reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

a ja mam zimne cycki...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Delirium
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WielkiBialyKrolik

Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 1422
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 22 Paź 2008, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

julci3k napisał:
no i co z siebie zrobiles kretynie? fuu brzydze sie Ciebie buuuu nie pisz do mnie bo nie moge sie teraz denerwowac bleeeeeee


w ciąży jestes?
_________________
"Najczęściej nadmierne wymagania w stosunku do kobiet mają ćwokowate oblechy. "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
stan

Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 689
PostWysłany: 22 Paź 2008, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

julci3k napisał:
hmmm (...) jak masz odwage psie


http://pl.youtube.com/watch?v=uwqWIARmxug
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CHRISTCRUSHER
Gość
PostWysłany: 22 Paź 2008, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dajcie jej bana i będzie wreszcie spokój ,nie rozumiem jak można pozwala na takie bagno ,zero kultury ,ogłady i przeklina jak pierwsza ulicznica ,poniżające
Powrót do góry
Arina

Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 388
Skąd: Keflavik
PostWysłany: 22 Paź 2008, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaraz chwileczke a dlaczego jej ? a moze to dla niego zimny kubel na glowe ? Moze to ona ma sprosne i oblesne mysli a ja tylko ponioslo? Wulgaryzmy lecialy z obu stron , wiec CHRISTCRUSHER nie szufladkuj.
_________________
Dziekuje wiatru ,bo chroni mnie przed sloncem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Arina

Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 388
Skąd: Keflavik
PostWysłany: 22 Paź 2008, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mialam na mysli moze to On ma sprosne mysli a ja tylko ponioslo Smile
_________________
Dziekuje wiatru ,bo chroni mnie przed sloncem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
CHRISTCRUSHER
Gość
PostWysłany: 22 Paź 2008, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze miec mysli jakie chce ,ja czytam forum a nie w jego glowie:P i to ona publicznie przeklina i obraza a nie on ,sorki ,wiem o co Ci chodzi ..."solidarnosc jajnikow" Wink
Powrót do góry
Froskur

Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 484
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 22 Paź 2008, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CHRISTCRUSHER napisał:
moze miec mysli jakie chce ,ja czytam forum a nie w jego glowie:P i to ona publicznie przeklina i obraza a nie on ,sorki ,wiem o co Ci chodzi ..."solidarnosc jajnikow" Wink


co racja to racja,
mysli myslami, aluzje, sugestie i inne takie swoja droga, zwlaszcze ze to jest dzial delirium.

A niestety poziom wypowiedzi julcika3 tym razem osiagnal totalne dno.
Dziewczyno wyhamuj Exclamation Exclamation Exclamation
_________________
Imperare sibi maximum est imperium
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CHRISTCRUSHER
Gość
PostWysłany: 22 Paź 2008, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arina napisał:
Wulgaryzmy lecialy z obu stron

a podasz może jakiś przykład ,tak sobie czytam i czytam i jakoś nie widzę...
Powrót do góry
Arina

Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 388
Skąd: Keflavik
PostWysłany: 23 Paź 2008, 2:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moze napisal do niej prywatna wiadomosc ? Tego nie wiecie. Oczywiscie , bo jestem kobieta to juz zaraz posadzacie mnie o solidarnosc jajnikow . Nie pochwalam wypowiedzi julcik , ale rozumiem iz sie uniosla , zreszta w jego wypowiedzi tez jest zdenerwowanie . Nie ja tu oceniam zachowanie i pilnuje porzadku, tylko O.E.
_________________
Dziekuje wiatru ,bo chroni mnie przed sloncem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Froskur

Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 484
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 23 Paź 2008, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arina napisał:
A moze napisal do niej prywatna wiadomosc ? Tego nie wiecie. Oczywiscie , bo jestem kobieta to juz zaraz posadzacie mnie o solidarnosc jajnikow . Nie pochwalam wypowiedzi julcik , ale rozumiem iz sie uniosla , zreszta w jego wypowiedzi tez jest zdenerwowanie . Nie ja tu oceniam zachowanie i pilnuje porzadku, tylko O.E.


Wulgarna prywatna wiadomosc mozna przekazac Adminowi, i osoba ktora ja wyslala moze poniesc konsekwencje. Publiczne ublizanie i wulgaryzmy na forum sa niedopuszczalne.
_________________
Imperare sibi maximum est imperium
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
massage

Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 6
PostWysłany: 24 Paź 2008, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arina napisał:
A moze napisal do niej prywatna wiadomosc ? Tego nie wiecie. Oczywiscie , bo jestem kobieta to juz zaraz posadzacie mnie o solidarnosc jajnikow . Nie pochwalam wypowiedzi julcik , ale rozumiem iz sie uniosla , zreszta w jego wypowiedzi tez jest zdenerwowanie . Nie ja tu oceniam zachowanie i pilnuje porzadku, tylko O.E.
witam takie sprostowanie zadnych prywatnych wiadomosci nie bylo poprostu podejzewam ze miala zly dzien i tak ja ponioslo wubaczam jej to ale opier....ol i tak musi dostac a dzisiaj juz prawie ja dorwalem pozdro bless
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen WP Kontakt
SebastianZ2

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 89
Skąd: warszawa/reykjavik
PostWysłany: 24 Paź 2008, 21:34    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

massage napisał:
Arina napisał:
A moze napisal do niej prywatna wiadomosc ? Tego nie wiecie. Oczywiscie , bo jestem kobieta to juz zaraz posadzacie mnie o solidarnosc jajnikow . Nie pochwalam wypowiedzi julcik , ale rozumiem iz sie uniosla , zreszta w jego wypowiedzi tez jest zdenerwowanie . Nie ja tu oceniam zachowanie i pilnuje porzadku, tylko O.E.
witam takie sprostowanie zadnych prywatnych wiadomosci nie bylo poprostu podejzewam ze miala zly dzien i tak ja ponioslo wubaczam jej to ale opier....ol i tak musi dostac a dzisiaj juz prawie ja dorwalem pozdro bless



dorwales prawie kobiete?? no gratulacje Shocked
_________________
2 good 2 be U
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Arina

Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 388
Skąd: Keflavik
PostWysłany: 25 Paź 2008, 0:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiec sie wszystko wyjasnilo Smile Strony sie "dorwa" i sobie pogadaja , chyba na zywca Wink

massage To byly tylko moje przypuszczenia , zreszta kazdy moze miec zly dzien . Julci3k jest impulsywna , pelna temperamentu kobietka wiec i ponioslo Wink

Prosze nie posadzajcie mnie o spolidarnosc jajnikow język Probowalam zrozumiec sytuacje .
_________________
Dziekuje wiatru ,bo chroni mnie przed sloncem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Margeritka

Dołączył: 18 Paź 2008
Posty: 11
PostWysłany: 25 Paź 2008, 1:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no wiecie co to było niesamowite!!!! To tak jakby laska miała dwie calkowicie skrajne osobowości Very Happy Very Happy Very Happy
Ostatnio oglądałam na TVN program o kobietach,które przed okresem zachowują się inaczej-agresywnie,wulgarnie itp. -może to dobry trop Idea1
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TS
Gość
PostWysłany: 25 Paź 2008, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sie objawia kryzys na islandii. lol
Powrót do góry
massage

Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 6
PostWysłany: 25 Paź 2008, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie co to jest lipa z tym moim zawodem masazysty poprostu chcialem sprawdzic jak ludzie sie zapatruja na takie tamaty i wiecie co nigdy bym czegos takiego nie robil ale co najlepsze babki zaczely dopytywac o to a nie kture chcialy poddac sie takiemu masazowi bleee ochyda a co do julcika to fakt znamy sie ale nie moge sie ujawnic a to co pisalem do niej to czysta prowokacja wiec dzieki za wkrecenie was w chistorie o prywatnym domie publicznym i goraco pozdrawiam julcik wybacz te texty i musze przeprosic za to ze tak ciebie wkrecilem w moja chistoryjke jeszcze raz pozdrawiam i milego wekendu zycze Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Tlen WP Kontakt
SebastianZ2

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 89
Skąd: warszawa/reykjavik
PostWysłany: 28 Paź 2008, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

massage napisał:
wiecie co to jest lipa z tym moim zawodem masazysty poprostu chcialem sprawdzic jak ludzie sie zapatruja na takie tamaty i wiecie co nigdy bym czegos takiego nie robil ale co najlepsze babki zaczely dopytywac o to a nie kture chcialy poddac sie takiemu masazowi bleee ochyda a co do julcika to fakt znamy sie ale nie moge sie ujawnic a to co pisalem do niej to czysta prowokacja wiec dzieki za wkrecenie was w chistorie o prywatnym domie publicznym i goraco pozdrawiam julcik wybacz te texty i musze przeprosic za to ze tak ciebie wkrecilem w moja chistoryjke jeszcze raz pozdrawiam i milego wekendu zycze Very Happy



wciaz uwazam ze to nie byla sciema tylko teraz srasz pod siebie ze znajomi impulsywnej julci3k cie tez beda chcieli dorwac jak ty ja LOL
_________________
2 good 2 be U
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Delirium Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron