reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

noc w Reykjaviku

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Ĺťycie na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Asieńka

Dołączył: 09 Kwi 2005
Posty: 81
Skąd: Rkv
PostWysłany: 18 Kwi 2005, 11:12    Temat postu: noc w Reykjaviku Odpowiedz z cytatem

Na Islandii wyląduję 04.06. przed północą (SAMA!!!) Confused , a autobus do Akureyri mam dopiero o 8 rano z Reykjaviku. Nie bardzo chcę marnować tyle $, aby przespać się parę godzin w jakimś hostelu. Czy może mi ktoś doradzić, jak tanio i bezpiecznie spędzić noc W Reykjaviku Question Za pomoc i sugestie będę niezwykle wdzięczna Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomsik

Dołączył: 04 Cze 2004
Posty: 47
Skąd: Czestochowa
PostWysłany: 18 Kwi 2005, 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej
przede wszystkim jesli ladujesz 4 czerwca to nocy w znaczeniu ciemnosci juz nie zaznasz, caly czas jest widno. O bezpieczenstwo na twoim miejscu bym sie nie martwil, takze jesli bedziesz miec malo bagazy mozesz po prostu zrobic sobie "nocne" zwiedzanie Reykjaviku. Zawsze mozesz zaszyc sie w jakiejs knajpce ale tam pewnie stracisz jeszcze wiecej kasy niz na nocleg. Lotnisko jest na noc zamkniete ale nie wiem jak z dworcem autobusowym BSI. Ktos bardziej zorientowany moze cie uswiadomi. Ale jesli bylby otwarty to tam masz calkiem wygodne siedzenia i mozna sobie pospac.
Pozdrowionka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Asieńka

Dołączył: 09 Kwi 2005
Posty: 81
Skąd: Rkv
PostWysłany: 19 Kwi 2005, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziękuję serdecznie, troche mam mniejsze obawy. Pozwiedzam sobie "nocą", może nad może mi się uda trafić... :wink:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szczecintram
Gość
PostWysłany: 19 Kwi 2005, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nic nie chcę mówić ale jezeli chodzi Ci o morze takie z woda to piszemy przez RZ. Tylko taka mała uwaga. A co do tej nocy to mysle że dworzec tez jest zamknięty bo jak lotnisko to dworzec tez bo przecież nocnych autobusów nie ma! Ale proponuję zwiedzanie miasta a nad morze napewno trafisz tylko żebys zdązyła na 8 na dworzec BSI.
pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Asieńka

Dołączył: 09 Kwi 2005
Posty: 81
Skąd: Rkv
PostWysłany: 20 Kwi 2005, 7:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rzeczywiscie, wstyd z tym morzem Embarassed to z pośpiechu i emocji :wink: to znaczy, że to za daleko i nie bardzo uda mi się zdążyć Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomsik

Dołączył: 04 Cze 2004
Posty: 47
Skąd: Czestochowa
PostWysłany: 20 Kwi 2005, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mozesz nie zdazyc zobaczyc morza majac prawie 8 godzin. W Reykjaviku chyba z kazdego punktu w centrum jest max pol godziny do morza. Tylko nie przysnij zapatrzona w wode, o to chodzilo chyba mojemu sznownemu przedmowcy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szczecintram
Gość
PostWysłany: 20 Kwi 2005, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokąłdnie o to, bo morze jest akurat na Islandii piekne Very Happy
pozdrawiam Very HappyVery HappyVery Happy
Powrót do góry
Sebastian
Gość
PostWysłany: 21 Kwi 2005, 1:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BSI jest zamknięty od połnocy chyba do 4 rano, ponieważ od 4 startują autobusy na lotnisko wiozące pasażerów na poranne loty. Jednak nie jestem pewny na 100% czy dworzec jest otwierany o tej godzinie.
Powrót do góry
malwinka

Dołączył: 01 Lip 2004
Posty: 53
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 27 Kwi 2005, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spedzilam noc na dworcu autobusowym w Reykjaviku w sierpniu zeszlego roku i byl cala noc otwarty. W sensie: drzwi byly otwarte, a panu, ktory sprzatal, zjezdzajacym sie panom kierowcom ani panu w barku nie przeszkadzalo, ze podsypialismy tam w dwie osoby na kupie plecakow.

Mozesz rozwazyc przespanie sie w hostelu Armii Zbawienia w centrum - my tam spedzilismy jedna noc przed powrotem do Polski. Kosztowal 1900 lub 2000 koron od osoby, na dworzec autobusowy idzie sie piechota ze 20 minut.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sebastian
Gość
PostWysłany: 28 Kwi 2005, 1:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

malwinka napisał:
Mozesz rozwazyc przespanie sie w hostelu Armii Zbawienia w centrum - my tam spedzilismy jedna noc przed powrotem do Polski. Kosztowal 1900 lub 2000 koron od osoby, na dworzec autobusowy idzie sie piechota ze 20 minut.


Też tak myśle. A i chodzić nie trzeba w nocy, bo jeśli pojedziesz FlyBus'em z lotniska w Keflaviku to na BSI przesiadasz sie do mikrobusa i podwożą Cię pod same drzwi. Musisz tylko powiedzieć pani, która sprawdza bilety w autobusie, gdzie chcesz jechać.
Powrót do góry
Asieńka

Dołączył: 09 Kwi 2005
Posty: 81
Skąd: Rkv
PostWysłany: 29 Kwi 2005, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super Very Happy słyszałam o tym, nie byłam tylko pewna, czy tak rzeczywiście jest Question w takim razie albo zrobię sobie wycieczkę nad morze i zostawię rzeczy w przechowalni (jest taka możliwość, prawda... Question ) albo do Armi język
w każdym razie dziękuję Wam za pomoc i wskazówki :wink:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sebastian
Gość
PostWysłany: 29 Kwi 2005, 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm, przechowalnia, no nie wiem. Ale jeśli nie znajdziesz to Twój bagaż mogę przechować u mnie Very Happy. Mieszkam około 3km od BSI. 4.06 pracuję, więc kto wie czy nie spotkamy się na lotnisku Very Happy Very Happy lub na BSI
Powrót do góry
Asieńka

Dołączył: 09 Kwi 2005
Posty: 81
Skąd: Rkv
PostWysłany: 30 Kwi 2005, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brzmi bardzo ineresująco... Smile a mogę prosić o jakieś szczegóły.... Embarassed Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sebastian
Gość
PostWysłany: 2 Maj 2005, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asieńka napisał:
brzmi bardzo ineresująco... Smile a mogę prosić o jakieś szczegóły.... Embarassed Question


A jakie szczegoly cie interesuja? Jestem zonaty Very Happy mieszkam niedaleko BSI, ktore jest tez moim miejscem pracy. Pomyslalem ze moge pomoc bo pracuje akurat tego wieczoru do okolo 2 w nocy wiec autobus do Reykjaviku moze bede prowadzil wlasnie ja. Jesli nie, to moge byc w jednym z minibusow rozworzacych pasazerow po miejskich hotelach. Potrzebujesz pomocy a ja wlasnie chce taka zaoferowac.
Powrót do góry
Asieńka

Dołączył: 09 Kwi 2005
Posty: 81
Skąd: Rkv
PostWysłany: 4 Maj 2005, 7:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byłoby super Exclamation Exclamation Exclamation to mogę prosić o jakieś namiary, gg albo maila, żeby tego na forum nie ustalać Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sebastian
Gość
PostWysłany: 6 Maj 2005, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asieńka napisał:
byłoby super Exclamation Exclamation Exclamation to mogę prosić o jakieś namiary, gg albo maila, żeby tego na forum nie ustalać Question


Możesz wysłać na przykład PW, na GG jestem sporadycznie. E-maila nie podaje na forum z przyczyn oczywistych.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Ĺťycie na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron