reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna

ICELAND.PL :: Islandia - strona g艂贸wna portalu

ZANIM CO艢 NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEI KTO CI OBRA疉 LUB MIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U縴tkownicyU縴tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   

Zlocik
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> R贸偶no艣ci dla Islandofil贸w
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
einar

Do潮czy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWys砤ny: 9 Kwi 2004, 17:03    Temat postu: Re: termin zlociku Odpowiedz z cytatem

[quote="Jola"]Zlot icelandu musi byc 1 maja. Wspo艂organizujemy rowniez zlot fanow Bjork, a ten decydowal o terminie rowniez naszego spotkania. Zlot bjorkowcow jest juz na 100% 2 maja, wiec my mozemy sie spotkac 1, w sobote.
R贸bcie wszystko, zeby Wam pasowalo Smile My juz sie przygotowujemy do imprezy![/quote]
Pomys艂 faktycznie fajny... Co do kulinari贸w to ja odpadam bio pewnie chcecie jeszcze do dom贸w powaraca膰 :wink:
A 2 maja jest fajnym terminem bo wszyscy powinni mie膰 wtedy wolne a poza tym b臋dzie panowa膰 og贸lny entuzjazm obywateli po wej艣ciu do UE, a po trzecie b臋dzie wtedy pierwsze w Polsce 艣wi臋to flagi wi臋c i my sobie flag臋 islandzk膮 skombinujmy...
Pozdrawiam i 偶ycz臋 weso艂ych 艣wi膮t.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Jola

Do潮czy: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWys砤ny: 9 Kwi 2004, 17:28    Temat postu: Re: termin zlociku Odpowiedz z cytatem

Dzieki, Einar za slowa otuchy, mam nadzieje ze jakos sie wszyscy zbierzemy.
Flaga juz czeka, nawet nie jedna:) Wywiesze ja z checia w najbardziej widocznym miejscu, a moze caly Wroc艂aw by obwiesic? To bedzie weekend w iscie islandzkim stylu! Smile

R贸wnie偶 偶ycz臋 Wszystkim Weso艂ych 艢wi膮t! Wpadajcie na iceland.pl nawet w czasie 艣wi膮t! Czekamy na wspolne spotkanie...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Qortes

Do潮czy: 17 Lut 2004
Posty: 677
Sk眃: Pozna艅
PostWys砤ny: 16 Kwi 2004, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Johanna, bedziesz?
Jak wyglada aktualna lista uczestnikow?

Ja mam nadzieje, ze bede 1.maja, w ostatecznosci przyjade 2.maja z rana na zlot bjorkowcow, mam nadzieje, ze czesc z Was zostanie i bedzie okazja sie z Wami spotkac.. Licze tez na jakies resztki z panskiego stolu ;)

Bedzie fajnie:)
_________________
Islandia w radiu Afera
.: http://qortes.imejl.pl/nocpolarna :.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora Numer GG
Jola

Do潮czy: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWys砤ny: 16 Kwi 2004, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qortes, nie kombinuj Smile Przyjedz 1-go. Opuscilbys 4000 slajdow z Islandii?
Nawet nie mysl o tym!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Jola

Do潮czy: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWys砤ny: 16 Kwi 2004, 18:41    Temat postu: Potwierdzenie przyjazdu na zlot! Odpowiedz z cytatem

Kochani!

Wszystkich ch臋tnych do uczestnictwa z Zlociku Milo艣nik贸w Islandii (fajn膮 nazw臋 wymy艣li艂am? Smile ) prosz臋 o potwierdzenie swojego uczestnictwa mailem na adres redakcji: redakcja@iceland.pl lub tu na forum.
Dzi臋ki temu lepiej bedziemy mogli przygotowa膰 si臋 do imprezy i powstanie lista uczestnik贸w.


Termin: 1 maja (wst臋pnie od godz. 15 do... np. zlotu Fan贸w Bjork na drugi dzie艅) Smile
Miejsce: Pomieszczenia ICELAND.PL, bud. Politechniki Wroc艂awskiej w dzielnicy Biskupin, ul. Braci Gierymskich 164, pok贸j 27. Mapk臋, jak dotrze膰 do nas znajdziecie tu:
http://mapserver.um.wroc.pl/mapa/start.jsp?o=2515
Nasza lokalizacja zaznaczona jest niebieskim konturem.


Ostatnio zmieniony przez Jola dnia 28 Kwi 2004, 19:46, w ca硂禼i zmieniany 1 raz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
johanna

Do潮czy: 08 Lut 2004
Posty: 515
Sk眃: Kielce
PostWys砤ny: 16 Kwi 2004, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

C贸偶, robi艂am co mog艂am, ale na zlocie mnie nie b臋dzie Crying or Very sad Crying or Very sad Niestety, w tym czasie b臋d臋 na zawodach w Krakowie.
Ogromnie 偶a艂uj臋, widzicie zreszt膮 jak ostatnio zamilk艂am na forum...

chlip, ja chc臋 na Zlocik Mi艂o艣nik贸w Islandii Exclamation
_________________
Now follow me always
Into the sky
Where we reach the stars
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora Numer GG
Qortes

Do潮czy: 17 Lut 2004
Posty: 677
Sk眃: Pozna艅
PostWys砤ny: 16 Kwi 2004, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:((((

W niedziele tez masz zawody? Z Krakowa to tylko 3.5 godziny pociagiem, w sam raz na szachowy trening...
yhhh, no jak sie nie da to trudno:(((

Ja potwierdzam obecnosc, moze nie od poczatku, ale na pewno sie pojawie!
_________________
Islandia w radiu Afera
.: http://qortes.imejl.pl/nocpolarna :.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora Numer GG
johanna

Do潮czy: 08 Lut 2004
Posty: 515
Sk眃: Kielce
PostWys砤ny: 16 Kwi 2004, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Turniej jest od 1-9 maja, dzie艅 wolny tylko 3 maja Confused
Trudno...
_________________
Now follow me always
Into the sky
Where we reach the stars
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora Numer GG
einar

Do潮czy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWys砤ny: 18 Kwi 2004, 8:08    Temat postu: zlot kontra turniej Odpowiedz z cytatem

Tylko 3 maja wolny? A co z has艂e "Niech 艣wi臋ci 1 maja"? Ja rozumiem zmian臋 epoki, z kt贸rej si臋 bardzo ciesz臋 rzecz jasna, zw艂aszcza, 偶e min臋lo troszk臋 czasu, ale 偶eby tak w og贸le? Ciekawe ile nas b臋dzie? Mo偶e jaki艣 ma艂y pochodzik pierwszomajowy? Uczciliby艣my:
1 maja - 艢wi臋to pracy
1 maja - dzie艅 wej艣ci do Unii Europejskiej
Zawczasu 2 maja - 艢wi臋to flagi
Zawczasu 2 maja - Zlot Bjorkowc贸w
Zawczasu 3 maja - ro cznic臋 uchwalenia konstytucji
(Islandia mia艂a pierwszy parlament, a Polska pierwsz膮 konstytucj臋)
A w og贸le mog艂o by by膰 艣miesznie :wink: :wink: :wink:
Z 1,2,3 majowymi pozdrowieniami...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Qortes

Do潮czy: 17 Lut 2004
Posty: 677
Sk眃: Pozna艅
PostWys砤ny: 18 Kwi 2004, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby co ja juz wiem, ze z pewnoscia 1. maja bede na Zlociku;) !!
_________________
Islandia w radiu Afera
.: http://qortes.imejl.pl/nocpolarna :.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora Numer GG
Robert
Go舵
PostWys砤ny: 19 Kwi 2004, 9:43    Temat postu: Re: Potwierdzenie przyjazdu na zlot! Odpowiedz z cytatem

Termin: 1 maja (wst臋pnie od godz. 15 do... np. zlotu Fan贸w Bjork na drugi dzie艅) Smile

Poniewaz jade razem z Vlodkiem na rowerowa wycieczke do Islandii w sierpniu to ten temat tez mnie interesuje Very Happy
Moze tez bym wpadl na ten zlot chociaz do Wrocka mam daleko Sad

pomysle, pokombinuje...

rr
Powr髏 do g髍y
Jola

Do潮czy: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWys砤ny: 22 Kwi 2004, 15:45    Temat postu: noclegi we Wroc艂awiu Odpowiedz z cytatem

Mysle ze zlocik moze sie na tyle 'przedluzyc', ze bedziecie potrzebowac jakiegos noclegu we Wroclawiu, tym bardziej, ze warto zostac na drugi dzien, by pojsc na Zlot Fanow Bjork.
Wybralismy dla Was hotele, ich spis wraz z cenami znajdziecie pod adresem: http://www.bjork.digimer.pl/zlot2. S膮 tam tez inne pozyteczne informacje dla wybierajacych sie do naszego miasta.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Jola

Do潮czy: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWys砤ny: 22 Kwi 2004, 16:18    Temat postu: dwie twarze einara :) Odpowiedz z cytatem

Einar, prawie jednoczesnie napisales 2 listy: z jednego rozumiem, ze przyjezdzasz, a w drugim ze jeszcze duzo do powiedzenia ma twoj "notatnik" lol
Ja w kazdym razie nie przyjmuje odpowiedzi odmownej ale powiedz, co wyczytales w swoim notatniku na stronie: 1 maja? Smile

Qortesa przekupilam 4 tys. slajdow z Wyspy, czy na Ciebie tez to podziala?Smile

Pozdrawiam!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Qortes

Do潮czy: 17 Lut 2004
Posty: 677
Sk眃: Pozna艅
PostWys砤ny: 22 Kwi 2004, 16:27    Temat postu: Re: dwie twarze einara :) Odpowiedz z cytatem

Jola napisa:

Qortesa przekupilam 4 tys. slajdow z Wyspy, czy na Ciebie tez to podziala?:)
Pozdrawiam!
Hehe, potwierdzam.. te 4tys. slajdow dziala mi na wyobraznie:D To bedzie dluga noc...
_________________
Islandia w radiu Afera
.: http://qortes.imejl.pl/nocpolarna :.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora Numer GG
einar

Do潮czy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWys砤ny: 22 Kwi 2004, 23:36    Temat postu: Re: dwie twarze einara :) Odpowiedz z cytatem

[quote="Jola"]Einar, prawie jednoczesnie napisales 2 listy: z jednego rozumiem, ze przyjezdzasz, a w drugim ze jeszcze duzo do powiedzenia ma twoj "notatnik" lol
Ja w kazdym razie nie przyjmuje odpowiedzi odmownej ale powiedz, co wyczytales w swoim notatniku na stronie: 1 maja? Smile

Qortesa przekupilam 4 tys. slajdow z Wyspy, czy na Ciebie tez to podziala?Smile

Pozdrawiam![/quote]
Jolu! A czy m臋偶czyzna nie mo偶e sobie troszk臋 pomarudzi膰? Confused 8)
A powa偶nie - na 99% jestem free, ale mam tak膮 prac臋, 偶e wszystko si臋 mo偶e zdarzy膰. Ale licz臋 na to, 偶e wszystko si臋 u艂o偶y po mojej my艣li. Zreszt膮 zawsze mog臋 "zachorowa膰" na czas naszego zlotu i leczy膰 si臋 w艣r贸d tymi 4000 slajd贸w... To by艂aby nowa forma rekonwalescencji.
Cztery tysi膮ce slajd贸w - fascynujesz mnie :wink: :wink: :wink:
I jeszcze nie znosisz jak kto艣 Ci m贸wi "nie". Oj, Jola!!!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
einar

Do潮czy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWys砤ny: 22 Kwi 2004, 23:37    Temat postu: Re: dwie twarze einara :) Odpowiedz z cytatem

Jolu! A czy m臋偶czyzna nie mo偶e sobie troszk臋 pomarudzi膰? Confused 8)
A powa偶nie - na 99% jestem free, ale mam tak膮 prac臋, 偶e wszystko si臋 mo偶e zdarzy膰. Ale licz臋 na to, 偶e wszystko si臋 u艂o偶y po mojej my艣li. Zreszt膮 zawsze mog臋 "zachorowa膰" na czas naszego zlotu i leczy膰 si臋 w艣r贸d tymi 4000 slajd贸w... To by艂aby nowa forma rekonwalescencji.
Cztery tysi膮ce slajd贸w - fascynujesz mnie :wink: :wink: :wink:
I jeszcze nie znosisz jak kto艣 Ci m贸wi "nie". Oj, Jola!!!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Jola

Do潮czy: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWys砤ny: 22 Kwi 2004, 23:43    Temat postu: Re: dwie twarze einara :) Odpowiedz z cytatem

einar napisa:
na 99% jestem free, ale mam tak膮 prac臋, 偶e wszystko si臋 mo偶e zdarzy膰. Ale licz臋 na to, 偶e wszystko si臋 u艂o偶y po mojej my艣li. Zreszt膮 zawsze mog臋 "zachorowa膰" na czas naszego zlotu i leczy膰 si臋 w艣r贸d tymi 4000 slajd贸w... To by艂aby nowa forma rekonwalescencji.


No i to jest w艂a艣ciwa postawa! Taaa, leczenie mo偶emy u nas przeprowadzi膰, jestem Ordynatorem Oddzia艂u Islandoterapii Smile
Czyta艂e艣 nasz artyku艂 o Islandoterapii? Gdzie艣 tam na pocz膮tku naszego istnienia napisali艣my. Ta terapia polecana jest nie tylko chorym ale i ca艂kiem zdrowym Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
einar

Do潮czy: 06 Lut 2004
Posty: 1182
PostWys砤ny: 23 Kwi 2004, 0:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez Ciebie Jola czuj臋, 偶e nie mog臋 tego odpu艣ci膰...
Znalaz艂em sobie nawet fajne po艂膮czenia PKP - tylko nie wiem co robi膰 w nocy z 1 na 2 maja - jaka艣 imprezka?
Ja jad臋 z Wawki i po艂aczenie jest fajne:
z Centrala jest poci膮g (po czesku - vlak, ale to nieistotne :wink: ), kt贸ry odje偶dza 9.20 (IterCity "Bystrzyca") a we Wrcku jest 14.13, wi臋c akurat spacerek na politechnik臋. Potem mamy nasze spotkanko, cho膰 wol臋, 偶eby to by艂o masowe spotkanie - mo偶e b臋dzie potrzebna zgoda Policji na masow膮 imprez臋... Nie do konca wiem co robi膰 w nocy 1-2 maja, ale jak napisa艂em wy偶ej licz臋 na nasz膮 inwencj臋, bo g艂upi nocleg w hotelu nie jest w stylu porzadnych Islandiofil贸w( zawsze zostaje uroczy wiecz贸r w BARZE - wiem, wiem okrutny dowcip). 2 maja zwiedzamy sobie Wrocek z Jol膮 za przewodnika Smile a potem idziemy na imrezk臋 Bjorkowc贸w. Akuracik o 6.42 jest poci膮g o przecudnej nazwie Odra, kt贸ry l膮duje na Centralnym o 11.34 (ale偶 oni tam maj膮 dok艂adno艣膰...) i jeste艣my w stolicy. Szybki prysznic i jeszcze na obchody 艣wi臋ta 3 maja zd膮偶ymy:)
Pozdrawiam.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Jola

Do潮czy: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWys砤ny: 23 Kwi 2004, 0:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

einar napisa:
tylko nie wiem co robi膰 w nocy z 1 na 2 maja


Ha! Ja my艣l臋, 偶e optymistycznie rzecz ujmuj膮c, mo偶emy nie zd膮偶y膰 nawet na zlot bjorkowc贸w, tak nam si臋 przeci膮gnie islandzka posiad贸wka Smile Wi臋c chyba nie ma si臋 co martwi膰 o wolny czas wieczorow膮 por膮, kt贸rego wcale mie膰 chyba nie b臋dziemy.
My艣l臋, 偶e nie ma co specjalnie planowa膰 na za艣, sam czas nam si臋 zorganizuje... W ka偶dym razie nudzi膰 si臋 nie b臋dziemy, a jakby co... mo偶eby slajdy obejrze膰 dwa razy Shocked Nie? Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Jola

Do潮czy: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWys砤ny: 24 Kwi 2004, 18:30    Temat postu: absencja johanny :) Odpowiedz z cytatem

Johanna, moze jednak cos wymyslilas zeby przyjechac do nas w sobote? Do ktorej sa zawody w ten dzien? Moze po nich sie wybierz, my bedziemy pewnie siedziec do rana.
Strasznie zaluje ze Cie nie bedzie...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> R贸偶no艣ci dla Islandofil贸w Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nast阷ny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chi駍ka, tajska, indyjska, japo駍ka, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron