reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

svinaflensa-
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grazyna

Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skąd: Islandia
PostWysłany: 30 Paź 2009, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może Pani Kasiunia nam głupim wszystko wyjaśni jak tu było. bo ja to taka mondrala jestem. Nie mylić z mądralą/ lol lol
_________________
Brunetka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ansswis

Dołączył: 11 Wrz 2007
Posty: 307
PostWysłany: 30 Paź 2009, 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

proponuje wszystkim wrocic do tematu watku

kolejne osoby trafiaja na intensywna terapie,
http://icelandreview.com/icelandreview/daily_news/?cat_id=16539&ew_0_a_id=351234
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 2605
PostWysłany: 30 Paź 2009, 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ansswis napisał:
proponuje wszystkim wrocic do tematu watku

kolejne osoby trafiaja na intensywna terapie,
http://icelandreview.com/icelandreview/daily_news/?cat_id=16539&ew_0_a_id=351234


radze poczytac http://statice.is/Statistics/Health,-social-affairs-and-justi
i chwile pomyslec ;]
_________________
"It's nice to be important, but it's more important to be nice", HFV, 1980-2011
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz_Pabianice

Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 472
Skąd: Reykjanesbaer
PostWysłany: 31 Paź 2009, 0:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PKB na mieszkańca:


Oczekiwana długość życia:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
stefan 1155

Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 86
Skąd: reykjavik
PostWysłany: 31 Paź 2009, 0:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
wiecie co?????????????? gĂłwno wiecie i gĂłwno piszecie!!!!!! az sie plakac che jak sie to czyta, ta nie pamieta nazwy, temu nie chcialo sie sluchac... brrrr az wspolczuje waszym malzonkom ze takie lamusy z was. ...bysmy sprobowali w tej pozycji co ja....... no wiesz....... a ty.... no wiesz.... cholera zapomnialam nazwy.............................. i co??????????? wtedy dopiero ZONK

wiec czekamy na madre slowa!!! oswiec nas "glupich" dodaj cos od siebie, chyba ze jestes w totalnym dolku intelektualnym i jedyne co mozesz napisac to gowno!!! i pare kropek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jacek108

Dołączył: 06 Wrz 2008
Posty: 137
Skąd: łomĹźa / Reykjavik
PostWysłany: 31 Paź 2009, 0:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no przyznam, że chyba kogoś poniosło. czas weekendowy zaczął się dopiero kilka godz temu ale niektórzy jak widać dają po bandzie trochę wcześniej i nie panują nad tym co piszą heh no nic i tym i tamtym życze szczęśliwego i zdrowego weekendu off topic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kasiunia131

Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 76
PostWysłany: 31 Paź 2009, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stefan 1155 napisał:
Cytat:
wiecie co?????????????? gĂłwno wiecie i gĂłwno piszecie!!!!!! az sie plakac che jak sie to czyta, ta nie pamieta nazwy, temu nie chcialo sie sluchac... brrrr az wspolczuje waszym malzonkom ze takie lamusy z was. ...bysmy sprobowali w tej pozycji co ja....... no wiesz....... a ty.... no wiesz.... cholera zapomnialam nazwy.............................. i co??????????? wtedy dopiero ZONK

to nie placz ale podziel sie z nami "glupimi" swa wiedza, chetnie posluchamy napewno sie czegos madrego dowiemy!! lub jestes w totalnym dolku intelektualnym i to co mozesz napisac to "gowno" i pare kropek. wiec czekamy!!!!!!!!!!!!!


stefan sluchaj nie przejmuj sie bo sa ludzie i parapety..... Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasiunia131

Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 76
PostWysłany: 31 Paź 2009, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grazyna napisał:
A może Pani Kasiunia nam głupim wszystko wyjaśni jak tu było. bo ja to taka mondrala jestem. Nie mylić z mądralą/ lol lol


ty posluchaj a co ty gtakiego madrego napisalas??? NIC Confused takze bez komentarza do twojego postu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grazyna

Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skąd: Islandia
PostWysłany: 31 Paź 2009, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasia tylko tyle mnie oświeciłaś? Ja nigdzie nie pisałam ,że jestem wszechwiedząca. Ale skoro Ty krytykujesz innych , to pomyślałam,że może Ty właśnie jesteś osobą o wszechstronnych zainteresowaniach i rozległej wiedzy. A poza tym wróćmy do tematu. W Polsce są już prawdowpodobnie 4 zachorowania na tę grypę ukraińską. Te osoby leżą już w szpitalu i oni właśnie wrócili z Ukrainy. Teraz gdy są święta będzie napewno większy ruch przygraniczny.
_________________
Brunetka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kasiunia131

Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 76
PostWysłany: 31 Paź 2009, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grazyna napisał:
Kasia tylko tyle mnie oświeciłaś? Ja nigdzie nie pisałam ,że jestem wszechwiedząca. Ale skoro Ty krytykujesz innych , to pomyślałam,że może Ty właśnie jesteś osobą o wszechstronnych zainteresowaniach i rozległej wiedzy. A poza tym wróćmy do tematu. W Polsce są już prawdowpodobnie 4 zachorowania na tę grypę ukraińską. Te osoby leżą już w szpitalu i oni właśnie wrócili z Ukrainy. Teraz gdy są święta będzie napewno większy ruch przygraniczny.


posluchaj ja sie nie madrze tylko jakbys czytala wszystkie posty bys zrozumiala o co mi chodzi bo niektorzy pisza bez zastanowienia to co mysla i podaja to jako fakty......
a tak wogle co do tych zachorowan to przeciez mieli dokladnie wszystkich sprawdzac czy przypadkiem nie maja tej grypy zanim wyleca do innego kraju....hmmm.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 2605
PostWysłany: 31 Paź 2009, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
"It's nice to be important, but it's more important to be nice", HFV, 1980-2011
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grazyna

Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skąd: Islandia
PostWysłany: 31 Paź 2009, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie nie czytam wszystkiego. Może masz i rację. Pozdrawiam.
_________________
Brunetka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
adek85

Dołączył: 12 Gru 2008
Posty: 41
PostWysłany: 2 Lis 2009, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.dv.is/wiadomosci/2009/4/29/na-islandii-nie-ma-swinskiej-grypy/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 2605
PostWysłany: 2 Lis 2009, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adek85 napisał:
http://www.dv.is/wiadomosci/2009/4/29/na-islandii-nie-ma-swinskiej-grypy/


Podstawowe objawy świńskiej grypy:
* Nagłe wystąpienie temperatury
* Ból gardła
* Bóle mięśni
* Ogólne osłabienie
* Kaszel
* W niektĂłrych przypadkach bĂłle brzucha.

Podstawowe objawy ptasiej grypy:
* Nagłe wystąpienie temperatury
* Ból gardła
* Bóle mięśni
* Ogólne osłabienie
* Kaszel
* W niektĂłrych przypadkach bĂłle brzucha.

Podstawowe objawy grypy:
* Nagłe wystąpienie temperatury
* Ból gardła
* Bóle mięśni
* Ogólne osłabienie
* Kaszel
* W niektĂłrych przypadkach bĂłle brzucha.

Podstawowe objawy anginy:
* Nagłe wystąpienie temperatury
* Ból gardła
* Bóle mięśni
* Ogólne osłabienie
* Kaszel
* W niektĂłrych przypadkach bĂłle brzucha.

Podstawowe objawy zapalenia oskrzeli:
* Nagłe wystąpienie temperatury
* Ból gardła
* Bóle mięśni
* Ogólne osłabienie
* Kaszel
* W niektĂłrych przypadkach bĂłle brzucha.

Podstawowe objawy zatrucia pokarmowego:
* Nagłe wystąpienie temperatury
* Ból gardła (po wyspawaniu sie)
* Bóle mięśni
* Ogólne osłabienie
* Kaszel (przed wyspawaniem sie)
* W niektĂłrych przypadkach bĂłle brzucha.

Podstawowe objawy przeziebienia:
* Nagłe wystąpienie temperatury
* Ból gardła
* Bóle mięśni
* Ogólne osłabienie
* Kaszel
* W niektĂłrych przypadkach bĂłle brzucha.
_________________
"It's nice to be important, but it's more important to be nice", HFV, 1980-2011
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mucha09

Dołączył: 02 Wrz 2009
Posty: 21
Skąd: Rekjavik
PostWysłany: 2 Lis 2009, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adek85 napisał:
http://www.dv.is/wiadomosci/2009/4/29/na-islandii-nie-ma-swinskiej-grypy/
Sprawdz date tego artykułu,te wiadomości są nie aktualne Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karuta
Alpha Team
Dołączył: 01 Kwi 2004
Posty: 1245
PostWysłany: 2 Lis 2009, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sylwiam napisał:
kazdy niech mysli co chce ja nie narzucam nikomu swojego zdania.wojna nie ma nic wspolnego z naturalna selekcja, a co do 60 latkow (urodzonych po wojnie) nie znam dobrze historii Islandi ale podejrzewam ze nie mieli takiego stresujacego zycia jak my,na wszystko ich bylo stac ,mieli prace za godziwa place,stac ich bylo na roznego typu wypoczynek wiec mieli tez mniej stresu i mniej chorob.i nie robie z islandi etiopii pisalam o zamierzchlych czasach a nie o terazniejszych , klimat byl ostrzejszy i niestety ale przezywali najsilniejsi a ich prapraprapraprawnukami sa dzisiejsi islandczycy.

Nie wszystkich na wszystko bylo stac ,pracowali ciezko fizycznie i nie jadali takich rarytasow jak my w Europie.Znam to z opowisci ludzi urodzonych tuz po wojnie :jablka na swieta tylko ,przewaznie solona ryba (migreny u dzieci) mieso tluste bo lepsze chowane na swieta lub specjlane uroczystosci i jedynym warzywem byla brukiew.Dzieci pracowaly od 10 roku zycia np przy przerobie sledzia na zewnatrz i przewanie lataly w 1 parze kaloszy przez caly rok.I do szkoly szlo sie czesto pieszo wiele km.Tak naprawde wygladalo zycie wiekszosci spoleczenstwa.Dopiero pod koniec lat 60 tych przyszly zmiany i stopa zaczela sie powoli podnosc.Oni jak narod byli bardzo pracowici(teraz sie to zmienia podobnie jak w naszym karju-kazdy chce wygod) i tu naprawde pracowali jak woly a u nas w polsce tak pracowaly tylko jednostki.Zreszta przypatrzmy sie ile u nas jest 40 letnich emerytow.Tu chca ludzie byc aktywni jak najdluzej a u nas jak najkrocej.U nas w wieku 50 lat sie jest starym a tu to srodek zycia.I podejrzewam ze wlasnie przez prace i aktywnosc sa zdrowsi ,nie liczac oczywiscie wyjatkow.Ale wiek emerytalny maja za pozno.
ps co do wypoczynku to chyba tylko wypoczywali przy swoich goracych zrodlach bo widzialam kiedys film o statku Gullfoss i wycieczkach poza granice .TYLKO PROMINECI!Maluczkich nie bylo stac na takie rzeczy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasiunia131

Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 76
PostWysłany: 2 Lis 2009, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karuta napisał:
sylwiam napisał:
kazdy niech mysli co chce ja nie narzucam nikomu swojego zdania.wojna nie ma nic wspolnego z naturalna selekcja, a co do 60 latkow (urodzonych po wojnie) nie znam dobrze historii Islandi ale podejrzewam ze nie mieli takiego stresujacego zycia jak my,na wszystko ich bylo stac ,mieli prace za godziwa place,stac ich bylo na roznego typu wypoczynek wiec mieli tez mniej stresu i mniej chorob.i nie robie z islandi etiopii pisalam o zamierzchlych czasach a nie o terazniejszych , klimat byl ostrzejszy i niestety ale przezywali najsilniejsi a ich prapraprapraprawnukami sa dzisiejsi islandczycy.

Nie wszystkich na wszystko bylo stac ,pracowali ciezko fizycznie i nie jadali takich rarytasow jak my w Europie.Znam to z opowisci ludzi urodzonych tuz po wojnie :jablka na swieta tylko ,przewaznie solona ryba (migreny u dzieci) mieso tluste bo lepsze chowane na swieta lub specjlane uroczystosci i jedynym warzywem byla brukiew.Dzieci pracowaly od 10 roku zycia np przy przerobie sledzia na zewnatrz i przewanie lataly w 1 parze kaloszy przez caly rok.I do szkoly szlo sie czesto pieszo wiele km.Tak naprawde wygladalo zycie wiekszosci spoleczenstwa.Dopiero pod koniec lat 60 tych przyszly zmiany i stopa zaczela sie powoli podnosc.Oni jak narod byli bardzo pracowici(teraz sie to zmienia podobnie jak w naszym karju-kazdy chce wygod) i tu naprawde pracowali jak woly a u nas w polsce tak pracowaly tylko jednostki.Zreszta przypatrzmy sie ile u nas jest 40 letnich emerytow.Tu chca ludzie byc aktywni jak najdluzej a u nas jak najkrocej.U nas w wieku 50 lat sie jest starym a tu to srodek zycia.I podejrzewam ze wlasnie przez prace i aktywnosc sa zdrowsi ,nie liczac oczywiscie wyjatkow.Ale wiek emerytalny maja za pozno.
ps co do wypoczynku to chyba tylko wypoczywali przy swoich goracych zrodlach bo widzialam kiedys film o statku Gullfoss i wycieczkach poza granice .TYLKO PROMINECI!Maluczkich nie bylo stac na takie rzeczy.


wlasnie chodzilo mi o fakty a nie o wlasne przypuszczenia bo niektorzy naprawde moga sie pogubic Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 2605
PostWysłany: 2 Lis 2009, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.rmf.fm/fakty,164308,Wytworcy,szczepionek,na,AH1N1,bezkarni.html
dziwi to kogos? ;]
_________________
"It's nice to be important, but it's more important to be nice", HFV, 1980-2011
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ALMETTE

Dołączył: 20 Paź 2007
Posty: 19
PostWysłany: 2 Lis 2009, 17:56    Temat postu: Skutki szczepionki Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=cEN5KGwNGeo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 2 Lis 2009, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mjkl napisał:
http://www.rmf.fm/fakty,164308,Wytworcy,szczepionek,na,AH1N1,bezkarni.html
dziwi to kogos? ;]


Mnie dziwi şe tak późno.
Najlepiej wywołać panikę, zrobić trefny towar, posmarować komu trzeba aby byc bezkarnym i potem już tylko liczyć pieniążki na koncie.
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Newsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron