reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

ogłoszenia o treści seksualnej
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Delirium
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
turboneta

Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 17 Wrz 2009, 16:12    Temat postu: ogłoszenia o treści seksualnej Odpowiedz z cytatem

Do założenia tego tematu zainspirował mnie roger9300 i mam nadzieję, że nie będzie miał mi za złe, ze powielam w pewnym sensie jego temat. Tamten został zamknięty, a szkoda, bo mógł być początkiem interesującej dyskusji na temat naszych uprzedzeń do tematyki seksualnej. Uprzedzeń i zakłamań.
Pozwolę sobie zacytować Rogera
"widze spore zainteresowanie na forum osobą kryjąca sie za nickiem "dyskretny". owe zainteresowanie objawia sie sporą iloscia odsłon wątku w dziale sprzedam i to mnie nie dziwi. natomiast zaskakuje mnie sporo obrazliwych wypowiedzi pod jego adresem za strony plci brzydkiej. czyzby mieli jakies podejrzenia, ze ich drugia połówka za dłogo bywa na spacerze? ))) Very Happy a moze zdają sobie sprawe, ze sa ciency w łózku?
a prawo ekonomii jest proste, jest popyt, jest podaż. skoro ludzie sie oglaszają (to juz nie pierwsze ogloszenie tego typu) to znaczy , ze jest zainteresowanie i zapotrzebowanie. i moim skromnym zdaniem, jesli sie to komus nie podoba to wyp..... do kaczolandu Very Happy lol
i tyle mam do powiedzenia."


A ja od siebie zapytam: czy panowie którzy tak ostro zareagowali na ogłoszenie reagują tak samo na te w których to panie oferują swoje wdzięki?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sylwiam

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 153
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 17 Wrz 2009, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Turboneto zapewne panowie tak nie reaguja, aczkolwiek z ludzmi zamieszczajacymi takie ogloszenie jest chyba cos nie tak ,zarowno z panami jak i z paniami.i to jeszcze ogloszeniodawcy placa! nieprosciej udac sie na disco lub do baru?a moze nie, bo to zwieksza koszty.jestem pod 'wrazeniem' odwagi tych ludzi.skad mozna wiedziec na kogo sie trafi?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
turboneta

Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 17 Wrz 2009, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odwaga nie ma tu chyba nic do rzeczy, bo osoby te pozostają przecież anonimowe. Chyba, że masz na myśli to, ze nigdy nie wiadomo czy osoba odpowiadająca na tego typu ogłoszenie będzie odpowiadać temu który takie ogłoszenie wystosował.
Nigdy przecieĹź nie wiadomo kto przyjdzie na umĂłwione spotkanie Smile
No chyba, ze ogłoszeniodawcy są tak zdesperowani, iz jest im wszystko obojętne Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Angel_Of_Sadness

Dołączył: 15 Wrz 2009
Posty: 36
PostWysłany: 17 Wrz 2009, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie sadze zeby takie osoby "wybieraly" sobie kogos na takie spotkanie...A moze sie myle... Cool
_________________
"Blessed are they who see beautiful things in humble places where other people see nothing."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
turboneta

Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 17 Wrz 2009, 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel_Of_Sadness napisał:
Nie sadze zeby takie osoby "wybieraly" sobie kogos na takie spotkanie...A moze sie myle... Cool


Myślisz, ze biorą jak leci?
Ja nie wiem dlaczego ale skłaniam sie w przypadku tego typu ogłoszeń na forum ku temu, ze jakiś wesołek zamieścił ogłoszenie, potem umawia się z kandydatkami do...wiadomo czego i gdzieś zza rogu patrzy kto przyszedł śmiejąc się z nich.

A to, że tego typu ogłoszenia funkcjonują na innych portalach to wie chyba każdy.

Mnie bardziej interesuje oburzenie męskiej części forum. Gdyby ogłoszenie dała kobieta to też by obrzucili ja błotem?
Jakoś nie sądzę Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Angel_Of_Sadness

Dołączył: 15 Wrz 2009
Posty: 36
PostWysłany: 17 Wrz 2009, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznaje Ci racje Turboneto-panowie nie negowali ogloszenia niejakiej tirumiru...wrecz o Nia pytali! (Ogloszenia w dziale sprzedam typu:czy ktos ma kontakt z tirumiru?"
Turboneto mnie sie wydaje, ze tu chodzi o czyste pieniadze a nie wybieranie sobie slicznego chlopca do igraszek.... Ja tak sadze, poza tym przypomnial mi sie post owej tirumiru ..."Z moich uslug jest juz zadowolonych ponad stu forumowiczow...".
Dlatego nie wydaje mi sie zeby dziewczyna "przebierala" w chlopcach...No, chyba, ze tylu urodziwych bylo! Wink A cala reszte odrzucila Smile.
Swoja droga nie wiem czy te ogloszenia prawdziwe... Rolling Eyes
Ciekawe jak by sie, ot tak, umowic -dla sprawdzenia Very Happy zastanawia się
_________________
"Blessed are they who see beautiful things in humble places where other people see nothing."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
turboneta

Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 17 Wrz 2009, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel_Of_Sadness napisał:

Ciekawe jak by sie, ot tak, umowic -dla sprawdzenia Very Happy zastanawia się


Takiego całkowitego??????????? Shocked

Chcesz się poświęcić dla wszystkich forumowiczek ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Angel_Of_Sadness

Dołączył: 15 Wrz 2009
Posty: 36
PostWysłany: 17 Wrz 2009, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

turboneta napisał:
Angel_Of_Sadness napisał:

Ciekawe jak by sie, ot tak, umowic -dla sprawdzenia Very Happy zastanawia się


Takiego całkowitego??????????? Shocked

Chcesz się poświęcić dla wszystkich forumowiczek ?

Haha no co Ty, Turboneto...Umowic sie i zobaczyc kto przyjdzie....Ponoc taki przystojny, wysportowany etc. Moze prawda zupelnie inna... Rolling Eyes
_________________
"Blessed are they who see beautiful things in humble places where other people see nothing."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
turboneta

Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 17 Wrz 2009, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Toć żartowałam Smile


Ale już jesteś spalona ze swoim nickiem więc i tak nie odpowie na Twój priv Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Angel_Of_Sadness

Dołączył: 15 Wrz 2009
Posty: 36
PostWysłany: 17 Wrz 2009, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To sie napisze wiadomosc od kogos innego Smile Mr. Green
_________________
"Blessed are they who see beautiful things in humble places where other people see nothing."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
turboneta

Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 17 Wrz 2009, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co Wy tam hurtowo na forum piszecie?


Poczekajmy jeszcze trochę...może niedługo pojawią się na forum recenzje wysportowanego amatora...wiadomego Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
matrix35
UĹťYTKOWNIK ZBANOWANY
Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 39
PostWysłany: 17 Wrz 2009, 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wy wszyscy ktorzy wdaja sie w taka dyskusje macie takze nie rowno pod sufitem jak ten co daje takie ogloszenie.
to forum to juz jest sped bydla ktore pisze byle by tylko pisac-nawet takie ogloszenia o tresci seksualnej
APELUJE DO ADMINA
ZBANOWAC CALE FORUM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SebastianZ2

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 89
Skąd: warszawa/reykjavik
PostWysłany: 18 Wrz 2009, 0:30    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

wlasciwie kolego matrix (czy cos tam takiego) to jestesmy na islandii gdzie dawanie **** jest legalne jesli nei jest jedynym zrodlem dochodu ( tak tak panstwo kaze tym paniom rowniez normalnie zarabiac język ach te podatki język )
zatem skoro taka sprzedaz jest legalna nie widze nic zlego w tym by ten czy tamta sie oglaszali na forum , a jednoczesnie milo z ich strony ze wiedza zeby zamieszczac te ogloszenia w dziale sprzedam , a nie jak jakies ciolki w news czy gdzies indziej
pzdr

p.s. turbo na tirumiru panie naskakiwaly a na tego dyskretnego my język
_________________
2 good 2 be U
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
roger9300
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 463
PostWysłany: 18 Wrz 2009, 3:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no, to jestem. fajnie turbo, ze podjełas wątek, bo bylem niemile zaskoczony zamknięciem tematu, zamiescilem go w "róznych" dotyczacych is ,bo przeciez dzieje sie to w islandii , a nie jakiejs afryce.
ale widac niektorym sie to nie podoba(czyt. fronskur)
nastepnym razem napisze w dziale 4x4 hary na pewno nie zamknie tematu.
wracając do meritum sprawy widze, ze pan matrix ma chyba problem z potencją, ale i na to sie znajdzie tabs, jeszcze kilka mi zostalo Very Happy . wniaskouje to po tym jak bardzo sie udziela w tym temacie(czyt. naskakuje na Dyskretnego)
pozdro dla tych, ktorzy spią spokojnie, wiedząc, ze ich kobietom "niczego" nie brakuje Smile
_________________
Take nothing but pictures.
Kill nothing but time.
Leave nothing but footprints.
Make nothing but memories.

http://picasaweb.google.pl/charzynskibartlomiej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
turboneta

Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 18 Wrz 2009, 8:04    Temat postu: Re: ... Odpowiedz z cytatem

SebastianZ2 napisał:

turbo na tirumiru panie naskakiwaly a na tego dyskretnego my język


Należę do tej grupy która nie naskoczyłaby ani na tirumiru ani na dyskretnego. Nie korzystam z tego rodzaju usług, natomiast zdaję sobie sprawę z tego, ze gdyby nie popyt na tego typu usługi to nie byłoby tego typu ofert.

roger9300 napisał:

pozdro dla tych, ktorzy spią spokojnie, wiedząc, ze ich kobietom "niczego" nie brakuje Smile


Tylko tacy którzy nie mają żadnego rodzaju kompleksów i zaniżonego poczucia własnej wartości nie będą z taką agresją reagować na ofertę "dyskretnego" Smile

To niezwykle interesujące, że panie tak agresywnie reagują na inne kobiety w widoczny sposób obnoszące się ze swoją seksualnością i to samo dotyczy mężczyzn, ci którzy swą jurność eksponują, jawiąc się jako lepsi od każdego innego mężczyzny narażeni są na ataki przedstawicieli tej samej płci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
roger9300
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 463
PostWysłany: 18 Wrz 2009, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cenzura jak za prl, najpierw zamknęli wątek w "różne", a teraz zrobili z dyskretnego przestępce Very Happy lol .
pewnie dostanie chlopak dozywocie, musi mieć niezłe branie skoro narazil sie tylu osobom Very Happy
_________________
Take nothing but pictures.
Kill nothing but time.
Leave nothing but footprints.
Make nothing but memories.

http://picasaweb.google.pl/charzynskibartlomiej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Froskur

Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 484
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 18 Wrz 2009, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

roger9300 napisał:
bylem niemile zaskoczony zamknięciem tematu, zamiescilem go w "róznych" dotyczacych is ,bo przeciez dzieje sie to w islandii , a nie jakiejs afryce.
ale widac niektorym sie to nie podoba(czyt. fronskur) (...)


Dyskusja o ile mnie wzrok nie myli nie dotyczy Islandii tylko ogloszenia na forum o uslugach seksualnych. Wiec nie ma nic wspolnego nawet z dzialem ROZNE w ISLANDII DLA ISLANDOFILOW..

Nie ma cenzury, tylko jest porzadek. Watek zamkniety bo po pierwsze nie w tym miejscu co trzeba, po drugie nie porusza problemu tylko najezdza na konkretnego usera..
A dublowanie ogloszen (nie mowiac o umieszczaniu tego samego co godzine) smieci i lamie regulamin..

A na koniec: nie jestem fronskur tylko Froskur (chcialabym wierzyc w przejezyczenie, ale wyczuwam nutke lekcewazenia).

cheers

_________________
Imperare sibi maximum est imperium
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
turboneta

Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 18 Wrz 2009, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ nigdy przenigdy nawet przez pół ułamka sekundy nie pomyślałam żeby najeżdżać na autora tego ogłoszenia.
Mnie zaciekawiła bardzo negatywna reakcja na to ogłoszenie męskiej części użytkowników i tylko dlatego założyłam ten temat zainspirowana przez Rogera.
Mam pewność, że również Roger9300 nie miał złych intencji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Froskur

Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 484
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 18 Wrz 2009, 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

turboneta napisał:
Ależ nigdy przenigdy nawet przez pół ułamka sekundy nie pomyślałam żeby najeżdżać na autora tego ogłoszenia.
Mnie zaciekawiła bardzo negatywna reakcja na to ogłoszenie męskiej części użytkowników i tylko dlatego założyłam ten temat zainspirowana przez Rogera.
Mam pewność, że również Roger9300 nie miał złych intencji.


Turboneta, ja nie mowie o tym watku, tylko o tamtym zamknietym
ten ma neutralny tytul i wydzwiek jak do tej pory
i dlategoz peerelowska cenzura go nie dosiegnela.. Wink
_________________
Imperare sibi maximum est imperium
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
turboneta

Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 18 Wrz 2009, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ufff.....
No to mi ulżyło, bo łamać zasad to ja nie lubię Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Delirium Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron