reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Bylo trzesienie ziemi!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcinmj

Dołączył: 19 Sie 2006
Posty: 28
Skąd: Kopavogur
PostWysłany: 15 Lip 2008, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wypowiedz lovisy dotyczy wypowiedzi bezpośrednią nad jej postem napisanej przez ansswis "trzesienie ziemii 5,7, tym razem pod Vatnajökull"
Dlaczego wybierasz sobie cytat który był 2 stronki wcześniej?????????
Cierpisz na Brak umiejętności czytania ze zrozumieniem??? Czyta się całość wtedy można zrozumieć o co chodzi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
turboneta

Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 16 Lip 2008, 7:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle, ze uwaznie to nie ja powinnam przeczytac, bo to co czytasz tu na tej stronie powyzej jest moim zacytowaniem wlasnie ze strony pierwszej, a nie zadna odpowiedzia na trzesienie ziemi.Jest to pytanie ktore mnie zmrozilo swoja naiwnoscia zeby nie napisac dobitniej.Na stwierdzenie,,dzisiaj bedzie jeszcze wieksze,, pytanie brzmialo,,o ktorej?,,co jest po prostu smieszne.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Froskur

Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 484
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 16 Lip 2008, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

turboneta napisał:
Mysle, ze uwaznie to nie ja powinnam przeczytac, bo to co czytasz tu na tej stronie powyzej jest moim zacytowaniem wlasnie ze strony pierwszej, a nie zadna odpowiedzia na trzesienie ziemi.Jest to pytanie ktore mnie zmrozilo swoja naiwnoscia zeby nie napisac dobitniej.Na stwierdzenie,,dzisiaj bedzie jeszcze wieksze,, pytanie brzmialo,,o ktorej?,,co jest po prostu smieszne.
Pozdrawiam

dzizes, tlumacza Ci jak komu dobremy ze zle zrozumialas a Ty swoje.. Rolling Eyes
jedyna osoba ktora popisuje sie czyms o czym nie piszemy dobitniej jestes narazie ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
turboneta

Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 16 Lip 2008, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chce mi sie juz pisac, bo szkoda mi energii. Proponuje powrocic do strony pierwszej, poczytac uwazniej i pomyslec czego to dotyczylo pytanie,,o ktorej?'' z domyslniekiem iz chodzi o godzine.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
yasminum
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 322
PostWysłany: 16 Lip 2008, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcinmj napisał:
wypowiedz lovisy dotyczy wypowiedzi bezpośrednią nad jej postem napisanej przez ansswis "trzesienie ziemii 5,7, tym razem pod Vatnajökull"
Dlaczego wybierasz sobie cytat który był 2 stronki wcześniej?????????
Cierpisz na Brak umiejętności czytania ze zrozumieniem??? Czyta się całość wtedy można zrozumieć o co chodzi


A ja prosze o wyjasnienie zagadki logistycznej:
W jaki sposob pytanie zadane przez lovise w dniu 29 maja 2008 moze byc pytaniem do wpisu ansswis z 22 czerwca rowniez roku panskiego 2008???
Bo nie rozumiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
turboneta

Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 16 Lip 2008, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba trzeba bedzie poprosic o zmiane kolorystyczna tla na forum, bo albo to jest przyczyna tego, ze niektorzy maja problemy ze wzrokiem albo wlasnie owe problemy ze wzrokiem sa tego przyczyna.
Czy naprawde nie widac, ze to co jest pod postem ansswis jest moim postem w ktorym zacytowalam pytanie lovisy ktore zadala owszem 29 maja 2008 roku o godz.18.40 i pytanie to pylo skierowane do olow 1983 ktora w poscie napisanym o godz.18.37 dnia 29 maja 2008 roku podala informacje ,,dzisiaj ma byc jeszcze wieksze,,
Ale napisze jeszcze bardziej przejrzyscie dla osob ktore maja problemy nie tylko ze wzrokiem w formie dialogu:
-dzisiaj ma byc jeszcze wieksze-napisala olow1983
-o ktorej?-zapytala lovisa
akcja miala miejsce dnia 29 maja w godzinach od 18.37 do 18.40
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Froskur

Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 484
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 16 Lip 2008, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

turboneta napisał:
bla


bardzo jestes arogancka, ale to chyba teraz u "nowych" standard przedstawiania sie na forum..
pozostaje nam tylko sie poklonic Twej niezmierzonej inteligencji i innym walorom.

zapewniam cie ze nikt tu nie ma problemow ze wzrokiem.
mamy tu tylko problemy z takimi madralami co nie umia spuscic pary
Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcinmj

Dołączył: 19 Sie 2006
Posty: 28
Skąd: Kopavogur
PostWysłany: 16 Lip 2008, 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

problemów ze wzrokiem nie mam, kolory absolutnie mi nie przeszkadzają, a błędy popełniać rzecz ludzka, szczególnie w pośpiechu....zresztą tłumaczyć się nie mam zamiaru, bo tradycyjnie z wątku zrobi się śmietnik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HARRY75

Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 417
Skąd: z Kątowni
PostWysłany: 16 Lip 2008, 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...tak w kwestii ostatnich wypowiedzi , naprawdę warto tu zaglądać , bez dwóch zdań ...
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mr TIG
Gość
PostWysłany: 16 Lip 2008, 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mną to najbardziej zatrzęsło, kiedy euro podskoczyło do 130 koron.

Smile

TIG
Powrót do góry
turboneta

Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 17 Lip 2008, 0:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

,,nowych,, brzmi zabawnie zwazywszy na to, ze zamieszkiwalam Islandie w chwili kiedy Ty o jej istnieniu zapewne nie wiedziales...reszty nie skomentuje, bo widze, ze NOWA generacja najezdzajaca wyspe nie wzlatuje zbyt wysoko...(inteligencje mam na mysli, bo o wzroku juz nie bede pisac...)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vandall1

Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 223
Skąd: Kpv,Gdynia
PostWysłany: 17 Lip 2008, 0:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma to jak pobawić się w złośliwości z powodu xxxx Smile
Dzięki temu to forum ożywa kłótnia tak trzymać!
_________________
Skype:marek.is1
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
turboneta

Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 17 Lip 2008, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I o to wlasnie chodzi. Niech inni maja odrobine radosci. Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Froskur

Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 484
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 17 Lip 2008, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

turboneta napisał:
,,nowych,, brzmi zabawnie zwazywszy na to, ze zamieszkiwalam Islandie w chwili kiedy Ty o jej istnieniu zapewne nie wiedziales...reszty nie skomentuje, bo widze, ze NOWA generacja najezdzajaca wyspe nie wzlatuje zbyt wysoko...(inteligencje mam na mysli, bo o wzroku juz nie bede pisac...)


No popatrz, a wg mnie zabawne to jest to, ze cudza inteligencje komentuje osoba, ktora sama poraz kolejny nie rozumie o czym mowa ..

Ja mowie o nowych na forum, nie nowych na Islandii, (bo jesli nie zauwazylas, jest nawet tu na forum wiele "starych" ktorzy na Islandii nigdy nie mieszkali..)

A to ze jestes na wyspie od czasu wikingow nie ma na forum z niczym nic wspolnego, a juz na pewno nie z twoja kultura osobista, bo o niej mowa..
Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
turboneta

Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 17 Lip 2008, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ajajaj...kwestie zrozumienia nie tobie osadzac, bo ja mam zdanie podobne tylko, ze nie mojej osoby owe niezrozumienie dotyczy, a jezeli chodzi o kulture osobista to moze przypomnij sobie kto na kogo zaczal ,,naskakiwac,, o ile starczy ci sil na myslenie po ciezkim dniu pracy. Moze lepiej odpocznij, zjedz cos i zrelaksuj sie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Froskur

Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 484
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 17 Lip 2008, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojojoj, Rolling Eyes
to jest dokladnie to o czym mowie, te twoje "o ile starczy ci sil na myslenie" i inne takie wycierusy. Ponizej krytyki.

Nie chodzi o to kto zaczal, tylko jak. Te Twoje uszczypliwosci. Komentowanie czyjejs naiwnosci (zeby nie napisac dobitniej), inteligencji, zdolnosci myslenia.. No alfa i omega. To jest poprostu nie na miejscu, i na niskim poziomie.

I dziekuje za "troske", ale prace mam lekka i -pewnie cie zaskocze- umyslowa, nie meczy mnie to. lol_na Tak wiec wlasnie sie relaksuje, jedzac lunch i czytajac smieszne rzeczy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
turboneta

Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 17 Lip 2008, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie bawimy sie czytajac smieszne rzeczy oboje tyle tylko, ze w przeciwnych obozach. Smacznego zycze w takim razie i oczywiscie milego relaksu .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WielkiBialyKrolik

Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 1422
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 18 Lip 2008, 1:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwielbiam klotnie! lol
_________________
"Najczęściej nadmierne wymagania w stosunku do kobiet mają ćwokowate oblechy. "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Newsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron