze Administracja bedzie wyrozumiala na konstruktywna krytyke Smile
Powrt do gry
79 ehf

Doczy: 08 Maj 2009
Posty: 153
PostWysany: 28 Lip 2009, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się najbardziej podoba zakaz dublowania ogłoszeń.

Przynajmniej raz dziennie mamy ogłoszenia ( często recydywistów ) sprzedjacych w działach Kupię, Sprzedam , Inne .

Pozwolę sobie tym razem konstruktywnie bez zbędnej ironii na zaznaczenie, iż watki OT należy wydzielać do właściwych miejsc.
Kilka tematów tak się rozjechało, że trudno zorientować sie o co pierwotnie chodziło.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Zebrak2009
UŻYTKOWNIK ZBANOWANY
Doczy: 11 Cze 2009
Posty: 6
Skd: pcim dolny
PostWysany: 29 Lip 2009, 13:11    Temat postu: Re: uwagi Odpowiedz z cytatem

Sxxxxn napisa:
Przejrzalem wszystkie watki ale zaden jakos nie odpowiadal moim wymaganiom. Po kilku miesiacach dzialalnosci na forum postanowilem zapoznac sie z regulaminem Smile ( jak to Polak, zawsze po czasie Very Happy ), i o ile z wiekszoscia punktow regulaminu sie zgodze , o tyle kilka z nich to niezwykle kuriozum Smile. Pkt 4, prosze zdefiniowac zwrot " prawo moralne" bo jakos mnie to nie przekonuje. Pkt 10, 3/4 uzytkownikow nie czyta tego co wczesniej napisalo, odnosnie humoru mialem 2 ostrzezenia i areszt awatara Smile . &II Zabrania sie, pkt 3 : uczucia religijne, jesli ktos nazwie Manitou bozkiem mam prawo sie obrazic, jesli ktos nazwie Swiatowida poganskim balwanem mam prawo do protestu, jesli ktos nie uzna za Boga Thora mozna wywolac skandal miedzynarodowy Smile . &IV Uprawnienia Administratorow to jest dopiero cud socjotechniki, Panie i Panowie , to co tu przeczytalem zakrawa na teokratyczne zapedy. Co to jest? Forum dla ludzi wolnomyslacych czy przybudowka Watykanu? Bo jesli sie nie myle to jedyny gosc myslacy bezblednie i nie podlegajacy krytyce zasiada na Piotrowym stolcu. Nie wiem czy po tym poscie mam sie pozegnac z forumowiczami, ale mysle ze Administracja bedzie wyrozumiala na konstruktywna krytyke Smile
Ja za ostry humor dotyczacy dzialu sprzedam zostalem zbanowany a co tam sie dzieje to pomine minuta ciszy Very Happy
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
podglądacz
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 10 Cze 2009
Posty: 50
Skd: las
PostWysany: 29 Lip 2009, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1984
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Admin
Główny Administrator
Doczy: 30 Pa 2007
Posty: 155
PostWysany: 31 Lip 2009, 3:03    Temat postu: Re: uwagi Odpowiedz z cytatem

Sxxxxn napisa:
Przejrzalem wszystkie watki
Chyba jednak nie wszystkie, bo o ile mnie pamięć nie myli to już gdzieś dyskutowaliśmy o treści regulaminu. Ale było to dobrych lat temu, więc może być ciężko to namierzyć...

Cytat:
Po kilku miesiacach dzialalnosci na forum postanowilem zapoznac sie z regulaminem Smile ( jak to Polak, zawsze po czasie Very Happy )
To się chwali. Gdybyś tę deklarację nie składał z pogwałceniem tego regulaminu (w nowym wątku zamiast w już istniejącym), to może nawet awatar w końcu wyszedłby z aresztu, ale tu znów recydywa... Neutral

Cytat:
Pkt 4, prosze zdefiniowac zwrot "prawo moralne" bo jakos mnie to nie przekonuje.
Ciebie nie musi przekonywać. Ważne, że przekonuje administrację. Otóż administracja jako osoba(y) o rozwiniętym poczuciu moralności, kieruje się w mniejszym stopniu prawem pisanym, które często jest wadliwe i w sposób zbędny łamie prawa człowieka. Natomiast definicję moralności z pewnością można znaleźć w Wikipedii.


Cytat:
Pkt 10, 3/4 uzytkownikow nie czyta tego co wczesniej napisalo
Ten punkt pomaga zbanować tych, którzy agresję i złe intencje ukrywają pod płaszczykiem ironii i kpiny. Ponieważ admin nie ma czasu się zastanawiać czy dwuznaczne porównania są obraźliwe przez przypadek czy z powodu takiego zamierzenia autora, więc jeśli otrzyma zawiadomienie o tym, że ktoś się poczuł obrażony a tekst rzeczywiście będzie na to wskazywał, to banicja jest bardzo prawdopodobna.
Bo to Forumowicz odpowiada za własne słowa. Zawsze może dopisać legendę do swych żartów i wyjaśnić o co mu chodziło.



Cytat:
odnosnie humoru mialem 2 ostrzezenia i areszt awatara
O ile pamiętam, to ostrzeżenia dotyczyły też innych form łamania Regulaminu. Zwłaszcza polegające na tym, że podania do admina wpisujesz na Forum publiczne. Od tego jest PW.


Cytat:
&II Zabrania sie, pkt 3 : uczucia religijne, jesli ktos nazwie Manitou bozkiem mam prawo sie obrazic
Oj, a miałem Cię za w miarę rozsądnego gościa. Dla administracji nie jest ważne czy ktoś się obraził, tylko to jakie intencje miał autor postu, który kogoś może obraził.
Jeśli ja napiszę o Jezusie, że to był pewien pan, który filozofował, to zawsze jakiś nierozgarnięty człowiek może się obrazić. Problem w tym, że ja szanuję tegoż filozofa, choć nie wierzę, że był/jest bogiem. Moją intencją nie jest ubliżyć komuś.
Ale jeśli ktoś nazywa wszystkich księży pedofilami lub czarną mafią, to są to określenia bezpodstawne i obraźliwe, a wypowiadający to człowiek ma jakąś urazę, która powoduje, że stosuje odpowiedzialność zbiorową. W tym miejscu warto przypomnieć, że wyznawcy religii to też ludzie. Więc jeśli księża mordują czy gwałcą, to można powiedzieć też "ludzie gwałcą i mordują". I to jest właśnie prawda.




Cytat:
to jest dopiero cud socjotechniki
Chyba ktoś nie rozumie słowa socjotechnika.

Cytat:
Panie i Panowie
Nie jesteś waćpan w sejmie czy innym burdelu i takie zawołania to proszę sobie darować (takie zawołania to właśnie jest socjotechnika).


Cytat:
to co tu przeczytalem zakrawa na teokratyczne zapedy.
Ciekawe dlaczego teokratyczne? Po prostu to forum stanowi monarchię absolutną i tyle. Zero socjotechniki. Ot taka prosta i banalna prawda. Czy umysł skażony demokracją nie potrafi zrozumieć tak prostych spraw?



Cytat:
Co to jest? Forum dla ludzi wolnomyslacych
Z pewnością dla wolnomyślących, bo jak widzę myślisz bardzo powoli. Przecież na swojej posiadłości lub w swoim mieszkanku też masz monarchię absolutną. No chyba, że do Ciebie można wpaść, wziąć sobie coś, skorzystać z WC, przespać się, zjeść jedzenie z lodówki...
Czyżbyś był komunistą, który dzieli się swoją własnością z innymi? To bardzo piękne.


Cytat:
czy przybudowka Watykanu?
To się nazywa choroba. Czy w regulaminie jest choć słowo o bogu, religii katolickiej lub ochronie tychże? A może połączyłeś co 8-mą literę i wyszło Ci słowo Watykan pisane od tyłu?? Myślę, że po prostu dostałeś tę informację od kosmitów. Tak trzymać.

Cytat:
Bo jesli sie nie myle to jedyny gosc myslacy bezblednie i nie podlegajacy krytyce zasiada na Piotrowym stolcu.
Gdybyś czytał ze zrozumieniem to zauważyłbyś, że jest mowa o tym, że admin się może pomylić i jest na to sposób: napisać kulturalnie do admina.

Jeśli Ty nie chcesz podzielić się ze mną zawartością swojej lodówki, to też nie mam żadnej instancji odwoławczej a twoja decyzja jest decyzją człowieka, który za nic ma zdanie innych.


Cytat:
Nie wiem czy po tym poscie mam sie pozegnac z forumowiczami, ale mysle ze Administracja bedzie wyrozumiala na konstruktywna krytyke
To nie jest konstruktywna krytyka. Za mało argumentów (faktów) a za dużo wniosków biorących się z kompleksów socjalistycznych. To nie jest komunistyczne forum całej ludzkości. Ma ono swoich właścicieli, zarządcę, administrację i moderatorów. Jak każda prywatna własność. Ale Ty chyba nie wiesz co to własność prywatna...
I te ciągłe przeplatanie spraw katolickich, szukanie wszędzie watykańskiego spisku. To właśnie jest chore. I nie mówię tego, żeby Ci zrobić przykrość. Mi jest przykro, że są tacy ludzie, którzy cierpią (tak, cierpią i to bardzo) na taką manię prześladowczą. Nie można z nimi znaleźć płaszczyzny porozumienia, bo głusi są na fakty i z tego powodu tak bardzo podobni są do papieża, bo mają swój prywatny dogmat o nieomylności. Tyle, że ta "nieomylność" polega właśnie na widzeniu urojonych spisków. Szczerze współczuję. Mam nadzieję, że gdy przemyślisz to może w końcu się zmienisz...
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> ICELAND.PL & Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron