reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Czy bedzie Euro na Islandii??
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Mr TIG
Go
PostWysany: 12 Pa 2008, 1:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hondziak napisa:


No i nawiasem mowiąc, nie moja wina, że jedni biorą po pół bańki pensji miesięcznie.........

A Ty popierasz złodzieja i spekulanta.......

Sorry, każdy ma taką pracę na jaką sobie zasłużysz....
Powrt do gry
Mr TIG
Go
PostWysany: 12 Pa 2008, 1:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I Hondziak, albo sorry Herra Hondak....

Posłuchaj ZDRAJCO, w podpisie masz coś po islandzku..........

W ostatnim poscie napisałeś parę razy "polska"

Słuchaj, to jest Forum dla Polaków, więc s........j stąd do swoich i się więcej nie wypowiadaj.........

Możesz czytać, a szczekać możesz jak parówkę dostaniesz z Bonusa ......
Powrt do gry
aguska27

Doczy: 14 Sie 2007
Posty: 85
Skd: Polska
PostWysany: 12 Pa 2008, 2:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TIG ale jestes zalosny, prowakotor z ciebie (celowo pisze bo jestes dla forumowiczow i mnie za malutki Smile Swoje bezsensowne i ublizajace teksty wsadz sobie w zad. Bo wida jaki z ciebie "inteligent". Ludzie skad tacy irytanci sie biora az mnie nosi Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
aguska27

Doczy: 14 Sie 2007
Posty: 85
Skd: Polska
PostWysany: 12 Pa 2008, 2:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tig jedz juz do tej Polski gdzie rzeki mlekiem i miodem płyna i powodzenia buraku lol lol lol
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Mr TIG
Go
PostWysany: 12 Pa 2008, 2:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aguska27 napisa:
TIG ale jestes zalosny, prowakotor z ciebie (celowo pisze bo jestes dla forumowiczow i mnie za malutki Smile Swoje bezsensowne i ublizajace teksty wsadz sobie w zad. Bo wida jaki z ciebie "inteligent". Ludzie skad tacy irytanci sie biora az mnie nosi Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Koleżanko z małym stażem a wielkim Duchem...

Dlaczego popierasz złodzieja, malwersanta, spekulanta??

Bo 3 miesiące temu kupiłaś kradzioną szafkę z IKEI za pół ceny?

Ja piszę prawdę (nie wiesz ile nawet osób na priv pisze do mnie, bo się boją kilku krzykaczy z Forum) i dlatego nie jestem lubiany.......

Odżajer, proszę zbanuj mnie, zostaw idiotów i klakierów..........

Będziemy mieli wszyscy święty SPOKÓJ......
Powrt do gry
aguska27

Doczy: 14 Sie 2007
Posty: 85
Skd: Polska
PostWysany: 12 Pa 2008, 2:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio to sobie kupilam nowy telefonik a nie jakas tam szafke z ikei. Stazem na Islandii zbyt ogromnym nie moge sie pochwalic ale przez tych kilka lat do wszystkiego tu doszlam własnymi rekami nawet mnie nie znasz a sie nieudolnie wypowiadasz.
Bronie a i owszem bo jestes niemily dla wszystkich. Czasem wystarczy po prstu doza zrozumienia i samokrytyki Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
aguska27

Doczy: 14 Sie 2007
Posty: 85
Skd: Polska
PostWysany: 12 Pa 2008, 2:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobranoc zycze milych snow Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Mr TIG
Go
PostWysany: 12 Pa 2008, 2:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aguska27 napisa:
TIG ale jestes zalosny, prowakotor z ciebie (celowo pisze bo jestes dla forumowiczow i mnie za malutki Smile Swoje bezsensowne i ublizajace teksty wsadz sobie w zad. Bo wida jaki z ciebie "inteligent". Ludzie skad tacy irytanci sie biora az mnie nosi Evil or Very Mad Evil or Very Mad :eyno vil:


Ale dziewczyno nie rozumiesz, że od tego jest FORUM - miejsce wymiany informacji........

A co to ma byc? Jakas strona o afirmacji Islandii?

Chyba juz to przerabialsmy z 3 lata temu...

A ja się podniecam, że TY się podniecasz? - będąc mokra, może wreszcie jakąkolwiek pracę wykonasz ciałem, lekkie falowanie tłuszczem Smile

Pewnie lepsze z WBKrólikiem pierdzielenie z 300 postów o niczym, niż 2-3 dosadne........

To wasza złuda.......

Nara.....
Powrt do gry
WielkiBialyKrolik

Doczy: 08 Cze 2008
Posty: 1422
Skd: Reykjavik
PostWysany: 12 Pa 2008, 2:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<ziew>
_________________
"Najczęściej nadmierne wymagania w stosunku do kobiet mają ćwokowate oblechy. "
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Mr TIG
Go
PostWysany: 12 Pa 2008, 2:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aguska27 napisa:
Ostatnio to sobie kupilam nowy telefonik a nie jakas tam szafke z ikei. Stazem na Islandii zbyt ogromnym nie moge sie pochwalic ale przez tych kilka lat do wszystkiego tu doszlam własnymi rekami nawet mnie nie znasz a sie nieudolnie wypowiadasz.
Bronie a i owszem bo jestes niemily dla wszystkich. Czasem wystarczy po prstu doza zrozumienia i samokrytyki Smile


Przecież wyraźnie pisałem o szafce (3 miesiące temu)....Nie musisz się tłumaczyć, wiemy nawet kto ją targał za dwa browce... A żeby jechać na Islandie, żeby sobie tel. kom. kupić - to już sama pozwolisz, że kwalifikujemy Cię jako lekko nieobiektywną... Podobno w Aptece da się kupić 12 par stringów (wychodzi jedna nocka na over).... Taki sens jak kupno telefonu....... Hehe...
Powrt do gry
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 12 Pa 2008, 7:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mr TIG napisa:
A żeby jechać na Islandie, żeby sobie tel. kom. kupić - to już sama pozwolisz, że kwalifikujemy Cię jako lekko nieobiektywną... Podobno w Aptece da się kupić 12 par stringów (wychodzi jedna nocka na over).... Taki sens jak kupno telefonu....... Hehe...


No dla scislosci to nie wiesz ile ten telefon kosztowal. Sa nokie za 50 euro ale sa i za 500. A telefony dla dziewczyn z gornych polek co pracuja na bankierach to i 10 000 euronow moga kosztowac lol. Tylko nie sa pod tania marka nokia ale vertu
http://www.vertu.com/en/?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
hondziak
Go
PostWysany: 12 Pa 2008, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mr TIG napisa:
aguska27 napisa:
TIG ale jestes zalosny, prowakotor z ciebie (celowo pisze bo jestes dla forumowiczow i mnie za malutki Smile Swoje bezsensowne i ublizajace teksty wsadz sobie w zad. Bo wida jaki z ciebie "inteligent". Ludzie skad tacy irytanci sie biora az mnie nosi Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Koleżanko z małym stażem a wielkim Duchem...

Dlaczego popierasz złodzieja, malwersanta, spekulanta??

Bo 3 miesiące temu kupiłaś kradzioną szafkę z IKEI za pół ceny?

Ja piszę prawdę (nie wiesz ile nawet osób na priv pisze do mnie, bo się boją kilku krzykaczy z Forum) i dlatego nie jestem lubiany.......

Odżajer, proszę zbanuj mnie, zostaw idiotów i klakierów..........

Będziemy mieli wszyscy święty SPOKÓJ......

Zaraz bedziesz mial zlodzieja, malwersanta i spekulanta, bo pewnie nawet nie rozumiesz tych wyrazow, panie MYSTER od siedmiu woleści.
Przestan okreslac wszystkich beznadziejnymi wyrazami "maly staż" itp. ludzi nie znasz a sie wypowiadasz.

Mam mokro w gaciach? Widocznie Ty masz skoro tak napisales, znawco prawa, tak sobie nasrales na forum ze musisz zjezdzac, ale czy ja ci zagrozilem panie? hahahha załosny jestes. Podalem przyklad co pan Piwo moze Ci zrobic.

Sam bierz sie do roboty, NAWIASEM MOWIAC:

Sie nie dziwie ze zjezdzasz, 100 tys.KR na miesiac, nic nei odklada, nic do domu porządnego nie kupi, masz samochod? Watpie, mieszkanie? O ile mozna nazwac mieszkaniem pokoj 4m x 4m.

Zdrajco? Sam posluchaj zdrajco, moge miec sobie co mi sie zywnie podoba, moge sobie napisac skad: blisko MR TIGa, i to jest moj zasrany interes a nie Twoj, moj profil, nie twoj!

Ty mozesz czytac, a najlepiej nie wchodzic na forum, chociasz wszyscy sa tu mile widziani, a jak znajdziesz sobie lepsza prace na Islandii, bo sa nawet tacy co zyja tu we dwoje zarabiajac jedna 100tys, drugi 150, ale juz zjezdzasz to BYE BYE, szukaj pracy w Polsce, za 1500 zl/msc
1500 zl/msc - 500zl mieszkanie (bo w budzie dla psa ja nie chcialbym mieszkac) jesli masz wypoczynek skórzany, plazme, wszystko nowe tak jak ja teraz w polsce to spoko- ale watpie bo nawet nie wysylasz kasy do polski z pensja 100tys na miesiac, skoro ledwo ci na bonusowski chleb starcza.
PS. Samochody mam 3, jeden dosc stary- ale kocham starsze samochody- co nowe nie znaczy lepsze.

Nie bede Ci mowil ile zarabiam, ale jestem w stanie nawet przy takim kursie auro zaplacic za wszystko w polsce tu wyzyc i miec wlasciwie to samo co w polsce tutaj panie MĄDRALIŃSKI.



LEĆ Z BOGIEM CZŁOWIEKU
Powrt do gry
aguska27

Doczy: 14 Sie 2007
Posty: 85
Skd: Polska
PostWysany: 12 Pa 2008, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mr TIG napisa:
aguska27 napisa:
Ostatnio to sobie kupilam nowy telefonik a nie jakas tam szafke z ikei. Stazem na Islandii zbyt ogromnym nie moge sie pochwalic ale przez tych kilka lat do wszystkiego tu doszlam własnymi rekami nawet mnie nie znasz a sie nieudolnie wypowiadasz.
Bronie a i owszem bo jestes niemily dla wszystkich. Czasem wystarczy po prstu doza zrozumienia i samokrytyki Smile


Przecież wyraźnie pisałem o szafce (3 miesiące temu)....Nie musisz się tłumaczyć, wiemy nawet kto ją targał za dwa browce... A żeby jechać na Islandie, żeby sobie tel. kom. kupić - to już sama pozwolisz, że kwalifikujemy Cię jako lekko nieobiektywną... Podobno w Aptece da się kupić 12 par stringów (wychodzi jedna nocka na over).... Taki sens jak kupno telefonu....... Hehe...
lol_na

lol_na lol_na lol_na Jasnowidztwo nie jest twoja dobra strona. W swych nieudolnych postach jestes smieszny. głupek głupek głupek
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Kocur
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 10 Pa 2008
Posty: 236
PostWysany: 12 Pa 2008, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak czasem mu wychodzi.. (post hondziaka) Przykro mi, ale cały czas Mr TIG robi sobie z was żarty a wy się dajecie podpuszczać ..
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
hondziak
Go
PostWysany: 12 Pa 2008, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kocur napisa:
Jednak czasem mu wychodzi.. (post hondziaka) Przykro mi, ale cały czas Mr TIG robi sobie z was żarty a wy się dajecie podpuszczać ..

a kto tu sie daje?
Tiguś niech sobie robi zarty, ale wkoncu sie skaczy, tyle ze ja , moze jeszcze ktos jeszcze sobie porobi z niego, zeby zrobic z nim porządeczek. Evil or Very Mad
Ale w innym temacie mjkl dal super post spodobalo mi sie, ujal prawie wszystko w jedno.
A swoja droga na chamstwo nic nie poradzisz hehe
Powrt do gry
!Piwo&
Go
PostWysany: 12 Pa 2008, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kocur napisa:
Jednak czasem mu wychodzi.. (post hondziaka) Przykro mi, ale cały czas Mr TIG robi sobie z was żarty a wy się dajecie podpuszczać ..


ja mu pokaze moje Zarty Smile
Powrt do gry
karuta
Alpha Team
Doczy: 01 Kwi 2004
Posty: 1245
PostWysany: 12 Pa 2008, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co oznacza ze mona przyjac euro jednostronnie?
Npisze wam o calej sytuacji co ja wczoraj zrozumialam.Bo wczesniej nic nie mozna bylo skumac gdzyz te konferencje prasowe byly bardzo ogolnikowe.otoz dogadal sie rzad Is z rzadem Holandii na temat gwarancji rachunkow oszczednosciowych oddzialow islandzkich bankow w Holandii.Wyglada to tak ze my wyplacimy a oni nam pozycza.Zaznaczam ze sa to tylko rachunki ciulaczy ,zagwarantowane do jakijs tam sumy.Oznacza to ok 900tys kr na lba.Pozyczka bedzie dlugoterminowa.
Teraz o GB.Otoz moim prywatnym zdaniem premier Gordon wykazal sie okropnym amatorstwem.Gdzies tam uslyszal ze ktos powiedzial(David? Arni?)ze my nie pokryjemy jakis tam zobowiazan i zamiast dyplomatycznie poprosic o wyjasnienie ,zamrozil banki w Anglii uzywajac w tym celu zapisu o specjalnych dzialanich w przypadku zagrozenia terroryzmem.I teraz sie rozpetalo.Ludzie wycofali swoje wklady z bankow i przez to padl na kolana Kaupthing.Nie jest to tylko opinia tu z wyspy ale rozniez prawnikow i specow od konstytucji w Angli.Uzycie terminu terrorysta bardzo zaszkodzilo wszystkim islandzkim firmowm prowadzacym dzialanosc ,kredytodawcy i biznesmeni odwricili sie plecami.Islandia zastanwai sie nad wytoczeniem Angli sprawy ....islandia nigdy nie wypierala sie wyplacenia ,wiem o tym bo sluchalam konferencji prasowych przez caly tydzien a byly one prowadzone rozniez po ang.Mysle ze w GB rowniez pali sie im grunt pod nogami bo tez maja pelno wirtualnej kasy i nieuczciwych interesow a teraz znalezli kozla ofiarnego.Z walsnej glupoty i chciwosci zamiast inwestowac kase w cos bezpiecznego ladowaly powiaty ,instytucje charytatywne a nawet policja na wysoko %konta w is bankach.Teraz Gordon boi sie ze zaszkodzi mu to w politycznym tancu i zwalil wszystko na IS.A prawda jest taka ze wszystko zaczelo sie w Usa.Owszem jest to naprawde straszne ze smietana biznesu zgotowala nam taki los.Powinni byc osadzenie za to ze natworzyli pelno wirtualnej kasy bez pokrycia narazajac wszystkich.Ale prosze tych ktorzy nienawidza wyspy by oszczedzili prostych biednych ludzi.Islandczycy tez sie w swoim zyciu napracowali ,nacharowali i jest to ich kraj i dlatego wszelki komenatrze w stulu ze sie beda musieli teraz zabrac do pracy sa nie na miejscu.Przypomne moze jak sie u nas za komuny pracowalo "czy sie stoi czy sie lezy".Pozatym znam wielu rodakow ktorzy darmo nie zrobia nic ,a islandczyk zrobi zalatwi ,pomoze.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Kocur
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 10 Pa 2008
Posty: 236
PostWysany: 12 Pa 2008, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do tego wyskoku Browna, że "..to wszystko przez Islandię!!" (bo tak to odebrali ludzie w UK i Irlandii, Polacy również) od razu wyglądalo to jak zaslona dymna i odwrócenie uwagi od problemów jakie sami mają w związku z kryzysem. Zdecydowanie jednak przesadził z tymi zamrożeniami. Kto wie co tamu nich się szykuje na najbliższe dni.. Plotki mówią, że u nich też lada dzień wybuchnie jakaś ekonomiczna bomba...

Wie ktoś może, jaką zależność od banków Islandzkich miała IceSave? Bo jeśli był to bank zarejestrowany w UK jako osobna spółka, to w sumie IS miałoby niewiele wspólnego z ich kłopotami.. Smile))

Jeśli mówimy o winie Islandczyków to moim zdaniem jednak częściowo ją ponoszą, gdyż dopuścili do tego, że garstka ich ziomali robiła miliardowe przewały, a oni nie reagowali. Jedyne co może ich usprawiedliwiać to brak wiedzy, lub poprostu zaślepienie dobrobytem.. Ale ten zimny prysznic bardzo dobrze im zrobi. Popamiętają go na długi i myślę, że finalnie wyjdzie im to na dobre. Kto wie co by się stało gdyby pociągnęli tak dłużej.. Pewnie gdyby to wyszło za kilka lat, to zrobiłby się już taki burdel, że ani UE, ani USA, ani Rosja, ani Chiny by imnie były w stanie pomóc..

Co do Holandii to słyszałem coś innego: Że Holandia pokryje większość zobowiazań Islandii wobec obywateli NL (nie wiem czy bezzwrotnie, czy jak..), jendak przpomina, że Islandia nie wywinie się od spłaty swoich długów u nich.. Póki co nie grozi żadnymi sankcjami.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
karuta
Alpha Team
Doczy: 01 Kwi 2004
Posty: 1245
PostWysany: 12 Pa 2008, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie zupelnie z tym ze islandczycy tez sa winni.Tylko mi sie wydaje ze przecietna osoba nie ma pojecia jak to wszystko dziala.Dawali kredyty to brali .Chyba 3 lata temu banki dawaly 100% na mieszkania,dawaly kredyty na splacenie innych i dostosowanie miesiecznych zobowiazan do mozliwosci budzetu domowego itd.Juz wtedy potrzebna byala jakas akcja informacyjna ze nie mozna bez konca pozyczac.Uwazam osobiscie ze banki wykazaly sie okropna nieodpowiedzialnoscia a urzedy kontroli finansowej chyba spaly ...
Snobizm i chciwosc praktycznie nia ma granic.Ped ku bogactwu jest przeogromny i wcale nie mniejszy jest w Polsce.Tylko ze my mozemy wyjechac za granice i kupic po kilku latach mieszkanie za gotowke a oni poprostu tego nie moga bo przebicie na pensji jest mniejsze niz na naszych pensjach za granica.Pozatym na wyspie jest drogo ,mala konkurencja i dlatego wszystko w kredycie.Przez ostatnie lata doszlo nam tez nowe "wyznanie-religia" czyli biznesmen -bog.Kazdy kto robi super interesy ,ma mercedesa i jedwabny krawat jest postrzegany jako sukces i wzbudza zaufanie.Nic bardziej mylnego.
a tu z mbl umowa z Holendrami
Samkomulagið kveður á um að íslenska ríkið muni bæta hverjum og einum hollenskum innstæðueiganda innstæður að hámarksfjárhæð 20.887 evrur. Hollenska ríkisstjórnin mun veita Íslandi lán til að standa undir þessum greiðslum og hollenski seðlabankinn mun annast afgreiðslu krafna innstæðueigendanna.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Kocur
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 10 Pa 2008
Posty: 236
PostWysany: 12 Pa 2008, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja znów przeczytałem coś takiego:

"Piątek, 10. Październik 2008 15:55
Holenderski Minister Finansów, Wouter Bos, powiedział w wywiadzie, że islandzki rząd będzie pozwany na drodze sądowej, jeżeli nie wywiąże się ze swoich zobowiązań wobec co najmniej 120 tysięcy holenderskich knt bankowych powiązanych przez Landsbanki i Icesave bank. Holenderski Bank Centralny zobowiązał się pokryć depozyty klientów do 100, 000 Euro, jednak za resztę odpowiada rząd Islandii (20, 887 Euro)."(...)

http://www.portal.islandiapolonia.pl/portal/component/content/article/3-newsflash/271-islandia-holandia-przymierza-si-do-pozwania-islandii
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Newsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nastpny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron