reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Sex za granica
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marika

Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 91
Skąd: GDYNIA
PostWysłany: 10 Lut 2008, 23:12    Temat postu: Sex za granica Odpowiedz z cytatem

cybersex????czy zdrada???????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zyzak
Gość
PostWysłany: 10 Lut 2008, 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czemu nie uwzglednilas sexu z ukochana/ukochanym ???
Powrót do góry
marika

Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 91
Skąd: GDYNIA
PostWysłany: 10 Lut 2008, 23:18    Temat postu: Sex za granica Odpowiedz z cytatem

tylko czy wiedzą ze cybersex istnieje??????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
police55
Gość
PostWysłany: 10 Lut 2008, 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Autorka chyba ma na myśli samotnych mężczyzn w Islandii?
Powrót do góry
Ireth
Alpha Team
Dołączył: 22 Paź 2004
Posty: 416
Skąd: Dania
PostWysłany: 11 Lut 2008, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

police55 napisał:
Autorka chyba ma na myśli samotnych mężczyzn w Islandii?


Zwazywszy na pore pisania posta watpie, czy jest tam jakikolwiek slad mysli...
A o zdradzie to juz tu kiedys dyskutowalismy.
_________________
Ziemniaki pozdrawiaja buraki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rafal
Gość
PostWysłany: 11 Lut 2008, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszac to nie mam zamiaru chwalic sie ani wlasna glupota ani tym,ze potrafie sobie poradzic w tym temacie jakim jest sex za granica.Zaczne od tego moze,ze w Polsce nie mam nikogo.Tu sie spoytkam z pewna Polka i Islandka azjatyckiego pochodzenia,ale nie jestem z nimi w zadnym oficjalnym zwiazku.No ale do setna,w ostatnia sobote wzielem do domu prosto z dyskoteki jakas islandke,nie wchodzac w szczegoly napisze tylko,ze po wszystkim mnie okradla,wziela telefon ,kase[40 tys koron] i sobie poszla...gdy bylem w toalecie.Pisze to ku przestrodze,Islandki sa latwe,bardzo latwe ale uwazajcie kogo bierzecie do domu po imprezie...
Powrót do góry
zyzak
Gość
PostWysłany: 11 Lut 2008, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorry, ze nie na temat ale Hiva sie nie boisz?
gumka tak
?

aha



powodzenia
Powrót do góry
Rafal
Gość
PostWysłany: 11 Lut 2008, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazdy kto nie ma ,chyba boi sie ,ze moze cos zlapac,wener albo hiva...Ja wiekszosc swojego zycia jezeli chodzi o sex prowadzilem taki ani inny tryb zycia..Badania robilem troche ponad rok temu,bylem czysty.Badania zawsze robilem gdy zaczynalem powazniejsze zwiazki by nie skrzywdzic osob ,do ktorych zaczynalem cos czuc..Alkohol tez zaburza rozsadne myslenie...
Powrót do góry
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 11 Lut 2008, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zyzak napisał:
sorry, ze nie na temat ale Hiva sie nie boisz?
gumka tak
?

aha



powodzenia


Zyzak, nie ma czegos takiego jak sex w gumie. To tak jakbys bral prysznic w plaszczu.
_________________
Filip broni
Filip radzi
Filip nigdy Cie nie zdradzi

KAŻDY KILOGRAM OBYWATELA Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM SZCZEGÓLNYM DOBREM NARODU
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zyzak
Gość
PostWysłany: 11 Lut 2008, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FilipR79 napisał:
zyzak napisał:
sorry, ze nie na temat ale Hiva sie nie boisz?
gumka tak
?

aha



powodzenia


Zyzak, nie ma czegos takiego jak sex w gumie. To tak jakbys bral prysznic w plaszczu.


ale pierdzielisz stary.....
brac prysznic w plaszczy to to samo co brac prysznic tyle ze w plaszczu. tak samo jest z sexem w gumie, to tez jest sex tyle ze w gumie. paniał ????

BTW czaje o co Ci chodzi Wink Very Happy Very Happy Very Happy

ajuto
Powrót do góry
police55
Gość
PostWysłany: 12 Lut 2008, 0:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ireth napisał:
police55 napisał:
Autorka chyba ma na myśli samotnych mężczyzn w Islandii?


Zwazywszy na pore pisania posta watpie, czy jest tam jakikolwiek slad mysli...
A o zdradzie to juz tu kiedys dyskutowalismy.


Nie wiedziałem, że pora pisania ma wpływ na ślad myśli. Tak się dzieje w Danii?
A wątek ten chyba nie powstał z myślą o zdradzie, lecz (tak myslę, mimo późnej pory) o sposobach radzenia sobie z popędem seksualnym. Bardzo ciekawy temat moim zdaniem, lecz myślę (mimo późnej pory), że nie będzie zbyt wielu odważnych do zwierzeń. Na razie tylko kolega FR79 jak zwykle, zabłysnął dowcipnym prównaniem i drugi kolega (nie pamiętam nicka), który nie wiedział, że nawet w Islandii trzeba płacic za usługi seksualne. Ale 40 tys ISK trzymac w chałupie? Pewnie pod materacem?
Powrót do góry
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 12 Lut 2008, 0:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

police55 napisał:
Ale 40 tys ISK trzymac w chałupie? Pewnie pod materacem?


W Golfdingerze by chyba zaplacil wiecej a po drugie dobrze ze panienka przed wyjsciem mu nie napisala na lustrze:
"Welcome to the wonderful world of AIDS"
_________________
Filip broni
Filip radzi
Filip nigdy Cie nie zdradzi

KAŻDY KILOGRAM OBYWATELA Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM SZCZEGÓLNYM DOBREM NARODU
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rafal
Gość
PostWysłany: 12 Lut 2008, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo smieszne filipek...wiem,ze istnieje powiedzenie nie potrafisz pic to nie pij,ale jak to bywa w zyciu trudniej z jego realizacja,nie jestem zlym ,glupim,czy desperatem,jednak po alkoholu takim sie staje,tyle,ze nie jestem agresywny,zeby nie bylo.ze jestem kolejnym Polakiem wszczynajacym bojki weekendowe..
Co do pieniedzy to pech chcial,ze wybralem je poniewaz chcialem zabukowac bilet do kraju na swieta Wielkanocne,chcialem zabukowac przez kolege poniewaz zbiera jakies punkty w Islanderze,gdy przyjechalismy taxi do domu wzielem portfel by zaplacic taxowkarzowi,a pozniej go zostawilem na stole w kuchni...
Teraz jestem u wspomnianej wyzej Islandii,ktora sie tu urodzila,a ma ojca z kambodzy,ma dziecko ,chyba musieli byc przebadni w szpitalu,nie zauwazylem w jej domu jakis sladow tego by byla chora..zaczyna nas coraz wiecej laczyc,ona powiedziala o mnie swojej rodzinie,wysyla mnie na Islandzki,itp. mysle ,ze moze tez ma jakies plany co do mnie..w tym <momencie zaprzestane juz szukania wrazen u innych..badania zrobie,wie ktos czy i gdzie moge zrobic je tutaj?...
temat powazny i ku przestrodze innych...naprawde mam obawy bowiem przez ost czas mialem sporo przypadkowych kontaktow w Pl;Irl,czy tu...i mam nadzieje,ze nie zaplace najwyzszej ceny za swoja nierozmyslnosc no i ...glupote..
Powrót do góry
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 12 Lut 2008, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafal napisał:

Teraz jestem u wspomnianej wyzej Islandii,ktora sie tu urodzila,a ma ojca z kambodzy,ma dziecko ,chyba musieli byc przebadni w szpitalu,nie zauwazylem w jej domu jakis sladow tego by byla chora..zaczyna nas coraz wiecej laczyc,ona powiedziala o mnie swojej rodzinie,wysyla mnie na Islandzki,itp. mysle ,ze moze tez ma jakies plany co do mnie..


Czyli jednym slowem zdrada. W sobote po pijaku sprowadzasz panienki do domu. A w niedziele jesz obiadek u innej Islandki. Coz moge powiedziec.... TAK TRZYMAC!!! Twisted Evil
_________________
Filip broni
Filip radzi
Filip nigdy Cie nie zdradzi

KAŻDY KILOGRAM OBYWATELA Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM SZCZEGÓLNYM DOBREM NARODU
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marika

Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 91
Skąd: GDYNIA
PostWysłany: 12 Lut 2008, 22:35    Temat postu: Sex za granica Odpowiedz z cytatem

Ireth napisał:
police55 napisał:
Autorka chyba ma na myśli samotnych mężczyzn w Islandii?


Zwazywszy na pore pisania posta watpie, czy jest tam jakikolwiek slad mysli...
A o zdradzie to juz tu kiedys dyskutowalismy.


Ludzie w kazdym kraju mają rozne przypadłosci,w Dani pewno tylko sie rysuje w nocy??.
Rozumiem,poprostu eksploatacja mĂłzgu, nie pozwala myslec w nocy.
Wracajac do teamtu posta to zmierzamy dalej do sexu, a co z cybersexem???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
police55
Gość
PostWysłany: 13 Lut 2008, 22:19    Temat postu: Re: Sex za granica Odpowiedz z cytatem

marika napisał:

Wracajac do teamtu posta to zmierzamy dalej do sexu, a co z cybersexem???


Cybersex czyli sex przez internet? Istnieje taka możliwośc, ale nie dotyczy ograniczonych umysłowo.
Powrót do góry
Rafal
Gość
PostWysłany: 14 Lut 2008, 1:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cybersex czyli co wspolna masturbacja na skyp'e np. ?
Powrót do góry
zyzak
Gość
PostWysłany: 14 Lut 2008, 2:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafal napisał:
cybersex czyli co wspolna masturbacja na skyp'e np. ?


mi tez nic innego nie przychodzi do glowy.
Powrót do góry
zyzak
Gość
PostWysłany: 14 Lut 2008, 2:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cybersex, computer sex, internet sex or net sex is a virtual sex encounter in which two or more persons connected remotely via a computer network send one another sexually explicit messages describing a sexual experience. It is a form of role-playing in which the participants pretend they are having actual sexual relations. In one iteration, this fantasy sex is accomplished by the participants describing their actions and responding to their chat partners in a mostly written form designed to stimulate their own sexual feelings and fantasies. Cybersex may also be accomplished through the use of avatars in a multiuser software environment.

Cybersex sometimes includes real life masturbation. The quality of a cybersex encounter typically depends upon the participants' abilities to evoke a vivid, visceral mental picture in the minds of their partners. Imagination and suspension of disbelief are also critically important. Cybersex can occur either within the context of existing or intimate relationships, e.g. among lovers who are geographically separated, or among individuals who have no prior knowledge of one another and meet in virtual spaces or cyberspaces and may even remain anonymous to one another. In some contexts cybersex is enhanced by the use of webcams to transmit real-time video of the partners.

z wypowiedzi policjanta wynika, ze on tak robi ??????????? lubi ?????????
kiedy musi ?????? czy poczekac nie umie , a co za tym idzie nie potrafi opanowac emocji razem z partnerem i uprawiają <cybersex> ????

policjancie jak to jest???? powiedziales a powiedz beeeeeeeeeeeeee jesteśmy bardzo ciekawi





Rolling Eyes
Powrót do góry
Rafal
Gość
PostWysłany: 14 Lut 2008, 2:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Forma pisemna badz telefoniczna cybersexu tez tu moze miec zastosowanie.Skype jednak wydaje sie byc najbardziej optymalnym rozwiazaniem w tym przypadku..Cybersex kwestia bardzo indywidualna,intymna,i kontrowersyjna.Watpie by forumowicze sie podzieli swoimi doswiadczeniami w tego rodzaju sexie..dla mnie to sex nie jest tematem tabu..ja uprawialem cybersex,jest sposobem na rozladowanie napiecia sexualnego ,i jezeli ktos sobie nie radzi z nim to jest to na pewno lepsze rozwiazanie niz zdrada...naprawde bardzo indywidualna kwestia podejscia ludzi do tego tematu,jedni moga wytrzymac miesiace bez sexu ,inni nie...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron