reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Dotyczy pracy i pewnych spraw z nią zwiazanych...witam!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Jak wygląda praca na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Kincia

Doczy: 20 Lut 2005
Posty: 26
Skd: Iceland
PostWysany: 20 Lut 2005, 16:20    Temat postu: Dotyczy pracy i pewnych spraw z nią zwiazanych...witam! Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich serdecznie! Może na początku sie przedstawie.
Jestem nowa mam na imię Kinga, sledze od dłuzszego czasu to forum i zastanawiałam się czy napisać! Z Islandią wiele mnie łaczy. Majac 6 lat wyjechałam tam z mama do przyszłego ojczyma Smile
Mama miała tam pracę, ja sie uczyłam. Byłam tam 2lata,bo mama miała tragiczny wypadek i umarła...ja wróciłam z babcia do Polski.
Z moim ojczymem utrzymujemy kontakt, wiem ze mam nawet tam numer KENITALA(czy jakos tak) I czy on ten nr. oraz inne dokumenty potwierdzajace to ze byłam pełnoprawną obywatelką Islandii pomogłyby mi jakoś pomóc w znalezieniu pracy? Oczywiscie mam tam duzo znajomosci, bo od tamtego czasu byłam tam 2 razy w celu zwiedzenia Islandii z moim ojczymem. Pomyslicie pewnie ze on by mi mógł pomóc....niezupełnie,prędzej polacy tam mieszkajacy(znajomi),bo są między nami pewne konflikty i wolałabym sama cos załatwić! Oczywiscie ubiegałabym się o prace tam gdzie wczesniej moja mama, w tym mieście! Very Happy
Mam nadzieję ze mi pomożecie! Bo w sumie jeszcze nie w tym roku ale w przyszłym powinnam zaczac się zastanawiać nad tym wszystkim powaznie!
Z góry serdecznie dziekuje za wszystkie informacje i pozdrawiam!
Ps.Islandzkiego nie pamiętam ale znam biegle angielski i myśle ze i islandzki sobie łatwo przypomnę!
_________________
I jestem już tu gdzie moje miejsce jest!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
karuta
Alpha Team
Doczy: 01 Kwi 2004
Posty: 1245
PostWysany: 23 Lut 2005, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze dobrze by bylo jednak poprosic kogos o pomoc z rodziny ,ojczyma albo znajomych ,albo sprobuj naisac do alpjodahus(www.ahus.is) tam mozna uzyskac kontakt z tlumaczami i specjalistami od przepisow....mysle ze z ahus mogli by cie pokierowac jak zalatwic taka sprawe i mysle ze nie bedzie to trudne ...powodzenia
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Jak wygląda praca na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron