reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Islandia-lipiec,pytanie o Grenlandie

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Turystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rafal
Gość
PostWysłany: 10 Cze 2008, 22:37    Temat postu: Islandia-lipiec,pytanie o Grenlandie Odpowiedz z cytatem

Witam.Moze najpierw przedstawie sprawe.Moja mama do mnie przylatuje na tydzien od 8 do 15 lipca,odwiedzic mnie.Raczej nie chodzi jej o to by cos zwiedziec,a wspolne spedzenie czasu ze mna,nie mniej jednak chce jej pokazac to co naprawde jest warte do pokazania.I teraz seria pytan,naprawde bede bardzo wdzieczny o kazda odpowiedz bowiem wszystkie rady i informacje beda bardzo cenne dla mnie...

1.Chcialbym zapytac o mozliwosc wykupienia wycieczki na Grenlandie,slyszalem,ze mozna wykupic w biurze podrozy taka wycieczke za 40 tys od osoby czy jakos tak,czy ktos wie gdzie dokladnie moglbym sie zapytac o taka wycieczke?

2.Nie mam samochodu 4x4 jednak bylbym w stanie taki samochod wypozyczyc ,czy ktos sie orientuje w kosztach i w miejscu gdzie takowy samochod moglbym wypozyczyc.

3.Gdzie warto sie udac,ja sam bylem tylko w okolicach Rvk,Gulfoss,Geyizir,bede w stanei trafic do bluelogoon,nie mam doswiadczenia w dalszych wyprawach,tym bardziej samochodem 4x4 w jakies trudniej dostepne miejsca...dobrze,ze pora roku bedzie sprzyjac.

4.Jezeli bede mial gdzies pojechac dalej to bedzie to byc moze sie tez wiazalo z tym,ze bede potrzebowal nocleg ,prosilbym o jakies namiary na jakies tanie noclegi,w okolicach miejsc ktore warto zobaczyc.


Jeszcze raz prosze o jakiekolwiek wskazowki i informacje..
Z gory dziekuje
Powrót do góry
Froskur

Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 484
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 11 Cze 2008, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1.na Grenlandie lataja http://airiceland.is/AirIceland/Actionpackeddaytours/KulusukDayTour/
oraz
http://eagleair.is/adventure-tours/daytrip-to-greenland.html

2.samochod najlepiej chyba wbudget car :
najmniejszy 4x4 Suzuki Jimny
14.700/dzien 1-2dni
11.300/dzien 3-6 dni
9.900isk/dzien pow 7 dni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SWÓJ

Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 37
Skąd: Wieliczka/Bergen
PostWysłany: 11 Cze 2008, 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ahus, zaraz za wejsciem jest tablica z ogloszeniami. Toyota Hilux od 4000 koron za dzien.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rafal
Gość
PostWysłany: 12 Cze 2008, 0:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziekuje za info,troche wycieczka wiecej kosztuje niz myslalem na ta Grenlandie-koszt 100-120 tys koron za jeden dzien na 2 osoby...bede musial to przemyslec,bardzo chce by mama przezyla i zobaczyla cos naprawde wyjatkowego...

Gdzie warto sie udac dalej,poza Rvk i okolice,ile taka podroz moze potrwac i czy bylby wskazany nocleg,moze ktos sie podzieli swoimi doswiadczeniami Very Happy
Powrót do góry
SWÓJ

Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 37
Skąd: Wieliczka/Bergen
PostWysłany: 12 Cze 2008, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.bl.is/bilaleiga/ - wynajem samochodów. Taniej jeszcze nie widziałem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Froskur

Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 484
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 13 Cze 2008, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SWÓJ napisał:
http://www.bl.is/bilaleiga/ - wynajem samochodów. Taniej jeszcze nie widziałem.

to sa samochody do wynajecia dla kllientow tego dealera na czas naprawy pojazdow tych klientow. Ale oczywiscie mozna zadzwonic, czy maja cos wolnego. Ich klienci jednak maja pierszenstwo do tych aut.
ubezpieczenie dodatkowo 500kr.
bardzo dobra cena.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Turystyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron