reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Co ze zmianami?............

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> ICELAND.PL & Forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Doczy: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skd: Reykjavik
PostWysany: 7 Pa 2007, 15:37    Temat postu: Co ze zmianami?............ Odpowiedz z cytatem

Ja tak z ciekawości w sumie.
Bo jakiś czas temu zapewniano nas że iceland.pl ma się dobrze i przechodzi zmiany, że nie ma powodu do obaw etc etc.................

A tu tym czasem nie ma co ukrywać.
Serwis poleciał na łeb a szyje. Ostatnia wiadomość na pierwszej stornie jest prawie z przed 6 miesięcy, pozostałe jeszcze starsze.
Na forum się tylko dyskutuje jak sprzedać i gdzie kupić lewe fajki i wóde.
Gdzie te dawne dobre czasy i czy wrócą?

Administratorze tylko mi nie pisz że mogę wspomóc iceland.pl finansowo dla poprawy, bo dawniej tego nie było a wszystko śmigało jak należy.
Ja myślę że po prostu brakuje tutaj dwóch osób które w ten serwis włożyły serce i był dla nich pasją, a nie czymś na czym można zarobić za wszelką cenę.

Szkoda, wielka szkoda że praca tych ludzi a zwłaszcza jednej poszła na marne........................................................................
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 7 Pa 2007, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://forum.iceland.pl/viewtopic.php?t=1608 ;]

btw dzialania oe przypominaja mi przetargi na oprogramowanie w urzedach. zleca sie napisanie programu za spore pieniadze firmie szwagra czy tescia potem sie wdraza i szkoli tez za spore pieniadze gdzie tymczasem przy odrobinie dobrej woli i checi mozna by spedzic pare minut na goglach i znalezc kilkanascie roznych wersji tego samego programu, z lepszym interfejsem/funkcjonalnoscia, gdzie polowa z tych kilkunastu bylaby freewarem i sharewarem za 5$...

gdyby oe przestal medrkowac czy esejowac w roznych jalowych czesto z xxxx wzietych dyskusjach na tym forum byc moze znalazlby odrobine czasu na zrobienie czegos innego ;]
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
zyzak
Go
PostWysany: 7 Pa 2007, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wg. mnie OE jest uzalezniony nie od tego od czego powinien byc Wink
Powrt do gry
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 7 Pa 2007, 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mjkl twoje wypowiedzi są jak zwykle nasączone jadem i bezsensowne.

Twoje rady są już zupełnei głupie, gdyż nie znasz sytuacji.
Zrobiliśmy właśnie coś co doradzałes. Zgłosił się do nas wolonatiusz, który miał przygotować darmowy CMS dla ICELAND.PL.
Prace trwały przez całe wakacje, zuzyłem wiele godzin pracy na współpracę z tą osobą. Na początku września okazało się, że ta osoba ma problem z przeniesiem dotychczasowego dorobku ICELAND.PL do nowego CMSa, mimo, że ta osoba napisała skrypt, który miał zautomatyzowac tę sprawę.
W pewnym momencie wolontaiursz "wymiękł" i zostawił nas z niedokończonym systemem. Wiele godzin roboty poszły na marne.

Teraz właśnie zamierzam zaangażować profesjonalną firmę i nie tracić więcej czasu na smarkaczy, którzy nie znają swych ograniczeń. Nie są to złe osoby, wybaczam im ich niewiedzę i brak orientacji. Jednak muszę dbać o serwis, a dzięki pewnej dotacji, którą mam nadzieję uzyskać, będziemy mieli profesjonalny CMS i wszystkie poprzednie newsy i artykuły (jest ich wiele tysięcy), zostaną zgrabnie włączone do systemu.

Przetarg z pewnością nie wygra żaden teść ni szwagier, bo ja nie mam czasu na użeranie się z rodzinką. Chcę zapłacić profesjonalistom i chcę by zrobili to na co się umówimy.
Jeśli znacie jakieś profesjonalne dobre firmy, to proszę o kontakt na priva.
W tej chwili wysyłam zapytania ofertowe do różnych firm.


Temat zamykam, bo dubluje już istniejący.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> ICELAND.PL & Forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron