reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

ISLANDZKI PASZPORT DLA POLAKA
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Życie na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
foo

Doczy: 21 Pa 2008
Posty: 659
PostWysany: 9 Cze 2010, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można na dowód. Islandia jest w strefie Schengen.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
ellaja

Doczy: 24 Lut 2009
Posty: 3
PostWysany: 4 Maj 2011, 11:56    Temat postu: obywatelstwo dla dziecka urodzonego na Islandii Odpowiedz z cytatem

Witam. Kiedys slyszalam, ze dziecko polskiego pochodzenia, urodzone na Islandii po 3 latach moze stac sie pelnoprawnym islandczykiem (isnalndzkie obywatelstwo). Czy to prawda? Jesli tak to gdzie najlepiej sie zglosic i z jakimi papierami?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Grazyna

Doczy: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skd: Islandia
PostWysany: 4 Maj 2011, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ojciec , albo matka tutejsi to od razu. A inaczej jedno lub oboje rodziców muszą otrzymać obywatelstwo islandzkie i dziecko do 18 roku życia może także obywatelstwo . lol
_________________
Brunetka
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
helicopter3
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Doczy: 25 Wrz 2008
Posty: 117
PostWysany: 7 Maj 2011, 0:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że posiadanie islandzkiego paszportu moze być bardzo przydatne w sytuacji wyjazdu do USA, Australii, Nowej Zelandii nie tylko w celach zarobkowych. Mamy znajomych na całym świecie a polskie obywatelstwo nie pomaga a wprost przeciwnie stwarza problemy. Rozumiem co niektórych, że nie poczuwają sie do polskości bo niby do czego się poczuwać. Do kraju owianego złą sławą , do gburowatych ludzi, do prymitywnych urzędów, nieprzydatnego szkolnictwa które obiecuje a poza obietnicami nic! Człowiek uczy sie studjuje a potem szuka protekcji, znajomości bo bez tego marne szanse nawet przy dobrych wynikach na uczelniach. Tak jak pisała sisters Polacy tylko narzekaja, ciągle oczekują wiecej a mało dają od siebie, wbrew pozorom nic nie robią z polska rzeczywistością bo nie stać ich na żaden zryw tylko na 5 browarów pod sklepem. Co do przyjaźni to zaczepil mnie 2 lata temu pewien polak na silowni. Zaczelismy razem wspólnie z rodzinami odwiedzac sie , poszerzac znajomości i było sympatycznie. Gość wydawal sie dobrym materialem na przyjaciela, ale kiedy zdecydowal sie z zoną że wracaja do Polski stosunek do nas diametralnie sie zmienil. Wydaje mi sie, że wiedzial że juz nie potrzebuje tutaj znajomych, pomocy od nikogo wiec kontakt powoli malał. Przed wyjazdem razem z narzeczoną bylismy ich pozegnać, imprezka itp. Były łzy, zaproszenia, i takie tam że kontak trezba utrzymywac. Od ich wyjazdu minął miesiąc i ani widu ani słychu. Ani na gg, ani na sms, poprostu nic. Wiec tacy są Polacy. To jeden z wielu przykładów
_________________
niki
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
LadyGaga

Doczy: 09 Cze 2010
Posty: 37
PostWysany: 8 Maj 2011, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze mówisz . Mozna by sporo dodac , ale szkoda mi klawiatury Very Happy .
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 8 Maj 2011, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

helicopter3 napisa:
Ja uważam, że posiadanie islandzkiego paszportu moze być bardzo przydatne w sytuacji wyjazdu do USA, Australii, Nowej Zelandii nie tylko w celach zarobkowych.


To juz jest wymyslanie na sile do czego moze byc przydatny paszport islandzki. Wize do USA zalatwia sie raz i wielkiego halo z tym nie ma, oczywiscie jesli ktos nie mial problemow poprzednio. Wizy do Australii sa dla wszystkich tyle ze elektroniczne. Jak ktos ma rezerwacje biletu w obie strony to nie ma problemu.

W ogole to sie mozna zastanawiac co bedzie jak USA w koncu zniosa te mityczne wizy. Bedzie jakies wymyslanie nowego powodu dla ktorego paszportu islandzki jest bardzo przydatny?

Normalnie obywatelstwo w krajach europejskich gdzie jest wolny przeplyw ludzi ma sens jesli ktos sie zadomowil i np. chce brac udzial w wyborach..

helicopter3 napisa:

Mamy znajomych na całym świecie a polskie obywatelstwo nie pomaga a wprost przeciwnie stwarza problemy.



Jakie problemy? To jest bredzonko.


helicopter3 napisa:

Rozumiem co niektórych, że nie poczuwają sie do polskości bo niby do czego się poczuwać. Do kraju owianego złą sławą , do gburowatych ludzi, do prymitywnych urzędów, nieprzydatnego szkolnictwa które obiecuje a poza obietnicami nic! Człowiek uczy sie studjuje a potem szuka protekcji, znajomości bo bez tego marne szanse nawet przy dobrych wynikach na uczelniach.


Tu widac opinie nieudacznika co swoje niepowodzenia zwala na innych wokolo.

Polska kraj owiany zla slawa? To jest chore, kraj jest po prostu przecietny taki sobie.

Co do szkolnictwa to jest absurd. Kupa ludzi daje sobie doskonale rade i to wszedzie. Tyle ze maja konkretny zawod a nie dyplom magistra teologii z Wyzszej Szkoly w Cipach Gornych.

helicopter3 napisa:

Tak jak pisała sisters Polacy tylko narzekaja, ciągle oczekują wiecej a mało dają od siebie, wbrew pozorom nic nie robią z polska rzeczywistością bo nie stać ich na żaden zryw tylko na 5 browarów pod sklepem.


Co za glupota, o jakie zrywy ci chodzi? Browary pija rozne menele a w galeriach i hiperach widac tlumy ludzi kupujacych porzadny towar.

helicopter3 napisa:

Co do przyjaźni to zaczepil mnie 2 lata temu pewien polak na silowni. Zaczelismy razem wspólnie z rodzinami odwiedzac sie , poszerzac znajomości i było sympatycznie. Gość wydawal sie dobrym materialem na przyjaciela, ale kiedy zdecydowal sie z zoną że wracaja do Polski stosunek do nas diametralnie sie zmienil. Wydaje mi sie, że wiedzial że juz nie potrzebuje tutaj znajomych, pomocy od nikogo wiec kontakt powoli malał. Przed wyjazdem razem z narzeczoną bylismy ich pozegnać, imprezka itp. Były łzy, zaproszenia, i takie tam że kontak trezba utrzymywac. Od ich wyjazdu minął miesiąc i ani widu ani słychu. Ani na gg, ani na sms, poprostu nic. Wiec tacy są Polacy. To jeden z wielu przykładów


No widac ze jestes nieudacznik i masz problemy socjalne. Z kims przypadkowo nazwiazles kontakt a uogolniasz "na Polakow". To juz traci o paranoje. Wiadomo ze ludzie wyjechali to maja inne problemy na glowie, wracaja do starego towarzystwa. Albo ci ludzie po prostu traktowali to jako znajomosc a nie za sa twoimi wielkimi przyjaciolmi.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
g6

Doczy: 05 Kwi 2011
Posty: 192
PostWysany: 8 Maj 2011, 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

helicopter3 napisa:
Były łzy, zaproszenia, i takie tam że kontak trezba utrzymywac. Od ich wyjazdu minął miesiąc i ani widu ani słychu. Ani na gg, ani na sms, poprostu nic.

Jeżeli dobrze rozumiem, to Ty też do nich nie piszesz, dlaczego uznałeś, że to oni mają zainicjować ten zdalny kontakt?
Cytat:

Wiec tacy są Polacy. To jeden z wielu przykładów

Tacy są niektórzy ludzie, i bardzo ich wkurzają tacy znajomi którzy nie potrafią zachować znajomości na jakimś umiarkowanym poziomie(spotkajmy się raz na tydzień/dwa, pogadajmy, pobalujmy), tylko spoufalają się jak by byli conajmniej rodziną(wizyty codzień, telefony co dwie godziny).
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
helicopter3
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Doczy: 25 Wrz 2008
Posty: 117
PostWysany: 8 Maj 2011, 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie szukam znajomych na siłe a co do znajomego to oczywiscie ze wiele razy sie odzywałem na necie, na face b. na klasie itp. I nic! Nie ważne to tylko przyklad. Co do mnie to nie wiem czy jestem nieudacznikiem ale wiem jedno, że pracuje legalnie, nie korzystam z socjalów, nie naciągam państwa. Zarobione pieniądze zainwestowałem z sukcesem, mam wiele pomysłów i staram się je realizować. Jestem zadowolony z zycia tutaj i nie muszę sie dowartościowywac jak np zatroskany. Co do paszportu to im wiecej tym lepiej i takie moje zdanie a wystarczy zapytac tych co mają kilka paszportów to rozwieją wątpliwości. Nie wiadomo co Polska jeszcze w przyszłości zmaluje i gdzie granice przed nami zamknął. Co do edukacji polskiej to poprostu jeden wielki biznes dla szkół i uczelni polskich. Dziś na topie inżyniering za rok lub 2 dziennikarstwo i masa bezrobotnych wyprodukowanych przez uczelnie wyższe.
_________________
niki
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 9 Maj 2011, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

helicopter3 napisa:
Nie szukam znajomych na siłe a co do znajomego to oczywiscie ze wiele razy sie odzywałem na necie, na face b. na klasie itp. I nic! Nie ważne to tylko przyklad.


Jakies kuku chyba masz bo piszesz "kandydat na przyjaciela" ktorego znalazles na silowni. Ale najgorsze jest to ze nastepnie podsikujesz
"Tacy sa Polacy". Wszyscy Polacy sa tacy??? To jest chore. Twoj kandydat na przyjaciela mogl byc nawet dziwnym typem, egoista czy udawaczem. Uogolnianie tego na Polakow w ogole to totalna bzdura.

helicopter3 napisa:

Co do mnie to nie wiem czy jestem nieudacznikiem ale wiem jedno, że pracuje legalnie, nie korzystam z socjalów, nie naciągam państwa. Zarobione pieniądze zainwestowałem z sukcesem, mam wiele pomysłów i staram się je realizować. Jestem zadowolony z zycia tutaj i nie muszę sie dowartościowywac jak np zatroskany.


Ale tu nie bylo mowy o pracy. Tylko ze wyglada na to ze jestes nieudacznikiem socjalnym z jakiegos powodu. Oczekujesz od ludzi ze beda twoimi przyjaciolmi a skad wiesz czy im to pasuje?

Zeby to ocenic trzeba by miec informacje od tamtego faceta o tobie. Nie wiadomo co on o tobie sadzi.


helicopter3 napisa:

Co do paszportu to im wiecej tym lepiej i takie moje zdanie a wystarczy zapytac tych co mają kilka paszportów to rozwieją wątpliwości.


A niech sobie maja i sie nadymaja jakimis tam korzysciami tylko niech wymysla cos konkretnego. Opowiadanie ze islandzki paszport jest super bo mozna jechac do USA bez wizy to jest naciagane. Wize do USA zalatwia sie raz i wtedy korzysc z paszportu islandzkiego spada do zera.

Jakby juz cos konkretnego wymyslac to chodzi o prace. Polski paszport umozliwia prace na terenie Europy wiec jest w porzo. A jak ktos jeszcze chce pracowac w USA to niech tam jedzie i dostanie paszport.


helicopter3 napisa:

Nie wiadomo co Polska jeszcze w przyszłości zmaluje i gdzie granice przed nami zamknął.


Wyraznie masz jakies odbicia, czy jestes w dobrym stanie psychicznym?
Polska jest w Unii i nie ma z tym zadnych problemow w porownaniu z wieloma innymi krajami ktore duzo namieszaly. Opowiadanie o zamykaniu granic to nonsens.

Jak juz sie przyczepiac to do Islandii gdzie porzadnie zmalowano wysadzajac ekonomie w powietrze, wierzyciele domagaja sie kasy a na dodatek jeszcze wulkan wybuchl i zepsul powietrze nad cala Europa. Predzej mozna sie wiec obawiac ze wulkan da jeszcze duzego czadu niz ze Polska "cos zmaluje".


helicopter3 napisa:

Co do edukacji polskiej to poprostu jeden wielki biznes dla szkół i uczelni polskich. Dziś na topie inżyniering za rok lub 2 dziennikarstwo i masa bezrobotnych wyprodukowanych przez uczelnie wyższe.


Znowu jakies zlepy. W Polsce czesc edukacji to biznes a panstwowa jest za darmo tzn. podatnicy robia zrzute wiec nie opowiadaj bajek. W wielu krajach cala edukacja to biznes. A biznes ma to do siebie ze oferuje klientom to co chca kupic, klient nie musi kupowac. Ci co sie ucza tak ze maja konkretny fach to nie narzekaja. Najbardziej narzekaja ofermy co studiuja politologie czy kulturoznawstwo na wyzszych szkolach w Kaczych Kuprach. A jaka jest robota dla politologa? Gadanie o polityce przy browarze, tylko kto za to zaplaci?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
helicopter3
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Doczy: 25 Wrz 2008
Posty: 117
PostWysany: 12 Maj 2011, 0:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dyskusja przerodziła się w pyskówkę! Zatroskany z tego co widzę Islandia nie jest twoim wymarzonym krajem.Paszport nie jest ci do niczego potrzebny, edukacja w Polsce jest wspaniała i daje wielkie szanse, praca tez jest super, ludzie mili i otwarci, kasa leży na ulicy a Ty wciąż na Islandii! Co Cię tu trzyma?
A co do ludzi tzw. typowych Polaków to jesteś wspaniałym przykładem. Potrafisz krytykować i obrażać. Określenia typu "nieudacznik" i inne epitety to twoje podstawowe argumenty. Tzw. działanie " jak nie rozumie to dam mu w ryj" Brawo!!!
_________________
niki
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 12 Maj 2011, 8:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

helicopter3 napisa:
dyskusja przerodziła się w pyskówkę! Zatroskany z tego co widzę Islandia nie jest twoim wymarzonym krajem.Paszport nie jest ci do niczego potrzebny, edukacja w Polsce jest wspaniała i daje wielkie szanse, praca tez jest super, ludzie mili i otwarci, kasa leży na ulicy a Ty wciąż na Islandii! Co Cię tu trzyma?
A co do ludzi tzw. typowych Polaków to jesteś wspaniałym przykładem. Potrafisz krytykować i obrażać. Określenia typu "nieudacznik" i inne epitety to twoje podstawowe argumenty. Tzw. działanie " jak nie rozumie to dam mu w ryj" Brawo!!!


Wypisujesz nonsensy i absurdy a potem dziwisz sie jak ci je wytyka. I znowu w tej wiesci bezczelnie wkladasz rzeczy o ktorych w ogole nie pisano:

Gdzie bylo napisane ze islandzki paszport jest niepotrzebny? Napisane bylo tylko zeby nie wymyslac sztucznych potrzeb typu 'nie potrzeba wizy do USA'. Wize do USA zalatwia sie raz i problem jest z glowy a jak wizy zniosa to islandzki paszport niepotrzebny? Wcale nie, bylo napisane ze obywatelstwo jest przydatne jesli ktos sie zadomowil i chce brac udzial w wyborach.

Gdzie bylo napisane ze edukacja w Polsce jest wspaniala? To ty wypisujesz bzdury ze cala edukacja jest do bani. A bylo napisane ze czesc edukacji w Polsce to biznes ktory dostarcza to na co klient ma ochote, i to jest w porzo, jak ktos chce studiowac politologie czy kulturoznawstwo to niech se to robi. Druga czesc edukacji w Polsce, w wiekszosci bezplatna, to czesc powazna ktora dostarcza konkretnych umiejetnosci: medycyna, komputery, inzynieria, fizyka, ekonomia i opowiadanie ze to jest do bani jest pomylone.

Gdzie bylo napisane ze praca w Polsce jest super? A ludzie mili i otwarci?Kasa lezy na ulicy? To sa twoje chore wymysly. Praca w Polsce tak jak wszedzie zalezy od tego co sie robi i gdzie, tak samo ludzie sa rozni. W Polsce nie jest super ani kasa nie lezy na ulicy. Jest tak sobie srednio i to nie jest takie zle bo jest calkiem duzo krajow gdzie bylo super ale zbankrutowali i sa bardzo rozczarowani gdy wyszlo na jaw ze to bylo super na kredyt.

A jeszcze oprocz tego jakies bajki o Polsce jako kraju gdzie nie wiadomo co moga zmalowac czy cos w tym stylu.

Jak wypisujesz takie bzdury to jak mozna reagowac? Zastanow sie zanim cos zaczniesz chlapac na ekran. To co wypisujesz swiadczy o problemach w twojej glowie.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
svavec
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Doczy: 02 Lis 2008
Posty: 532
Skd: Gdynia
PostWysany: 12 Maj 2011, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przyuwazylem kiedy ,ale gratulacje dla "zatroskanego" .
1000 post polecial Smile .
Aktywnosc ponadprzecietna .
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
helicopter3
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Doczy: 25 Wrz 2008
Posty: 117
PostWysany: 12 Maj 2011, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hahaha! Ja mam cos z głową? To co napisałem wynika z Twoich wypowiedzi. A problemy to chyba ma kolega, bo z tego co widzę żadnego wątku nie przepuści, aby nie skrytykować i nawsadzać swoich mądrości. Podobno 1000 post kolegi? Gratuluje charyzmy!!!
_________________
niki
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 13 Maj 2011, 8:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

svavec napisa:
Nie przyuwazylem kiedy ,ale gratulacje dla "zatroskanego" .
1000 post polecial Smile .
Aktywnosc ponadprzecietna .


Widac z tego ile badziewia sie leje na forum i trzeba je odpierac. Teraz jest taki przyklad: przylatuje tu helikopter i wali na oslep co mu w schorzalej mozgownicy sie uroi jakies zlepy w stylu "Polska to kraj okryty zla slawa". I jeszcze doklada to czego w ogole nie napisano bo podobno wynika. Takie helikoptery bedziemy ostro ostrzeliwac na forum, zeby sie im nie wydawalo ze moga sie tu wyprozniac bezkarnie lol. A w ogole to svavec wez sie to roboty bo do tysiaka duuuzo brakuje Very Happy.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Grazyna

Doczy: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skd: Islandia
PostWysany: 13 Maj 2011, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zatroskany Nasz Ty jesteś !!!
Jak ten kaganek oświaty w tym padole ciemnoty.
Ty jesteś jak ten Madrala ze Smerfów.
Pisz i wojuj nam Ty dzielny
Rycerzu klawiatury i mądrości wszzelakiej!!!!!
_________________
Brunetka
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
Creator

Doczy: 20 Pa 2009
Posty: 38
PostWysany: 13 Maj 2011, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(Zatroskany ) :Nie mam tyle cierpliwosci i zapalu jak Ty aby pisac na forum Smile .

( hejhopter ) :
Obecnosc "Zatroskanego" na forum niestety trzeba "zaakceptowac" .Kazdy po koleji zostal obrazony/ wysmiany/skrytykowany przez tego osobnika ,ale tez bardziej czy mniej,staly bywalec forum juz sie do tego przyzwyczail lol
Gra pierwsze skrzypce krytyki wypowiedzi pisanych przez forumowiczow ,nie wszystkim sie to podoba ,lecz niestety "Zatroskany" jest tak zatwardzialy ,ze i tak po wielu atakach odwetowych pozostaje na swoim stanowisku podsumowujac ,lagodnie mowiac "po swojemu" ,idee i opinie innych uzytkownikow .

W skrocie ..... jak wrzod na d.pie . lol

Pozdro dla wszelkiej krytyki Cool
_________________
Elektro i Mechanika - Rzetelne podejscie to podstawa Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
svavec
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Doczy: 02 Lis 2008
Posty: 532
Skd: Gdynia
PostWysany: 13 Maj 2011, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

( znowu napisalem na wczesniej niewylogowanym koncie Sad )
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 15 Maj 2011, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

svavec napisa:
( znowu napisalem na wczesniej niewylogowanym koncie Sad )


Ciekawe ile jeszcze ksyw masz i czy sam ze soba nie dyskutujesz.

Jak ktos wypisuje kompletne bzdury to nie ma innego wyjscia jak sie zapytac o stan mozgownicy.

Grazyna napisa:
Zatroskany Nasz Ty jesteś !!!
Jak ten kaganek oświaty w tym padole ciemnoty.
Ty jesteś jak ten Madrala ze Smerfów.
Pisz i wojuj nam Ty dzielny
Rycerzu klawiatury i mądrości wszzelakiej!!!!!


A ty Grazyno badz forumowa amazonka
i nie ulegaj depresji. Dzieki ci niewiasto
za slowa slodkie i madre jak na Brunetke przystalo.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Fernandos

Doczy: 09 Gru 2007
Posty: 49
Skd: Kopavogur
PostWysany: 18 Lip 2011, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zatroskany napisa:
Jak ktos wypisuje kompletne bzdury to nie ma innego wyjscia jak sie zapytac o stan mozgownicy.




No to się pytam...
Wszystko pod kopółką wporządku?
_________________
Kto nie wierzy ten nie wygrywa.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Numer GG WP Kontakt
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 19 Lip 2011, 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fernandos napisa:
zatroskany napisa:
Jak ktos wypisuje kompletne bzdury to nie ma innego wyjscia jak sie zapytac o stan mozgownicy.

No to się pytam...
Wszystko pod kopółką wporządku?


A masz cos do powiedzenia w temacie?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Życie na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nastpny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron