reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

J.Kaczyński wystartuje w wyborach!!!!!
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
ako

Doczy: 02 Lis 2008
Posty: 37
PostWysany: 30 Kwi 2010, 0:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3KO27 napisa:
ako napisa:
3KO27 napisa:
...na klona nie bede głosował na pewno,ale może tym razem wybiore sie na wybory głosować na jakiegos kadydata aby później móc sobie troche ponarzekać,że choojowego prezydenta wybrałem o ile on wygra Twisted Evil


Bo my to juz tak mamy we krwi....... wysmiewac, obrazac. narzekac! ZENADA!

...tak mamy we krwi jak wszyscy ludzie na tej planecie Rolling Eyes ..jakbys nie wiedział/a to po to się chodzi na wybory w PL,żeby później narzekac na władze Twisted Evil


Dosc dziwne podejscie do wyborow??!!ale co niektorzy moga wlasnie tak.Czego skutkiem sa narzekania....to takie motto zyciowe?
_________________
W zyciu jak w tancu,kazdy krok ma znaczenie...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Grazyna

Doczy: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skd: Islandia
PostWysany: 30 Kwi 2010, 7:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mogę się z Tobą zgodzić w tym momencie. Bywają traumatyczne okoliczności, które trzeba jak to można powiedzieć w skrócie "przepracować". Ta tragedia była dla mnie samej okropnym zaskoczeniem, a co najgorsze w ogóle bezsensownym. Tyle istnień ludzkich nagle ginie i nawet teraz trudno dokładnie powiedzieć jaka była przyczyna. Dla mnie nie jest najważniejsze kim byli Ci ludzie, ale mieli swoje rodziny, plany na przyszłość, ambicje itd. Weszli któregoś dnia do samolotu ,żeby uczcić śmierć innych, a sami ją spotkali wcześniej. Pamiętasz jak ludzie rozpaczali po śmierci Diany? Mi ona wydawała się taka rzeczywista , a zarazem szczególnie dobra i szczera, że jakoś se nie mogłam się pogodzić z jej także bezsensowną śmiercią. Jeszcze raz powtarzam często ciężkie chwile trzeba "przepracować", a każdy to robi po swojemu. Dlatego trzeba uszanować uczucia innych osób i dać spokój w końcu zmarłym. Czas ich zweryfikuje a nie my. Mówi się nie ma ludzi nie zastąpionych , a ja uważam ,że było ich mnóstwo. Monroe, Anna Jantar i Marek Kotański itd itd itd.
_________________
Brunetka
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 30 Kwi 2010, 8:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konfrontacja AcidBurn - Grazyna ladnie ilustruje rozne punkty widzenia wynikajace z roznic psychicznych miedzy ludzmi. AcidBurn reprezentuje typ psychiki racjonalnej a Grazyna emocjonalnej co doskonale widac z ich tekstow. Miedzy obydwoma typami jest zasadnicza sprzecznosc i nie potrafia zrozumiec swoich racji jesli nie zobacza problemu z szerszej perspektywy czyli typow psychicznych ludzi. Jezeli sie to zrozumie to reakcje obu osob sa naturalne. Typ emocjonalny przezywa duze napiecia psychiczne i musi je rozladowac w odpowiedniej formie. Stad widoczne objawy zewnetrzne jak i potrzeba ceremonialu i upamietnienia zeby pozostal slad w pamieci. Dla typu racjonalnego jest sprzeczne z logika no bo zycie toczy sie dalej a smierc konczy wszystko wiec nie ma sensu jej zbytnio celebrowac i do niej wracac.

Wniosek z tego jest taki ze skoro roznice psychiczne istnieja to obie strony powinny przedstawic swoj poglad ale sprzeczanie sie kto ma racje nigdy nie doprowadzi do uzgodnienia stanowisk bo nastrojenia psychiki nie da sie zmienic.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
foo

Doczy: 21 Pa 2008
Posty: 659
PostWysany: 30 Kwi 2010, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie film dokumentalny, nikt nie potrzebuje narratora.

Pozdro :-)
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 30 Kwi 2010, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

foo napisa:
To nie film dokumentalny, nikt nie potrzebuje narratora.


Ale tu sie robi cos w rodzaju terapii grupowej, potrzebna jest osoba prowadzaca czyli terapeuta. Po wystapieniu terapeuty AcidBurn i Grazyna moga doznac olsnienia i zrozumiec sie wzajemnie. Dla calkowitego zrozumienia stanowisk mozna polecic umowienie sie na kilka piw lol.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
AcidBurn

Doczy: 09 Pa 2009
Posty: 426
Skd: Reykjavik
PostWysany: 30 Kwi 2010, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe... mi się wydaje, że się dokładnie rozumiemy Very Happy ja lubię konfrontacje i wymiany zdań, właśnie dlatego, że można coś zobaczyć w szerszej perspektywie Very Happy pozdro
_________________
10.04.2010 - dla mnie najszczęśliwszy dzień mojego życia Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
darek 13
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Doczy: 10 Kwi 2008
Posty: 682
Skd: Z nie nacka
PostWysany: 30 Kwi 2010, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AcidBurn napisa:
hehe... mi się wydaje, że się dokładnie rozumiemy Very Happy ja lubię konfrontacje i wymiany zdań, właśnie dlatego, że można coś zobaczyć w szerszej perspektywie Very Happy pozdro


Lubisz przemawiać, przewodniczyć, mieć rację bardzo lubisz. Dyskutować to trzeba by cię nauczyć.
Tym razem opowiadam się po stronie Grażyny, za kilka dni jak emocje Acidi opadną i przemyśli co pisze to może też zmieni stanowisko.
Pamiętaj tylko baran nie ma własnego zdania, a osioł trwi przy własnym.
Człowiek ma mózg i prawo do zmiany poglądów, przemyśleń, osądów.
Mniej emocji więcej kontemplacji, a tak przy okazji co tak bardzo razi cię w Jarku K. co konkretnie złego robił, w którym wyiadzie tak bardzo eksponuje tragedię.
Czytam wiadomości i dla mnie jak na ogrom nieszczęścia to facio powściągliwie milczy lub nie docierają do mnie jego lamenty wawelskie - jak twierdzisz.
_________________
Zrównoważona kobieta to wspaniały przyjaciel człowieka.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
DevilDance

Doczy: 03 Lut 2010
Posty: 54
PostWysany: 30 Kwi 2010, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Czytam wiadomości i dla mnie jak na ogrom nieszczęścia to facio powściągliwie milczy lub nie docierają do mnie jego lamenty wawelskie - jak twierdzisz


bo najprosciej kopac lezacego!!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
janik

Doczy: 16 Mar 2008
Posty: 197
Skd: KOPAVOGUR
PostWysany: 30 Kwi 2010, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Czytam wiadomości i dla mnie jak na ogrom nieszczęścia to facio powściągliwie milczy lub nie docierają do mnie jego lamenty wawelskie - jak twierdzisz.


Bo to jest element kampanii wyborczej, zrobić z siebie męczennika, opluwanego przez wszystkich, dobrze wie że Polacy będą mu współczuć, pod koniec kampanii zacznie wskazywać kto go opluwał, jak myście na kogo wskaże Very Happy
A jak podają dzisiejsze wiadomości będzie go wspierać pogrążona w żałobie i żalu córka L. Kaczyńskiego.
Także już znamy kampanie Jarka, gra na uczuciach, zginął mój brat, a jeszcze lepiej zabito mi brata, nie mogę wam nic teraz zaproponować jako narodowi, ale wesprzyjcie mnie w żalu, a drugi głosik będzie krzyczał wesprzyjcie wujka w imię pamięci po tatusiu.
A tak poważnie, czy ludzie podobno tak dotknięci pogrążeni w traumie nie powinni odsunąć się w cień by w spokoju pogodzić się ze stratą, tak robi większość osób którzy stracili bliskich.
W każdym bądź razie postępowanie Kaczyńskich wskazuje ich prawdziwy charakter, po trupach do władzy.
Zresztą nie dziwi mnie to, wszyscy politycy bez względu na opcje są mistrzami zakłamanie, to najbardziej kłamliwa grupa społeczna w każdym państwie, w imię celów politycznych sprzedadzą rodzinę Very Happy
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Grazyna

Doczy: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skd: Islandia
PostWysany: 30 Kwi 2010, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co: zaraz wyjdzie na to,że Lech specjalnie zginął ,aby ułatwić bratu wygrać wybory na prezydenta. Jeśli nie chcecie na niego glosować to nie głosujcie. Dajcie mu w końcu trochę spokoju. Ja najgorszemu wrogowi nie życzę tego co przeżył ten człowiek. I oczywiście nie tylko on. Czy ktoś siedzi w jego głowie i go kontroluje, jeśli tak to gratuluję przenikliwości.
Jak pisałam o "przepracowaniu" sytuacji traumatycznej to miałam na myśli naturalne instrumenty obronne naszego organizmu pomagające rozładować napięcie psychiczne wywołane silnym przeżyciem związanym z trudną sytuacją. Nie chcę Was tym zanudzać ,chyba,że kogoś ten temat interesuje. A to bardziej skomplikowane niż sądzi nasz Zatroskany.
_________________
Brunetka
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
3KO27
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 21 Lis 2008
Posty: 537
Skd: z tamtąd
PostWysany: 30 Kwi 2010, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ako napisa:
3KO27 napisa:
ako napisa:
3KO27 napisa:
...na klona nie bede głosował na pewno,ale może tym razem wybiore sie na wybory głosować na jakiegos kadydata aby później móc sobie troche ponarzekać,że choojowego prezydenta wybrałem o ile on wygra Twisted Evil


Bo my to juz tak mamy we krwi....... wysmiewac, obrazac. narzekac! ZENADA!

...tak mamy we krwi jak wszyscy ludzie na tej planecie Rolling Eyes ..jakbys nie wiedział/a to po to się chodzi na wybory w PL,żeby później narzekac na władze Twisted Evil


Dosc dziwne podejscie do wyborow??!!ale co niektorzy moga wlasnie tak.Czego skutkiem sa narzekania....to takie motto zyciowe?


..podejście???..każdy ma swoje....a to nie jest motto życiowe tylko forumowe iceland.pl ...ktoś pewnego razu napisał na forum,że ci którzy nie głosowali na prezydenta nie powinni narzekać,a ze ja nie głosowałem.....także teraz jesli mi pozwolą i bede miał ochote to pójde na wybory

Cytat:
Bo my to juz tak mamy we krwi....... wysmiewac, obrazac. narzekac! ZENADA!
to nic nowego,wątek poruszany juz milion razy,także nie powtarzaj się i nie umoralniaj Wink
_________________
--- nie sztuką jest zdjąć majtki,sztuką jest mieć co pokazać ---
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora
ako

Doczy: 02 Lis 2008
Posty: 37
PostWysany: 30 Kwi 2010, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie Ty bedziesz decydowal co mam pisac Evil or Very Mad
_________________
W zyciu jak w tancu,kazdy krok ma znaczenie...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
3KO27
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 21 Lis 2008
Posty: 537
Skd: z tamtąd
PostWysany: 30 Kwi 2010, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..a pisz sobie co chcesz,mi to rybka....tylko powtarzanie do urzygu zaczna być wkurzajace Evil or Very Mad
_________________
--- nie sztuką jest zdjąć majtki,sztuką jest mieć co pokazać ---
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora
DevilDance

Doczy: 03 Lut 2010
Posty: 54
PostWysany: 30 Kwi 2010, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Zakaz-w-PiS---na-razie-nie-bedzie-ulic-Lecha-Kaczynskiego,wid,12225755,wiadomosc.html?ticaid=1a14f
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
kamqs

Doczy: 13 Pa 2009
Posty: 241
Skd: CK/KEFLAVIK
PostWysany: 30 Kwi 2010, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
DevilDance

Doczy: 03 Lut 2010
Posty: 54
PostWysany: 30 Kwi 2010, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A jak podają dzisiejsze wiadomości będzie go wspierać pogrążona w żałobie i żalu córka L. Kaczyńskiego.


"W kampanii pojawi się też liczna rodzina Bronisława Komorowskiego, którego dzieci są w różnym wieku. I choć nie znajdą się one na pierwszym planie, to ich obecność stwarzać będzie wrażenie, że marszałek wie, co jest dla młodych jest ważne, bo jest nimi otoczony"

zrodlo cytatu http://wiadomosci.onet.pl/2163740,11,po_ujawnia_szczegoly_mocnego_uderzenia,item.html
Bronek moze Jarek nie
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
3KO27
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 21 Lis 2008
Posty: 537
Skd: z tamtąd
PostWysany: 30 Kwi 2010, 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehehe nie wiem jak wam ale mi Bronek wygląda na takiego pierdołowatego Rolling Eyes cos czuje,ze to nie on nosi spodnie w domu Wink
_________________
--- nie sztuką jest zdjąć majtki,sztuką jest mieć co pokazać ---
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora
stalin
Go
PostWysany: 30 Kwi 2010, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kamqs napisa:
Jakto kto? Zaraz Konieczko udowodni ze KGB Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrt do gry
darek 13
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Doczy: 10 Kwi 2008
Posty: 682
Skd: Z nie nacka
PostWysany: 1 Maj 2010, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest tyle nieprzychylnych opini względem Jarka K., że gdyby trzeci raz wygrał wybory prezydenckie, to trzeba by go uznać za geniusza w dziedzinie wygrywania wyborów. Do tego musiałby wygrać w pojedynkę, marnie oceniam jego szanse także media i forumowicze nie ma o co biuć piany.
Osobiście nie sympatyzuję z żadnym z polityków, a tym bardziej z Jarkiem K. Pomimo to uważam że jest wyskokiej klasy fachowcem od polityki i to też powód by go nie libić.
_________________
Zrównoważona kobieta to wspaniały przyjaciel człowieka.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
AcidBurn

Doczy: 09 Pa 2009
Posty: 426
Skd: Reykjavik
PostWysany: 1 Maj 2010, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wysokiej klasy polityk???? hahaha Very Happy spadłam z krzesła... jest zaściankowym ksenofobem i populistą! wystarczyło zrobić analizę struktury społeczeństwa polskiego przed wyborami i uderzyć w najsilniejszą grupę: zagorzałych katolików! Wciągnąć w kampanię pana Rydzyka, poopluwać jadem i fałszywymi oskarżeniami oponentów i proszę bardzo: oto władza! HA! Władza, która stała się pośmiewiskiem nie tylko ponad połowy wyborców, ale i całego świata! Bardzo to było małostkowe ;] Prezydent może być niski, ale nie może być mały! Jak to powiedział Sikorski. A Lech Kaczyński był mentalnym xxxx. Sterowanym przez swojego brata. Od samego początku żywię do nich totalną nienawiść i nie zmienię poglądów, cokolwiek nie napiszesz darku 13, bo słabo Ci idzie argumentowanie ;]

kamqs: demoty rządzą Very Happy
_________________
10.04.2010 - dla mnie najszczęśliwszy dzień mojego życia Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nastpny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron