reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

niezmieściło się w radiu rmf fm paranoja
Id do strony 1, 2  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Pawel Tattoo
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Doczy: 03 Maj 2008
Posty: 25
Skd: Reykjavik
PostWysany: 10 Pa 2008, 2:01    Temat postu: niezmieściło się w radiu rmf fm paranoja Odpowiedz z cytatem

Very Happy ciekawa sprawa, dziś radio rmf i spólka oraz tv polskie wpadło na wyspę zwaną Islandią, wietrząc sensację. W pierwszej kolejności, zapewne intuicyjnie, udali się na najbardziej imponującą inwestycję w Reykjaviku. Po żenujących pytaniach czy to prawda że spożywa się tu już tylko chiński makaron, kolega Łukasz udzielił wywiadu w którym krótko okreslił że jest tu może kryzys ale i tak mniejsza bieda niż w Polsce.
Niestety to stwierdzenie było za mało sensacyjne na polski eter, woleli zamieścić wypowiedź islandzkiego taksówkarza który wiózł ich z lotniska.
Niewiele później, dowiedziałem się o dzielnym Donaldzie z Polski który w ramach pomocy gospodarczej dzielnie wyśle cukier na Islandię. Ma to sens , produkcja cukru skoczy w polsce, buraki i te sprawy. Nowe cukrownie zasilą uciekinierzy z Islandii, bedzie dobrze jak u Kafki. Przypomniał mi się od razu plan niejakiego Urbana aby za komuny w ramach pomocy USA wysyłać tam koce dla bezdomnych.
No to panie donald, koc już mam, posłudź mi herbatkę
nie mam wąsów i nie wysyłam euro do polski więc mam w d.... kryzys:D
_________________
PROFESJONALNY TATUAŻ ARTYSTYCZNY
tel. 6927457
http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewAlbums&friendID=494668910
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Doczy: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skd: Reykjavik
PostWysany: 10 Pa 2008, 3:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nie jestem na bieżąco.
Polska będzie wysyłać cukier?
Jako pomoc humanitarna czy na sprzedaż?
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 10 Pa 2008, 6:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym sie nie wysmiewal z tej propozycji pomocy bo teraz naprawde nie wiadomo co bedzie. W Wielkiej Brytanii rzad zajal wszystkie aktywa islandzkie, to samo moga zrobic inne kraje. Jesli zabraknie waluty na import to moze zabraknac cukru, nie?

Na forum tvn24 ktos pisal zeby pomyslec o moscie powietrznym Reykyavik-Warszawa gdyby zrobilo sie naprawde ciezko. A w ramach wzajemnosci reklamowac dla Islandczykow mozliwosci pracy w Polsce.

Mozliwe ze nie bedzie czarnego scenariusza jesli Rosja pomoze.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 10 Pa 2008, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomoze? zainwestuje.
_________________
"It's nice to be important, but it's more important to be nice", HFV, 1980-2011
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
romek38
Go
PostWysany: 10 Pa 2008, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tusk to niech pomaga naszej chorej Polsce!!!!!! Bez cukru nikt jeszcze nie umarł.A co do rozwoju cukrownictwa w Polsce jak pisał kolega to wielka bzdura.Wiem coś na ten temat bo pracowełem w cukrowni przez 14lat i po tylu latach pracy znalazłem się na Islandii bo najlepsze cukrownie pozamykali skur.......!!!!!!!!
Powrt do gry
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 10 Pa 2008, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

romek38 napisa:
Tusk to niech pomaga naszej chorej Polsce!!!!!! Bez cukru nikt jeszcze nie umarł.A co do rozwoju cukrownictwa w Polsce jak pisał kolega to wielka bzdura.Wiem coś na ten temat bo pracowełem w cukrowni przez 14lat i po tylu latach pracy znalazłem się na Islandii bo najlepsze cukrownie pozamykali skur.......!!!!!!!!


Co ty koleś z tymi cukrowniami? Sprzedali i dobrze, panstwowe mialy zostac? A jesli chodzi o "chora" Polske to sie zastanow czy Islandia nie byla o wiele bardziej chora i nawet swojej kasy nie zobaczysz. Smiechu warte jak sie teraz widzi takich co wychwalali jak to zagranica super jest bo nie widzieli ze to na lewe kredyty.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Grom
Go
PostWysany: 10 Pa 2008, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zatroskany napisa:
W Wielkiej Brytanii rzad zajal wszystkie aktywa islandzkie, to samo moga zrobic inne kraje. Jesli zabraknie waluty na import to moze zabraknac cukru, nie?

Trzeba było wyjechać kiedy Polska się w UE znalazła. lol Rząd Wielkiej Brytanii dobrze zrobił, bo musiał dopłacać do pieniędzy obywateli mających aktywa w bankach islandzkich. Tak więc po wojnach dorszowych i wielkim haśle "islensk er betur" znów pójdą pod czyjś bucior. Dania ich nie chce bo i po co te nieroby lol A u ruskich "ludiej nikogda za mnoga" to i kupią darmozjadów Very Happy Z tego bardzo się cieszę.

I żeby nie było, że jestem prymitywny oświadczam:
Życie w UK pozowliło mi cieszyć się obcowaniem z różnorodnością koloru, rasy, wyznania, seksualności i wszystkim co inne przyjmowania jako warte poznania. Miomo tego tylko jednej rasie życzę najgorzej i są nią właśnie {post edytowany przez admina}.

Brawo, brawo bardzo się cieszę. Pierwszy się przyjmę do Royal Marines, żeby postawić swoją nogę na islandzkim gruncie i pokazać tym wieprzom, że ich miejsce jest w kepiankach. lol
Powrt do gry
Grom
Go
PostWysany: 10 Pa 2008, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choć bardziej mi chodzi i sprowokowanie do dyskusji ślepo zapatrzonych w islandzkość oczo klapkowiczów Very Happy
Powrt do gry
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 10 Pa 2008, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Grom"]
zatroskany napisa:
I żeby nie było, że jestem prymitywny oświadczam:
Życie w UK pozowliło mi cieszyć się obcowaniem z różnorodnością koloru, rasy, wyznania, seksualności i wszystkim co inne przyjmowania jako warte poznania. Miomo tego tylko jednej rasie życzę najgorzej i są nią właśnie islandzkie prymitywy.

Brawo, brawo bardzo się cieszę. Pierwszy się przyjmę do Royal Marines, żeby postawić swoją nogę na islandzkim gruncie i pokazać tym wieprzom, że ich miejsce jest w kepiankach. lol


Jak widac pomimo zycia w UK nie oduczyles sie myslec prymitywnymi i podlymi stereotypami.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Grom
Go
PostWysany: 10 Pa 2008, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zatroskany napisa:
Jak widac pomimo zycia w UK nie oduczyles sie myslec prymitywnymi i podlymi stereotypami.

Whatever my dear. I would say the damage that was caused by locals knocet out my human feelings for them.
Powrt do gry
ja_to_ja

Doczy: 01 Sty 2008
Posty: 18
Skd: Reykjavik
PostWysany: 10 Pa 2008, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Życie w UK pozowliło mi cieszyć się obcowaniem z różnorodnością koloru, rasy, wyznania, seksualności i wszystkim co inne przyjmowania jako warte poznania.

When sun wakes me up every morning. Next i do is my pray to Allmighty for chance not to be in Iceland"

no szkoda że posługiwania się językiem angielskim cię nie nauczyło. za taką "łemigracje" jak ty wstyd mi było i w UK, i na Islandii
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Grom
Go
PostWysany: 10 Pa 2008, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja_to_ja napisa:
no szkoda że posługiwania się językiem angielskim cię nie nauczyło. za taką "łemigracje" jak ty wstyd mi było i w UK, i na Islandii

Nie widziłem czerwonych policzków lol
Jest się za co wstydzić, tylko adres pomyliłeś bo nie rozumiesz ludzkich zachowań. Cool
Powrt do gry
Grom
Go
PostWysany: 10 Pa 2008, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jesio coś.
http://funciak.blox.pl/html
Tu o polskiej emigracji na wyspach. Warto poczytać bo koleś pisze o Polakach i Polkach w UK.

Pozdrówka. Znów tu do Was kiedyś zajżę.
Ile z Was tam pojechało przez pomyłkę TVN ? Very Happy
Powrt do gry
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 10 Pa 2008, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grom napisa:

http://funciak.blox.pl/html


przepadam. ale chyba sie zacial przy goleniu jaj funciak bo nic nie pisze czyli moze martwy?
_________________
"It's nice to be important, but it's more important to be nice", HFV, 1980-2011
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 10 Pa 2008, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znaczy wykrwawil sie.
_________________
"It's nice to be important, but it's more important to be nice", HFV, 1980-2011
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Grom
Go
PostWysany: 10 Pa 2008, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mjkl napisa:
znaczy wykrwawil sie.

Wystarczy kliknac myszą takie pole na stronie "OK". Oznacza, że jesteś letni i potrafisz się posłużyć internetem.
A to z funciaka o Polakach
Cytat:
Zakompleksione bydło
Mieszkam już w UK w xxxx czasu. Wystarczająco dużo czasu, żeby spojrzeć już na Polskę z dystansem. W końcu skapowałem, to czego wcześniej nie mogłem za nic pojąć.

Polacy są zajebiście zakompleksieni. Jak siedzimy w Polsce, to jesteśmy fafarafy, ale jak tylko dostaniemy paszport w dłoń i przekroczymy granicę ukochanego kraju, ujawniają się wszystkie nasze narodowe kompleksy. Patrzę na przykład na Heathrow na Portugalca, który świeżo co przyjechał do UK. Podchodzi taki do okienka, żeby kupić bilet do metra. Nic nie kuma po angielsku, ale napierdala rękami i nogami i ostatecznie się dogaduje. Zaraz za nim stoi grupka Polaków. Na oko wszyscy około 20-23 lat. Widzę, że są pierwszy raz tak jak wspomniany Portugal. Jak już mają podchodzić do okienka, zaczynają dyskusję:

- ty idź!

- nie! Ty!

- No ja nie mogę, bo byłem się pytać wcześniej o drogę!

- A ja w samolocie zamawiałam ci kawę - nie pamiętasz?!?

itd itp

W końcu któryś tam podchodzi do okienka i mamrocze ryjem pełnym zawstydzenia coś pod nosem. Kojarzycie ten polski wyraz twarzy, takie zmieszanie połączone ze wstydem. Taki kompletny paraliż, że aż sie boi zadać jakiekolwiek pytanie, że odpowiada tylko ok ok ok. Wzrok spuszczony, nie wie gdzie patrzeć i chce żeby ta męczcarnia jak najszybciej się skończyła. Oto 'zabił' go xxxxx sprzedawca biletów w metrze na lotnisku. Sytuacja go przerosła.

Skąd do xxxx pana to się w Polakach bierze? Dlaczego portugalski burak nie ma w sobie tego wstydu, ma siłę, a w Polakach jest ta niemoc, jebany paraliż.

Oczywiście przykład z lotniska podałem tylko, żeby sprawę zobrazować i szczcerze mówiąc to cała ta sytaucja unaoczniła mi nasz narodowy kompleks. Od tego momentu zrozumiałem dlaczego dostaliśmy taki xxxxxxx na Euro. Widzieliście mordy polskich piłkarzy przed i w czasie meczu? Mieli xxxxx idealnie ten sam wyraz twarzy, co ten osioł kupujący bilety na matro na Heathrow.

Popatrzcie również na większość polskich polityków, kiedy są na wizytach zagranicznych. Również mają ten wyraz twarzy, takie polskie zakompleksienie wymieszane z poczuciem niższości. Może to właśnie tu jest powód popularności Kwacha - on nie miał takiego ryja zakompleksionego jak się spotykał z innymi prezydentami i Polacy podświadomie to wyczuwali i wspierali go, bo był balsamem na ich skrywane kompleksy.

Polak zapomina o swoich kompleksach jak się xxxxxxx. Włącza mu się wtedy za to tryb roszczeniowy i zaczyna od wszystkich innych nacji domagać się robienia laski, bo przecież nie pomogli nam w czasie wojny, a powinni, bo zabili nam oficerów, bo papież był polakiem, bo Kopernik, bo xxxxx xxxx go wie co.

Nic sie w Polsce nie zmieni do momentu, kiedy nie wyrośniemy z tych jebanych kompleksów!



PS. Odpowiadam wszystkim, którzy pisali do mnie maile z prośbami o kolejną notkę - byłem na wakacjach i stąd brak wpisów w ostatnim czasie. Do Justyna12332: Obiecałaś w mailu, że zabierzesz mnie do lodziarni jak napiszę coś w czerwcu - czas wywiązać się z obietnicy!Wink

Powrt do gry
Lundii
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 20 Lip 2008
Posty: 136
Skd: . . .
PostWysany: 10 Pa 2008, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grom napisa:
A jesio coś.
http://funciak.blox.pl/html
Tu o polskiej emigracji na wyspach. Warto poczytać bo koleś pisze o Polakach i Polkach w UK.

Pozdrówka. Znów tu do Was kiedyś zajżę.
Ile z Was tam pojechało przez pomyłkę TVN ? Very Happy


normalnie kolejny PAJAC Very Happy
wiesz idz sie lecz,
a fakty sa takie, ze tam w UK jest wieksza masakra język
_________________
...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Grom
Go
PostWysany: 10 Pa 2008, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lundii napisa:
normalnie kolejny PAJAC Very Happy

Normlanie.
Powrt do gry
Lundii
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 20 Lip 2008
Posty: 136
Skd: . . .
PostWysany: 10 Pa 2008, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grom napisa:
Lundii napisa:
normalnie kolejny PAJAC Very Happy

Normlanie.


tam u Was na wyspie ... Very Happy
_________________
...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
mjkl
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWysany: 10 Pa 2008, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grom napisa:
mjkl napisa:
znaczy wykrwawil sie.

Wystarczy kliknac myszą takie pole na stronie "OK". Oznacza, że jesteś letni i potrafisz się posłużyć internetem.


ty no wiem ze kliknac ale to o bydle to juz w lipcu czytalem...
_________________
"It's nice to be important, but it's more important to be nice", HFV, 1980-2011
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2  Nastpny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron