reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

RAJ NA ZIEMI OKIEM PILOTA

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Delirium
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
prince

Doczy: 04 Cze 2008
Posty: 39
Skd: z Nieba
PostWysany: 5 Cze 2008, 0:40    Temat postu: RAJ NA ZIEMI OKIEM PILOTA Odpowiedz z cytatem

Pamiętam była jesienna mżawka ,gdy za sterów mojego małego samolotu transportowego dostrzegłem porwany klifami brzeg.Powitało mnie radosne skrzeczenie mew ,które jakby zachęcały mnie kiwaąc pazurkami ,mówiac chodż ,chodz.Wyobrażnia żądna przygód zaczeła działac ,nie mogłem odmówić sobie rzuconego przez los wyzwania.Zszedłem niżej zatoczyłem szerokim lukiem krąg i ujrzałem kominy miejscowych fabryk konfetti i gumy do żucia turbo.Silny wiatr kołysał skrzydla mojego dwupłatowca ,stawiaac kolejne wyzwania,przetarłem miekka flanelowa sciereczką gogle i w dłoniach skupiłem doświadczenie zdobyte w najtrudniejszych korytarzach powietrznych globu.W pełni skoncentrowany wyczekiwałem gdy koła dotkną asfaltu,przełykałem sline która pod wpływem adrenaliny wyciekała mi na moj nowy kombinezon m/ki adoddas.Odetchnołem z ulgą ,zalany potem i ślina, roztrzęsiony ale szczęśliwy.Starym Islandzkim zwyczajem tubylcą podarowałem litrową butelke fińskiej wody leczniczej ,za co odwdzięczyli mi się pismem w języku którego nie rozumiem,ale moj przyjaciel jednooki Tom skinoł znacząco ,utwierdzaac w dobrych intencjach mych nowych islandzkich przyjaciól .Wódz wioski wyznaczył nam przewodnika ,niewysokiego barczystego roma o imieniu N.Pocz€łem sympatie od pierwszego spojzenia do tego rubasznego cygana.To on zaprowadził nas do naszych letnich rezydencji.Szliśmy długimi korytarzami ,wszędzie było cz€c przepych i splendor ,pod drzwiami komnat stały bogato zdobione buty przybyszy z charakterystycznym wzmacnianym czubem,który miał chronic ,przed częstymi tutaj deszczami meteorów.N zostawił mnie i jednookiego toma w częsci królewskiej .Po przekroczeniu progu zaniemówiliśmy,milczenie trwało wiecznośc nie pytałem go o nic więdziałem co oznacza.Podobny zachwyt ogarnoł nas w czasie misji Berlińskiej gdy szklane wrota w porcie lotniczym rozsuwały sie za pomocą jakiejś magicznej siły.
cdn.
_________________
w pilotowaniu samolotu najważniejszy jest looz
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Delirium Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron