reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna

ICELAND.PL :: Islandia - strona g艂贸wna portalu

ZANIM CO艢 NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEI KTO CI OBRA疉 LUB MIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U縴tkownicyU縴tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   

pomoc w pierwszej kolejnosci dla isnandczyk贸w
Id do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
turboneta

Do潮czy: 15 Lip 2008
Posty: 1195
Sk眃: Gda艅sk
PostWys砤ny: 27 Mar 2010, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie nie ma znaczenia z jakiego kraju jest ten kto kradnie i kombinuje, je偶eli tak robi to mi si臋 to nie podoba i ju偶.
Je偶eli ja mia艂abym wybiera膰 pomi臋dzy prac膮 za 150 tys., a zasi艂kiem za 140 tys. to wybra艂abym prac臋.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
betka

Do潮czy: 04 Mar 2008
Posty: 30
PostWys砤ny: 27 Mar 2010, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kole偶anko turboneto.... naprawd臋 mi Ciebie 偶al....
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
patryk23l
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1 (dublowanie og艂osze艅)
Do潮czy: 16 Sty 2008
Posty: 670
Sk眃: Keflavik
PostWys砤ny: 27 Mar 2010, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Je偶eli ja mia艂abym wybiera膰 pomi臋dzy prac膮 za 150 tys., a zasi艂kiem za 140 tys. to wybra艂abym prac臋

No tak, lepiej dokladac do interesu.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Numer GG
foo

Do潮czy: 21 Pa 2008
Posty: 659
PostWys砤ny: 27 Mar 2010, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

betka napisa:

...gdyby ktos mi kazal pracowac za 150 tys a zasilek dostalabym 140 no to chyba kazdy wie co bym wybrala...


Czy ktokolwiek komukolwiek mo偶e kaza膰 pracowa膰?
Moim zdaniem g艂upie zestawienie "praca za 150 albo zasi艂ek", imho brakuje najlepszej opcji: mo偶na wyemigrowa膰.
Cytat:

wiec przestancie juz tak jechac na naszych bo skalniaki to dopiero kradna a potek uciekaja z wyspy i maja wszystko w d.....


No! powinni ich wszystkich wyrzuci膰 z wyspy! precz ze skalniakami!

Przecie偶 to jest chore. Kradn膮 z艂odzieje nie Polacy, skalniacy czy Rumuni. Czy to naprawd臋 tak ci臋zko zauwa偶y膰?

U niekt贸rych ludzi ci臋偶ko us艂ysze膰 dwa zdania w kt贸rych nie ma "Polacy" albo "Islandczycy".
Teraz prosz臋 sobie spr贸bowa膰 wyobrazi膰, 偶e si臋 jest dzieckiem mieszkaj膮cym w obcym kraju, i rodzice w k贸艂ko "Polaco ty to, Islandczycy to sro" i to nie wa偶ne kt贸r膮 stron臋 chwal膮, a kt贸r膮 krytykuj膮. Jak takie dziecko ma si臋 p贸藕niej odnale藕膰 w艣r贸d r贸wie艣nik贸w w szkole? Przecie偶 to s膮 (olagoba) Islandczycy!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
betka

Do潮czy: 04 Mar 2008
Posty: 30
PostWys砤ny: 27 Mar 2010, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... lubisz sie czepia膰 Smile
Je偶eli chodzi o wyrzucanie z wyspy to nie trzeba... ci nalepiej zaopatrzeni sami szybko wyemigrowali....a jezeli chodzi o selekcje narodowa to juz niestety bedzie tak zawsze nie wierze aby zaakceptowali nas jak swoich i to samo dzieje sie w drug膮 strone..... Poprostu niektorzy zawsze beda czu膰 sie lepsi.... ale widze ze nie ma sensu udzielac sie na tym forum bo 偶ywcem tu zjadaj膮....
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
stalin
Go舵
PostWys砤ny: 27 Mar 2010, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

betka napisa:
... lubisz sie czepia膰 Smile
Je偶eli chodzi o wyrzucanie z wyspy to nie trzeba... ci nalepiej zaopatrzeni sami szybko wyemigrowali....a jezeli chodzi o selekcje narodowa to juz niestety bedzie tak zawsze nie wierze aby zaakceptowali nas jak swoich i to samo dzieje sie w drug膮 strone..... Poprostu niektorzy zawsze beda czu膰 sie lepsi.... ale widze ze nie ma sensu udzielac sie na tym forum bo 偶ywcem tu zjadaj膮....
Nikt Cie tu nie zje jesli pomyslisz zanim kogos obrazisz Smile . Skalniaki? A jak napiszesz o naszych? Buraki? Very Happy Very Happy Very Happy
Powr髏 do g髍y
mstefa
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1
Do潮czy: 22 Maj 2008
Posty: 413
Sk眃: reykjavik-
PostWys砤ny: 27 Mar 2010, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w niektorych przypadkach tak!!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
betka

Do潮czy: 04 Mar 2008
Posty: 30
PostWys砤ny: 27 Mar 2010, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile racja nie powinnam u偶ywa膰 takich okre艣le艅 , przyznaj臋 sie do b艂臋du i przepraszam
Zostawmy skalniaki i buraki w spokoju Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
stalin
Go舵
PostWys砤ny: 28 Mar 2010, 0:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tak trzymac Very Happy Very Happy
Powr髏 do g髍y
Grazyna

Do潮czy: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Sk眃: Islandia
PostWys砤ny: 28 Mar 2010, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Turbontka ma wiele racji w tym co napisa艂a. Mo偶e wielu osobom jest to dziwne co nieco stanowisko.Ale zaraz je pstrama si臋 wyjasni膰. Przebywanie przezd艂u偶szy cas na zasi艂ku bardzo 偶le wp艂ywa na psychik臋 i na samocpoczucie bezrobotnego to raz pod rugie im d艂u偶ej kto艣 przebywa na zasi艂ku tym jegbo szanse na znalezienie lepszej pracy malej膮. Osoba , kt贸ra przebywa ponad rok czasu na zasi艂ku mo偶e mie膰 powa偶na problemy natury psychicznej, cz臋sto taka osoba ma pocz膮tki depresji, poczucia odrzucenia i wyalienowania,braku poczucie bezpiecze艅stwa i co najgorsze zaczyna sam siebie pojmiwac jako kogo艣 gorszego od innych. Oczywi艣cie na pocz膮tku bycia bezrobotnym jest super, w ko艅cu mam czas na wszystko za darmo dostaj臋 pieni膮偶ki kiedy inni frajerzy ci臋偶ko tryarj膮 za takie same pieni膮偶ki, a ja jako taki cwany mog臋 se jeszcze niezle dorobi膰 na czarno. ale to wszystko jest dobre do pewnego czasu.
w penym momencie okazuje si臋 ,偶e czasu ma si臋jakby coraz mniej, plany si臋 skurczaja na przysz艂o艣膰, coraz cz臋艣ciej nie chce si臋 wychodzi膰 z domu, idt. nie dzieje si臋 tak z dnia na dzie艅 ale z miesi膮ca na miesi膮c i nawet nie wiadomo kiedy ca艂ymi dniami snuje si臋 taki kto艣 po domu w rozci膮gni臋tych dresach . Oczywi艣cie nie dziej臋 si臋 tak od razu ale po paru latach jego wiedza i umi臋tno艣ci s膮 ju偶 dawno nieaktualne , a on jako osoba d艂ugo bezrotna wypada z obiegu rynku pracy. No naprawd臋 mi艂e pespektywy. Oczywi艣cie s膮 osoby , kt贸re s膮 zwyk艂ymi cwaniakami i naci膮gaczami , ale ka偶dy kij ma dwa ko艅ce i w razie wypadku powa偶nego lub zatargu z paacodawc膮 mo偶e si臋 mocno zdziwi膰. Je偶eli kto艣 jednak traktuje bycie bezrobotnym jako sytuacj臋 przej艣ciow膮 i CZYNNIE poszukuje pracy to, 偶ycz臋 mu wile szcz臋艣膰ia i czasami taka sytuacja zmusza nas do refleksji, do zmiany zawodu i innych rzeczy i cz臋sto to wychodzi ludziom na lepsze . Wszystko zale偶y w tym momencie o nas. Ale im szybciej znajdziemy jak膮艣 prac臋 tym lepiej dla nas samych. (To nie s膮 moje przemy艣lenia , ale wiedza ze szko艂y)
_________________
Brunetka
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
Grazyna

Do潮czy: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Sk眃: Islandia
PostWys砤ny: 28 Mar 2010, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pe艂no b艂ed贸w, ale tak jest jk si臋 pize jedn膮 r臋k膮. Maluzek mi przychorowa艂 nie co , a chcia艂am teraz akurat przedstwi膰 swoje stanowisko w tej sprawie. Wi臋c prosz臋 nie gniewa膰 si臋 i nie 艣mia膰 z oczywistych b艂臋d贸w.Mi艂ej niedzieli
_________________
Brunetka
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
3KO27
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 2
Do潮czy: 21 Lis 2008
Posty: 537
Sk眃: z tamt膮d
PostWys砤ny: 28 Mar 2010, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grazyna napisa:
Turbontka ma wiele racji w tym co napisa艂a. Mo偶e wielu osobom jest to dziwne co nieco stanowisko.Ale zaraz je pstrama si臋 wyjasni膰. Przebywanie przezd艂u偶szy cas na zasi艂ku bardzo 偶le wp艂ywa na psychik臋 i na samocpoczucie bezrobotnego to raz pod rugie im d艂u偶ej kto艣 przebywa na zasi艂ku tym jegbo szanse na znalezienie lepszej pracy malej膮. Osoba , kt贸ra przebywa ponad rok czasu na zasi艂ku mo偶e mie膰 powa偶na problemy natury psychicznej, cz臋sto taka osoba ma pocz膮tki depresji, poczucia odrzucenia i wyalienowania,braku poczucie bezpiecze艅stwa i co najgorsze zaczyna sam siebie pojmiwac jako kogo艣 gorszego od innych. Oczywi艣cie na pocz膮tku bycia bezrobotnym jest super, w ko艅cu mam czas na wszystko za darmo dostaj臋 pieni膮偶ki kiedy inni frajerzy ci臋偶ko tryarj膮 za takie same pieni膮偶ki, a ja jako taki cwany mog臋 se jeszcze niezle dorobi膰 na czarno. ale to wszystko jest dobre do pewnego czasu.
w penym momencie okazuje si臋 ,偶e czasu ma si臋jakby coraz mniej, plany si臋 skurczaja na przysz艂o艣膰, coraz cz臋艣ciej nie chce si臋 wychodzi膰 z domu, idt. nie dzieje si臋 tak z dnia na dzie艅 ale z miesi膮ca na miesi膮c i nawet nie wiadomo kiedy ca艂ymi dniami snuje si臋 taki kto艣 po domu w rozci膮gni臋tych dresach . Oczywi艣cie nie dziej臋 si臋 tak od razu ale po paru latach jego wiedza i umi臋tno艣ci s膮 ju偶 dawno nieaktualne , a on jako osoba d艂ugo bezrotna wypada z obiegu rynku pracy. No naprawd臋 mi艂e pespektywy. Oczywi艣cie s膮 osoby , kt贸re s膮 zwyk艂ymi cwaniakami i naci膮gaczami , ale ka偶dy kij ma dwa ko艅ce i w razie wypadku powa偶nego lub zatargu z paacodawc膮 mo偶e si臋 mocno zdziwi膰.


...znasz to z autopsji??? Rolling Eyes
_________________
--- nie sztuk膮 jest zdj膮膰 majtki,sztuk膮 jest mie膰 co pokaza膰 ---
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora
Grazyna

Do潮czy: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Sk眃: Islandia
PostWys砤ny: 28 Mar 2010, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troch臋 tak, ale ja raczej by艂am d艂u偶ej w domu , bo mia艂am malutkie dzieci. Potem szukanie pracy po d艂u偶szej przerwie wcale nie by艂o przyjemne.
Jak napisa艂am wcze艣niej te rzeczy wiem z wyk艂ad贸w.
_________________
Brunetka
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
Kasia1990

Do潮czy: 02 Cze 2009
Posty: 47
PostWys砤ny: 28 Mar 2010, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mysle, ze m贸j bezrobotny sasiad jest ca艂kiem szczesliwy, pewnie gdyby pracowa艂 nie mia艂by si艂y urzadac cotygodniowych piatkowo-sobotnich dom贸wek w rytmach polskiego hh oraz manieczek z licznym gronem swoich ziom贸w i ziomalek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
mstefa
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1
Do潮czy: 22 Maj 2008
Posty: 413
Sk眃: reykjavik-
PostWys砤ny: 28 Mar 2010, 20:25    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

to musisz miec wesolo w te wieczory! znam tez osoby ktore w weekendy baluja na maksa a w tygodniu placza ze kasy nie maja,itp. ale co tydzien ten sam scenariusz VinBudin a potem puby
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Bondar
Go舵
PostWys砤ny: 30 Mar 2010, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a kto wam kaze tu siedziec i narzekac? nie pasuje to wypier....c do ojczyzny, moze matka polka da wam wiecej
Powr髏 do g髍y
Searcher

Do潮czy: 01 Mar 2008
Posty: 97
PostWys砤ny: 30 Mar 2010, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bondar napisa:
a kto wam kaze tu siedziec i narzekac? nie pasuje to wypier....c do ojczyzny, moze matka polka da wam wiecej


Milcz prostaku, bo cie wych艂osta膰 ka偶臋!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Bondar
Go舵
PostWys砤ny: 30 Mar 2010, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takich jak ty pasozytow powinni wypierzac stad w pierwszej kolejnosci i jeszcze wypalic na czole "jestem darmozjadem"
Powr髏 do g髍y
natala1234

Do潮czy: 12 Pa 2009
Posty: 71
PostWys砤ny: 30 Mar 2010, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bondar napisa:
takich jak ty pasozytow powinni wypierzac stad w pierwszej kolejnosci i jeszcze wypalic na czole "jestem darmozjadem"

oczywiscie ze tak powinni robic-na statek i wynocha
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
edIT

Do潮czy: 20 Pa 2009
Posty: 187
Sk眃: Islandia
PostWys砤ny: 30 Mar 2010, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahaahah dance bla dance
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> Newsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chi駍ka, tajska, indyjska, japo駍ka, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron