reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Zniesmaczony...
Id do strony 1, 2, 3  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
balthazar2205
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 24 Sty 2009
Posty: 15
PostWysany: 12 Wrz 2009, 14:08    Temat postu: Zniesmaczony... Odpowiedz z cytatem

Witam forum o ludzkiej naturze...A jest nią plotkarstwo i oczernianie osób postronnych...Plotkarstwo tak powinno nazywać się to forum a nie newsy...Proszę was o pewne zrozumienie "pewnych" spraw.Bo "kazik"powiedział a "Anka" przekazała i Bronek wygarnął...Tak dosłownie to tu wygląda.Ludzie ,Rodacy, naprawdę niektórym się z tej nudy na bezrobociu w d...ch pomieszało.Islandczycy dziwią się że jako narodowość najliczniejsza tutaj nie pomagamy sobie w tych trudnych chwilach tylko wręcz żucamy kłody pod nogi.Niestety nie zmienimy tego bo tak jest na całym świecie między polakami.Ale....ale możemy żyć własnym życiem a nie innych.Wytrzepcie swoje brudy zza tych lśniących kołnieżyków a nie dawajcie fałszywego świadectwa o innych.Absolutnie za nikim nie obstaję ani nie robię reklamy. Ale spójrzcie na to co tu na forum się Smile piszę i wyciągnijcie wnioski o tym. Niektórzy( bez nazw) dodaje wręcz oczerniają Nas nazywając" motłochem" a piszą przeważnie ci co poradzić nie mogą se z faktem uderzenia o beton podczas wypowiedzenia.Nikt motłochem z nas nie jest i jak komuś przeszkadza towarzystwo ludzi co przybyli po 2006 to poprostu zmień kraj Aby tam ponownie siać taką popelinę.Pozdrawiam was serdecznie i życzę wszystkiego naj....Potrzeba zrozumienia a nie kopa w i tak skopaną xxxxę.....
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
stefan 1155

Doczy: 23 Sie 2009
Posty: 86
Skd: reykjavik
PostWysany: 12 Wrz 2009, 14:31    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

Św slowa
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
balthazar2205
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 24 Sty 2009
Posty: 15
PostWysany: 12 Wrz 2009, 16:38    Temat postu: Dzeięki... Odpowiedz z cytatem

Stefan1155 dzięki za zrozumienie.Napisałem to ponieważ śledziłem popisy i wywody pewnej pani Turbo...Ja tu przyjechałem dokładnie w styczniu 2006 i należę jak się domyślasz do tych z "motłochu "według niej.Tego ją nauczyła Islandia:obrażania ludzi.W tym wypadku wniosek jest prosty....Kto naprawdę jest motłochem...Jeżeli niektóre osoby mają czas na siedzenie na forum 24 godz.na dobe i na obrażanie innych to odpowiedż nasówa się sama.Pozdrawiam wszystkich formułowiczów...Turbo również ,ale proszę pomyśl nastepnym razem zanim obrazisz ponad 50% ludzi co to przeczyta...Dlaczego w pracy nie byłaś tak aktywna jak tu? Wtedy napewno zaszła byś wysoko,lecz narazie spadłaś nisko....
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
stefan 1155

Doczy: 23 Sie 2009
Posty: 86
Skd: reykjavik
PostWysany: 13 Wrz 2009, 0:49    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

przyznajac ci racje niemialem na mysli konkrego forumowicza . ja przyjechalem troszke wczesniej nisz ten 'SLAWNY' rocznik ale nie wtym rzecz. miles racje z tym obrzucaniem sie blotem.Z jednej strony nierozomie skad unas tyle nienawisci i zawisci,zamiast sobie pomagac zwlascza na forum bo takie byly intecje jego autora, to tu toczy sie batalje kto co napisal kto co powiedzil.A z drugiej strony jest zycie . wystarczy ze ktos poczuje pare euro jaki on sie pan robi. jecze dwa lata temu mieszkal drewninej chupie pod sytrzecha a teraz panisko zgrywa i mysli ze Pana Boga zna nogi trzyma I CHYBA TAKICH LUDZI TURBO MIALA NA MYSLI. Niema nic gorszego jak ham udaje pana. kto sie wroblem urodzil kanarkiem umrze. niebede uczestniczyl w przepychankach turbo-reszta forum!!!!!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
DmX81
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 02 Lis 2005
Posty: 213
Skd: Z nienacka
PostWysany: 13 Wrz 2009, 1:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czesc Wam Smile ogolnie forum powinno sluzyc jako pomoc/informacja rodacy rodakom w obcym panstwie, po czesci tak jest, ale tez zauwazylem, ze juz od pewnego czasu wiekszosc tematow, nawet tych interesujacych, po pewnym czasie przeradza sie w dogadywanie, udowadnianie jeden drugiemu, kto jest wazniejszy itd. jasne, ze czasem ktos udzieli blednej odpowiedzi, to kto inny moze poprawic, a nawet powinien, aby uzyskana informacja byla jak najbardziej pomocna, sa tez tematy typowo dyskusyjne, gdzie wlasnie tam powinno sie wylewac swoje "widzi mi sie", tymczasem przenika to do prawie kazdego czytanego tematu, gdzies zanika uprzejmosc, a rodzi sie potrzeba dowartosciowania siebie samego poprzez dogadanie komus? pamietam kiedys byla osoba O.E. na ktora niektorzy narzekali, ze nudne wywody itd, ale wg mnie bylo to dobre sumienie tego forum, byla to osoba pilnujaca jakiegos porzadku, a teraz jest jak jest, czasem aby odnalezc odpowiedz na pytanie zadane w temacie, trzeba przebrnac przez kilka stron dyskusji osob mniej zainteresowanych samym problemem
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
stefan 1155

Doczy: 23 Sie 2009
Posty: 86
Skd: reykjavik
PostWysany: 13 Wrz 2009, 1:17    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

po raz kolejny sw slowa!!!!!! ps pamietam tego forumowicza . spieszmy sie kochac ludzi , bo tak szybko odchodza!!!!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Grazyna

Doczy: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skd: Islandia
PostWysany: 13 Wrz 2009, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stefan masz słuszność i twoje wywody choć byc może przy długie, ale naprawde bardzo trafne!!!! Wiesz jak sa ciężkie czasy to z ludzi wychodzi naga prawda. Jedni okazują się wspaniałymi ludzmi, a inni .. ty bardzo ładni ich opisałeś sam.
_________________
Brunetka
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
stefan 1155

Doczy: 23 Sie 2009
Posty: 86
Skd: reykjavik
PostWysany: 13 Wrz 2009, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...... a bardzo chcilbym sie mylic i nie miec tej raci, ale trudnno ZYCIE. i apel do forumowiczow sbrubojmy cos z tym zrobic nie tylko mowmy o tym ale zacznijmy dzialac a najlepiej zacznijmy od nas samych czyli na tym forum!! czy to jest mozliwe????? mysle ze kazdy sam sobie powinien odpowiedziec na to pytanie zanim odpisze na ten post
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
balthazar2205
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 24 Sty 2009
Posty: 15
PostWysany: 13 Wrz 2009, 10:04    Temat postu: witam Odpowiedz z cytatem

Dzieki Stefan za delikatne sprowadzenie na ziemię.Poniosło mnie wczoraj w drugim poscie czepiajac sie konkretnej osoby,lecz za duzo się naczytałem i wiesz:emocje wzieły górą.Tak jak piszesz powinniśmy sobie pomagać w tych trudnych czasach,wielu z nas wiele straciło przez kryzys wielu z nas wbrew swojej woli musi tu pozostac przez nastepne kilka lat.Więc tak zmienmy to forum o ile będzie to możliwe w normalne a nie plotkarskie pogaduchy...Pozdrawiam...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
stefan 1155

Doczy: 23 Sie 2009
Posty: 86
Skd: reykjavik
PostWysany: 13 Wrz 2009, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niema za co nic sie nie stalo. mam rozomiec ze jest jusz naslub asz trujka Embarassed ??? tzn ludzi ktorzy chca cos zminenic na tym forum/???? ktos sie dolaczy????????? zapraszam
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
wielkopolanka

Doczy: 20 Mar 2008
Posty: 159
PostWysany: 13 Wrz 2009, 11:25    Temat postu: Hej! Odpowiedz z cytatem

Ja się bardzo chętnie dołącze, już od dłuższego czasu denerwuje mnie to forum, wszędzie tylko naskakują jeden na drugiego, aż się odechciewa czytać niektóre posty Sad
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
balthazar2205
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 24 Sty 2009
Posty: 15
PostWysany: 13 Wrz 2009, 11:58    Temat postu: ................. Odpowiedz z cytatem

Prawdopodobnie to nuda Very Happy lub pomysł na nią to naskakiwanie,obgadywanie,docinki.Ludzie są różni i mają różne charaktery.Pozdrawiam...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
turboneta

Doczy: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skd: Gdańsk
PostWysany: 13 Wrz 2009, 13:15    Temat postu: Re: Dzeięki... Odpowiedz z cytatem

balthazar2205 napisa:
Stefan1155 dzięki za zrozumienie.Napisałem to ponieważ śledziłem popisy i wywody pewnej pani Turbo...Ja tu przyjechałem dokładnie w styczniu 2006 i należę jak się domyślasz do tych z "motłochu "według niej.Tego ją nauczyła Islandia:obrażania ludzi.W tym wypadku wniosek jest prosty....Kto naprawdę jest motłochem...Jeżeli niektóre osoby mają czas na siedzenie na forum 24 godz.na dobe i na obrażanie innych to odpowiedż nasówa się sama.Pozdrawiam wszystkich formułowiczów...Turbo również ,ale proszę pomyśl nastepnym razem zanim obrazisz ponad 50% ludzi co to przeczyta...Dlaczego w pracy nie byłaś tak aktywna jak tu? Wtedy na pewno zaszła byś wysoko,lecz narazie spadłaś nisko....


Zapytam raz, a ty przemyśl dobrze zanim odpowiesz: Potrafisz czytać ze zrozumieniem???????

Nigdzie nie napisałam, że WSZYSCY którzy przyjechali po 2006 roku to motłoch. Nie rozumiem wiec dlaczego tak ciebie to oburzyło.
Wyraźnie napisałam, że rok 2006 czyli ten w którym granice zostały otworzone przyczyniło się do tego aby na Islandię przyjechał MOTŁOCH. I przykłady tego mamy ostatnio nader często, bo zdaje się, że w dalszym ciągu są zatrzymywani złodzieje z szajki założoną przez polski motłoch.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
wielkopolanka

Doczy: 20 Mar 2008
Posty: 159
PostWysany: 13 Wrz 2009, 13:15    Temat postu: Re: ................. Odpowiedz z cytatem

balthazar2205 napisa:
Prawdopodobnie to nuda Very Happy lub pomysł na nią to naskakiwanie,obgadywanie,docinki.Ludzie są różni i mają różne charaktery.Pozdrawiam...


Może i tak, ale skąd w tym tyle złości?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
wielkopolanka

Doczy: 20 Mar 2008
Posty: 159
PostWysany: 13 Wrz 2009, 13:18    Temat postu: Re:... Odpowiedz z cytatem

turboneta napisa:
balthazar2205 napisa:
Stefan1155 dzięki za zrozumienie.Napisałem to ponieważ śledziłem popisy i wywody pewnej pani Turbo...Ja tu przyjechałem dokładnie w styczniu 2006 i należę jak się domyślasz do tych z "motłochu "według niej.Tego ją nauczyła Islandia:obrażania ludzi.W tym wypadku wniosek jest prosty....Kto naprawdę jest motłochem...Jeżeli niektóre osoby mają czas na siedzenie na forum 24 godz.na dobe i na obrażanie innych to odpowiedż nasówa się sama.Pozdrawiam wszystkich formułowiczów...Turbo również ,ale proszę pomyśl nastepnym razem zanim obrazisz ponad 50% ludzi co to przeczyta...Dlaczego w pracy nie byłaś tak aktywna jak tu? Wtedy na pewno zaszła byś wysoko,lecz narazie spadłaś nisko....


Zapytam raz, a ty przemyśl dobrze zanim odpowiesz: Potrafisz czytać ze zrozumieniem???????

Nigdzie nie napisałam, że WSZYSCY którzy przyjechali po 2006 roku to motłoch. Nie rozumiem wiec dlaczego tak ciebie to oburzyło.
Wyraźnie napisałam, że rok 2006 czyli ten w którym granice zostały otworzone przyczyniło się do tego aby na Islandię przyjechał MOTŁOCH. I przykłady tego mamy ostatnio nader często, bo zdaje się, że w dalszym ciągu są zatrzymywani złodzieje z szajki założoną przez polski motłoch.


Już przestańcie Exclamation
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
turboneta

Doczy: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skd: Gdańsk
PostWysany: 13 Wrz 2009, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wielkopolanko
Bardzo chętnie przestanę ale zdaje się, ze to nie ja czytając wybiórczo rzucam sie na kogoś nie mając ku temu podstaw.

Jeżeli chcemy tworzyć NORMALNE FORUM to może zacznijmy dyskutować nawet jeżeli ktoś ma odmienne poglądy, a nie rzucajmy się na tego kogoś chcąc go rozszarpać.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
balthazar2205
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 24 Sty 2009
Posty: 15
PostWysany: 13 Wrz 2009, 13:43    Temat postu: ................. Odpowiedz z cytatem

Jak już Ty tu trafiłaś to te forum nie bedzie normalne.Malo jest postów z twoim udziałem gdzie nie jedziesz komuś lub urągasz.Sorry ale nie zamierzam się tu z tobą przekomażać bo ty zapewne to lubisz,po to jestes prawda????Nie zniże się do tego żeby z tobą się droczyć uwierz mi ja mam inne zajecia poza forum w przeciwieństwie do ciebie.Wiec narazie miłego dnia.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
balthazar2205
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 24 Sty 2009
Posty: 15
PostWysany: 13 Wrz 2009, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i tak, ale skąd w tym tyle złości?
Zle mnie musiałas zrozumiec w tym nie ma zlosci wrecz przeciwnie...Pozdrawiam
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
balthazar2205
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 24 Sty 2009
Posty: 15
PostWysany: 13 Wrz 2009, 13:49    Temat postu: Re: witam Odpowiedz z cytatem

balthazar2205 napisa:
Dzieki Stefan za delikatne sprowadzenie na ziemię.Poniosło mnie wczoraj w drugim poscie czepiajac sie konkretnej osoby,lecz za duzo się naczytałem i wiesz:emocje wzieły górą.Tak jak piszesz powinniśmy sobie pomagać w tych trudnych czasach,wielu z nas wiele straciło przez kryzys wielu z nas wbrew swojej woli musi tu pozostac przez nastepne kilka lat.Więc tak zmienmy to forum o ile będzie to możliwe w normalne a nie plotkarskie pogaduchy...Pozdrawiam...

Jak widzisz Turboneto sprostowałem też nie czytasz dokladnie pozdrawiam
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
turboneta

Doczy: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skd: Gdańsk
PostWysany: 13 Wrz 2009, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz balthazar2205
To takie proste i przewidywalne...brak odpowiedzi i kolejny atak jak nie ma sie nic do powiedzenia....

Co do moich zajęć to skąd niby ktoś taki jak ty wie czy mam co robić poza forum czy nie? Ja też nie wiem co robisz lub nie robisz.
Natomiast ja wiem jedno: brak jest logiki w twoich wypowiedziach, miotasz się i sam nie wiesz czego chcesz...zaatakować mnie czy nie zaatakować, przyłączyć się do stada bezmyślnych czy nie przyłączyć? Z jednej strony chciałoby się przyłączyć ale z drugiej pachnie to właśnie tym brakiem swojego zdania.

Jak już si zdecydujesz to może i wypocisz coś co będzie zawierało jakąś w miarę logiczną treść.


No i teraz zadaj sobie pytanie: dlaczego ja taka niemiła jestem?
A ja odpowiem pytaniem: czy to ja ciebie pierwsza zaatakowałam????
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2, 3  Nastpny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron