reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Tragiczny wypadek w Keflaviku
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lampeczka

Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 517
PostWysłany: 30 Kwi 2010, 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

norbi261107 napisał:
lampeczka bardzo trudno jest dobrze wychowac dziecko i zrobie wszystko zeby uchronic swoja corke tak jak mnie rodzice. Wierz mi ze jako mloda dziewczyna mialam okazji wiele, czestowano mnie narkotykami, obcy chlopcy nie raz proponowali ze podwioza a ja zawsze bylam rozsadna. Nie upijalam sie na tyle aby tracic swiadomosc i kontrole nad soba. Najgorsza rzecz to nauczylam sie palic fajki w wieku 17 lat i udawalo mi sie to ukrywac przed rodzicami bo oni palili i nigdy nie czuli ode mnie smrodu, ojciec z fajkiem mnie przylapal w lazience na moim weselu:). Dzisiaj ja nie jestem w stanie stwiedzic jaka bedzie moja corka, czy uda mi sie ja dobrze wychowac ale jesli moje dziecko zrobilo bo cos tak glupiego obwinialabym o to siebie i mialabym pretensje tez tylko do siebie. Jako rodzice nie odpowiadamy za charakter dziecka bo odrebny czlowiek ale mozemy wpoic mu pewne zasady i dobre wychowanie

i o to chodzi.robimy wszystko by chronić.teraz dziękujemy za rady...mamy swoje rodziny.te dwie młode dziewczyny myślały by podobnie gdyby przeżyły.ale jest już za późno
P.S.też mam córeczkę Very Happy pozdrawiamy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
3KO27
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Dołączył: 21 Lis 2008
Posty: 537
Skąd: z tamtąd
PostWysłany: 30 Kwi 2010, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

norbi261107 napisał:
dodam jeszcze ze tu rodzice ktorych stac kupuja dziecku auto jak jeszcze uczy sie jezdzic i co drugi dzien spotykam na ulicy jakas blondi ktora rozmawia przez telefon w czasie jazdy zmienia pas a potem sie rozglada i bezczelnie wlacza kierunek albo spycha mnie z mojego pasa, pare razy wyladowalam na pasie zieleni przez takie malolaty bo jezdze z dzieckiem i wole unikac stluczek.


...nie wstydźcie się używać klaksonu...jak widze,że ktoś gada przez telefon i odpierdziela manewry to specjalnie trabie,żeby zagłuszyc rozmowe Rolling Eyes jak narazie jakoś działa i odkładaja telefony na chwile Twisted Evil ....ale masz racje lepiej unikać stłuczek gdy jest to możliwe,lepiej czasem puścić i pogadac sobie pod nosem Wink ...przede wszystkim używajcie kierunków i lusterek przy zmianie pasów mruga
_________________
--- nie sztuką jest zdjąć majtki,sztuką jest mieć co pokazać ---
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
moniamin

Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 42
Skąd: KĂłp/Pol
PostWysłany: 30 Kwi 2010, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

łatwo się mówi będąc trzeźwym...nie popieram tego ale powiem tyle,nie ma kary na nie trzeźwy umysł...wiem z doświadczenia,odebrane prawko,kilka wypadków na koncie,skasowane samochody...jeżdżę dalej i wiem,że będę jeździć mimo tego,że tego nie chce...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
agnieszka R

Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 6
Skąd: Gardur
PostWysłany: 2 Maj 2010, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moniamin napisał:
łatwo się mówi będąc trzeźwym...nie popieram tego ale powiem tyle,nie ma kary na nie trzeźwy umysł...wiem z doświadczenia,odebrane prawko,kilka wypadków na koncie,skasowane samochody...jeżdżę dalej i wiem,że będę jeździć mimo tego,że tego nie chce...


MASZ SIĘ CZYM CHWALIĆ DLA TAKICH JAK TY POWINNO BYĆ DOŻYWOCIE ALBO PUBLICZNA CHŁOSTA!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
julita luisa

Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 34
PostWysłany: 11 Maj 2010, 17:21    Temat postu: Slucham? Odpowiedz z cytatem

Konieczko napisał:
Wg ostatnich statystyk na Islandii jest o 1100 kobiet mniej niz mezczyzn, a ten mlokos pozbawil zycia jeszcze dwie w wieku xxxx... tj produkcyjnym i uspil trzecia...

Normalnie potrojne dozywocie mu sie nalezy, albo nakaz splodzenia i wychowania 6 corek
a slyszales moze o PRZELUDNIENIU? A poza tym to kierowca jest niewinny a one powinny byc w pasach bezpieczenstwa!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
Bartek

Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 129
Skąd: Dąbrowa GĂłrnicza
PostWysłany: 11 Maj 2010, 20:52    Temat postu: :/ Odpowiedz z cytatem

I przeżyła ta trzecia dziewczyna ?
Miejmy nadzieję, że tak...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
julita luisa

Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 34
PostWysłany: 12 Maj 2010, 1:47    Temat postu: Naj-gor-sze???? Odpowiedz z cytatem

ilona76 napisał:
wypadek faktycznie bardzo tragiczny a najgorsze jest to ze chlopak ktory kierowal wyszedl bez wiekszych obrazen! Shocked No moze wreszcie Islandczycy tez pomysla o zmianie przepisow dotyczacych wydawania prawa jazdy tak mlodym ludziom bo podobnie jak w PL. to oni powoduja wiekszosc stluczek i wypadkow tutaj
Normalnie jestem w szoku jaka chorobliwa zawisc siedzi w tym czlowieku! Czy raczej nienawisc. I ta zadza krwi.. Ja xxxxxxx... "najgorsze jest to, ze ten chlopak wyszedl bez szwanku.." przeciez one umarly bo nie mialy pasow a to czy on wypil czy nie (policja nie byla pewna) nie powinno miec wiekszego znaczenia. Smiertelne niebiezpieczestwo stworzyloby dla tych dziewczyn nawet gwaltowne zamachamowanie!! Wiec same sa sobie winne bo nie byly w pasach. Ale ty powinnas bardziej przemyslec zanim powiesz cos tak chorego jak "oh, najgorsze jest to ze mu sie nic nie stalo.." polska zawisc..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
lampeczka

Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 517
PostWysłany: 12 Maj 2010, 10:00    Temat postu: Re: Naj-gor-sze???? Odpowiedz z cytatem

julita luisa napisał:
ilona76 napisał:
wypadek faktycznie bardzo tragiczny a najgorsze jest to ze chlopak ktory kierowal wyszedl bez wiekszych obrazen! Shocked No moze wreszcie Islandczycy tez pomysla o zmianie przepisow dotyczacych wydawania prawa jazdy tak mlodym ludziom bo podobnie jak w PL. to oni powoduja wiekszosc stluczek i wypadkow tutaj
Normalnie jestem w szoku jaka chorobliwa zawisc siedzi w tym czlowieku! Czy raczej nienawisc. I ta zadza krwi.. Ja xxxxxxx... "najgorsze jest to, ze ten chlopak wyszedl bez szwanku.." przeciez one umarly bo nie mialy pasow a to czy on wypil czy nie (policja nie byla pewna) nie powinno miec wiekszego znaczenia. Smiertelne niebiezpieczestwo stworzyloby dla tych dziewczyn nawet gwaltowne zamachamowanie!! Wiec same sa sobie winne bo nie byly w pasach. Ale ty powinnas bardziej przemyslec zanim powiesz cos tak chorego jak "oh, najgorsze jest to ze mu sie nic nie stalo.." polska zawisc..

chcesz powiedzieć ze nawet jak chłopak był po alkoholu to nie ważne ,nie winny bo one NIE MIAŁY PASÓW???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lampeczka

Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 517
PostWysłany: 12 Maj 2010, 10:03    Temat postu: Re: Naj-gor-sze???? Odpowiedz z cytatem

lampeczka napisał:
julita luisa napisał:
ilona76 napisał:
wypadek faktycznie bardzo tragiczny a najgorsze jest to ze chlopak ktory kierowal wyszedl bez wiekszych obrazen! Shocked No moze wreszcie Islandczycy tez pomysla o zmianie przepisow dotyczacych wydawania prawa jazdy tak mlodym ludziom bo podobnie jak w PL. to oni powoduja wiekszosc stluczek i wypadkow tutaj
Normalnie jestem w szoku jaka chorobliwa zawisc siedzi w tym czlowieku! Czy raczej nienawisc. I ta zadza krwi.. Ja xxxxxxx... "najgorsze jest to, ze ten chlopak wyszedl bez szwanku.." przeciez one umarly bo nie mialy pasow a to czy on wypil czy nie (policja nie byla pewna) nie powinno miec wiekszego znaczenia. Smiertelne niebiezpieczestwo stworzyloby dla tych dziewczyn nawet gwaltowne zamachamowanie!! Wiec same sa sobie winne bo nie byly w pasach. Ale ty powinnas bardziej przemyslec zanim powiesz cos tak chorego jak "oh, najgorsze jest to ze mu sie nic nie stalo.." polska zawisc..

chcesz powiedzieć ze nawet jak chłopak był po alkoholu to nie ważne ,nie winny a one zasłużyły bo one NIE MIAŁY PASÓW???zwracasz uwagę na chorobliwą zawiść a sama w ten sposób się wypowiadasz.na śmierć nikt nie zasłużył czy w pasach czy nie.hmm...exrta same sobie winne....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ilona76
=user usunięty na własną prośbę=
Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 53
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 12 Maj 2010, 12:29    Temat postu: Re: Naj-gor-sze???? Odpowiedz z cytatem

julita luisa napisał:
ilona76 napisał:
wypadek faktycznie bardzo tragiczny a najgorsze jest to ze chlopak ktory kierowal wyszedl bez wiekszych obrazen! Shocked No moze wreszcie Islandczycy tez pomysla o zmianie przepisow dotyczacych wydawania prawa jazdy tak mlodym ludziom bo podobnie jak w PL. to oni powoduja wiekszosc stluczek i wypadkow tutaj
Normalnie jestem w szoku jaka chorobliwa zawisc siedzi w tym czlowieku! Czy raczej nienawisc. I ta zadza krwi.. Ja xxxxxxx... "najgorsze jest to, ze ten chlopak wyszedl bez szwanku.." przeciez one umarly bo nie mialy pasow a to czy on wypil czy nie (policja nie byla pewna) nie powinno miec wiekszego znaczenia. Smiertelne niebiezpieczestwo stworzyloby dla tych dziewczyn nawet gwaltowne zamachamowanie!! Wiec same sa sobie winne bo nie byly w pasach. Ale ty powinnas bardziej przemyslec zanim powiesz cos tak chorego jak "oh, najgorsze jest to ze mu sie nic nie stalo.." polska zawisc..

Cos ci julitko sie poprzewracalo w glowce i moze przemyslisz co ty wypisujesz absolutnie nie ma we mnie zawisci a bron Boze nienawisci. Bardzo wspolczuje temu chlopakowi i wszystkim tym rodzinom i jest mi ogromnie ich zal!!! A piszac ze najgorsze jest to ze chlopak wyszedl bez szwanku mialam na mysli to ze on bedzie do konca zycia mial poczucie winy ze on przezyl a dziewczyny zginely(niewiem jaki jest stan tej trzeciej)!!! A do twojej wiadomosci niestety wiem jakie jest ciezkie zycie po takich tragediach!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ilona76
=user usunięty na własną prośbę=
Dołączył: 28 Lut 2010
Posty: 53
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 12 Maj 2010, 13:06    Temat postu: Re: Naj-gor-sze???? Odpowiedz z cytatem

ilona76 napisał:
julita luisa napisał:
ilona76 napisał:
wypadek faktycznie bardzo tragiczny a najgorsze jest to ze chlopak ktory kierowal wyszedl bez wiekszych obrazen! Shocked No moze wreszcie Islandczycy tez pomysla o zmianie przepisow dotyczacych wydawania prawa jazdy tak mlodym ludziom bo podobnie jak w PL. to oni powoduja wiekszosc stluczek i wypadkow tutaj
Normalnie jestem w szoku jaka chorobliwa zawisc siedzi w tym czlowieku! Czy raczej nienawisc. I ta zadza krwi.. Ja xxxxxxx... "najgorsze jest to, ze ten chlopak wyszedl bez szwanku.." przeciez one umarly bo nie mialy pasow a to czy on wypil czy nie (policja nie byla pewna) nie powinno miec wiekszego znaczenia. Smiertelne niebiezpieczestwo stworzyloby dla tych dziewczyn nawet gwaltowne zamachamowanie!! Wiec same sa sobie winne bo nie byly w pasach. Ale ty powinnas bardziej przemyslec zanim powiesz cos tak chorego jak "oh, najgorsze jest to ze mu sie nic nie stalo.." polska zawisc..

Cos ci julitko sie poprzewracalo w glowce i moze przemyslisz co ty wypisujesz absolutnie nie ma we mnie zawisci a bron Boze nienawisci. Bardzo wspolczuje temu chlopakowi i wszystkim tym rodzinom i jest mi ogromnie ich zal!!! A piszac ze najgorsze jest to ze chlopak wyszedl bez szwanku mialam na mysli to ze on bedzie do konca zycia mial poczucie winy ze on przezyl a dziewczyny zginely(niewiem jaki jest stan tej trzeciej)!!! A do twojej wiadomosci niestety wiem jakie jest ciezkie zycie po takich tragediach!!!!

A po twojej tutaj wypowiedzi to wnioskuje ze to ty pozbawiona jestes jakiejkolwiek empatji dla tych ludzi i nie mierz wsystkich swoja miarka!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grazyna

Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skąd: Islandia
PostWysłany: 12 Maj 2010, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadna z Was przecież się nie cieszy z nieszczęścia i nigdzie nic takiego nie było napisane. Stała się tragedia , a jej konsekwencje są okropne: poczucie winy do końca życia, śmierć młodziutkich dziewczyn i rozpacz rodziców. to rozumie każdy z Nas i przestańcie szukać u innych okropnych rzeczy, ja myślę ,że po prostu dziewczyna zbyt dosłownie zrozumiała treść wypowiedzi i nerwy poniosły normalnie.
_________________
Brunetka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bartek

Dołączył: 06 Lip 2007
Posty: 129
Skąd: Dąbrowa GĂłrnicza
PostWysłany: 12 Maj 2010, 18:32    Temat postu: Re: :/ Odpowiedz z cytatem

Bartek napisał:
I przeżyła ta trzecia dziewczyna ?
Miejmy nadzieję, że tak...


hmmm przeżyła ta trzecia dziewczyna - wie ktoś ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Newsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron