reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Papież
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
lenny

Doczy: 15 Mar 2005
Posty: 216
Skd: Keflavik/Reykjavik
PostWysany: 3 Kwi 2005, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pewnym sensie Qortes ma racje. Mysle, ze nie chodzilo mu o opisywanie uczuc redaktorow Iceland.pl, lecz o jakakolwiek informacje o reakcji Islandczykow na smierc Ojca Swietego. Sam zreszta takze w tym celu zagladnalem na strone-niestety rowniez sie rozczarowalem, a bylem jedynie ciekawy czy Islandczycy przezywaja to rownie ciezko jak my Polacy...
Cale szczescie, ze tego typu informacje znajduja sie na forum :wink: za co wszystkim dzieki.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 3 Kwi 2005, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Islandii rzecz jasna mówi się o śmierci papieża. Tyle, że w gazetach, w TV czy radiu podawano informację takie same jak na całym świecie. Więc nie ma najmniejszego sensu, żebyśmy tłumaczyli je z islandzkiego. Bo to są te same słowa, która można czytać u nas. Faktycznie na samej Islandii nie było wydarzeń zwiazanych np. z czuwaniem, w związku z czym o tym nie pisaliśmy. Co nie znaczy, że nie będzie. Wtedy o tym napiszemy.
Po prostu mówi się o tym, tak jak mówi się wszędzie. Podaje się wiadomości w serwisach informacyjnych. A tego tłumaczyć przecież nie będziemy.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Jola

Doczy: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWysany: 3 Kwi 2005, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to wlaśnie napisałam:
Nie było szczególnych wydarzeń z tym związanych, więc co miałam napisac? Islandzkie serwisy powtarzały to, co wszystkie media na świecie i pisały o tym na pierwszych stronach, jednak w wiadomościach z samej Islandii nie było nic ciekwego co miałoby z TYM związek.

A poza tym nasz serwis to też Wy - my dajemy Wam miejsce do wypowiedzi, Wy mozecie przysyłac nam informacje, Wy mozecie pisac na forum. Forum nie jest czyms odrębnym - TO TEŻ ICELAND! Redakcja moze pisac tylko to co wyczyta z gazet, a jesli ktoś tam jest i chce sie z nami podzielic to napisze tu i to jest dla nas wszystkich. Nie stać nas żeby mieć swoich korespondentów na Islandii, którzy jeździliby po wyspie i zbierali dla nas/Was informacje (to moje marzenie, swoją drogą). Piszemy to co dają nam islandzkie media, a po to stworzylismy forum, żeby uzupełnić ewentualne luki - ludzie pisza czesto o tym czego media nie podaja.

Możesz być leny tylko zawiedziony, że Islandczycy nic o tym nie napisali co sie u nich działo w związku z Papieżem, ale nie mów, że jesteś zawiedziony że my o tym nie napisaliśmy, bo skoro oni nie piszą to i my nie, bo niby skąd mamy wziąć te informacje - wymyślić??
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
lenny

Doczy: 15 Mar 2005
Posty: 216
Skd: Keflavik/Reykjavik
PostWysany: 3 Kwi 2005, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drodzy redaktorzy,
Zupelnie nie rozumiem Waszego zdenerwowania. Chyba po to wlasnie jest forum, zeby wyrazac swoje opinie, dzielic sie informacjami i dyskutowac. Czytajac nasze uwagi, rowniez Wy jako dziennikarze, a chyba tak mozna Was nazwac, korzystacie na tym, gdyz wiecie czego w przyszlosci moga oczekiwac od Was Wasi czytelnicy. Czy wymaganie rzetelnej informacji od redaktora portalu, dziennikarza, ktory doskonale wie gdzie szukac informacji ,skad czerpac najnowsze newsy n/t dziedziny, ktora sie zajmuje na codzien, to jest zbyt wiele?, chyba sami przyznacie ze nie. Czy ja mam sam otworzyc slownik i szukac na islandzkich stronach takich informacji? Czy to tak wiele napisac 2-3 zdania, ze Islandczycy przyjeli informacje o smierci JP jak kazda inna informacje?-tego akurat sie nie spodziewalem i jest mi tylko z tego powodu bardzo przykro.

Wiadomo, ze w zwiazku z ostatnimi wydarzeniami, kazdy chodzi podenerwowany, kazdy odebral infomacje o smierci Papieza na swoj sposob i na swoj sposob reaguje...
Prosze nie bierzcie naszych opinii jako atak na Was-wiecej samokrytyki i profesjonalizmu :wink:

pozdrawiam
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Jean Valjean

Doczy: 11 Mar 2004
Posty: 456
Skd: Warszawa
PostWysany: 3 Kwi 2005, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi sie ze mała czarna wstazeczka była by na miejscu....
ale tez brak jej nie jest czyms niedopuszczalnym......

Z drugiej strony na miejscu było by tez napisanie wiadomosci informujacej o smierci Papieza....
ale tez brak takiej nie jest czyms niedopuszczalnym.....
_________________
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna - to rozkosz dla smakosza
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora
Jola

Doczy: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWysany: 3 Kwi 2005, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lenny napisa:
Czy wymaganie rzetelnej informacji...


Słuchaj... Wszystko odbywało sie w dość szybkim tempie, wlaściwie w ciągu dwóch dni. Obserwowalismy islandzkie gazety, ale... jeśli nie pojawiały się informacje, jak Islandczycy reagują, to nie znaczy, że się nic nie działo. Można było to rozumieć na dwa sposoby: albo gazety o tym nie napisały, a ludzie jednak sie modlili, albo rzeczywiście się nic nie działo. Czujesz o co mi chodzi? Nie jestem teraz na Islandii i nie mogę obiektywnie powiedzieć jaka jest prawda. Czekaliśmy, nic się nie pojawiało, ale ciągle nie wiadomo było dlaczego. Pomyśl: jeśli jednak ludzie by przeżywali tę sytuację, a tylko z jakichs przyczyn, nie byłoby o tym nic w gazetach, a ja napisałabym że ludzie tam są nieczuli na chorobę i śmierć Papieża, to czy to by była rzetelna informacja?? No pomyśl! Więc wolałam nie wydawać wyroków stwierdzając to czy tamto o Islandczykach. Dziś się coś pojawiło, jest to sprawdzona informacja (bo musze zaufac rzetelnosci islandzkich redaktorów) i na pewno o tym napiszemy. Sami byliśmy ciekawi, co dzieje się na Wyspie w tym czasie, ale brak informacji nie oznaczał dla nas od razu, że Islandczycy źle zareagowali. Ciągle czekaliśmy aż cos się pojawi...
Poza tym, ja naprawdę nie wierzę, że żaden Islandczyk nie pogrążył się w zadumie, czy nie pomodlił się. To są też dobrzy i czuli ludzie. Generalizując i wydając zbiorowe osądy na pewno krzywdzimy wielu, wielu ludzi...

Czy więc rzeczywiście nie byliśmu rzetelni? Naprawdę przykro to słyszeć.

Poza tym... Nie złościmy się... Ktoś coś pisze do nas, to odpowiadamy. Ktoś może nam coś zarzucać, a nam nie wolno na to odpowiedzieć?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
lenny

Doczy: 15 Mar 2005
Posty: 216
Skd: Keflavik/Reykjavik
PostWysany: 3 Kwi 2005, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Rzetelnej" to moze nieodpowiednie i zbyt mocne slowo pod Waszym adresem...za co sorry, ale "jakiejkolwiek" jest w pelni na miejscu :wink:
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 3 Kwi 2005, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jean Valjean napisa:
Wydaje mi sie ze mała czarna wstazeczka była by na miejscu....
ale tez brak jej nie jest czyms niedopuszczalnym......

Z drugiej strony na miejscu było by tez napisanie wiadomosci informujacej o smierci Papieza....
ale tez brak takiej nie jest czyms niedopuszczalnym.....


To jest właśnie ten problem... Bo jak zareagować na coś takiego? Czarna wstążka czy jakiś inny akcent dla jednych byłby wskazany a dla innych byłby obraźliwy.
Wiadomość informująca o śmierci papieża... no przepraszam, ale w którym miejscu? W newsach? W ciekawostkach? W nadchodzących wydarzeniach? Dać ramkę u góry? Nie, nie i nie. Śmierć, czyjakolwiek, a papieża szczególnie, nie jest powodem do robienia szopki. A co innego już nawet zmiana wyglądu portali informacyjnych a co innego zmiana portalu o Islandii. No jak pojawią się informacje o tym jak Islandia zareagowała na śmierć papieża to wtedy napiszemy. Ale teraz? A tak na marginesie. Ja bardzo przepraszam ale na żadnej ze stron, które macie dopisane do profili nie ma wzmianki o śmierci papieża. I co? Brak żalu w ten sposób widać? No nie. Nie można ze śmierci papieża robić jarmarku. Gdybyśmy byli portalem informującym o tym co się na świecie dzieje i byśmy nie dali o tym ani słowa, to byłby skandal i upadek. Ale gdybyśmy prowadzili stronę o przepisach kulinarnych i dali wzmiankę o śmierci papieża, to by było OK? Jak się pojawi informacja to ją zamieścimy. A teraz zajmijmy się lepiej czymś mądrzejszym i lepszym niż kłótnie. Bo na razie wyychodzi na to, że jedyny sposób jaki mamy na wyrażenie żalu to wzajemne zarzucanie sobie jego braku.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Qortes

Doczy: 17 Lut 2004
Posty: 677
Skd: Poznań
PostWysany: 3 Kwi 2005, 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nikomu nie zarzucam. Mowie, ze jest mi tylko troszke przykro. Ze w oczy kuja newsy o szachiscie, polityce, filmach. Tak kompletnie niewazne w tym wlasnie momencie, zupelnie nieistotne.
Ktos zarzuca islandzkim mediom ignorancje, a redakcja jakby nie patrzec postapila identycznie. Brak reakcji oznacza przejscie nad tym faktem do porzadku dziennego.

Przepraszam, ze nie przeczytalem wszystkich Waszych odpowiedzi, tak mi sie tylko nasunelo.
Pozdrawiam cala nasza icelandowa rodzinke!
_________________
Islandia w radiu Afera
.: http://qortes.imejl.pl/nocpolarna :.


Ostatnio zmieniony przez Qortes dnia 3 Kwi 2005, 17:11, w caoci zmieniany 1 raz
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora Numer GG
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 3 Kwi 2005, 17:09    Temat postu: Jan Paweł Wielki Odpowiedz z cytatem

Jean Valjean napisa:
Wydaje mi sie ze mała czarna wstazeczka była by na miejscu....
ale tez brak jej nie jest czyms niedopuszczalnym......


Informacja o śmierci Papieża jest niestety tanią sensacją. Umieszczanie wstążek czarnych w serwisach internetowych jest czymś neutralnym, choć serwisy informacyjne prześcigają się w podsyłaniu newsów dotyczących tej sprawy. Oni z tego żyją, że ludzie chcą wiedzieć więcej...
To wina ludzi, że szukają sensacji...
Papież umarł i tyle, dla katolików jest teraz razem z Jezusem, dla ateistów już Go nie ma...

Co do płaczącego Jezusa, to święta racja - mówiłem, że smutek powinni odczuwać najbliżsi, bo to oni coś tracą - tracąkontakt z kimś z kim żyli na codzień.
Większość ludzi jednak nie miała na codzień kontaktu z Papieżem, nie wszyscy jeździli na pielgrzymki do Watykanu czy na spotkania z Papieżem. To że był to dobry człowiek zasługujący na miano "Wielki" to nie ulega wątpliwości, ale z drugiej strony był kapłanem, równym wobec Boga jak każdy inny kapłan. Mówił ludziom to samo, co tysiące księży i biskupów... Ale ludzie potrzebują autorytetu, chcą czuć, że mówi do nich ktoś kto jest jedyny i ktoś kto jest najbliżej Boga.
Smutne jest tylko to, że ludzie płaczą teraz, lecz nie wsłuchiwali się zbyt mocno w słowa Żyjącego.

Prawdziwym okazaniem szacunku dla Papieża byłoby posłuchanie jego słów, a nie zamykanie teatrów, kin, hipermarketów... To są tylko puste gesty. Puste, choć czasem piękne i wzruszające... Ktoś będzie miał czyste sumienie i poczuje się jak 100% wierzący. Ale niech i tak będzie, w końcu ludzie potrzebują takich podniet jak czarne wstążki, flagi opuszczone do połowy. Ale to tylko teatrzyk, bo ich życie się nie zmienia.
Zastanawiam się, czemu ludzie oddają hołd i wyrazy szacunku, gdy ktoś umrze? Nigdy chyba temat Papieża nie gościł w mediach tak mocno jak teraz (nawet podczas Jego pielgrzymek do Polski). A szacunek się należał właśnie za życia. Takie histeryczne opłakiwanie po śmierci jest chyba dla ludzi czymś w rodzaju zadośćuczynienia, że za życia nie przejmowali się tym co robił Papież. Ludzie czują się lepsi, gdy pożegnają się z Papieżem.

Ludzie jednak boją się, że śmierć jest czymś ostatecznym. Część ludzi rozumie też śmierć jako rodzaj kary i nie mogą pogodzić się z tym, że tak dobry człowiek musiał jednak umrzeć. Stąd również łzy - łzy złości, że umarł ktoś taki dobry, ktoś kto być może zasługiwał na życie wieczne tu na ziemi.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 3 Kwi 2005, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Newsy o szachiście, polityce i innych sprawach napisaliśmy w piątek. Mieliśmy wtedy napisać jak Islandia reaguje na śmierć papieża? Czy mieliśmy podać informację z Watykanu, że papież jest umierający??
Na pierwszych stronach islandzkich gazet można czytać o tym co się stało. Ale można też czytać o tym co się stało na pierwszych stronach gazet całego świata. Więc czy naprawdę chcielibyście, żebyśmy zdjęli newsy z Islandii i dali wiadomość o śmierci papieża?? Przecież to nie o to tutaj chodzi!
Ja zarzucam islandzkim mediom ignorancję? Przecież piszą! Ale piszą o tym co się stało a nie o tym co Islandia ma do tego. Bo to co Islandia ma do tego nie jest ważne. Ludzie na Islandii chcą przeczytać o tym co się stało w Rzymie a nie o tym co się stało w Reykjavíku! Skąd w takim razie wziąć wiadomości o tym jak Islandia zareagowała na śmierć papieża? Skoro mamy do dyspozycji tylko islandzkie media, które najzwyczajniej w świecie przekazują Islandczykom wiadomości o tym co się zdarzyło a nie przekazują redakcji iceland.pl wiadomości o tym jak Islandia na to.
Mam przed nosem pierwszą stronę dzisiejszego Fréttablađiđ. I tam piszą o tym co się stało. Myślę, że w innych gazetach będzie tak samo. Ale na 100% nie napiszemy, że na Islandii nie przejęto się śmiercią Ojca Świętego, bo nie wiemy tego. To, że TV nie zmieniła ramówki, nie znaczy, że nie przejęto się tym. Inaczej w Polsce inaczej w Islandii.
Jak tylko przetłumaczymy newsy o tym jak na Islandii przyjęto wiadomość o tym zdarzeniu to zamieścimy na miejscu tych kłujących w oczy.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Jola

Doczy: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWysany: 3 Kwi 2005, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qortes napisa:
To einar zarzuca islandzkim mediom ignorancje, a redakcja jakby nie patrzec postapila identycznie.


Uspokojmy sie i uporządkujmy wszystko, a przede wszystkim czytajmy odpowiedzi na nasze posty... Nestety musze sie powtórzyc:

Nie zarzucamy islandzkim mediom ignorancji. Po pierwsze: W ERLENT (czyli newsach z zagranicy) informacje o Papieżu byly na pierwszych stronach, więc Islandczycy mieli newsy z Watykanu na bieżąco. Czy to jest ignorancja islandzkich mediów??
Po drugie: W INNLENT (czyli w newsach "domestic" jak można określić) tych informacji nie było. Tak więc można było to rozumieć na 2 sposoby: albo media nie informują a cala Islandia przeżywa to bardzo, albo nie informują bo ludzie nie przeżywają tego. Tu też nie ma ignorancji. Po prostu nie było wiadomo jak to rozumiec i czekaliśmy.

Qortesie... Ja jestem innego znania, niestety. Stalo sie.. Przeżywamy.. Ale co i gdzie byś napisał na icelandzie żeby pasowało i wszystkich zadowoliło? Jeden by powiedzial ze jest ok, gdybysmy wycofali info z Islandii, a drugi zakrzyczy: A gdzie newsy dzisiejsze?? Tacy są ludzie, sam pewnie wiesz...
Poza tym pomyśl.. Wczoraj po 22 zamykaly sie nawet sklepy nocne, kazdy padal bez sił.. Nie zastanowilo Cie, czy moze nasze milczenie i nic nie robienie na icelandzie zwiazane jest wlasnie z tym, że załamaliśmy sie i nic nam sie po prostu, po ludzku nie chcialo?? My też jesteśmy ludźmi...
A tak naprawdę, to wszystko zebrało się razem: i to że nie mieliśmy sił i to o czym pisałam wcześniej...

Nie mieliśmy wczesniej przygotowanej wersji strony na wypadek śmierci Papieża, byłoby chyba niesmaczne przygotowywac to wczesniej.
Nie przeszliśmy do porządku dziennego, bo te newsy z Islandii już były wcześniej. Po prostu zostały jak były...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 3 Kwi 2005, 17:28    Temat postu: Ja nie Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście nie chcę wiadomości o śmierci Papieża na iceland.pl, ani żadnych wstążek...
To by był tani chwyt mający wzruszyć Czytelników. Wszyscy dobrze wiemy o tym zdarzeniu i każdy w sercu sobie to przeżywa.
Ci co chcą to płaczą, inni się cieszą, że ten dobry Człowiek dostąpił życia wiecznego.
Robienie z tego medialnego szumu jest typowe dla typowych mediów, które tylko z cieknącą ślinką czekają na takie okazje.

Co by było, gdyby Onet nie napisał ani słowa o tym zdarzeniu? Co by ludzie stracili? Nic!
Dziś Onet jest cały szary, a za parę dni znów będzie można kupić sexy bieliznę, porandkować itd.
Ale Onet wie co się teraz dobrze "sprzedaje". Sprzedają się newsy o śmieci Papieża i innych sprawach z tym związanych... Więc to sprzedają...
Ale to nie oni są winni. Winni są Ci co klikają, Ci co włączają telewizor lub radio - to oni sążądni takich newsów.

A ICELAND.PL jest OK - robią swoje.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 3 Kwi 2005, 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brutalnie ujęte w słowa ale coś w tym jest. Nie boli mnie czarny onet. Boli mnie, że zrobiono czarną wersję, kiedy jeszcze nie musiał być czarny.
Gdy oglądałem w TV wszystkie możliwe serwisy informacyjne, które przeciągano o kolejną godzinę miałem poczucie, jakby dziennikarze byli już zniecierpliwieni. Kto pierwszy powie.
Ja w tym czasie siedziałem na fotelu i przytulałem najbliższa osobę, bo nie miałem sił, żeby się ruszyć. Było cicho i smutno. Ale są chwile w życiu kiedy właśnie tak powinno być: cicho i smutno i nic więcej.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Jean Valjean

Doczy: 11 Mar 2004
Posty: 456
Skd: Warszawa
PostWysany: 3 Kwi 2005, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie to, dzie tamto....

Czesc to pewnie hipokryci, snobi chcacy byc poprawni politycznie... Ale czy to ma JAKIEKOLWIEK znaczenie?? Oni maja swiadomosc tego ze robia to na pokaz, siebie samych nie przeskocza, nie oszukaja.....

obchodza mnie tyle
co zeszloroczny
snieg, Ciebie Tomku chyba zas gdzies tam jednak szczypia


ze zamykaja hipemarkety, teatry, mecze odwoluja? Prezydent ogłosił załobe narodową, a prezydent to nie jest przedstawiciel mediow szukajacych tanich niusow, tylko glowa panstwa [niezaleznie od tego jakiem mamy o nimzdanie]......

Gdy ateista wchodzi do koscioła zabytkowego by pozwiedzac, tez schyli glowe , jezeli przezegnac sie nie potrafi....no niby puste gesty, ale gdyby tego nie zrobił, ktos moglby miec do niego pretensje, tak jak do aktorow ateistow ktorzy moze i by chcieli zarobic na spektaklu w dniu dzisiejszym.....
_________________
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna - to rozkosz dla smakosza
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora
Jean Valjean

Doczy: 11 Mar 2004
Posty: 456
Skd: Warszawa
PostWysany: 3 Kwi 2005, 17:37    Temat postu: Re: Ja nie Odpowiedz z cytatem

Odżajer napisa:
Co by było, gdyby Onet nie napisał ani słowa o tym zdarzeniu?Nic.


Gdyby dzis sprzedawał sexy majtki, nie napisał ani słowa, to dla Ciebie było by OK?..dla mnie nie.
_________________
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna - to rozkosz dla smakosza
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora
einar

Doczy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWysany: 3 Kwi 2005, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to nie o to chodzi...
Tylko kiedy zacząć i kiedy skończyć w takim razie?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 3 Kwi 2005, 17:45    Temat postu: Re: Ja nie Odpowiedz z cytatem

Jean Valjean napisa:
Gdyby dzis sprzedawał sexy majtki, nie napisał ani słowa, to dla Ciebie było by OK?..dla mnie nie.

Gdym miał pewność, że nie napisanie ani słowa jest wyrazem szacunku to wolałbym sexy-majtkowy Onet, bez tych tanich sensacji...
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
lenny

Doczy: 15 Mar 2005
Posty: 216
Skd: Keflavik/Reykjavik
PostWysany: 3 Kwi 2005, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiscie, wlaczajac strone np, onetu przychodzi mi do glowy pewne wydarzenie. Otoz, jakis czas temu (chyba z poczatkiem roku), po ciezkiej chorobie, zmarl wspanialy dziennikarz tvn Marcin Pawłowski. Pamietam jak dzis jak w tamtej sytuacji zachowala sie telewizja tvn (a to przeciez grupa ITI, jeden wlasciciel onetu i tvn). Otoz, wtedy to z wielka godnoscia pracownicy tvn pozegnali kolege, byly łzy, wspomnienia, czarne wstazki, strona internetowa przemieniona na czarno-bialo...podobnie jak dzis. Wiem, ze to zadne porownanie, zestawiac Ojca Swietego ze zwyklym smiertelnikiem, choc Pawlowski rowniez byl fantastycznym czlowiekiem...nie mniej jednak widzac co sie dzieje dzisiaj tak sobie mysle i tlumacze, ze moze sa gdzies ludzie, ktorych zamierzeniem nie bylo zrobienie sensacji medialnej lecz naprawde uczczenie śmierci bliskiej nam wszystkim osoby jaka jest Ojciec Swiety.
Jak sobie to tak tlumacze, to nie mam zalu do onetu i innych, ze zrobili tak a nie inaczej...i mam nadzieje ze sie nie myle. Jan Pawel II wprawdzie nie byl zwyklym czlowiekiem i mial wplyw chyba na wszystkich z nas.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Qortes

Doczy: 17 Lut 2004
Posty: 677
Skd: Poznań
PostWysany: 3 Kwi 2005, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jola napisa:
Qortes napisa:
To einar zarzuca islandzkim mediom ignorancje, a redakcja jakby nie patrzec postapila identycznie.


Uspokojmy sie i uporządkujmy wszystko, a przede wszystkim czytajmy odpowiedzi na nasze posty...


Byliscie szybsi niz moja poprawka:) Xywka Einara pojawila sie w tekscie zupelnie przypadkowo i po pierwszym jego przeczytaniu zostala z niego usunieta. Wiec nie ma tematu. Pozdrawiam serdecznie!
_________________
Islandia w radiu Afera
.: http://qortes.imejl.pl/nocpolarna :.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora Numer GG
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nastpny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron