reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

pechowa 13-tka??

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
lenny

Doczy: 15 Mar 2005
Posty: 216
Skd: Keflavik/Reykjavik
PostWysany: 8 Kwi 2005, 13:51    Temat postu: pechowa 13-tka?? Odpowiedz z cytatem

Papiez kiedy umarl mial 85 lat -> 8+5=13
Godzina smierci: 21:37 -> 2+1+3+7=13
Data smierci: 02.04.2005 -> 0+2+0+4+2+0+0+5=13
Postrzelony 13 Maja
Zmarl w 13 tygodniu roku.
JAN PAWEL DRUGI - 13 liter
Wyszedl ze szpitala 13-tego
Matka ukazywala sie dzieciom 13tego zawsze
13-tego zmarla Faustyna (bodajze)
13-tego kazdego miesiaca papież pościł

takich faktow pewnie mozna mnozyc...podalem kilka ktore rzucily mi sie w oczy czytajac rozne art. w necie 8)

Daleki jestem od wiary we wszelkie przesądy i numerologie, ale tutaj fakty mowia same za siebie...:wink:
Pewnie juz o tym slyszeliscie, ciekawi mnie tylko wasze zdanie. A co z Islandczykami? czy to przesądny naród?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Jean Valjean

Doczy: 11 Mar 2004
Posty: 456
Skd: Warszawa
PostWysany: 8 Kwi 2005, 15:51    Temat postu: Re: pechowa 13-tka?? Odpowiedz z cytatem

lenny napisa:
Papiez kiedy umarl mial 85 lat -> 8+5=13


Miał 84 lata...
_________________
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna - to rozkosz dla smakosza
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora
_Aníta_
Go
PostWysany: 8 Kwi 2005, 16:06    Temat postu: Re: pechowa 13-tka?? Odpowiedz z cytatem

Jean Valjean napisa:
lenny napisa:
Papiez kiedy umarl mial 85 lat -> 8+5=13


Miał 84 lata...


Rocznikowo 85
Powrt do gry
Jean Valjean

Doczy: 11 Mar 2004
Posty: 456
Skd: Warszawa
PostWysany: 8 Kwi 2005, 16:34    Temat postu: Re: pechowa 13-tka?? Odpowiedz z cytatem

_Aníta_ napisa:
Jean Valjean napisa:
lenny napisa:
Papiez kiedy umarl mial 85 lat -> 8+5=13


Miał 84 lata...


Rocznikowo 85


1 stycznia tez wiec miał 85 lat...
Ten spam dostałem juz chyba od 10 osób, watek o papiezu juz istnieje, ja nie wiem po co to, i w ogóle...do tego wydaje mi sie, ze numerologia kieruje sie innymi zasadami...

mozna w nieskonczonosc


Czy wiesz, że PRAWDZIWE imię i nazwisko Billa Gatesa to William Henry Gates III? Obecnie znany jest jako Bill Gates (III), gdzie "III" oznacza "trzeci". Więc, co jest takiego ścinającego krew w żyłach w tym człowieku?

Jeżeli weźmiesz litery z nazwiska "Bill Gates III" i zapiszesz je w liczbowych odpowiednikach w kodzie ASCII, a potem dodasz je do siebie, otrzymasz : 666, liczbę bestii !!! B = 66 I = 73 L = 76 L = 76 G = 71 A = 65 T = 84 E = 69 S = 83 I = 1 I = 1 I = 1 = 666 !

Przypadek? Może, ale weź nazwę "WINDOWS 95" i zrób to samo, a znowu otrzymasz 666 !!! To samo będzie z "MS-DOS 6.21" !!! Nadal jesteś; pewien, że to tylko przypadek? MS-DOS 6.21 ** 77+83+45+68+79+83+32+54+46+50+49 = 666, WINDOWS 95 ** 87+73+78+68+79+87+83+57+53+1= 666
_________________
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna - to rozkosz dla smakosza
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora
Qortes

Doczy: 17 Lut 2004
Posty: 677
Skd: Poznań
PostWysany: 8 Kwi 2005, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Pechowa" 13tka?
Trzynascie to liczba maryjna..

Tylko jakos nie wierze, ze Bog sie bawil w wyliczanki.
_________________
Islandia w radiu Afera
.: http://qortes.imejl.pl/nocpolarna :.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora Numer GG
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 8 Kwi 2005, 23:12    Temat postu: Bóg Odpowiedz z cytatem

Trudno odgadnąć ścieżki Boga, ale zauważcie, że większość cudów jest "trudna".
Najważniejsze cuda dzieją się wobec kilku tylko osób, a reszta wiernych musi to przyjąć na wiarę.
Cuda też często są takie "niejasne" - zawsze można znaleźć naukowe uzasadnienie...
Spadnie gwiazda, nastąpi (przewidziane wcześniej) zaćmienie Słońca, zacznie padać deszcz...

Bóg jest trochę wymagający od swych wiernych - jeżeli rzeczywiście robi cuda, to są one bardzo "delikatne" i ciągle wymagają dodatkowej wiary.
Nie ma tak, że w czasie trwania relacji TV ukaże się milionom Matka Boska lub sam Bóg i rolzegnie się Jego głos, a na dodatek pojawią się trzy słońca, woda w Tybrze zamarznie, trumna z ciałem uniesie się w powietrze itd.
Gdyby się tak właśnie zdarzyło, to liczba Katolików na świecie by się pewnie podwoiła... ale właśnie może Bóg szuka tych co naprawdę wierzą... może dlatego Papież pochwalił wejście Polski do UE - tam będzie trudniej zachować wiarę... wobec tych wszystkich pokus zachodniej Europy.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron