reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

sezon F1 zakonczony

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomek_krk

Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 176
Skąd: KrakĂłw
PostWysłany: 22 Paź 2007, 16:31    Temat postu: sezon F1 zakonczony Odpowiedz z cytatem

Sledzil ktos z Was losy Formuly 1 w obecnym sezonie ?

Ostatni wyscig udalo mi sie obejrzec w pracy. Emocje trwaly do samego konca. Na spora uwage zasluguje wysokie miejsce Kubicy, oraz to jak na jednym z zakretow mistrzowsko wyprzedzil Alonso. Wspolpraca oraz taktyka Ferrari w Sao Paulo moze byc przykladem dla innych teamow. Jedynie ciekawi mnie fakt czemu Alonso nie gonil Massy (Kubica wiekszosc wyscigu byl lepszy o srednio pol sekundy na kazdym okrazeniu od hiszpana), bolid ma do tego idealny (latwo bylo zauwazyc roznice w bolidach miedzy MacLarenem a pozostalymi gdzie momentalnie Hamilton wyprzedzal na prostych dzieki czemu z 18 wskoczyl na 7 miejsce).

Gratulacje dla zwyciezcy Kimi Raikkonena i miejmy nadzieje ze Kubica w nastepnym sezonie bedzie mial sprawniejszy bolid:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 22 Paź 2007, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z gratulacjami dla Zwyciezcy to trzeba bedzie jeszcze poczekac bo McLaren zlozyl prostes przeciwko naruszenia przepisów przez dwa zespoły - Williams i BMW Sauber .Paliwo tankowane do bolidów Nico Rosberga, Roberta Kubicy i Nicka Heidfelda miało zbyt niską temperaturę, co pozwoliło na krótsze pit stopy (zimne paliwo może być tankowane szybciej - red.). Ewentualna dyskwalifikacja trzech kierowców oznaczałaby tytuł mistrzowski dla Hamiltona. Sędziowie uznali jednak, że taka kara byłaby niewspółmierna do wykroczenia. Decyzję komisji sędziowskiej oprotestował McLaren i na ostateczne rozstrzygnięcia będzie trzeba jeszcze poczekać. -- Zrodlo onet.pl

Czyli jak zwykle w wielkim sporcie wszystko rozstrzygnie sie przy stole.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomek_krk

Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 176
Skąd: KrakĂłw
PostWysłany: 22 Paź 2007, 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to fakt ze pit stopy ich byly krotkie, kazdy z kierowcow mial ponizej 6 sekund, jednak MacLaren tylko odwolalo sie od decyzji sedziow, ktorzy uznali ze kara bylaby zbyt surowa za przewinienie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 22 Paź 2007, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczekamy zobaczymy ale to juz nie to co kiedys za moich czasow wielcy Ayrton Senna i Alain Prost.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomek_krk

Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 176
Skąd: KrakĂłw
PostWysłany: 22 Paź 2007, 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez pamietam jak bylem maly brzdac i u Babci ogladalem triumf Senny w Monaco Smile

Fakt Senna z Prostem stwarzali swietne widowisko i rywalizacje (FAIR!), ale ten sezon rowniez byl niesamowity. Dzieki Hamiltonowi i walce w koncowce Formula 1 odzyskala swiezosc po monotonnych mistrzostwach Schumachera.

Potem F1 nie byla juz tak ciekawa, az chyba do momentu gdy Hakkinen i Coultard wystepowali w MacLarenie. Do dzis nie zapomne jak mieli bolidy z zupelnie nowa technologia hamulcow i silnikiem Mercedesa. Zdublowali doslowanie wszystkich rywalil.

Mam nadzieje ze uda mi sie wyrwac na GP w przyszlym sezonie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
O.E.
Opiekun Forum
Dołączył: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skąd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysłany: 23 Paź 2007, 0:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przperaszam, że tak się wcianm tu z buciorami, ale gdy dowiaduję się o jakichś strasznie zawiłych przepisach i regulacjach, a w tym wypadku o "zbyt niskiej temperaturze" paliwa, to śmiech mnie ogarnia.
Skąd w ludziach taka chęć, by wszystko regulować przepisami?
A niech se tankują co chcą, ważne kto pierwszy dojedzie do mety.
W końcu w tych wyścigach liczy się też jednak technika, a takie wyrównywanie szans na siłę jest trochę śmieszne.
Równie dobrze każdemu można by było przydzielić zunifikowany pojazd i wtedy szanse byłyby równe Smile

Nie znam się na tym sporcie i jedyne co mi się w nim podoba to jak takie wypasione autko robi nnnniiiuuuuuuuuuuuuum i znika Smile
Cała reszta jest strasznie nudna (dla mnie) Smile
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 23 Paź 2007, 0:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OdĹźajer Egzegeta napisał:
Równie dobrze każdemu można by było przydzielić zunifikowany pojazd i wtedy szanse byłyby równe Smile


Takie same pojazdy sa w Formule 1000 czy jakos tak . Tutaj nie moge byc zunifikowane poniewaz oprocz walki miedzy zawodnikami o lokate boje tocza takze teamy "konstruktorskie".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomek_krk

Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 176
Skąd: KrakĂłw
PostWysłany: 23 Paź 2007, 0:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Przperaszam, że tak się wcianm tu z buciorami, ale gdy dowiaduję się o jakichś strasznie zawiłych przepisach i regulacjach, a w tym wypadku o "zbyt niskiej temperaturze" paliwa, to śmiech mnie ogarnia.


mnie rowniez, ale co zrobic, lobby wystepuje wszedzie. w wielu dziedzinach sportu (i nie tylko) przepisy sa zawile i niepotrzebne. Dotyczy to rowniez Islandii - chocby to ze Red Bull jest zakazany przez duza ilosc kreatyny, ehhhh.

Cytat:
Równie dobrze każdemu można by było przydzielić zunifikowany pojazd i wtedy szanse byłyby równe


to mnie ogromnie ciekawi jaki bylby wynik wyscigu gdyby kazdy scigal sie powiedzmy na Ferrari.

Cytat:
Nie znam się na tym sporcie i jedyne co mi się w nim podoba to jak takie wypasione autko robi nnnniiiuuuuuuuuuuuuum i znika Smile
Cała reszta jest strasznie nudna (dla mnie)


ryk silnikow podobac sie moze, ale dla mnie najlepsza w tym sporcie jest walka na zakretach, wtedy kierowca moze na prawde pokazac co potrafi (jak chocby wlasnie Kubica wyprzedzajac Alonso w Sao Paulo). Sport jest ciekawy, taktyka odgrywa w nim ogromna role. Dla jednych jest nudny dla innych nie, ja sledze Formule 1 od dosyc dawna i zawsze jak moglem ogladalem transmisje w TV4 (wczesniej byly w TVP1).

Odzajer pytanie z innej beczki Smile skoro F1 wydaje byc ci sie nudna, jaki sport preferujesz?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 23 Paź 2007, 0:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plywanie synchroniczne lol
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomek_krk

Dołączył: 02 Lis 2006
Posty: 176
Skąd: KrakĂłw
PostWysłany: 23 Paź 2007, 1:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Plywanie synchroniczne lol


piekny sport, na prawde. ladnie wygladaja te "figury wodne" język
w koncu dziedzina olimpijska:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
O.E.
Opiekun Forum
Dołączył: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skąd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysłany: 23 Paź 2007, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chyba nie lubię sportu cyrkowego (tak nazywam te wszystkie zawodowe i olimpijskie zmagania).

Czasem, gdy jakiś sportowiec jest ciekawym i dobrym człowiekiem, to mu kibicuję (np. Małysz).
Ale ogólnie to w ogóle nie pasjonuję się sportem, w którym sam nie uczestniczę.
Dopiero, gdy to ja muszę trafić piłką do bramki, bilą do dziury, albo zjechać na nartach w dół, to zaczynają się prawdziwe emocje; szczególnie, że ja jestem antysportowcem i prawie w każdym sporcie jestem słaby. Ale cóż zwykły sport dla zabawy jest lepszy niż wpatrywanie się w cudze zmagania (przynajmniej dla mnie) Smile

Pływanie synchroniczne jest ładne i estetycznie ciekawe, ale po oglądnięciu kilku takich występów robi się nudno, jak przy jeździe figurowej.
Jazda figurowa jest o tyle nie ciekawa, że wystepują silne kontrasty pomiędzy częścią artystyczną, a chwilą, gdy trzeba zrobić ten poszóstny aksel z ćwierćobrotem i saltem Very Happy
Dla mnie to cyrk. A cyrk jest dobry na kilka wizyt, potem jest juĹź mniej emocji.
Ale każdy ma prawo lubić różne emocje Smile
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 6 Kwi 2008, 7:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert Kubica zajął pierwsze miejsce w kwalifikacjach przed dzisiejszym Grand Prix Bahrajnu Formuły 1. Polak zatem po raz pierwszy w karierze wystartuje z pole position.
Ja licze na podium.
_________________
Filip broni
Filip radzi
Filip nigdy Cie nie zdradzi

KAŻDY KILOGRAM OBYWATELA Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM SZCZEGÓLNYM DOBREM NARODU
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ansswis

Dołączył: 11 Wrz 2007
Posty: 307
PostWysłany: 7 Kwi 2008, 1:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zeszly sezon caly w islandzkiej tv za free, ten juz na platnej stacji ale na szczescie jest net a tam rowniez F1 mozna obejrzec, choc juz jakosc nie ta

bylo podium nie przeliczyles sie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mbarczyk

Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 14
Skąd: SkĂłrzewo-Poznań
PostWysłany: 7 Kwi 2008, 7:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapraszam na www.meczyki.pl oglądałem wczoraj jakość dobra tylko parę razy na chwilkę się zawiesiło. BRAWO ROBERT Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron