reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

STAFNAS ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Jak wygląda praca na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ROOZZI

Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 12
Skąd: Polska
PostWysłany: 15 Sty 2008, 10:34    Temat postu: Witaj answiss !!! Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy jest to legalne czy nie,wiesz jakie rózne praktyki stosowane są przez agencje zatrudnienia... Ja wyjechałem przez Agencję w Poznaniu która zatrudnia głównie na statki "O..... W....." pełnej nazwy nie podam ,na umowie miałem napisane,że wysyła mnie ta sama agencja z siedzibą na Cyprze a główna siedziba tej Agencji jest gdzieś w Dani czy Holandii cholera zresztą wie... No wiesz cała plontanina... Tak więc polegało to na tym,że nie firma islandzka nam płaciła pensje tylko ta agencja prosto na nasze islandzkie konta... A w umowie napisane było,że ileś tam procent od kazdej godzinówki dostaje Agencja... Wyliczyliśmy więc ,że całe 8 normalnych godzin mamy dla siebie a 1 do 1,5 nadgodziny dziennie dostaje Agencja czyli około 1500ISK dziennie od każdego pracownika a było nas 4-ech. Fakt ,że trafilismy w dobry sezon bo przyjechaliśmy pod koniec lutego a wracalismy w połowie maja a jak ktoś się orientuje to od końca maja same islandzkie święta... A ponieważ ryba nie mogła się popsuć wiec chodzilismy do pracy a co za tym idzie 8-10 godzin płatne mielismy 150% całosć.
Co Ci mogę powiedzieć jeśli w umowię nie masz napisane o płaceniu Agencji i pobierasz pensję bezpośrednio od pracodawcy to możesz być szczęśliwy chyba,że agencja juz na samym poczatku ściągnęła taką kwotę ,ze firma będzie Ci odciągała z pensji przez parę miesięcy a jak spłacisz to powiedzą Ci,że dostajesz podwyzkę...

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ROOZZI

Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 12
Skąd: Polska
PostWysłany: 15 Sty 2008, 10:37    Temat postu: Poprawka... Odpowiedz z cytatem

Pomyłka- od końca kwietnia same islandzkie święta...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
arekania

Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 6
PostWysłany: 15 Sty 2008, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Jeśli ktoś ma informacje na temat pracy na kutrach rybackich proszę o informacje Chętnie wyjadę i popływam na Islandii bo nasza kochana Unia Europejska z jej orłem d/s rybołóstwa Panem Borgiem wprowadziła nam zakazy ( w 2007r. staliśmy w portach 6 miesięcy) po to aby ziomkowie Borga-Duńczycy mogli napychać swoje portwele Moj mail arek-ania1@wp.pl lol
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kameleon

Dołączył: 25 Lut 2008
Posty: 1
Skąd: reykyavik
PostWysłany: 28 Lut 2008, 15:43    Temat postu: STAFNAS - MASAKRA Odpowiedz z cytatem

STAFNAS TO NAJWIEKSZY SYF NA ISLANDI !
PRACUJESZ ZA DARMO !
BANKRUTY !!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ROOZZI

Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 12
Skąd: Polska
PostWysłany: 28 Lut 2008, 15:58    Temat postu: No i ??? Odpowiedz z cytatem

No i kto mówił prawdę ???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Jak wygląda praca na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron