reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Ambitne Plany na 2005 rok
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
johanna

Dołączył: 08 Lut 2004
Posty: 515
Skąd: Kielce
PostWysłany: 12 Sty 2005, 13:42    Temat postu: Ambitne Plany na 2005 rok Odpowiedz z cytatem

Jakie są Wasze turystyczne plany na 2005? Islandia czy/oraz coś innego? Gdzie w tym roku spotkam islandofili? Smile

Moje wyprawy:
czerwiec (początek) - Węgry
lipiec (2 połowa) - Czechy
sierpień zarezerwowany na Islandię! 8)

W pozostałym czasie będę podróżować po Polsce.
_________________
Now follow me always
Into the sky
Where we reach the stars
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Nul

Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 329
Skąd: KrakĂłw
PostWysłany: 12 Sty 2005, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będziemy się więc mijać nieco, ponieważ moja Islandia w tym roku to:
kwiecień
maj

a gdyby się udało to jeszcze listopad albo grudzień, ale nie bardzo wierzę w takie szczęście. Wiem, wiem, chcieć to móc...

A kiedy juz pozbieramy wszystkie dane od wszystkich Islandofilów, wyjdzie nam z tego harmonogram, kto i kiedy będzie nas reprezentował na Wyspie. Very Happy

Pozostałe plany - jeszcze nic konkretnego. Okaże się, wiec bliżsyzmi sczezgółami na razie nie służę. Na Węgrzech gorrrąco polecam kąpiele w grocie z ciepłymi źródlami w Tapolcy pod MIskolcem, a na granicy ze Słowacją jaskinię Agtelek czyli od slowackiej strony Domicę. A no i oczywiscie na Węgrzech Tokaj albo ewentualnie Eger z piwniczkami pełnymi win wybornych... Very Happy Mniam MOżesz tam wypić zdrowie Islandofilów!
_________________
A-Nul
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
johanna

Dołączył: 08 Lut 2004
Posty: 515
Skąd: Kielce
PostWysłany: 12 Sty 2005, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki serdecznie za wskazówki! Smile
Nul napisał:
A no i oczywiscie na Węgrzech Tokaj albo ewentualnie Eger z piwniczkami pełnymi win wybornych... Very Happy Mniam MOżesz tam wypić zdrowie Islandofilów!

Tak legalnie to jeszcze nie mogę.. :wink:
_________________
Now follow me always
Into the sky
Where we reach the stars
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Nul

Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 329
Skąd: KrakĂłw
PostWysłany: 12 Sty 2005, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to nielegalnie... Very Happy
Nielegalne picie zdrowia teĹź nam wyjdzie na zdrowie!

Dobra, żartowałam, jeszcze mnie ktoś o rozpijanie oskarży Very Happy

Ale kąpieli termalnych możesz zażywać! A te w jaskiniach rzeczywiście robią wrazenie, podobno jedyne takie w Europie. Woda ma stałą temperaturę, około 30 stopni C., a ze ścian spływają kaskady takie, że nic tylko się podstawić pod taki masazyk.
_________________
A-Nul
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
johanna

Dołączył: 08 Lut 2004
Posty: 515
Skąd: Kielce
PostWysłany: 12 Sty 2005, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brzmi naprawdę zachęcająco. Jeśli tylko będę miała możliwość to koniecznie zażyję tych kąpieli! Bo pewnie większość czasu spędzę w Budapeszcie, z racji odbywanych tam zawodów.
_________________
Now follow me always
Into the sky
Where we reach the stars
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Nul

Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 329
Skąd: KrakĂłw
PostWysłany: 12 Sty 2005, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli już wiem, co będę robić na początku czerwca - trzymać kciuki z racji twoich zawodów!
_________________
A-Nul
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
johanna

Dołączył: 08 Lut 2004
Posty: 515
Skąd: Kielce
PostWysłany: 12 Sty 2005, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma to jak zaplecze kciukowe! Very Happy
Właściwie z racji zawodów to by za mnie można prawie codziennie trzymać kciuki :wink:
_________________
Now follow me always
Into the sky
Where we reach the stars
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Nul

Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 329
Skąd: KrakĂłw
PostWysłany: 12 Sty 2005, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok, zacznę za chwilę na zebraniu - to jest bardzo dobre miejce i czas di trzymaniu kciuków Very Happy
_________________
A-Nul
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jean Valjean

Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 456
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 13 Sty 2005, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam wielka nadzieje ze i w tym roku takze Ameryka
_________________
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna - to rozkosz dla smakosza
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Nul

Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 329
Skąd: KrakĂłw
PostWysłany: 13 Sty 2005, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Północna, Południowa, Środkowa?
_________________
A-Nul
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Stalker
Gość
PostWysłany: 15 Sty 2005, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drodzy islandofile...
jesteście okrutni gdy tak rozprawiacie o wyprawach na Islandię.... czyż nie dostrzegacie maluczkich i uciśnionych, którym nie dane będzie ujrzeć nigdy wyśniojnej wyspy, gdyż nie pozwolą im na to zasoby finansowe? Ach! W rozpaczy jestem pogrążony gdy czytam te tchnące radością szczerą posty. Cieszę się z waszego szczęścia ale sam boleję. Och, jakże boleje me serce!
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Jean Valjean

Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 456
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 15 Sty 2005, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stalker napisał:
Drodzy islandofile...
jesteście okrutni gdy tak rozprawiacie o wyprawach na Islandię.... czyż nie dostrzegacie maluczkich i uciśnionych, którym nie dane będzie ujrzeć nigdy wyśniojnej wyspy, gdyż nie pozwolą im na to zasoby finansowe? Ach! W rozpaczy jestem pogrążony gdy czytam te tchnące radością szczerą posty. Cieszę się z waszego szczęścia ale sam boleję. Och, jakże boleje me serce!
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Oj to nie tak, ja Cie zapewniam, ze sa sposoby na to by pojechac tam i nie wydac nawet złotówki...

trza tylko pomyslec troche, a tej przyjemnosci Ci nie moge odeprac przeciez ...:]

a co do Ameryki, to zasadzam sie na Południową, ale jak nie wyjdzie to zostane przy Północnej :>
_________________
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna - to rozkosz dla smakosza
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Qortes

Dołączył: 17 Lut 2004
Posty: 677
Skąd: Poznań
PostWysłany: 15 Sty 2005, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jean Valjean napisał:

a co do Ameryki, to zasadzam sie na Południową


Nooo, Panie. A wolne miejsce macie? Bo ja jestem gotowy sie zapisac od zaraz. Pisze powaznie i zupelnie serio.
Exclamation
_________________
Islandia w radiu Afera
.: http://qortes.imejl.pl/nocpolarna :.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Jean Valjean

Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 456
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 15 Sty 2005, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qortes napisał:
Jean Valjean napisał:

a co do Ameryki, to zasadzam sie na Południową


Nooo, Panie. A wolne miejsce macie? Bo ja jestem gotowy sie zapisac od zaraz. Pisze powaznie i zupelnie serio.
Exclamation


Miejsca sa nieograniczone, wiec mamy :>
Problem moze polegac na tym, ze nie wiem czy tobie bedzie odpowiadac to jak my to mamy obmyslone. A obmyslone mam to tak, by nie kosztowało ni złamanej zlotówki.

Na pozcatku muisz zainwestowac w bilet do Nowego Jorku i wizy. Potem znalec prace, co w Nowym Jorku moze byc trudne, dlatego jedziemy do jakiejs miejscowosci wypoczynkowej, gdzie szukamy pracy.......

za zaoszczedzon pieniadze kupuje bilet przez www.cheaptickets.com :>.....to Peru lub Kolumbii...i juz :]
_________________
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna - to rozkosz dla smakosza
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Qortes

Dołączył: 17 Lut 2004
Posty: 677
Skąd: Poznań
PostWysłany: 15 Sty 2005, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jean Valjean napisał:
:>.....to Peru lub Kolumbii...i juz :]


Pozostajemy w kontakcie ;-)
_________________
Islandia w radiu Afera
.: http://qortes.imejl.pl/nocpolarna :.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Evelyn
Gość
PostWysłany: 15 Sty 2005, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku planuje Paryż, ale to taka dłuższaaa wycieczka i może w końcu Islandię Rolling Eyes Chociaż nie wiem czy się wyrobię, ale wypadałoby w końcu Very Happy
Powrót do góry
Stalker
Gość
PostWysłany: 16 Sty 2005, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja w tym roku jak co roku zresztą nie wyjadę poza Poland... ciułam teraz grosiki na wyjazd na festiwal filmowy do Cieszyna, gdzie może znowu zobaczę jakiś islandzki film i jako osoba o wyjątkowo silnej wyobraźni pomarzę sobie później w namiocie o Wyspie.

A co do waszych planów - no no , ambitni jesteście... i sakiewek pustych też nie miewacie... tak trzymać... miłych podróży!
Powrót do góry
alexcure
Gość
PostWysłany: 16 Sty 2005, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to się może spotkamy, bo ja będę raczej i w tym roku na festiwalu, o ile bedę w kraju, planuje Albion... i....

W zaszłym roku byłam w Cieszynie na festiwalu i ... baaardzo mi się tam spodobało....
Powrót do góry
Dcr

Dołączył: 20 Kwi 2004
Posty: 357
PostWysłany: 16 Sty 2005, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Motto Jean Valjean :


"...jeszcze raz pojechac na Mokotów, jeszcze raz zobaczyc Nowy Świat, daleki Ursynów świerszcze i komary, północne Sródmieście plastikowy śnieg, Pola Mokotowskie wakacyjny wieczór....."

jest moim marzeniem wakacyjnym. Niestety w tym roku nie osiągalnym. Będę trochę podróżował ale nie w tym kierunku i nie w celach rekreacyjnych.

Jean Valjean -nie wiesz jak te parę linijek potrafi rozczulić człowieka. Chyba polecę po flaszkę i zwołam chłopaków. lol lol lol

p.s. Widocznie na starość robię się sentymentalny Rolling Eyes Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jean Valjean

Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 456
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 16 Sty 2005, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam wiec piosenke zepolu Partia "Swiatła miasta"

i w ogóle cała twórczosc niezwykle warszawskiej, niestety nieistniejacej juz, grupy Partia

albumy

"Dziewczyny kontra chlopcy"
"Zoliborz - MokotĂłw"

roxuja ;>

niesmiertelny rockeandroll z Zoliborza...
z przebojami "Disco707", "30dni i 30 nocy", "swiatła miasta" , "Oskar hell", "Zoliborz-Mokotów" , "wygladasz jak chlopak", "kieszonkowiec Darek" "chciałbym umrzec jak james dean"........

....z takim własnie chodnikowym klimatem warszawskim...mi straszliwie bliskim

eja :>
_________________
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna - to rozkosz dla smakosza


Ostatnio zmieniony przez Jean Valjean dnia 16 Sty 2005, 17:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron