reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Polki w urzedzie pracy !!!
Id do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
wiesiu-27
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 08 Sie 2009
Posty: 37
PostWysany: 4 Wrz 2009, 17:42    Temat postu: Polki w urzedzie pracy !!! Odpowiedz z cytatem

Czy to prawda że nasze rodaczki zostały ,,wyrzucone '' z pracy ponieważ robiły jakies przekrety z zasiłkami?????????
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
wielkopolanka

Doczy: 20 Mar 2008
Posty: 159
PostWysany: 4 Wrz 2009, 18:28    Temat postu: Re: Polki w urzedzie pracy !!! Odpowiedz z cytatem

wiesiu-27 napisa:
Czy to prawda że nasze rodaczki zostały ,,wyrzucone '' z pracy ponieważ robiły jakies przekrety z zasiłkami?????????


Hej!
A gdzie to słyszałeś?? Smile
Pozdrawiam
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
darek 13
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Doczy: 10 Kwi 2008
Posty: 682
Skd: Z nie nacka
PostWysany: 4 Wrz 2009, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic o tym nie słyszałem, a jeśli już to obie na raz?

Stawiam że to nie możliwe bo one tu przyjechały przed 2006, tak jak Turboneta i są "lepsze" od takich jak Ja, którzy przyjechali po.
_________________
Zrównoważona kobieta to wspaniały przyjaciel człowieka.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
wielkopolanka

Doczy: 20 Mar 2008
Posty: 159
PostWysany: 4 Wrz 2009, 18:34    Temat postu: ;) Odpowiedz z cytatem

W spisie pracownikow na stronie urzedu pracy zostala tylko Elzbieta Orłowska, Natalii Furtak nie ma na tej liście a wcześniej była Wink I tego chłopaka co rpacował z nimi tez nie widze na liscie Wink
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
wielkopolanka

Doczy: 20 Mar 2008
Posty: 159
PostWysany: 4 Wrz 2009, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.vinnumalastofnun.is/svmhb/um-vinnumalastofnun-hofudborgarsvaedinu/starfsfolk-borgartuni/
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Hummer

Doczy: 21 Cze 2009
Posty: 5
Skd: hell
PostWysany: 4 Wrz 2009, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

już dawno obie powinny zasilic szeregi bezrobotnych
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
HARRY75

Doczy: 15 Cze 2007
Posty: 417
Skd: z Kątowni
PostWysany: 4 Wrz 2009, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hummer napisa:
już dawno obie powinny zasilic szeregi bezrobotnych


tak , tak ...
masz rację , powinny teraz chodzić do urzędu pracy , zionąc tanią wódą i fajami i mieć pretensje do całego świata że ziemia jest okrągła ...
nie próbuję obrażać wszystkich pozbawionych pracy bo byłoby to szczytem chamstwa ale...
nie jedno widziałem i nie jedno słyszałem ...
zwolnili rodaka , niech żyje rodak ...
ludzie odstawcie "landini" i zacznijcie myśleć ...
pozdrawiam
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
3KO27
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 21 Lis 2008
Posty: 537
Skd: z tamtąd
PostWysany: 4 Wrz 2009, 19:26    Temat postu: Re: ;) Odpowiedz z cytatem

wielkopolanka napisa:
W spisie pracownikow na stronie urzedu pracy zostala tylko Elzbieta Orłowska, Natalii Furtak nie ma na tej liście a wcześniej była Wink I tego chłopaka co rpacował z nimi tez nie widze na liscie Wink

...chłopak zmienił pracę Wink
_________________
--- nie sztuką jest zdjąć majtki,sztuką jest mieć co pokazać ---
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora
turboneta

Doczy: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skd: Gdańsk
PostWysany: 4 Wrz 2009, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

darek 13 napisa:
Nic o tym nie słyszałem, a jeśli już to obie na raz?

Stawiam że to nie możliwe bo one tu przyjechały przed 2006, tak jak Turboneta i są "lepsze" od takich jak Ja, którzy przyjechali po.


A możesz mi łaskawie wytłumaczyć co ja mam wspólnego z tym tematem, ze mnie wywołujesz do tablicy? Czy może wytłumaczenie tego jest dla Ciebie zbyt trudne?

A skoro już w tym wątku zaczęłam pisać to dodam, iż nie uważam aby osoby które przyjechały na Islandię po roku 2006 były gorsze od tych które były na Islandii wcześniej. Uważam, że duża część tych ludzi nie reprezentuje sobą zbyt wiele i w dużej mierze przyczyniła się do obecnego postrzegania Polaków na Islandii.

Zauważ, że nie wymieniłam tu z imienia i nazwiska żadnej konkretnej osoby więc to co napisałam działa na zasadzie "uderz w stół, a nożyce się odezwą"
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
HARRY75

Doczy: 15 Cze 2007
Posty: 417
Skd: z Kątowni
PostWysany: 4 Wrz 2009, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zauważ, że nie wymieniłam tu z imienia i nazwiska żadnej konkretnej osoby więc to co napisałam działa na zasadzie "uderz w stół, a nożyce się odezwą"

turboneta!
a napisałaś że ...?
bo jakoś mi umknęło...
temat jest zgoła "odległy" od osobistych napadów ,więc?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
*KitkaAnitka*
=user usunięty na własną prośbę=
Doczy: 23 Sie 2009
Posty: 33
Skd: Rvk
PostWysany: 4 Wrz 2009, 21:26    Temat postu: Re: Polki w urzedzie pracy !!! Odpowiedz z cytatem

wiesiu-27 napisa:
Czy to prawda że nasze rodaczki zostały ,,wyrzucone '' z pracy ponieważ robiły jakies przekrety z zasiłkami?????????


Plotki sie pojawily na ten temat i to sporo, mnie doszly sluchy ze chlopaka zwolnili bo logowal osoby bedace w Polsce i bral za to pieniadze, co mnie wcale nie dziwi bo tak samo Ela "sciagala" ludzi z Polski na Islandie za kase co wiem na 100%, poza tym dobrze ze ich nie ma juz, ta Natalia.... wogole brak slow na nia, jest straszna.....
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Całusek
UŻYTKOWNIK ZBANOWANY
Doczy: 17 Sie 2009
Posty: 81
Skd: Rkv
PostWysany: 4 Wrz 2009, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem co zrobiły te osoby, czym też zawiniły, ale nie rozumiem jednej rzeczy. Dlaczego taką radość daje innym nieszczęście człowieka? Naprawdę to takie wesołe, że ktoś powiększa grono bezrobotnych? ODrazu tworzy się nowy wpis i wielkie zadowolenie... bo kogoś zwolnili. Naprawdę radość nie z tej ziemi....tylko skakać pod sufit....
A może warto najpierw sprawdzić wątek oszustwa zanim się kogoś z radością zaliczy do grona bezrobotnych? Zastanowić się trzeba nad sobą, czy naprawdę musimy być aż tak zawistni wobec siebie?


Dawaj innym to co sam chciałbyś otrzymać....
_________________
Serce nie służba
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
police55
Go
PostWysany: 4 Wrz 2009, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

turboneta napisa:


A skoro już w tym wątku zaczęłam pisać to dodam, iż nie uważam aby osoby które przyjechały na Islandię po roku 2006 były gorsze od tych które były na Islandii wcześniej.


turboneta 2 tygodnie temu napisa:

Po wejściu Polski do Unii Europejskiej wyspę najechał motłoch (oczywiście nie mam na myśli wszystkich). Już nawet nie wiem czy jest mi za nich wstyd...


Z poważaniem - motłochu przedstawiciel Confused
Powrt do gry
turboneta

Doczy: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skd: Gdańsk
PostWysany: 4 Wrz 2009, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HARRY75 napisa:
Zauważ, że nie wymieniłam tu z imienia i nazwiska żadnej konkretnej osoby więc to co napisałam działa na zasadzie "uderz w stół, a nożyce się odezwą"

turboneta!
a napisałaś że ...?
bo jakoś mi umknęło...

A mi tak jakoś też Smile

HARRY75 napisa:

temat jest zgoła "odległy" od osobistych napadów ,więc?

Nie napadam tylko wyjaśniam kwestię pojawienia się w tym temacie mojej osoby bez uprzedniego udziału mojej osoby.
Dzisiaj piątek to taka czepliwa jestem.

*KitkaAnitka* napisa:
wiesiu-27 napisa:
Czy to prawda że nasze rodaczki zostały ,,wyrzucone '' z pracy ponieważ robiły jakies przekrety z zasiłkami?????????


Plotki sie pojawily na ten temat i to sporo, mnie doszly sluchy ze chlopaka zwolnili bo logowal osoby bedace w Polsce i bral za to pieniadze, co mnie wcale nie dziwi bo tak samo Ela "sciagala" ludzi z Polski na Islandie za kase co wiem na 100%, poza tym dobrze ze ich nie ma juz, ta Natalia.... wogole brak slow na nia, jest straszna.....


A skąd ta wiedza?
Czy zdajesz sobie sprawę z tego, ze rzucasz publicznie oskarżenia wobec osoby której jak przypuszczam, że nie znasz?



police55 napisa:
turboneta napisa:


A skoro już w tym wątku zaczęłam pisać to dodam, iż nie uważam aby osoby które przyjechały na Islandię po roku 2006 były gorsze od tych które były na Islandii wcześniej.


turboneta 2 tygodnie temu napisa:

Po wejściu Polski do Unii Europejskiej wyspę najechał motłoch (oczywiście nie mam na myśli wszystkich). Już nawet nie wiem czy jest mi za nich wstyd...


Z poważaniem - motłochu przedstawiciel Confused


Skoro tak uważasz....
Twój wybór, bo zdaje się, że jest tam w nawiasie napisane coś istotnego Smile
Tropienie 10
Czytanie ze zrozumieniem 0


Pozdrawiam Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
*KitkaAnitka*
=user usunięty na własną prośbę=
Doczy: 23 Sie 2009
Posty: 33
Skd: Rvk
PostWysany: 4 Wrz 2009, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

turboneta nie przypuszczaj za duzo, zreszta z niecierpliwoscia czekam na choc jeden watek w ktorym nie udzielisz sie, jestes strasznie przemadrzala, nie jedna osobe draznisz na tym forum, znajdz sobie ciekawsze zajecie ....
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
*KitkaAnitka*
=user usunięty na własną prośbę=
Doczy: 23 Sie 2009
Posty: 33
Skd: Rvk
PostWysany: 4 Wrz 2009, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poza tym napisalam chyba ze to plotki...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
police55
Go
PostWysany: 4 Wrz 2009, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

turboneta napisa:


Twój wybór, bo zdaje się, że jest tam w nawiasie napisane coś istotnego Smile



T*******a to wredna, zarozumiała i złośliwa małpa (ale tylko w poniedziałki i piątki, między godziną 17.00 a 23.30). Very Happy Very Happy Very Happy

Usiłowanie manipulownia - 10
Skuteczne manipulowanie - 0
Powrt do gry
turboneta

Doczy: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skd: Gdańsk
PostWysany: 4 Wrz 2009, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

*KitkaAnitka* napisa:
turboneta nie przypuszczaj za duzo, zreszta z niecierpliwoscia czekam na choc jeden watek w ktorym nie udzielisz sie, jestes strasznie przemadrzala, nie jedna osobe draznisz na tym forum, znajdz sobie ciekawsze zajecie ....

Ja zaś czekam aż napiszesz cokolwiek co będzie przynajmniej przeciętne intelektualnie....
A nawiązujac do wątków w których się nie udzielam to proponuję otworzyć szerzej oczka i zacząć używać tego co natura dała podobno wszystkim, a nazywa się to mózg Smile
*KitkaAnitka* napisa:


Plotki sie pojawily na ten temat i to sporo, mnie doszly sluchy ze chlopaka zwolnili bo logowal osoby bedace w Polsce i bral za to pieniadze, co mnie wcale nie dziwi bo tak samo Ela "sciagala" ludzi z Polski na Islandie za kase co wiem na 100%, poza tym dobrze ze ich nie ma juz, ta Natalia.... wogole brak slow na nia, jest straszna.....

Rozumiesz przynajmniej co piszesz czy tak niekoniecznie?
To pytanie nawiązujące do tego co napisałaś powyżej na temat plotek...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
turboneta

Doczy: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skd: Gdańsk
PostWysany: 4 Wrz 2009, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

police55 napisa:
turboneta napisa:


Twój wybór, bo zdaje się, że jest tam w nawiasie napisane coś istotnego Smile



T*******a to wredna, zarozumiała i złośliwa małpa (ale tylko w poniedziałki i piątki, między godziną 17.00 a 23.30). Very Happy Very Happy Very Happy

Usiłowanie manipulownia - 10
Skuteczne manipulowanie - 0


A tośmy sobie tych punktów nadawali Smile
Wyszło na to, że mamy po tyle samo...kurczę!!! A myślałam, że będę miała więcej...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
*KitkaAnitka*
=user usunięty na własną prośbę=
Doczy: 23 Sie 2009
Posty: 33
Skd: Rvk
PostWysany: 4 Wrz 2009, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobranoc turboneto,wole isc spac niz czytac te twoje "wymadrzanie sie", nie moge wrecz patrzec jak starasz sie "blysnac" na tym forum swym intelektem, ktory jest raczej marny..... pa Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nastpny
Strona 1 z 9

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron