reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Polskie msze w Reykjaviku
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Ĺťycie na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rafal
Gość
PostWysłany: 9 Paź 2007, 0:32    Temat postu: Polskie msze w Reykjaviku Odpowiedz z cytatem

Slyszalem,ze sie odbywaja,ze jest polski ksiadz w Reykjaviku,jestem tu od niedawna,jak ktos sie orientuje to prosze o informacje na ten temat,gdzie,w jakie dni,godz. Np. w Irlandii mielismy polska msze w kazda 3 sobote miesiaca.
Powrót do góry
DmX81
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Dołączył: 02 Lis 2005
Posty: 213
Skąd: Z nienacka
PostWysłany: 12 Paź 2007, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

4477490 o ile dobrze pamietam, nr do ksiedza
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ASIA81
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 46
Skąd: GRENSASVEGUR
PostWysłany: 19 Gru 2007, 22:58    Temat postu: PASTERKA.... Odpowiedz z cytatem

Czy wiadomo coś o Pasterce, to moje pierwsze święta w Islandii...dlatego pytam, a może jest jakaś Polska Msza 25 grudnia. Bardzo prosze o odpowiedz i o ile to mozliwe o adres.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Farben Lehre
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 36
PostWysłany: 20 Gru 2007, 17:52    Temat postu: kler na islandii Odpowiedz z cytatem

wszyscy potrzebujecie pasterza !!!! pomodlic mozna się wszedzie w skupieniu i powadze po co wam katedry i czarna stonka !!!! Bóg jest wszedzie !!!! nie wiecie tego ! katolicy hm bez wyboru i wyobrazni Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FilipR79
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 991
PostWysłany: 20 Gru 2007, 18:30    Temat postu: Re: kler na islandii Odpowiedz z cytatem

Farben Lehre napisał:
wszyscy potrzebujecie pasterza !!!! pomodlic mozna się wszedzie w skupieniu i powadze po co wam katedry i czarna stonka !!!! Bóg jest wszedzie !!!! nie wiecie tego ! katolicy hm bez wyboru i wyobrazni Twisted Evil


Boga nigdzie nie ma, poniewaz on nie istnieje.
_________________
Filip broni
Filip radzi
Filip nigdy Cie nie zdradzi

KAŻDY KILOGRAM OBYWATELA Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM SZCZEGÓLNYM DOBREM NARODU
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DmX81
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Dołączył: 02 Lis 2005
Posty: 213
Skąd: Z nienacka
PostWysłany: 21 Gru 2007, 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

21.00 24.12 w katedrze w reyk tam kolo szpitala jakiegos, a o 24 w keflawiku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ASIA81
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 46
Skąd: GRENSASVEGUR
PostWysłany: 22 Gru 2007, 10:34    Temat postu: PASTERKA Odpowiedz z cytatem

PO PIERWSZE DO DmX81-dziękuje bardzo za informacje Smile
PO DRUGIE do Farben Lehre, sprawa mojej wiary jest wyłącznie pozostawiona dla mnie, a o tym że modlić się można wszędzie to wiem dokladnie bo nie jestem juz niemowlaczkiem, ale nie prosiłam cię o komentarz w sprawie POLSKIEJ MSZY, ani o to abys oceniał katolików i stopień ich wiary to pozostaw dla Boga...skoro jesteś taki-a mądry-a.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Farben Lehre
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 36
PostWysłany: 22 Gru 2007, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PO DRUGIE do Farben Lehre, sprawa mojej wiary jest wyłącznie pozostawiona dla mnie, a o tym że modlić się można wszędzie to wiem dokladnie bo nie jestem juz niemowlaczkiem, ale nie prosiłam cię o komentarz w sprawie POLSKIEJ MSZY, ani o to abys oceniał katolików i stopień ich wiary to pozostaw dla Boga...skoro jesteś taki-a mądry-a.

Kler od zawsze omamia swoje owieczki jaki ty miałas wybór !!!! zostałas katoliczka w wieku !!! mysle ze ok 4 miesiecy Twisted Evil świadomie !!!!! i ciagle ci twoi kochani !!! księżunia dryluja twój móżg i nikogo nie oceniam pogląd jest ogólny dla wszystkich !!!! a co do Boga własnie rozliczy wszystkich ............. z wszystkich 10 przykazan !! Twisted Evil i myśle ze zrobi to sprawiedliwie Alleluja Wesołych świąt !!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grazyna

Dołączył: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Skąd: Islandia
PostWysłany: 22 Gru 2007, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co Ty myślisz o kim to twoja indywidualna sprawa, ale jeśli kogoś lub jakąś grupę ludzo ośmieszasz publicznie .
To niestety zle świadczy tylko jedynie o Tobie samej. Ciekawa jestem skąd u Ciebie tyle złości? Daj se na luz dziewczyno.
_________________
Brunetka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ASIA81
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 46
Skąd: GRENSASVEGUR
PostWysłany: 23 Gru 2007, 1:23    Temat postu: CD PASTERKA Odpowiedz z cytatem

DO FARBEN LEHRE
WIDZE ŻE MASZ JAKIS PROBLEM ZE SOBĄ...WIĘC BEZ KOMENTARZA
MAM NADZIEJE ZE UDA MI SIĘ DOTRZEĆ NA PASTERKE, POZDRAWIAM WSZYSTKICH MNIEJ ZDETERMINOWANYCH I ŻYCZE WESOLYCH , ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
police55
Gość
PostWysłany: 23 Gru 2007, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pasterka jest w katedrze w Reykjaviku jutro o 21.00, o 24.00 w kaplicy Św. Barbary w Keflaviku. W dzień Bożego Narodzenia Msze Św. - godz. 9.00 w kościele w Njardviku, godz. 14.00 w kościele w Hafnarjordur.
26.12 - Św. Szczepana - godz. 9.00 w kościele w Njardviku, godz. 15.00 w katedrze w Reykjaviku. W niedziele 30.12 - godz. 9.00 kościół w Njardviku, godz. 15.00 katedra w Reykjaviku.
Nowy Rok, godz. 15.00 w kaplicy w Breidholt, godz. 19.00 w kaplicy w Keflaviku. Wszystkie Msze Św. w języku polskim.
Można zamówic telefonicznie odwiedziny duszpasterskie w domu. Ksiądz Wojciech Świątkowski - 8693229, e-mail - wojciech@mitt.is

Uprzedzając wypowiedzi, nie jestem kościelnym. Podaję tylko rzetelną informację.

Wesołych Świąt.
Powrót do góry
rangurmadur
Gość
PostWysłany: 24 Gru 2007, 1:11    Temat postu: Re: kler na islandii Odpowiedz z cytatem

FilipR79 napisał:
Farben Lehre napisał:
wszyscy potrzebujecie pasterza !!!! pomodlic mozna się wszedzie w skupieniu i powadze po co wam katedry i czarna stonka !!!! Bóg jest wszedzie !!!! nie wiecie tego ! katolicy hm bez wyboru i wyobrazni Twisted Evil


Boga nigdzie nie ma, poniewaz on nie istnieje.


Hmm, to trudny do udowodnienia temat, Filip. Jednak sklaniam sie ku hipotezie, ze istnienie Boga moze duzo spraw wytlumaczyc i uproscic, dlatego naleze do wierzacych Smile (z lenistwa by nie myslec za duzo:) )
Powrót do góry
rangurmadur
Gość
PostWysłany: 24 Gru 2007, 1:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby ktos potrzebowal transportu z Pasterki do domu w Reykjaviku o 24.00 to moge zabrac 4 osoby. Bezplatnie Smile tel. 8939710
Powrót do góry
Rafal
Gość
PostWysłany: 24 Gru 2007, 1:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bylem dzisaj w kosciele i potwierdzam informacje police55,przed pasterka beda jaselka,mozna przyjsc wczesniej
Powrót do góry
Rafal
Gość
PostWysłany: 24 Gru 2007, 1:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

edit:przed pasterka w Reykjaviku
Powrót do góry
ASIA81
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 46
Skąd: GRENSASVEGUR
PostWysłany: 24 Gru 2007, 1:51    Temat postu: CD Odpowiedz z cytatem

DZIĘKUJE BARDZO WSZYSTKIM ZA ODPOWIEDZ, JASZCZE RAZ POZDRAWIAM I ZYCZE WESOŁYCH ŚWIĄT
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shadow

Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 92
Skąd: Seljahverfi
PostWysłany: 28 Cze 2009, 11:02    Temat postu: Msza Odpowiedz z cytatem

Czy ktos wie o kt.godz.i gdzie odbywa sie dzis msza polska w Reykiaviku??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DmX81
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Dołączył: 02 Lis 2005
Posty: 213
Skąd: Z nienacka
PostWysłany: 4 Lip 2009, 1:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1 niedziela - hafnafiordur , nie znam adresu
2,4 i 5 niedziela - jadac trasa nr 1 do centrum nie skrecasz w prawo na keflavik, ale ciagle prosto prosto prosto, chyba ul miklubraut, mijasz zjazd na kringlan (pozniej po lewej widac) mijasz lotnisko, mijasz Haskoli Island - na rondzie na wprost, jedziesz do skrzyzowania ze swiatlami - po prawej bedzie stal pomnik. na tym skrzyzowaniu w prawo pod gorke, dojezdzasz pod kosciol (na przeciw kosciola jest szpital)
3 niedziela - breidholt, drogi nie wytlumacze, najlepiej popytac w okolicy (jak wiesz gdzie polski sklep, to kilka minut autem stamtad)

msze o 13.15

pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hw567
Gość
PostWysłany: 4 Lip 2009, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DmX81 napisał:
1 niedziela - hafnafiordur , nie znam adresu
2,4 i 5 niedziela - jadac trasa nr 1 do centrum nie skrecasz w prawo na keflavik, ale ciagle prosto prosto prosto, chyba ul miklubraut, mijasz zjazd na kringlan (pozniej po lewej widac) mijasz lotnisko, mijasz Haskoli Island - na rondzie na wprost, jedziesz do skrzyzowania ze swiatlami - po prawej bedzie stal pomnik. na tym skrzyzowaniu w prawo pod gorke, dojezdzasz pod kosciol (na przeciw kosciola jest szpital)

msze o 13.15

pozdrawiam

ulica tungata
kosciol- landakotkirkja(ktistkitkja landakoty)
szpital- landakot
Powrót do góry
gatka

Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 13
Skąd: keflavik
PostWysłany: 16 Lip 2009, 21:59    Temat postu: katedra w hapna fjordur Odpowiedz z cytatem

witam czy ktos wie gdzie jest katedra w hapnafjordur czy to juz rejkavik?? bedzie tam chrzest 2 sierpnia zna ktos adres??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Ĺťycie na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron