reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Targi pracy
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Newsy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
siewa26
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 29 Maj 2005
Posty: 814
Skąd: pUstka
PostWysłany: 20 Lis 2008, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kocur napisał:
Rzuć ogłoszenie w dam pracę i jestem pewien, że jeszcze dziś znajdziesz pracowników Smile


Plank juz wyjechał, może być ciężko, a kolesie z włamu do Baru nie nadają się na bardziej odpowiedzialną robotę. Pogadaj lepiej z Litwinami Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
lovisa
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 1047
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 20 Lis 2008, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hanka79 napisał:
Kocur napisał:
Ok. Nie twierdze, że Islndczycy są głupi. Biłem raczej do tego, że w moim przekonaniu oni w większości brzydzą się łamaniem prawa.. kradzieżami i oszustwami w szczególnosci.. Tak są wychowywani. Jesli więc przyjmiemy, że Islandczycy zaczną co raz częściej tak kombinować, to jesteśmy świadkami przemiany kulturowej.. Smile Smile Smile



Dobrze że napisałeś w większości bo ja miałam wątpliwą przyjemność poznać islandczyka oszusta i kryminalistę. Pracowałam u niego i naciął mnie na 775.000 ISK i przysyłał mi do domu innych islandczyków żeby mi przekazać że to nie żarty, mam pamiętać że mam dzieci i że on wszędzie znajdzie więc będzie lepiej jak mu zapłacę i podpiszę papier dla niego żeby wyglądało że to ja mu wiszę tą kasę. Byłam w związkach, u prawnika ale oni albo się go boją bo go znają albo za przeproszeniem gówno mogą i gówno im się chce. Więc póki co mam niemiłe wspomnienia. Ale co racja to racja, większość stara się żyć uczciwie i nie szkodzić innym. Pzdr



No ja tez mialam ostatnio przypadez ze mnie gosciu 22 lata zaczal szantazowac i drzec sie oraz grozic.
Byl to wlasciciel mieszkania z ktorego moja mama zrezygnowala. Odwrocil kota ogonem i szsytkiemu zaprzeczyl i pozniej kaucji nei chcial oddac... Spaczony mozg mial koles bo to bylo tzw " biedne dziecko bogatych rodzicow" Rodzice maja rozne firmy oraz bar w Kringlanie i kolesiowi palma odbila.
Takich powinni pokazywac w TV zeby oczyscic obcokrajowcow z powszechnej opini.
Sami sa jeszcze gorsi jak nasi bo sa u siebie i sie nie boja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karuta
Alpha Team
Dołączył: 01 Kwi 2004
Posty: 1245
PostWysłany: 30 Lis 2008, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktos skorzystal z ofert pracy z Targow w ratuszu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
julci3k
Gość
PostWysłany: 1 Gru 2008, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, dali mi jakies ulotki, stronki internetowe i trzeba szukac Smile
Powrót do góry
Kocur
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 236
PostWysłany: 2 Gru 2008, 0:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli lipa..? Moze ktos napisac cos pozytywnego?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
gigi_26

Dołączył: 21 Maj 2005
Posty: 43
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 2 Gru 2008, 4:02    Temat postu: hmmm Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, ja tak a propo islandczykow.... Piszecie roznie, ze oni sie brzydza klamstwem, a inni ze sa swinie...
Tak naprawde to ja uwazam, ze oni sa gorsi niz my albo i nawet rosjanie i litwini, poniewaz narody slowianskie nie ukrywaja, ze sa takie jakie sa i wszyscy o tym wiedza, a skandynawowie, zwlaszcza islandczycy, wszystko jak w PRLowskiej propagandzie: w gazetach i dookola na pokaz, a za kurtyna......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
rob4l
Gość
PostWysłany: 2 Gru 2008, 9:46    Temat postu: Re: hmmm Odpowiedz z cytatem

gigi_26 napisał:
Wiecie co, ja tak a propo islandczykow.... Piszecie roznie, ze oni sie brzydza klamstwem, a inni ze sa swinie...
Tak naprawde to ja uwazam, ze oni sa gorsi niz my albo i nawet rosjanie i litwini, poniewaz narody slowianskie nie ukrywaja, ze sa takie jakie sa i wszyscy o tym wiedza, a skandynawowie, zwlaszcza islandczycy, wszystko jak w PRLowskiej propagandzie: w gazetach i dookola na pokaz, a za kurtyna......


A ten wniosek to wyciagasz na podstawie ilu islandzkich przyjaciol?
Wybacz ale ocenianie narodu na podst. kilku jednostek jest niepowazne.
Powrót do góry
julci3k
Gość
PostWysłany: 2 Gru 2008, 14:55    Temat postu: Re: hmmm Odpowiedz z cytatem

rob4l napisał:
gigi_26 napisał:
Wiecie co, ja tak a propo islandczykow.... Piszecie roznie, ze oni sie brzydza klamstwem, a inni ze sa swinie...
Tak naprawde to ja uwazam, ze oni sa gorsi niz my albo i nawet rosjanie i litwini, poniewaz narody slowianskie nie ukrywaja, ze sa takie jakie sa i wszyscy o tym wiedza, a skandynawowie, zwlaszcza islandczycy, wszystko jak w PRLowskiej propagandzie: w gazetach i dookola na pokaz, a za kurtyna......


A ten wniosek to wyciagasz na podstawie ilu islandzkich przyjaciol?
Wybacz ale ocenianie narodu na podst. kilku jednostek jest niepowazne.


TaaaaaaaaaaaaaK
Powrót do góry
zatroskany
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 1220
PostWysłany: 2 Gru 2008, 20:40    Temat postu: Re: hmmm Odpowiedz z cytatem

gigi_26 napisał:
Wiecie co, ja tak a propo islandczykow.... Piszecie roznie, ze oni sie brzydza klamstwem, a inni ze sa swinie...
Tak naprawde to ja uwazam, ze oni sa gorsi niz my albo i nawet rosjanie i litwini, poniewaz narody slowianskie nie ukrywaja, ze sa takie jakie sa i wszyscy o tym wiedza, a skandynawowie, zwlaszcza islandczycy, wszystko jak w PRLowskiej propagandzie: w gazetach i dookola na pokaz, a za kurtyna......


Albo pisanie o narodach slowianskich albo ze rosjanie i litwinim to gorsi niz polacy (litwini to nie slowianie przy okazji).Co za bzdurne uogolnienia. Ludzie wszedzie sa tacy sami tylko warunki i kasa decyduja jak sie zachowuja. Jak jest porzadna kasa to ludzie maja pelny wyszczerz gornego i dolnego uzebienia zwany szczerym usmiechem i sa bardzo friendly oraz francja-elegancja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BASAJEW

Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 74
PostWysłany: 6 Gru 2008, 2:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubolewam, ze nie mialem mozliwosci chociaz na chwile odwiedzic Ratusza w trakcie targow pracy - jak to je dumnie ktos nazwal - wiec nie mam pojecia co sie tam dzialo, ale po postach w tym watku sadze ze nie byly one wogole potrzebne.
Pozdrowienia dla wszystkich bezrobotnych pobierajacych zasilek Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dariuszr

Dołączył: 22 Sty 2008
Posty: 343
PostWysłany: 6 Gru 2008, 13:54    Temat postu: Re: Odpowiedz z cytatem

BASAJEW napisał:
Ubolewam, ze nie mialem mozliwosci chociaz na chwile odwiedzic Ratusza w trakcie targow pracy - jak to je dumnie ktos nazwal - wiec nie mam pojecia co sie tam dzialo, ale po postach w tym watku sadze ze nie byly one wogole potrzebne.
Pozdrowienia dla wszystkich bezrobotnych pobierajacych zasilek Cool

brawa brawa brawa
słyszałem opinnie od osoby która była na targach pracy i twierdziła ,że nie była z nich zadowolona ,czegoś tam brakowało Question Question Question
_________________
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
julci3k
Gość
PostWysłany: 6 Gru 2008, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to zdjecia z tych targow:













Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Newsy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron