reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Zdrowie..

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Jak wygląda praca na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Agnieszka s.
Go
PostWysany: 30 Lis 2004, 21:07    Temat postu: Zdrowie.. Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam malutkie zapytanko.Jak w Islandii z fizjoterapią (tudzież rehabilitacją).Czy przy tych rybkach nie mają wyspiarze problemów z reumatyzmem?Mogę pomóc jakby co. lol

ps.Myślę o zmianie klimatu,ale jeszcze nie wiem na jaki.Nie znalazłam tu nic na temat pracy w "moim"zawodzie.

No,to papa.
Powrt do gry
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 1 Gru 2004, 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dość często się zdarza, że ludzie pytają czy w takim a takim zawodzie można znaleźć pracę. Islandia to jednak mały kraj i jeśli akurat gdzieś jest zapotrzebowanie np. na rehabilitanta to najprawdopodobniej na jednego, a nie na setki. Na głównej stronie iceland.pl są namiary na islandzkie biura pośrednictwa pracy. Trzeba wysyłać zgłoszenia i szukać na własną rękę. Pytać ewentualnie znajomych z Islandii czy o czymś nie słyszeli. Wątpię, żeby gdzieś była strona z ofertami pracy dla rehabilitantów, kucharzy, profesorów prawa itp. :wink:
Działaj na własną rękę, szukaj a w tzw. międzyczasie pytaj osoby na forum, które są z Islandii jakie są zasady zatrudniania, jakie sa warunki.
Pozdrawiam.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Jak wygląda praca na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron