reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Policja islandzka.
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
siewa26
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Doczy: 29 Maj 2005
Posty: 814
Skd: pUstka
PostWysany: 10 Sie 2009, 1:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Video jest edytowane, brak paru scen (może posklejane są dwa filmy). Widać jak dziewczyna chciała z liścia walnąć mundurowego, drugi z pałą też ma zadrapaną rękę. Jednak dalej jestem zdania że gdyby policja zareagowała bez przemocy a'la Dirty Harry odbyłoby się bez całej tej szopki. Agresja rodzi agresję, dziewczyna pokazała że ma większe "jaja" od pana z pałą i musiała zostać ukarana.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG Tlen
turboneta

Doczy: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skd: Gdańsk
PostWysany: 10 Sie 2009, 16:00    Temat postu: Re: p Odpowiedz z cytatem

szczepan napisa:
Widze ze nie ktorym to sie podobalo. Zapomnialem ze turboneta wszystkich pakuje do jednego wora. Gwalciciele, ci co biora zasilek pracujac na czarno i dziewczyna wylewajaca jogurt to jedna grupa. Nie zdziwilo mnie to specjalnie ze popiera łysego lejacego dziewczyne.


Nie ma mowy o jakimkolwiek podobaniu się, bo nie wydarzyło się nic co można do tego odnieść, natomiast w pełni popieram karanie tych którzy łamią prawo. Policjant nie użyłby siły gdyby nie był do tego zmuszony. Nie rzucił się też na spokojnie spacerującą dziewczynę tylko zachował się zgodnie z procedurą zatrzymania osoby popełniającej wykroczenie.

Natomiast odnoszenie się do tego co myślę w innych kwestiach jest nie na temat więc nie będę odpowiadać na zaczepki.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Stefan Burczymucha

Doczy: 28 Lip 2009
Posty: 44
PostWysany: 10 Sie 2009, 21:45    Temat postu: Re: p Odpowiedz z cytatem

szczepan napisa:
Gwalciciele, ci co biora zasilek pracujac na czarno i dziewczyna wylewajaca jogurt to jedna grupa. Nie zdziwilo mnie to specjalnie ze popiera łysego lejacego dziewczyne.


1. Oczywiście- to przestępcy
2. Widzę, że nieszczególnie lubisz łysych- nie pakuj wszystkich łysych do jednego wora bo ci ktoś to zarzuci
3. Policjant zachował sie zbyt agresywnie jak na mój gust ale w zupełności popieram interwencję. Durna małolata powinna dostać ze dwie "lolki" przez plecy i pokaźną grzywnę
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mkwr45

Doczy: 10 Gru 2008
Posty: 330
Skd: RKV
PostWysany: 10 Sie 2009, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zastanów sie co gdyby ta "małolata" była Twoją córką, też byś sie tak cieszył jak by jej głową ciśnięto w asfalt??wydaje mi sie ze istnieją mniej brutalne metody obezwładnienia niż duszenie...powiem jedno- na pierwszy rzut oka wyglądało to dla mnie na ohydne potraktowanie dziewczyny i nie kompetencje policjanta, aczkolwiek film był troszkę montowany...
_________________
i'm2good2be4go10
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo WP Kontakt
turboneta

Doczy: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skd: Gdańsk
PostWysany: 10 Sie 2009, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mkwr45 napisa:
zastanów sie co gdyby ta "małolata" była Twoją córką, też byś sie tak cieszył jak by jej głową ciśnięto w asfalt??wydaje mi sie ze istnieją mniej brutalne metody obezwładnienia niż duszenie...powiem jedno- na pierwszy rzut oka wyglądało to dla mnie na ohydne potraktowanie dziewczyny i nie kompetencje policjanta, aczkolwiek film był troszkę montowany...


Odnoszenie się do sumienia ludzi i zapytywanie co by było gdyby jest żenujące. Oczywistym jest, że żaden rodzic nie byłby szczęśliwy gdyby to jego dziecko było traktowane w taki sposób. Nawet wtedy kiedy poddany karze śmierci jest bandyta to jego rodzice nie są szczęśliwi, uwierz mi.
Podałeś przykład którym chciałeś poruszyć sumienie...słabo ci to wyszło.

Jeszcze raz napiszę: gdyby panienka się nie wyrywała i nie rzucała z łapkami na policjanta to nie stałoby się to co się stało.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
szczepan

Doczy: 07 Sty 2009
Posty: 134
Skd: Keflavik
PostWysany: 10 Sie 2009, 23:11    Temat postu: po Odpowiedz z cytatem

Polecam jeszcze raz zobaczyc filmik, a zobaczysz ze dziewczyna nie machala łapkami. Lysy zatrzymal ja jak nagrozniejszego bandyte. hmm, ale jak ktos nie chce czegos widziec..
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
darek 13
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Doczy: 10 Kwi 2008
Posty: 682
Skd: Z nie nacka
PostWysany: 10 Sie 2009, 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qurcze trzeci raz tu moje wypociny przeczytacie.
Oczywiście pierwszy ludek mundurowy powinien i miał podstawy do interwencji.
Po drugie dziewczyna sobie sama jest winna itd... itp,,,
ale styl w jakim to robił.....no sorki szarpał się dorosły, dobrze rozwinięty mężczyzna, z kobietą......stoczył z nia bitwę hahhhaaaaa laszczu z czym do gości...no moż|e teraz do was dotrze.
Drugi łysy idiota, zamiaast wezwać posiłki, zamiast zapewnić przewagę personalną, lub przewagę środków przymusu bez[pośredniego, celem zabezpieczenia działań podejmującego interwencje partnera.... macha pała jakby muchy oganiał, jak jałowka ogonem.
W tej materii mnie zszokowali.
A czy nie powiniien użyć środków komunikacji do wezwania wsparcia, czy nie powinien użyć gazu, pistoletu służbowego celem zapewnienia wsparcia, bezpieczeństwa interweniującemu partnerowi.
Nie...on niczego takiego nie uczynił, w zamian sam był agr3esywny, dążył do konfrontacji, posiadając płąę w ręku, kŧóra w jego mniermaniu dawał chwilowa przewagę.
AMATORKA!!!
_________________
Zrównoważona kobieta to wspaniały przyjaciel człowieka.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Doczy: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skd: Reykjavik
PostWysany: 11 Sie 2009, 0:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A czy nie powiniien użyć środków komunikacji do wezwania wsparcia, czy nie powinien użyć gazu, pistoletu służbowego celem zapewnienia wsparcia, bezpieczeństwa interweniującemu partnerowi.
Nie...on niczego takiego nie uczynił, w zamian sam był agr3esywny, dążył do konfrontacji, posiadając płąę w ręku, kŧóra w jego mniermaniu dawał chwilowa przewagę.


Na filmie nie widać żeby wzywał wsparcie, widać jednakże że później pojawia się kolejny policjant co pozwala mniemać że takowe wsparcie zostało wezwane. Islandzka policja nie ma broni więc nie mógł jej użyć jako wsparcia.
Doskonale widać zakrwawioną rękę policjanta i na samym początku ja dziewczyna robi ruch ręką w stronę twarzy policjanta. Później film szybko się urywa i nie widzimy jak pojawia się krew na ręce. Widzimy szamotającą się parę na ziemi..... Nie wiemy jak się na tej ziemi znaleźli..... To że dziewczyna w tym momencie jest spokojna nie świadczy że wcześniej też była. Mnie się wydaje że opadła z sił i przestała walczyć, a ktoś to zgrabnie zmontował i pokazał "brutalność" policji.
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 11 Sie 2009, 6:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
"It's nice to be important, but it's more important to be nice", HFV, 1980-2011
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 11 Sie 2009, 6:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
"It's nice to be important, but it's more important to be nice", HFV, 1980-2011
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Stefan Burczymucha

Doczy: 28 Lip 2009
Posty: 44
PostWysany: 11 Sie 2009, 6:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mkwr45 napisa:
zastanów sie co gdyby ta "małolata" była Twoją córką, też byś sie tak cieszył jak by jej głową ciśnięto w asfalt??


"a gdyby to wasza stara matka...." . Parafrazy cytatów z "Misia" nie robią na mnie wrażenia. Ale jeśli jeszcze chcesz koniecznie wiedzieć, gdyby to była moja córka to policjantowi zrobiłbym sprawę za zbyt brutalne potraktowanie klientki (o czym wspomniałem w poprzednim poście) a córce skopałbym tyłek że nie usiadłaby na nim przez tydzień. Rozum i poszanowanie prawa w tym przypadku trzeba napędzać od dołu
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
turboneta

Doczy: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skd: Gdańsk
PostWysany: 11 Sie 2009, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyna powinna dostać zarzuty:
- nieobyczajny wybryk
- stawianie oporu przy zatrzymaniu
- naruszenie nietykalności cielesnej policjanta na służbie
Natomiast to czy policjant dopuścił się przekroczenia uprawnień podczas zatrzymania stwierdzi postępowanie wewnętrzne.

Tyle od strony prawnej.

Przy tego typu sprawach zawsze pojawiają się emocje obserwatorów i tego nie da się uniknąć. Zdań może być wiele ale prawo jest jedno.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
szczepan

Doczy: 07 Sty 2009
Posty: 134
Skd: Keflavik
PostWysany: 11 Sie 2009, 15:18    Temat postu: r Odpowiedz z cytatem

Jakos nie widac, zeby dziewczyna naruszyła nietykalnos cielesna lysego. Dziewczynie moga zrobic sprawe tylko o ten =wybryk jak to ujelas bo nie uszkodzila cudzego mienia. Policje tez obowiozuje PRAWO ktorego nie powinni lamac. Na filmie widac to czarno na bialym. Jednak sa osoby ktore nie chca widziec pewnych rzeczy,
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Mariusz_Pabianice

Doczy: 21 Lut 2006
Posty: 472
Skd: Reykjanesbaer
PostWysany: 11 Sie 2009, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdyby tak Waszemu synkowi ktoś oblał Lexusa jogurtem..sami widzicie i nie mówcie, że nie macie synka, bo w każdej chwili mieć możecie (sprawdzić, czy nie ksiądz).
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
ansswis

Doczy: 11 Wrz 2007
Posty: 307
PostWysany: 11 Sie 2009, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczepan napisa:
Jakos nie widac, zeby dziewczyna naruszyła nietykalnos cielesna lysego. Dziewczynie moga zrobic sprawe tylko o ten =wybryk jak to ujelas bo nie uszkodzila cudzego mienia. Policje tez obowiozuje PRAWO ktorego nie powinni lamac. Na filmie widac to czarno na bialym. Jednak sa osoby ktore nie chca widziec pewnych rzeczy,


a widziales caly filmik? nie zastanawia cie czemu nie ma reszty?

poza tym nie rozumie jednej rzeczy policjant stara sie aresztowac jakas osobe a reszta tej grupy mu to utrudnia, nawet jak lezy na ziemi reszta osob stara sie wyrwac ta dziewczyne moim zdaniem to niedopuszczalne, wszyscy powinni otrzymac zarzuty. Co do tego drugiego policjanta to dobiegl on w momencie gdy jego kolega lezal na ziemii a nad nim staly trzy osoby, wygladalo to jakby go atakowaly, dobrze ze nie mial broni bo w takim wypadku jego amerykanski kolega pewnie by juz strzelal.

Jezeli pozwolimy dzieciakom miec za nic policje to kogo sie beda bac, bo oszacunku juz mozemy zapomniec, a rodzice no coz..
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Doczy: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skd: Reykjavik
PostWysany: 11 Sie 2009, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnoszę wrażenie że co niektórzy wypowiadający się tutaj choć by nie wiem co zawsze będą przeciw policji /chyba że jogurt wylano by na ich samochód/

Nie ma znaczenia czy policja dokonuje zatrzymania gwałciciela, mordercy, kogoś kto przeszedł na czerwonym świetle czy wylewającego jogurt na samochód ministra itd... Osoba ta ma się podporządkować poleceniom policji, jeżeli tego nie robi musi się liczyć z użyciem siły.
Jestem pewien że gdyby ta panienka szła spokojnie do radiowozu nie tarzała by się później po ziemi.
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
szczepan

Doczy: 07 Sty 2009
Posty: 134
Skd: Keflavik
PostWysany: 11 Sie 2009, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

viking napisa:
Odnoszę wrażenie że co niektórzy wypowiadający się tutaj choć by nie wiem co zawsze będą przeciw policji /chyba że jogurt wylano by na ich samochód/

Nie ma znaczenia czy policja dokonuje zatrzymania gwałciciela, mordercy, kogoś kto przeszedł na czerwonym świetle czy wylewającego jogurt na samochód ministra itd... Osoba ta ma się podporządkować poleceniom policji, jeżeli tego nie robi musi się liczyć z użyciem siły.
Jestem pewien że gdyby ta panienka szła spokojnie do radiowozu nie tarzała by się później po ziemi.
Zgadza sie jestem przeciwko policji, ale tej <złej>, łamiacej praro, myslacych ze odznaka czyni ich osobami ktore moga wszystko i ja dwno temu juz zapakowalem ich do jednego wora tzn. policjanta walacego pala wszystkich jak popadnie z takim ktory po godzinkach spedzonych w pracy jest w bandzie i porywaja biznesmenow za okup. A co do tego jakby mi ktos wylal jogurt na samochod to zalezy jesli to byl by chlopak to by dostal w pape a dziewczyna hmm zalezy jak by wygladała Smile W kazdym badz razie nie zgłaszam bym tego.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Doczy: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skd: Reykjavik
PostWysany: 11 Sie 2009, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A co do tego jakby mi ktos wylal jogurt na samochod to zalezy jesli to byl by chlopak to by dostal w pape a dziewczyna hmm zalezy jak by wygladała Smile W kazdym badz razie nie zgłaszam bym tego.


Ja też bym wziął węża i opłukał auto zamiast czekać na policję. Ale to był samochód ministra i policja jest jakby obligatoryjnie zmuszona do działania.
Inna sprawa że minister może się zgłosić do policji że nie ma żadnych pretensji i prosi policję o umorzenie sprawy.
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
turboneta

Doczy: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skd: Gdańsk
PostWysany: 11 Sie 2009, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet jeżeli urzędnik państwowy nie zechce aby ścigać sprawcę wykroczenia z urzędu to pozostaną dwa zarzuty za które dziewczyna będzie odpowiadać o ile zostaną one jej postawione. Swoją postawą w chwili zatrzymania tylko i wyłącznie sobie zaszkodziła.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 31 Sie 2009, 1:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



ps. blacharstwo. lakiernictwo. full serwis. 24h.
info pw.
_________________
"It's nice to be important, but it's more important to be nice", HFV, 1980-2011
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastpny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron