reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Czy bedzie Euro na Islandii??
Id do strony 1, 2, 3, 4  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
lovisa
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Doczy: 16 Lip 2007
Posty: 1047
Skd: Reykjavik
PostWysany: 10 Pa 2008, 19:37    Temat postu: Czy bedzie Euro na Islandii?? Odpowiedz z cytatem

Jak myslicie?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Lukas-3000GT
Go
PostWysany: 10 Pa 2008, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bedzie
Powrt do gry
Grom
Go
PostWysany: 10 Pa 2008, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lukass napisa:
Bedzie

Nie chcę się wymądrzać, ale tylko jedno pytanie.
Na co w UE bankrut ?
Przy takiej niestabilności waluty lokalnej, unia monetarna jest tylko mżonką. Popatrz na zachowanie się złotego, traci do funta, ale bardzo bardzo niewiele, a i to euroTusk chce w 2012 ? Kaczor ocenił na 2025 (jego wytnijmy).
Powrt do gry
_Dawid93_

Doczy: 04 Sie 2008
Posty: 39
Skd: Koło Krakowa
PostWysany: 10 Pa 2008, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie dadzą Islandii EURO Smile

Nawet dziś Islandia musiała wycofać się z organizacji międzynarodowego turnieju w badmintonie, który miał się odbyć w Reykjaviku Very Happy.... więc raczej nie dadzą Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
UncleBechtel

Doczy: 02 Gru 2005
Posty: 101
PostWysany: 10 Pa 2008, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie przecież zeby mieć euro trzeba być członkiem UE:), takie jest prawo UE. Ta gadka o euro na islandii to było tylko takie mydlenie oczu tubylcom.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Grom
Go
PostWysany: 10 Pa 2008, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

UncleBechtel napisa:
Ludzie przecież zeby mieć euro trzeba być członkiem UE:), takie jest prawo UE. Ta gadka o euro na islandii to było tylko takie mydlenie oczu tubylcom.

No chyba jest to oczywiste Very Happy najpierw UE ich chciała to mieli w tyłku. Więc teraz UE ma ich w tyłku Very Happy
Powrt do gry
Lundii
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 20 Lip 2008
Posty: 136
Skd: . . .
PostWysany: 10 Pa 2008, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grom napisa:
Lukass napisa:
Bedzie

Nie chcę się wymądrzać, ale tylko jedno pytanie.
Na co w UE bankrut ?
Przy takiej niestabilności waluty lokalnej, unia monetarna jest tylko mżonką. Popatrz na zachowanie się złotego, traci do funta, ale bardzo bardzo niewiele, a i to euroTusk chce w 2012 ? Kaczor ocenił na 2025 (jego wytnijmy).


a po co nam TY, na forum ??? wez se znajdz jakies forum UK, czy juz tam CIe zabnowali? ??? Very Happy
_________________
...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Lundii
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 20 Lip 2008
Posty: 136
Skd: . . .
PostWysany: 10 Pa 2008, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

_Dawid93_ napisa:
nie dadzą Islandii EURO Smile

Nawet dziś Islandia musiała wycofać się z organizacji międzynarodowego turnieju w badmintonie, który miał się odbyć w Reykjaviku Very Happy.... więc raczej nie dadzą Smile


ooo Dawidek93 a TY cudze fotki, bez pytania i pozwolenia dalej masz u siebie na blogu

oj nieładnie nieładnie
_________________
...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Grom
Go
PostWysany: 10 Pa 2008, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lundii napisa:
a po co nam TY, na forum ??? wez se znajdz jakies forum UK, czy juz tam CIe zabnowali? ??? Very Happy

Czy Ty w ogóle pamiętasz jak pisze się po polsku ? lol
Powrt do gry
Lundii
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 20 Lip 2008
Posty: 136
Skd: . . .
PostWysany: 10 Pa 2008, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grom napisa:
Lundii napisa:
a po co nam TY, na forum ??? wez se znajdz jakies forum UK, czy juz tam CIe zabnowali? ??? Very Happy

Czy Ty w ogóle pamiętasz jak pisze się po polsku ? lol



jak dziecie we mgle, wiesz nie mam POLSKIEJ klawiatury ten angielski laptop ... eh sam wiesz jak to w UK

Very Happy
_________________
...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Grom
Go
PostWysany: 10 Pa 2008, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lundii napisa:
Grom napisa:
Lundii napisa:
a po co nam TY, na forum ??? wez se znajdz jakies forum UK, czy juz tam CIe zabnowali? ??? Very Happy

Czy Ty w ogóle pamiętasz jak pisze się po polsku ? lol



jak dziecie we mgle, wiesz nie mam POLSKIEJ klawiatury ten angielski laptop ... eh sam wiesz jak to w UK

Very Happy

No więc ja piszę z angielskiej klawiatury i angielskiego kompa. Ignorantom i Polaczkom poprostu mówimy nie. Wystarczy mieć conieco oleju w głowie i chęci własnych by mówić i pisać tak jak mnie w kraju przodków nauczono "ignorancie".
Powrt do gry
Lundii
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 20 Lip 2008
Posty: 136
Skd: . . .
PostWysany: 10 Pa 2008, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grom napisa:
Lundii napisa:
Grom napisa:
Lundii napisa:
a po co nam TY, na forum ??? wez se znajdz jakies forum UK, czy juz tam CIe zabnowali? ??? Very Happy

Czy Ty w ogóle pamiętasz jak pisze się po polsku ? lol



jak dziecie we mgle, wiesz nie mam POLSKIEJ klawiatury ten angielski laptop ... eh sam wiesz jak to w UK

Very Happy

No więc ja piszę z angielskiej klawiatury i angielskiego kompa. Ignorantom i Polaczkom poprostu mówimy nie. Wystarczy mieć conieco oleju w głowie i chęci własnych by mówić i pisać tak jak mnie w kraju przodków nauczono "ignorancie".



LOOOL Misiek, idz sie piwa napij
a Twoj "angielski" rozumek wyluzuje troszke ...

pozdrawiam Very Happy
_________________
...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Grom
Go
PostWysany: 10 Pa 2008, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LundiiLOOOL napisa:
Misiek, idz sie piwa napij

LOL - śmiać się głośno. Co inne "o" znaczą ?
OMG ?
O WTF ?
O HS IM ?
Każdy mierzy własną miarką. Chciesz być bardziej islandzki niż Islandczycy, a co do piwa to tak. Skorzystam właśnie wychodzę. Żywiec, Warka, Lech, Tyskie w cenie 0.99 funta za sztukę. Cool W polskim pubie oczywiście bo gdzieżby indziej lol
Powrt do gry
Lundii
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 20 Lip 2008
Posty: 136
Skd: . . .
PostWysany: 10 Pa 2008, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grom napisa:
LundiiLOOOL napisa:
Misiek, idz sie piwa napij

LOL - śmiać się głośno. Co inne "o" znaczą ?
OMG ?
O WTF ?
O HS IM ?
Każdy mierzy własną miarką. Chciesz być bardziej islandzki niż Islandczycy, a co do piwa to tak. Skorzystam właśnie wychodzę. Żywiec, Warka, Lech, Tyskie w cenie 0.99 funta za sztukę. Cool W polskim pubie oczywiście bo gdzieżby indziej lol


"Chciesz" nie "Chciesz" ale musisz Very Happy
pozdrowienia z Islandii Smile
Tuborg, Viking, Lech, Tyskie Very Happy nie narzekam
_________________
...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
WielkiBialyKrolik

Doczy: 08 Cze 2008
Posty: 1422
Skd: Reykjavik
PostWysany: 11 Pa 2008, 0:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co to za zadyma ja sie pytam!?
_________________
"Najczęściej nadmierne wymagania w stosunku do kobiet mają ćwokowate oblechy. "
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
!Piwo&
Go
PostWysany: 11 Pa 2008, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

napijcie się dzis wszyscy, to Wam pomorze zorladowac Wasze Trosku, frustracje i agresję Wink piwo piwo
Powrt do gry
Mr TIG
Go
PostWysany: 11 Pa 2008, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

!Piwo& napisa:
napijcie się dzis wszyscy, to Wam pomorze zorladowac Wasze Trosku, frustracje i agresję Wink piwo piwo


Reklama nie trafiona, piszesz o godzinie, gdzie każdy może sobie bez Twojej zasmarkanej łaski (tutaj źle napisałem - miało być: bez Twojej prowizji) kupić dowolną ilość piwa po pełnym legalu...

A tak reasumując - pisząc w godzinach otwarcia VINBud-u propagujesz alkoholizm co na Islandii jest karalne.... A po godzinach zachęcasz do kupowania na tzw "czarnym rynku", nielegalnie i bez podatków, chyba że zalegalizowałeś działalność usługową?

Islandia to maly kraj.... Nie boisz się???

Czy po prostu czekasz na darmowy bilet od Prokuratory & Policji, która kiedyś, nawet z czystych nudów na koniec Cię znajdzie?

Myślę, że wszyscy zainteresowani mają już Twój numer, może dałbyś sobie spokój z odpisywaniem co kilka postów z drętwym textem "napijcie się"...

Zresztą ja z kryminałami nie rozmawiam....
Powrt do gry
Kocur
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 10 Pa 2008
Posty: 236
PostWysany: 11 Pa 2008, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze to tez mi sie zdaje, ze nie moze byc Euro jesli kraj nie jest w UE.

Po drugie Islandia nie wejdzie do UE nie dlatego. ze Unia jej nie chce. Na Islandii jest kilka baaaardzo bogatych osob, które mają w rządzie albo rodziny, albo "przyjaciół" i zrobią wszystko, żeby Islandia nie weszla do Unii. Tylko i aż po to, żeby na Islandię nie nałożono ograniczeń np.: połowowych. I to cała tajemnica.

A co do kryzysu to moim zdaniem po kilkunastu dniach dziwnych zawirowań czeka nas półroczna czkawka, a później wszystko wróci do normy.. Uczcie się islandzkiego - jeszcze Wam się przyda..
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
stalin
Go
PostWysany: 11 Pa 2008, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WBK nie przejmuj sie, chlopcow troszke emocje poniosly
Powrt do gry
!Piwo&
Go
PostWysany: 11 Pa 2008, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mr TIG napisa:
!Piwo& napisa:
napijcie się dzis wszyscy, to Wam pomorze zorladowac Wasze Trosku, frustracje i agresję Wink piwo piwo


Reklama nie trafiona, piszesz o godzinie, gdzie każdy może sobie bez Twojej zasmarkanej łaski (tutaj źle napisałem - miało być: bez Twojej prowizji) kupić dowolną ilość piwa po pełnym legalu...

A tak reasumując - pisząc w godzinach otwarcia VINBud-u propagujesz alkoholizm co na Islandii jest karalne.... A po godzinach zachęcasz do kupowania na tzw "czarnym rynku", nielegalnie i bez podatków, chyba że zalegalizowałeś działalność usługową?

Islandia to maly kraj.... Nie boisz się???

Czy po prostu czekasz na darmowy bilet od Prokuratory & Policji, która kiedyś, nawet z czystych nudów na koniec Cię znajdzie?

Myślę, że wszyscy zainteresowani mają już Twój numer, może dałbyś sobie spokój z odpisywaniem co kilka postów z drętwym textem "napijcie się"...

Zresztą ja z kryminałami nie rozmawiam....


Hamsko i prostacko.
no comment
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2, 3, 4  Nastpny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron