reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Zostaję! Kryzys minie...
Id do strony 1, 2, 3, 4  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Życie na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
darek 13
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Doczy: 10 Kwi 2008
Posty: 682
Skd: Z nie nacka
PostWysany: 11 Pa 2008, 15:42    Temat postu: Zostaję! Kryzys minie... Odpowiedz z cytatem

Zostaję i nawet jak by już wulkany wszystkie na raz wybuchły i wszystko zniszczyły a amerykańscy marines będą nas z tąd helikopterami ewakuować to ja nie wrócę do Problemlandu.
Jak się by Kaczory mocniej do koryta dorwały to może i paszporty należałoby oddać w depozyt. A ja nie chce znów czekać aż mi rząd pozwoli świat oglądać inny niż demoludowy.
Jak nie Kaczory to jest w Problemlandzie mnóstwo innych w stylu US, UKS, Wymiar niesprawiedliwości, Policja Państwowo-Krzakowa, Łódzkie Pogotowie, Ochrona Characzowa, Kibole, Oświata dla moich dzieci, Koledzy w bramach , Kibole na ulicach po derbach, uroczy łódzki dyngus i inne od których tu się odpoczywa.
Plus codzienny pośpiech, stres, smog na ulicach i złośliwość w urzędach.
Każdy miał tam swoje życie i kto je lubił i kochał ten niech wraca ale to nie są sprawy publiczne, nie wiem dlaczego media te wątki podchwytują.
Dla mnie jest jak za towarzysza Gierka ino że kiedyś do narodu wołał pomożecie, dziś Tusk woła do emigrantów pomożecie i zamiast 1000 szkół na 1000 lecie Państwa Polskiego będziemy mieć 2000 km autostrad lub 2000 tysiące boisk przy szkołach oby nie na drugie tysiąc lecie.
Dzięki to nie dla mnie.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
agga

Doczy: 06 Pa 2008
Posty: 52
Skd: RVK
PostWysany: 11 Pa 2008, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cudownie sie czyta takie wpisy Very Happy

wreszcie ktos kto czuje tak samo jak ja. Zaczynalam sie bac, ze jestem jakas nienormalna, ze mi tak tu dobrze i do Pl nie chce wracac.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Kocur
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 10 Pa 2008
Posty: 236
PostWysany: 11 Pa 2008, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

az się łezka w oku kręci... Wink
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
elza74

Doczy: 22 Sty 2006
Posty: 293
Skd: Reykjavik
PostWysany: 11 Pa 2008, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też zostaję Very Happy
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
agga

Doczy: 06 Pa 2008
Posty: 52
Skd: RVK
PostWysany: 11 Pa 2008, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i super!!!

Very Happy
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
aguska27

Doczy: 14 Sie 2007
Posty: 85
Skd: Polska
PostWysany: 11 Pa 2008, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podpisuje sie Very Happy Very Happy Very Happy .
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Kocur
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 10 Pa 2008
Posty: 236
PostWysany: 11 Pa 2008, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

juhuuuu !!! ale fajnie!!!!!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
elza74

Doczy: 22 Sty 2006
Posty: 293
Skd: Reykjavik
PostWysany: 11 Pa 2008, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale super !!!! Very Happy
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Mr TIG
Go
PostWysany: 11 Pa 2008, 16:30    Temat postu: Re: zostaję Odpowiedz z cytatem

darek 13 napisa:
Zostaję i nawet jak by już wulkany wszystkie na raz wybuchły i wszystko zniszczyły a amerykańscy marines będą nas z tąd helikopterami ewakuować to ja nie wrócę do Problemlandu.


Tak myślę, że po imieniu podałeś wiek i również po pisowni na tyle można Cię oceniać....

Jacy Marines? Ewakuuuący Polaków? HAHHAHHAHA... Dzieciaku za dużo filmów się naoglądałeś.......

Tu już nie będzie żadnych marines....

USA centralnie kopnęły Islandię w xxxxę....

Szansa na cokolwiek to pożyczka od Rosji....

Więc cofniesz się do czasu gorszego niz Polska obecnie....

Żeś Ty DZIECIUCH to ja rozumiem, ale jeszcze Cu tłum klaszcze?

No ale co ma tłum w desperacji robić?
Powrt do gry
aguska27

Doczy: 14 Sie 2007
Posty: 85
Skd: Polska
PostWysany: 11 Pa 2008, 16:34    Temat postu: Re: zostaję Odpowiedz z cytatem

Mr TIG napisa:
darek 13 napisa:
Zostaję i nawet jak by już wulkany wszystkie na raz wybuchły i wszystko zniszczyły a amerykańscy marines będą nas z tąd helikopterami ewakuować to ja nie wrócę do Problemlandu.


Tak myślę, że po imieniu podałeś wiek i również po pisowni na tyle można Cię oceniać....

Jacy Marines? Ewakuuuący Polaków? HAHHAHHAHA... Dzieciaku za dużo filmów się naoglądałeś.......

Tu już nie będzie żadnych marines....

USA centralnie kopnęły Islandię w xxxxę....

Szansa na cokolwiek to pożyczka od Rosji....

Więc cofniesz się do czasu gorszego niz Polska obecnie....

Żeś Ty DZIECIUCH to ja rozumiem, ale jeszcze Cu tłum klaszcze?

No ale co ma tłum w desperacji robić?



Wiesz co TIG jestes strasznie zgorzkniałym i bardzo nieszczesliwym czlowiekiem szczerze Ci wspolczuje naprawde Sad Sad Sad .
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
agga

Doczy: 06 Pa 2008
Posty: 52
Skd: RVK
PostWysany: 11 Pa 2008, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

8 ty. do wyjazdu???? co zabraklo 5 tys. na przebukowanie biletu?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 11 Pa 2008, 16:52    Temat postu: Re: zostaję Odpowiedz z cytatem

darek 13 napisa:
Zostaję i nawet jak by już wulkany wszystkie na raz wybuchły i wszystko zniszczyły a amerykańscy marines będą nas z tąd helikopterami ewakuować to ja nie wrócę do Problemlandu.
Jak się by Kaczory mocniej do koryta dorwały to może i paszporty należałoby oddać w depozyt. A ja nie chce znów czekać aż mi rząd pozwoli świat oglądać inny niż demoludowy.
Jak nie Kaczory to jest w Problemlandzie mnóstwo innych w stylu US, UKS, Wymiar niesprawiedliwości, Policja Państwowo-Krzakowa, Łódzkie Pogotowie, Ochrona Characzowa, Kibole, Oświata dla moich dzieci, Koledzy w bramach , Kibole na ulicach po derbach, uroczy łódzki dyngus i inne od których tu się odpoczywa. Plus codzienny pośpiech, stres, smog na ulicach i złośliwość w urzędach.
Dzięki to nie dla mnie.


No widac ze masz ciezko nawalone w glowie bo w Polsce normalni ludzie takich paranoi nie slyszeli. Nie bylo co prawda dobrobytu na kredyt ale nie ma tez bankructwa. Nikt cie na sile nie bedzie ewakuowal ale przynajmniej przeczytaj prawde o miejscu gdzie jestes to moze ci sie troche rozjasni bo wynika z tego ze w Polsce to male piwo jest w stosunku do islandzkiego browaru ktory wam dobrobyt nawarzyl:

http://wiadomosci.onet.pl/1512247,2678,1,taniec_na_krawedzi_wulkanu,kioskart.html
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Rafal
Go
PostWysany: 11 Pa 2008, 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tig szanowalem Twoje poglady,ale od jakiegos czasu sa one poprostu zalosne..
Powrt do gry
KO

Doczy: 10 Maj 2006
Posty: 492
Skd: z piekła
PostWysany: 11 Pa 2008, 16:55    Temat postu: Re: zostaję Odpowiedz z cytatem

zatroskany napisa:
Nikt cie na sile nie bedzie ewakuowal ale przynajmniej przeczytaj prawde o miejscu gdzie jestes to moze ci sie troche rozjasni bo wynika z tego ze w Polsce to male piwo jest w stosunku do islandzkiego browaru ktory wam dobrobyt nawarzyl:

http://wiadomosci.onet.pl/1512247,2678,1,taniec_na_krawedzi_wulkanu,kioskart.html



Nie, no proszę Cię. Mówisz "przeczytaj prawdę" i dajesz link do onetu.
_________________
(_!_)
o
0
O
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Doczy: 09 Pa 2008
Posty: 1220
PostWysany: 11 Pa 2008, 17:04    Temat postu: Re: zostaję Odpowiedz z cytatem

KO napisa:
zatroskany napisa:
Nikt cie na sile nie bedzie ewakuowal ale przynajmniej przeczytaj prawde o miejscu gdzie jestes to moze ci sie troche rozjasni bo wynika z tego ze w Polsce to male piwo jest w stosunku do islandzkiego browaru ktory wam dobrobyt nawarzyl:

http://wiadomosci.onet.pl/1512247,2678,1,taniec_na_krawedzi_wulkanu,kioskart.html


Nie, no proszę Cię. Mówisz "przeczytaj prawdę" i dajesz link do onetu.


No tak, trzeba bylo uwzglednic ze reprezentujesz typowy poziom wyjechanych na zmywaki. Artykul jest TLUMACZENIEM Z NAJPRAWDZIWSZEGO LONDYNSKIEGO THE TIMES.

I nie kompromituj sie wybrzydzaniem na onet bo jest tam masa artykulow tlumaczonych z czolowych gazet swiatowych.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
darek 13
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Doczy: 10 Kwi 2008
Posty: 682
Skd: Z nie nacka
PostWysany: 11 Pa 2008, 17:27    Temat postu: Re: zostaję Odpowiedz z cytatem

Mr TIG napisa:
darek 13 napisa:
Zostaję i nawet jak by już wulkany wszystkie na raz wybuchły i wszystko zniszczyły a amerykańscy marines będą nas z tąd helikopterami ewakuować to ja nie wrócę do Problemlandu.


Tak myślę, że po imieniu podałeś wiek i również po pisowni na tyle można Cię oceniać....

Jacy Marines? Ewakuuuący Polaków? HAHHAHHAHA... Dzieciaku za dużo filmów się naoglądałeś.......

Tu już nie będzie żadnych marines....

USA centralnie kopnęły Islandię w xxxxę....

Szansa na cokolwiek to pożyczka od Rosji....

Więc cofniesz się do czasu gorszego niz Polska obecnie....

Żeś Ty DZIECIUCH to ja rozumiem, ale jeszcze Cu tłum klaszcze?

No ale co ma tłum w desperacji robić?


Zazdrościsz że tobie nie klaszcze Panie xxxx sądząc po jadzie samotny, głęboko samotny Panie xxxx.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
KO

Doczy: 10 Maj 2006
Posty: 492
Skd: z piekła
PostWysany: 11 Pa 2008, 17:30    Temat postu: Re: zostaję Odpowiedz z cytatem

zatroskany napisa:

No tak, trzeba bylo uwzglednic ze reprezentujesz typowy poziom wyjechanych na zmywaki. Artykul jest TLUMACZENIEM Z NAJPRAWDZIWSZEGO LONDYNSKIEGO THE TIMES.

I nie kompromituj sie wybrzydzaniem na onet bo jest tam masa artykulow tlumaczonych z czolowych gazet swiatowych.

No nie uwzględniłeś mojego poziomu, i do kogo masz pretensję?
I jaki to poziom "wyjechanych na zmywaki"?
Prawdziwym pokazem poziomu jest wywyższanie się nad innych z powodu wykonywanej pracy.

PS. Już nie pracuję na zmywaku, przenieśli mnie na obieranie ziemniaków.
_________________
(_!_)
o
0
O
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora
darek 13
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Doczy: 10 Kwi 2008
Posty: 682
Skd: Z nie nacka
PostWysany: 11 Pa 2008, 17:33    Temat postu: Re: zostaję Odpowiedz z cytatem

zatroskany napisa:
darek 13 napisa:
Zostaję i nawet jak by już wulkany wszystkie na raz wybuchły i wszystko zniszczyły a amerykańscy marines będą nas z tąd helikopterami ewakuować to ja nie wrócę do Problemlandu.
Jak się by Kaczory mocniej do koryta dorwały to może i paszporty należałoby oddać w depozyt. A ja nie chce znów czekać aż mi rząd pozwoli świat oglądać inny niż demoludowy.
Jak nie Kaczory to jest w Problemlandzie mnóstwo innych w stylu US, UKS, Wymiar niesprawiedliwości, Policja Państwowo-Krzakowa, Łódzkie Pogotowie, Ochrona Characzowa, Kibole, Oświata dla moich dzieci, Koledzy w bramach , Kibole na ulicach po derbach, uroczy łódzki dyngus i inne od których tu się odpoczywa. Plus codzienny pośpiech, stres, smog na ulicach i złośliwość w urzędach.
Dzięki to nie dla mnie.


No widac ze masz ciezko nawalone w glowie bo w Polsce normalni ludzie takich paranoi nie slyszeli. Nie bylo co prawda dobrobytu na kredyt ale nie ma tez bankructwa. Nikt cie na sile nie bedzie ewakuowal ale przynajmniej przeczytaj prawde o miejscu gdzie jestes to moze ci sie troche rozjasni bo wynika z tego ze w Polsce to male piwo jest w stosunku do islandzkiego browaru ktory wam dobrobyt nawarzyl:

http://wiadomosci.onet.pl/1512247,2678,1,taniec_na_krawedzi_wulkanu,kioskart.html


W Polsce zaczeły się ruchy walutowe a tak zaczął się problem tutaj.
Po za tym Q..rwa to moja sprawa gdzie chcę mieszkać i nie przeszkadza mi to gdzie ty chcesz mieszkać.
Poczytaj może o stabilnym polskim systemie w który zachodnie banki wpompowały kaskę a co jak z powodu kłopotów w ojczyznach zapragną ja wycofać.
W Islandii nigdy nie było kartek na mięso, benzynę, słodycze czołgów na ulicach.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
dariuszr

Doczy: 22 Sty 2008
Posty: 343
PostWysany: 11 Pa 2008, 17:40    Temat postu: Re: Odpowiedz z cytatem

kto zostaje ręka do góry brawa
_________________
Pozdrawiam
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
darek 13
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Doczy: 10 Kwi 2008
Posty: 682
Skd: Z nie nacka
PostWysany: 11 Pa 2008, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie zatroskany tyguś czytajta wolniej i bez uprzedzeń. Autor, w mojej osobie, posta tak ostro trafiającego na wasz sprzeciw posłużył się w swojej twórczości netowej fikcją.
Marinesty będą ewakuowały jak wszystkie na raz (booth together, alls in this same time) wybuchną Smile

Na pomoc krasno armistów bym nie liczył i chyba bym wariant Witkacego wybrał.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Życie na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2, 3, 4  Nastpny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron