reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

11 września. pamiętamy - wspominki i czarny humor
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Delirium
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stefan 1155

Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 86
Skąd: reykjavik
PostWysłany: 13 Wrz 2009, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brdzo mi przykro ze cie urazilem naprawde niepowinienem byl cie tak zbluzgac. czy to teraz ma takie znaczenie gdzie i kto z kim spi??? jak napewno slyszales w ciagu msc zginelo dwuch polskich zolniezy naszych rodakow,a to to jusz jest nasz problem i tych trzeba zalowac.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stalin
Gość
PostWysłany: 13 Wrz 2009, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

urazony sie nie czuje, a co do naszych zolnierzy( mimo ze smierc musza miec wkalkulowana w swoj zawod) to faktycznie zal, tym bardziej ze to nie nasz konflikt, ale juz za to nalezalo by tym z Warszawy co ich wyslali j.....ja poucinac.
Powrót do góry
stefan 1155

Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 86
Skąd: reykjavik
PostWysłany: 13 Wrz 2009, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem za to kiedy Sxxxxn lecimy na wiejska??????????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stalin
Gość
PostWysłany: 13 Wrz 2009, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po co leciec? zamowic u Putina cos mocnego i samosterujacego i po klopocie Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
stefan 1155

Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 86
Skąd: reykjavik
PostWysłany: 13 Wrz 2009, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lol ale co to sa satysfakcja? wpasc na wiejska z granatem i sloikami i ile przecieru buraczanego bedzie!!! jescze bedzie mozna zarobic przyjemne z porzytecznym nieprawdasz???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
turboneta

Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 13 Wrz 2009, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sxxxxn napisał:
urazony sie nie czuje, a co do naszych zolnierzy( mimo ze smierc musza miec wkalkulowana w swoj zawod) to faktycznie zal, tym bardziej ze to nie nasz konflikt, ale juz za to nalezalo by tym z Warszawy co ich wyslali j.....ja poucinac.


Sxxxxn. Nasi żołnierze jadą na misję żeby zarabiać pieniądze. To są ochotnicy którym nikt nie każe tam jechać.

Żal po śmierci jest ogromny ale podjęli ryzyko. To był tylko ich wybór.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stalin
Gość
PostWysłany: 13 Wrz 2009, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wiesz, bylem w wojsku i tak sie sklada ze wiem ze z tym ochotnictwem to tak do konca niezbyt pewna sprawa Very Happy
Powrót do góry
turboneta

Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 13 Wrz 2009, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sxxxxn napisał:
no wiesz, bylem w wojsku i tak sie sklada ze wiem ze z tym ochotnictwem to tak do konca niezbyt pewna sprawa Very Happy


No to napisz co wiesz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stefan 1155

Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 86
Skąd: reykjavik
PostWysłany: 13 Wrz 2009, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

virtuti militari. tyle ja wiem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 2605
PostWysłany: 13 Wrz 2009, 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem






_________________
"It's nice to be important, but it's more important to be nice", HFV, 1980-2011
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
siewa26
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 29 Maj 2005
Posty: 814
Skąd: pUstka
PostWysłany: 13 Wrz 2009, 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sxxxxn napisał:
urazony sie nie czuje, a co do naszych zolnierzy( mimo ze smierc musza miec wkalkulowana w swoj zawod) to faktycznie zal, tym bardziej ze to nie nasz konflikt, ale juz za to nalezalo by tym z Warszawy co ich wyslali j.....ja poucinac.


Dzięki udziałowi w tym konflikcie wkrótce będziemy mocarstwem http://wiadomosci.onet.pl/2041844,12,item.html Smile . A co do zawodu żołnierza to fakt - między innymi dlatego służby mundurowe mają pewne przywileje (np. wcześniejsza emerytura)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
siewa26
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 29 Maj 2005
Posty: 814
Skąd: pUstka
PostWysłany: 29 Wrz 2009, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super podsumowanie faktów i teorii spiskowych o 9/11, przeczytajcie i sami pomyślcie, co jak i dlaczego:

http://zezorro.blogspot.com/2009/09/jesli-nie-wiadomo-o-co-chodzi_27.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
meszuga

Dołączył: 25 Sty 2012
Posty: 14
PostWysłany: 30 Sty 2012, 20:15    Temat postu: Zapomniałem... Odpowiedz z cytatem

Zauważyłem jak jedna z forumowiczek oburza się z powodu czarnego humory dotyczącego 9/11 to śmierć jak każda inna, to śmierć którą giną co dzień ludzie na całym świecie to wojna. To rządy państw chciwe i nieczułe na ludzkie cierpienie... W tej całej lawinie przemocy i śmierci jaka na nas spada z telewizora i komputera musi istnieć duża porcja dystansu i śmiechu, tak by ludzie nie wariowali... Śmiejemy się nie tylko gdy coś nas śmieszy... Śmiejemy się gdy czegoś nie rozumiemy, śmiejemy się szydząc, śmiejemy się bo to najlepsza z naszych mask... Ja osobiście najbardziej szydzę z polskiej katastrofy upamiętnionej godnym tej okazji krzyżem... Każdy, każe mi szanować i czcić zmarłych tej lotniczej katastrofy a dla mnie to powód do śmiechu, którego nikt mi nie może zabronić.

Wracając do 9/11
Osobiście nie wierzę w atak Biladena i jego szajki na wierze, jeśli zainteresujecie się tym faktem i dogłębnie zbadacie sprawę na podstawie jawnych materiałów w sieci ujrzycie klarującą się prawdę. Rząd Stanów sam wysadził tych ludzi w powietrze i do dziś czerpią z tego zyski, jak ropa i możność inwigilacji każdego człowieka w stanach... Nasz rząd też próbował to zrobić po przez ACTA i zaprawdę powiadam wam jeszcze to zrobi...


"Zapomniałem że od kilku lat
Wszyscy giną jakby nigdy ich nie miało być
W stu tysiącach jednakowych miast
Giną jak psy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
g6

Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 192
PostWysłany: 30 Sty 2012, 22:32    Temat postu: Re: Zapomniałem... Odpowiedz z cytatem

meszuga napisał:
Wracając do 9/11
Osobiście nie wierzę w atak Biladena i jego szajki na wierze, jeśli zainteresujecie się tym faktem i dogłębnie zbadacie sprawę na podstawie jawnych materiałów w sieci ujrzycie klarującą się prawdę. Rząd Stanów sam wysadził tych ludzi w powietrze....

Musieli coś zrobić, żeby odwrócić uwgę ludzi od faktu, że lądowanie na księżycu było sfałszowane. Gdyby to wyszło na jaw iluminaci byli by źli.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
meszuga

Dołączył: 25 Sty 2012
Posty: 14
PostWysłany: 31 Sty 2012, 1:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie to wszystko jest chore a jeśli ktoś wierzy mediom to znak, że się od nich zaraził...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stalin
Gość
PostWysłany: 31 Sty 2012, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meszuga odgrzewasz stary temat ale niech tam, widzisz smiac sie z TEJ katastrofy ( kwiecien) to nawet jak dla mnie zbytnia ekstrawagancja ale sluchajac debilnego dyzurnego poszukiwacza teorii spiskowych PIS-u Maciarewicza coz innego pozostaje? Sad
Powrót do góry
meszuga

Dołączył: 25 Sty 2012
Posty: 14
PostWysłany: 1 Lut 2012, 2:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Człowieku odgrzewam temat 9/11 i mowie o tym, ze można się śmiać ze wszystkiego. Nie wiem o jakich ludziach mówisz, śmieję się bardziej z tego, ze tak zamożna klasa jak politycy dla się strącić do 'piekła' rządowym samolotem. Mowie o dystansie do wszystkiego by nie zwariować, nie wyciągaj z tego co razi Cie najbardziej...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stalin
Gość
PostWysłany: 1 Lut 2012, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy wiecej nie wleze na forum po landi, bopozniejsam siebie nie rozumiem Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
meszuga

Dołączył: 25 Sty 2012
Posty: 14
PostWysłany: 1 Lut 2012, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hahaha Smile Dobre postanowienie nowo roczne ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gisli74

Dołączył: 08 Lip 2011
Posty: 582
PostWysłany: 1 Lut 2012, 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sxxxxn napisał:
Nigdy wiecej nie wleze na forum po landi, bopozniejsam siebie nie rozumiem Very Happy Very Happy Very Happy


Eeee tam, to kiedy pisać, rano na kacu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Delirium Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron