reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Mundial 2010
Id do strony 1, 2, 3, 4, 5  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Konieczko
Go
PostWysany: 5 Cze 2010, 18:52    Temat postu: Mundial 2010 Odpowiedz z cytatem

Zbliza sie Mundial 2010. Kogo typujecie w czworce ?
Powrt do gry
Denver

Doczy: 11 Lut 2006
Posty: 20
Skd: Połaniec
PostWysany: 5 Cze 2010, 19:39    Temat postu: Re: Mundial 2010 Odpowiedz z cytatem

Konieczko napisa:
Zbliza sie Mundial 2010. Kogo typujecie w czworce ?

Holandia,Argentyna,Hiszpania,Brazylia. To sa moi faworyci -nie wiem tylko czy technicznie jest to mozliwe bo jeszcze nieanalizowalem mozliwych drog po wyjsciu z poszczegolnych grup.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
darek 13
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Doczy: 10 Kwi 2008
Posty: 682
Skd: Z nie nacka
PostWysany: 5 Cze 2010, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RPA, Australia, Holandia i jak zawsze Brazylia Smile
tyż nic nie analizowałem wolę pooglądać.
_________________
Zrównoważona kobieta to wspaniały przyjaciel człowieka.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Konieczko
Go
PostWysany: 6 Cze 2010, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje typy

Argentyna
Wlochy (antyfutbol...)
Nigeria
USA

(choc tez nie wiem czy to tak w ogole moze wyjsc Smile )
Powrt do gry
Mariusz_Pabianice

Doczy: 21 Lut 2006
Posty: 472
Skd: Reykjanesbaer
PostWysany: 6 Cze 2010, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brazylia
?Hiszpania
?Argentyna
?Francja

Raczej nie będzie ani Holandii ani Włoch.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
lapsik

Doczy: 26 Cze 2009
Posty: 16
PostWysany: 6 Cze 2010, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja u bukmachera postawilem na mistrzostwo dla Serbii Very Happy
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
kamqs

Doczy: 13 Pa 2009
Posty: 241
Skd: CK/KEFLAVIK
PostWysany: 6 Cze 2010, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Anglia
2. Argentyna
3. Hiszpania
4. Niemcy
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
stalin
Go
PostWysany: 6 Cze 2010, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. POLSKA 2. ISLANDIA 3.WYSPY OWCZE 4.GRENLANDIA Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrt do gry
KO

Doczy: 10 Maj 2006
Posty: 492
Skd: z piekła
PostWysany: 7 Cze 2010, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sealandia, Watykan, Monako, Liechtenstein
_________________
(_!_)
o
0
O
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora
3KO27
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 21 Lis 2008
Posty: 537
Skd: z tamtąd
PostWysany: 7 Cze 2010, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Singapur, Katar, Abu, Wyspy Wielkanocne
_________________
--- nie sztuką jest zdjąć majtki,sztuką jest mieć co pokazać ---
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora
Scissor_Sisters

Doczy: 03 Lis 2006
Posty: 231
Skd: Olsztyn
PostWysany: 7 Cze 2010, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja troszkę ostatnio przysiadłem nad tabelami i mozliwoscią spotkania się drużyn na poszczególnych etapach imprezy.
Jezeli wezmiemy pod uwagę grupy i układ sił to z

Grupy A Powinny awansowac 2 druzyny z grupy: Mexico, Uruguay, France, zespół RPA uważam za outsaidera.

z Grupy B W ktorej sa South Korea, Argentina, Nigeria, Greece moim zdaniem awansują Argentyna z pierwszego i Nigeria/Grecja z drugiego.

Z Grupy C W ktorej mamy USA, England, Algieria, Slovenia, Uważam, że o pierwsze miejsce powalczą USA z Anglią, dużą niespodzianką byłby awans jednej z Dwóch pozostałych druzyn.

Z Grupy D w której mamy Germany, Australia, Serbia, Ghana jest skomplikowana sytuacja, gdyż mamy 1 ,,Faforyta'' do awansu - Germany, a o 2 lokatę powinny teoretycznie rozegrać wlakę pozostałe zespóły, z których żadnego nie uważam za outsaidera, przy czym najwieksze szanse daje zespołowi Serbii.

Z Grupy E gdzie mamy Netherlands, Denmark, Japan, Cameroon takze typuje na zajęcie 1 lokaty zespół faworyta grupy - Netherlands, a po 2 lokatę będą walczyły pozostałe drużyny, z których njawieksze szanse daje zespołowi Danii.

Z grupy F gdzie mamy Italy, Paraguay, New Zealand, Slovakia, typuje 1 miejsce dla Italy, a o drugie powalczą zespoły Słowacji i Paragwaju.

Z grupy G Gdzie mamy Brasil, North Korea, Ivory Coast i Portugal, Typuje na zwyciezce gruby zespół Brazylii, o drugą lokatę powinny powalczyć Portugalia z Ivory Coast(tym bardziej, że Drogba prkatycznie na pewno będzie grał, pomimo urazu ręki).

Z grupy ostatniej H , gdzie mamy Spain, Switzerland, Honduras i Chile Typuje do zwycięstwa Grupy (jak i Całej Imprezy) zespół Spain, o druga lokatę powinny powalczyć Szwajcaria z Chile.

Po tym wstępie mamy drugą faze rozgrywek gdzie:

1. Winner grupy A zagra z Runner-up grupy B, czyli wg mnie:
Francja/Meksyk - Nigeria/Grecja

2. Winner grupy C zagra z Runner - up grupy D, czyli wg mnie:
USA/England - Australia/Serbia/Ghana

3. Winner grupy D zagra z runner-up z grupy C czyli wg mnie:
Germany - USA/England
! Zauwazmy ze juz na tym poziomie turnieju jest zupelnie realny mecz Niemcy - Anglia, która przy obecnej formie z 2 miejsca powinna być w zupełności zadowolona(plaga kontuzji, problem ze zgraniem poszczególnych piłkarzy)

4. Winner z Grupy B zagra z runner-up Grupy A czyli wg mnie:
Argentyna - Mexico, Uruguay, France.
Zauwazmy, że bardzo możliwy jest mecz Argentyna - Francja, która podobnie jak Anglia nie jest w najmocniejszej formie, a ma w grupie dwie dobrze dysponowane drużyny z Ameryki Środ. oraz Połud.

5. Winner z Grupy E zagra z runner-up z grupy F, czyli wg mnie:
Netherlands - Paraguay/ Slovakia

6. Winner z grupy G zagra z runner-up z grupy H czyli wg mnie:
Brasil - Switzerland/ Chile

7. Winner z grupy F zagra z runner-up z grupy E czyli wg mnie:
Italy - Denmark/Cameroon

8. Winner z grupy H zagra z Runner-up z grupy G czyli wg mnie:
Spain - Ivory Coast/ Portugal

Idąc dalej mamy ćwierćfinały gdzie:
1.
Wygrany 1 meczu zagra z wygranym 3 meczu, czyli wg mnie:
France - Germany

2.
Wygrany 5 meczu zagra z wygranym meczu 7, czyli wg mnie:
Netherlands - Italy

3.
Wygrany 2 meczu zagra z wygranym z meczu 4, czyli wg mnie:
Tu mam największą niewiadomą całego turnieju, czyli po pierwsze z kim Niemcy spotkają się w 1/8 typuje, że z Anglią, idąc tym tropem przyjmuję, że to USA zajmie pierwszą lokatę grupie C ,a jeśli tak to typuję ją jako potencjalny zwycięzca meczu z Serbią/ Ghaną
Co za tym idzie przyjmuję że:
USA - Argentyna

4.
Wygrany 6 meczu zagra z wygranym meczu 8, czyli wg mnie:
Brasil - Spain.
(jesli obie druzyny zajmą 1 miejsce w swoich grupach, to praktycznie nie widze innej szansy, żeby mogło dojść do innego meczu na tym poziomie, a co za tym idzie, jest naprawdę duza szansa, ze w połfinałach zobaczymy albo Spain, Albo Brasil, a bardzo małą, ze zobaczymy je obie.)

Idąc dalej mamy połfinały, gdzie:

Zwycięzca 1 meczu zagra ze zwycięzcą drugiego czyli (tutaj juz moze zdarzyc się wszystko, ale przyjmijmy, ze w połfinałach będa któreś z drużyn:

France/Germany - Netherlands/Italy

Zwycięzca 3 meczu zagra ze zwycięzca 4 czyli wg mnie:
Argentyna/USA - Brasil/Spain


O ile zespół USA jest moim czarnym koniem tych rozgrywek(przynajmniej do poziomu ćwierćfinału, to co do reszty zespołów myślę, że jest całkiem realne, żeby takie zestawienie się pojawiło.
Wg mnie na pewno można wykluczyć jako parę finałową takie pary jak:
Spain - Brasil
Netherlands - Italy
France - Germany
Argentyna - USA, Argentyna - Anglia
Netherlands - Germany
France - Italy

Osobiście typuje finał Holandia - Hiszpania.

Ps. Sorki za mieszanie nazw krajów z angielskim, ale korzystam z mojej ,,ściągawki'' własnie po angielsku i czasami łatwiej mi sie przepisywało angielskie nazwy państw.
Pozdro!
_________________
Mi casa Su casa
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
3KO27
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 21 Lis 2008
Posty: 537
Skd: z tamtąd
PostWysany: 8 Cze 2010, 0:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coś czuje,że bedzie sporo niespodzianek...licze na Argentyne,Holandie...może któryś z naszych sąsiadów jak Słowacja lub Niemcy...Słowenia jeśli bedzie w dobrej formie to też moze sporo namieszać Wink
_________________
--- nie sztuką jest zdjąć majtki,sztuką jest mieć co pokazać ---
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora
Konieczko
Go
PostWysany: 8 Cze 2010, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scissor_Sisters napisa:
Ja troszkę ostatnio przysiadłem nad tabelami i mozliwoscią spotkania się drużyn na poszczególnych etapach imprezy...
(...)


Dzieki za kawal dobrej roboty Smile

I z tego wynika ze moje typy sa nawet mozliwe Smile
Pierwszy polfinal
Nigeria-Wlochy
i drugi
Argentyna-USA

Mysle ze Hiszpania i Holandia zaczna z animuszem, ale potem przegraja najwazniejsze mecze. Niewiadoma jest forma Niemcow, wszak oni niemalze "etatowo" w czworce prawie zawsze byli.

Brazylia jest piekielnie mocna, ale ... to wlasnie moze ich zgubic.

RPA jako gospodarz bedzie mial 3 dodatkowych graczy , czyli sedziow, wiec takze moga zajsc wysoko (pamietamy Koree Pld)

Wloskiej pilki nie lubie, ale sadze ze znowu wymecza dojscie do finalu w dogrywkach i karnych, ku rozpaczy kibicow i widzow

Na pewno bedzie ciekawie, tym ciekawiej im wiecej prognoz i oczekiwan sie nie spelni Smile
Powrt do gry
Scissor_Sisters

Doczy: 03 Lis 2006
Posty: 231
Skd: Olsztyn
PostWysany: 8 Cze 2010, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem praktycznie przekonany, ze w ,,4'' będziemy mieli chociaz jedna sensacyjną drużynę.
Ciekawi mnie zespół RPA, poniewaz do tej pory gospodarz mistrzostw ZAWSZE awansowal do drugiej fazy rozgrywek. Jednak mecz z Meksykiem może być dla nich bardzo cięzki, poniewaz nie wchodzi w gre zadna pomoc ze strony sędziów(pamiętamy koreę), a to z prostego powodu: Pan sędzia meczu otwarcie to Harald Webb...
Nie z nim te numery...
_________________
Mi casa Su casa
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
andre69

Doczy: 05 Pa 2008
Posty: 26
Skd: Kopavogur
PostWysany: 8 Cze 2010, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szacunek dla Scissor_Sisters za to że chciało Ci się odwalić taką dogłębną analizę spotkań ale gdzieś po drodze się zamotłeś Very Happy i wykluczyłeś finał Hiszpania-Brazylia a taki właśnie typują eksperci jako najbardziej prawdopodobny: http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ms-2010-analitycy-przedstawili-najbardziej-prawdop,1,3238798,wiadomosc.html
Sam zresztą z chęcią obejrzałbym taki finał choć bardziej wolałbym finał taki jak Scissor_Sisters czyli Hiszpania-Holandia i prawdę powiedziawszy nie wiem kogo wskazać na faworyta. Swoją drogą to niezłą rzeźnię właśnie nam Hiszpanie urządzają.
Tak czy siak mistrzostwa coraz bliżej,mam nadzieje że czekają nas wspaniałe uczty piłkarskie,a może by tak urządzić jakis mały konkursik,tzn. każdego dnia chętni obstawialiby mecze na zasadzie 1, X, 2, 1X, 2X przy czym 2pkt za typ pojedynczy ,1pkt za dwudrogowy ,a na zakończenie mistrzostw zrobiłoby sie podsumowanie Smile co Wy na to?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Mariusz_Pabianice

Doczy: 21 Lut 2006
Posty: 472
Skd: Reykjanesbaer
PostWysany: 9 Cze 2010, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scissor_Sisters napisa:
Ja troszkę ostatnio przysiadłem nad tabelami i mozliwoscią spotkania się drużyn na poszczególnych etapach imprezy.
Jezeli wezmiemy pod uwagę grupy i układ sił to z

Grupy A Powinny awansowac 2 druzyny z grupy: Mexico, Uruguay, France, zespół RPA uważam za outsaidera.

z Grupy B W ktorej sa South Korea, Argentina, Nigeria, Greece moim zdaniem awansują Argentyna z pierwszego i Nigeria/Grecja z drugiego.

Z Grupy C W ktorej mamy USA, England, Algieria, Slovenia, Uważam, że o pierwsze miejsce powalczą USA z Anglią, dużą niespodzianką byłby awans jednej z Dwóch pozostałych druzyn.

Z Grupy D w której mamy Germany, Australia, Serbia, Ghana jest skomplikowana sytuacja, gdyż mamy 1 ,,Faforyta'' do awansu - Germany, a o 2 lokatę powinny teoretycznie rozegrać wlakę pozostałe zespóły, z których żadnego nie uważam za outsaidera, przy czym najwieksze szanse daje zespołowi Serbii.

Z Grupy E gdzie mamy Netherlands, Denmark, Japan, Cameroon takze typuje na zajęcie 1 lokaty zespół faworyta grupy - Netherlands, a po 2 lokatę będą walczyły pozostałe drużyny, z których njawieksze szanse daje zespołowi Danii.

Z grupy F gdzie mamy Italy, Paraguay, New Zealand, Slovakia, typuje 1 miejsce dla Italy, a o drugie powalczą zespoły Słowacji i Paragwaju.

Z grupy G Gdzie mamy Brasil, North Korea, Ivory Coast i Portugal, Typuje na zwyciezce gruby zespół Brazylii, o drugą lokatę powinny powalczyć Portugalia z Ivory Coast(tym bardziej, że Drogba prkatycznie na pewno będzie grał, pomimo urazu ręki).

Z grupy ostatniej H , gdzie mamy Spain, Switzerland, Honduras i Chile Typuje do zwycięstwa Grupy (jak i Całej Imprezy) zespół Spain, o druga lokatę powinny powalczyć Szwajcaria z Chile.

Po tym wstępie mamy drugą faze rozgrywek gdzie:

1. Winner grupy A zagra z Runner-up grupy B, czyli wg mnie:
Francja/Meksyk - Nigeria/Grecja

2. Winner grupy C zagra z Runner - up grupy D, czyli wg mnie:
USA/England - Australia/Serbia/Ghana

3. Winner grupy D zagra z runner-up z grupy C czyli wg mnie:
Germany - USA/England
! Zauwazmy ze juz na tym poziomie turnieju jest zupelnie realny mecz Niemcy - Anglia, która przy obecnej formie z 2 miejsca powinna być w zupełności zadowolona(plaga kontuzji, problem ze zgraniem poszczególnych piłkarzy)

4. Winner z Grupy B zagra z runner-up Grupy A czyli wg mnie:
Argentyna - Mexico, Uruguay, France.
Zauwazmy, że bardzo możliwy jest mecz Argentyna - Francja, która podobnie jak Anglia nie jest w najmocniejszej formie, a ma w grupie dwie dobrze dysponowane drużyny z Ameryki Środ. oraz Połud.

5. Winner z Grupy E zagra z runner-up z grupy F, czyli wg mnie:
Netherlands - Paraguay/ Slovakia

6. Winner z grupy G zagra z runner-up z grupy H czyli wg mnie:
Brasil - Switzerland/ Chile

7. Winner z grupy F zagra z runner-up z grupy E czyli wg mnie:
Italy - Denmark/Cameroon

8. Winner z grupy H zagra z Runner-up z grupy G czyli wg mnie:
Spain - Ivory Coast/ Portugal

Idąc dalej mamy ćwierćfinały gdzie:
1.
Wygrany 1 meczu zagra z wygranym 3 meczu, czyli wg mnie:
France - Germany

2.
Wygrany 5 meczu zagra z wygranym meczu 7, czyli wg mnie:
Netherlands - Italy

3.
Wygrany 2 meczu zagra z wygranym z meczu 4, czyli wg mnie:
Tu mam największą niewiadomą całego turnieju, czyli po pierwsze z kim Niemcy spotkają się w 1/8 typuje, że z Anglią, idąc tym tropem przyjmuję, że to USA zajmie pierwszą lokatę grupie C ,a jeśli tak to typuję ją jako potencjalny zwycięzca meczu z Serbią/ Ghaną
Co za tym idzie przyjmuję że:
USA - Argentyna

4.
Wygrany 6 meczu zagra z wygranym meczu 8, czyli wg mnie:
Brasil - Spain.
(jesli obie druzyny zajmą 1 miejsce w swoich grupach, to praktycznie nie widze innej szansy, żeby mogło dojść do innego meczu na tym poziomie, a co za tym idzie, jest naprawdę duza szansa, ze w połfinałach zobaczymy albo Spain, Albo Brasil, a bardzo małą, ze zobaczymy je obie.)

Idąc dalej mamy połfinały, gdzie:

Zwycięzca 1 meczu zagra ze zwycięzcą drugiego czyli (tutaj juz moze zdarzyc się wszystko, ale przyjmijmy, ze w połfinałach będa któreś z drużyn:

France/Germany - Netherlands/Italy

Zwycięzca 3 meczu zagra ze zwycięzca 4 czyli wg mnie:
Argentyna/USA - Brasil/Spain


O ile zespół USA jest moim czarnym koniem tych rozgrywek(przynajmniej do poziomu ćwierćfinału, to co do reszty zespołów myślę, że jest całkiem realne, żeby takie zestawienie się pojawiło.
Wg mnie na pewno można wykluczyć jako parę finałową takie pary jak:
Spain - Brasil
Netherlands - Italy
France - Germany
Argentyna - USA, Argentyna - Anglia
Netherlands - Germany
France - Italy

Osobiście typuje finał Holandia - Hiszpania.

Ps. Sorki za mieszanie nazw krajów z angielskim, ale korzystam z mojej ,,ściągawki'' własnie po angielsku i czasami łatwiej mi sie przepisywało angielskie nazwy państw.
Pozdro!


Troche pomieszałeś od ćwierćfianałów. Zagrają:
Ab-Cd
Ef-Gh
Ba-Dc
Fe-Hg

Czyli wg. Twoich typów:
1 Francja-USA
2 Holandia-Brazylia
3 Argentyna-Niemcy
4 Włochy-Hiszpania

Potem półfinały - wygrani meczów: 1z2 i 3z4

Dlatego pisałem wcześniej, że Holandia i Włochy mają raczej prze....e, a finał Brazylia-Hiszpania jest bardzo prawdopodobny.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
mr.gahan

Doczy: 12 Lut 2010
Posty: 11
Skd: RVK 104
PostWysany: 9 Cze 2010, 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie i tak najlepsza była jest i będzie ARKA GDYNIA!!!!!!!!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
_________________
na przekór wszystkiemu i wszystkim .....
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Lulan

Doczy: 23 Maj 2010
Posty: 33
PostWysany: 9 Cze 2010, 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TYLKO ARKA!!!!!!!!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Konieczko
Go
PostWysany: 11 Cze 2010, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moj typ na mecz otwarcia RPA - Meksyk 1:0 , bramka z karnego Smile
Urugwaj- Francja 1-2
Powrt do gry
3KO27
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 21 Lis 2008
Posty: 537
Skd: z tamtąd
PostWysany: 11 Cze 2010, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rpa-Mex 1:2 Uru-Fran 2:2
_________________
--- nie sztuką jest zdjąć majtki,sztuką jest mieć co pokazać ---
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2, 3, 4, 5  Nastpny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron