reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna

ICELAND.PL :: Islandia - strona g艂贸wna portalu

ZANIM CO艢 NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEI KTO CI OBRA疉 LUB MIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U縴tkownicyU縴tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   

Dziwne zachowanie polak贸w!!!
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> 呕ycie na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Grom
Go舵
PostWys砤ny: 27 Kwi 2006, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jeszcze co艣.
Moja siostra mieszka tam ca艂y czas o 1998 roku, m贸wi biegle po niemiecku i islandzku. Sko艅czy艂a studia w Polsce potem w Niemczech. Jedyna perspektywa dla niej do przedszkole. Poprostu 艣miech na sali. Islandia = eksploatacja. Trzeba tam tylko trszok臋 poby膰 i szerzej popatrze膰. Tw贸j poprzednik z krakowskiej Akademii Muzycznej, fantastyczny pianista i cz艂owiek zmyka艂 stamt膮d szybko. BTW. Zostali艣my peda艂ami po jednej nocy, kt贸r膮 musia艂em sp臋dzi膰 w jego mieszkaniu kiedy z艂apa艂a nas 艣mierzyca ze sztormowym wiatrem. Prawda jakie to prymitywne ? To w艂a艣nie idealni Islandczycy na tak膮 ide臋 wpadli

Mam swoje zdanie na temat Pola艅skich za granic膮. Pola艅scy to taka nacja, kt贸ra lubi robi膰 we w艂asne gniazdo chwal膮c cudze zw艂aszcza lubi膮 chwali膰 to obce gniazdko, w kt贸rym siedz膮 i s膮 przy tym strasznie bezkrytyczni. Kiedy sobie pomy艣l臋 jacy ludzie gineli by tacy 偶yli to mi si臋 co艣 przewraca we wn膮trz. My艣l臋, 偶e na tym zako艅cz臋 swoje wywody na tym forum, kt贸ro jak Islandia jest co raz to pacyfikowane nowymi ideami. Island fyrir islendingar eda polverjar.
Z pozdrowieniami:
helvitis utlendingur.
Powr髏 do g髍y
CHRISTCRUSHER
Go舵
PostWys砤ny: 27 Kwi 2006, 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszelkie uog贸lnianie jest dla mnie bez sensu ,czy to pisz膮c o swoich pora偶kach czy swoich sukcesach. Obojetnie gdzie cz艂owiek by si臋 nie znalaz艂 zawsze znajdzie tam osoby kt贸rym si臋 powiod艂o i tych kt贸rym troch臋 mniej. To nie zale偶y od kraju zamieszkania ,ka偶dy z Nas pewnie zna osoby kt贸rym si臋 powiod艂o w naszym kraju i takich kt贸rzy radz膮 sobie znakomicie za granic膮. Poza tym ka偶dy ma swoje granice sukcesu:
dla jednych b臋dzie to posada "robola" ale za uczciwe pieniadze a dla innych praca w firmie kt贸ra "produkuje podwodne okr臋ty atomowe" (a swoja drog膮 wiesz kiedy wyprodukowano ostatni okr臋t podwodny z nap臋dem atomowym i kto go zbudowa艂?).
Nie mo偶na ani jednym ani drugim odbiera膰 艣wiadomo艣ci sukcesu!
Szanowni administratorzy POSTULUJ臉 o utworzenie tematu "dla tych kt贸rzy nie lubi膮 Islandii i dlaczego?" mam nadziej臋 ,偶e sko艅czy si臋 dla Nas konieczno艣膰 czytania post贸w od sfrustrowanych "by艂ych islandczyk贸w" kt贸re umieszczane s膮 w ka偶dym mozliwym temacie
Powr髏 do g髍y
Jola

Do潮czy: 31 Sty 2004
Posty: 1000
PostWys砤ny: 28 Kwi 2006, 1:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale偶 ju偶 s膮 takie tematy: Ot chocia偶by: "Ciemna strona ksi臋偶yca czyli: co w Islandii nie jest pi臋kne".
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
CHRISTCRUSHER
Go舵
PostWys砤ny: 28 Kwi 2006, 2:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

by膰 mo偶e zbyt trudno je znale藕膰 Wink
Powr髏 do g髍y
Grazyna

Do潮czy: 06 Gru 2005
Posty: 1093
Sk眃: Islandia
PostWys砤ny: 28 Kwi 2006, 7:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja w swoim zawodzie nie mialam szans pracy w Polsce, a tu przyjeto mnie do pracy z wszystkimi honorami w艂a艣nie ze wzgledu na wykszta艂cenie. Moja szefowa m贸wi: wszyscy s膮 szcz臋艣liwi w pracy, 偶e ja pracuje, bo pracuj臋 z pasj膮, oddaniem i ze 艣wiadomo艣ci膮 o tym jak to robi膰. W Polsce bym czego艣 takiego raczej nie us艂ysza艂a.
Zaobserwowa艂am, 偶e tych narzekaczy wcale nie jest tak wielu, oni cz臋sto pisz膮 tylko. Teraz pomy艣la艂am, 偶e mo偶e oni tylko oczekuj膮 wsparcia ( kogo艣 , komu mogliby wyp艂aka艣 sie w r臋kaw). W sumie mo偶na ich zrozumie膰, czasami ka偶dy ma prawo do narzekania. Zaraz sobie poczytam o ciemnej stronie ksi臋偶yca. lol
_________________
Brunetka
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
logo
Go舵
PostWys砤ny: 28 Kwi 2006, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
W Islandii mia艂em prespektyw臋 bycia do ko艅ca 偶ycia robolem, bo nie ten paszport mam w kieszeni

No c贸偶, jakie wykszta艂cenie sobie zdoby艂e艣, takie i mia艂e艣 perspektywy...
Teoria o niew艂a艣ciwym paszporcie zdaje si臋 by膰 niew艂a艣ciwa, gdy偶 ja mam taki sam paszport i robolem nie jestem na Islandii ani nie mam takich perspektyw.

Cytat:
Moja siostra mieszka tam ca艂y czas o 1998 roku, m贸wi biegle po niemiecku i islandzku. Sko艅czy艂a studia w Polsce potem w Niemczech. Jedyna perspektywa dla niej do przedszkole


Najwidoczniej jej umiej臋tno艣ci zdaj膮 si臋 na niewiele skoro "zostaje jej przedszkole" Znam wielu rodak贸w tu, kt贸rzy maj膮 znacznie lepsze perspektywy i powiem Ci, 偶e nie znaj膮 niemieckiego w og贸le.
Twoja siostra siedzi "tam" tyle czasu wi臋c wniosek jest taki, ze jej dobrze! Dlaczego?
Cytat:
Tw贸j poprzednik z krakowskiej Akademii Muzycznej, fantastyczny pianista i cz艂owiek zmyka艂 stamt膮d szybko

No c贸偶, mo偶e by艂 po prostu s艂abym pianist膮? Znowu podsuwa mi si臋 przyk艂ad muzyk贸w, kt贸rzy s膮 na wyspie i jako艣 nie uciekaj膮, 偶yje im si臋 dobrze i s膮 szcz臋艣liwi.
Mo偶e po prostu w tym co si臋 robi w 偶yciu trzeba by膰 dobrym! Islandia kraj bogatych prowadzi naturaln膮 selekcj臋, daje wi臋ksze profity tym, kt贸rzy s膮 najlepsi w tym co robi膮. Je艣li kto艣 "zna biegle islandzki i niemiecki" i 偶yje z perspektyw膮 jedynie przedszkola, to znaczy 偶e jego umiej臋tno艣ci s膮 najzwyczajniej m贸wi膮c "marne"
Powr髏 do g髍y
viking
User bywa z艂o艣liwy, IGNORUJ takie posty!
Do潮czy: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 28 Kwi 2006, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mo偶e po prostu w tym co si臋 robi w 偶yciu trzeba by膰 dobrym! Islandia kraj bogatych prowadzi naturaln膮 selekcj臋, daje wi臋ksze profity tym, kt贸rzy s膮 najlepsi w tym co robi膮. Je艣li kto艣 "zna biegle islandzki i niemiecki" i 偶yje z perspektyw膮 jedynie przedszkola, to znaczy 偶e jego umiej臋tno艣ci s膮 najzwyczajniej m贸wi膮c "marne"


I to by by艂o na tyle...
Nic doda膰 nic uj膮膰
_________________
Bardzo niewielu m臋偶czyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywaj膮 si臋 wytrychem.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Grom
Go舵
PostWys砤ny: 12 Pa 2006, 1:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

viking napisa:
Cytat:
Mo偶e po prostu w tym co si臋 robi w 偶yciu trzeba by膰 dobrym! Islandia kraj bogatych prowadzi naturaln膮 selekcj臋, daje wi臋ksze profity tym, kt贸rzy s膮 najlepsi w tym co robi膮. Je艣li kto艣 "zna biegle islandzki i niemiecki" i 偶yje z perspektyw膮 jedynie przedszkola, to znaczy 偶e jego umiej臋tno艣ci s膮 najzwyczajniej m贸wi膮c "marne"


I to by by艂o na tyle...
Nic doda膰 nic uj膮膰

Hej Smile
Tak s膮dzisz ? W kanapkach odniesiesz sukces ? Zrobisz co sandwich of the year ? lol
Powr髏 do g髍y
Grom
Go舵
PostWys砤ny: 12 Pa 2006, 1:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

logo napisa:
No c贸偶, jakie wykszta艂cenie sobie zdoby艂e艣, takie i mia艂e艣 perspektywy...

Tylko zwyk艂y cham potrafi taki pisa膰, tym bardziej 艣wierzo dorabiaj膮cy si臋 cham z Polski likely z mgr. in front of surname an lot of crao on the shoes.
logo napisa:
Teoria o niew艂a艣ciwym paszporcie zdaje si臋 by膰 niew艂a艣ciwa, gdy偶 ja mam taki sam paszport i robolem nie jestem na Islandii ani nie mam takich perspektyw.

Smile Nigdy nie wiesz, tym bardziej b臋d膮c tak zapatrzonym we w艂asny asshole like every wanker.
Reszta wypowiedzi to zwyk艂e g... poprostu cham贸wa with 5$ more than others.
hell yeah i love polish assholes. Smile
Powr髏 do g髍y
O.E.
Opiekun Forum
Do潮czy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Sk眃: Pl. Od S艂o艅ca 3/Europa
PostWys砤ny: 12 Pa 2006, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Gromie, czy m贸g艂bys przesta膰 naduzywa膰 brzydkich s艂贸w i inwektyw, szczeg贸lnie, 偶e osobnik, kt贸rego tak ok艂adasz zosta艂 zbanowany i Ci nie odpowie?
Poniewa偶 twoje posty wydaj膮 si臋 ma艂o dotyczy膰 dyskusji to po ewentualnych sygna艂ach, 偶e Forumowiczom nie podoba si臋 taki ton wypowiedzi, wypowiedzi te zostan膮:
- albo skasowane
- albo ocenzurowane
_________________
CHCESZ WSPOM脫C FORUM ORAZ ICELAND.PL? WP艁A膯 DATEK!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora Numer GG
Ireth
Alpha Team
Do潮czy: 22 Pa 2004
Posty: 416
Sk眃: Dania
PostWys砤ny: 12 Pa 2006, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie zas ciekawi, dlaczego pan Grom z taka luboscia uzywa jezyka obcego. Chce sie popisac, ze umie? To juz wiemy. Poza tym w regulaminie stoi, ze co sie da przetlumaczyc, nalezy to zrobic.
_________________
Ziemniaki pozdrawiaja buraki.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
FaragoZoltan
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1
Do潮czy: 13 Pa 2006
Posty: 159
Sk眃: przedmie艣cia Akranesi
PostWys砤ny: 20 Pa 2006, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwne zachowanie Polek.
Bardzo mnie nurtuje jedna rzecz! Jestem ju偶 na Islandii 16lat, spotka艂em setki Polak贸w tutaj. Znam du偶o kobiet (tzn chodzi mi o Polki) Przyje偶d偶aj膮 tu do roboty, zostawiaj膮 rodziny w kraju i jad膮 skroba膰 rybska, wyd艂ubywa膰 rybie w膮troby, rozrywa膰 rybie g艂owy, i B贸g wie co jeszcze z tymi 艣mierdz膮cymi rybami si臋 robi. I zastanawiam si臋, dlaczego wierno艣膰 ma艂偶e艅sk膮 zamykaj膮 w s艂oiku?! No ludzie! Przyje偶d偶a np pani 40lat, m膮偶, syn, c贸rka, i ju偶 po kilku dniach jest taka imprezowa i rozwi膮z艂a.
W sumie to m臋偶czyzn te偶 dotyczy ten problem. Dlaczego ob艂apiacie i obmacujecie te "filigranowe" Islandki? Sto milion贸w razy widzia艂em w pabach jak panowie (wygl膮daj膮cy na przyk艂adnych tatusi贸w i m臋偶贸w) wtaczaj膮 si臋 do bar贸w, niekt贸rzy, to po wtoczeniu si臋 odp艂ywaj膮 do innego wymiaru. Potem obmacuj膮 pijane panie, kt贸rym jest wszystko jedno....
dlaczego tak si臋 dzieje? Co z t膮 poloni膮?
_________________
" Za kwestionowanie decyzji admina, .... u偶ytkownik zostanie zbanowany..."
- "Towarzysz Napoleon ma zawsze racj臋." George Orwell
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Pi艂karzyk

Do潮czy: 01 Wrz 2006
Posty: 11
PostWys砤ny: 20 Pa 2006, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ty to niby taki 艣wi臋ty jeste艣 ??? Nigdy Ci臋 do jakiej艣 "zdrowej" Is-r-andki nie bra艂o...
_________________
I co tu w sumie pocz膮膰... Uciec daleko ?? Sad
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
FaragoZoltan
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1
Do潮czy: 13 Pa 2006
Posty: 159
Sk眃: przedmie艣cia Akranesi
PostWys砤ny: 20 Pa 2006, 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie bra艂o mnie nigdy do is randek! sumienie czyste jak 艂za. Przede wszystkim godno艣膰!
_________________
" Za kwestionowanie decyzji admina, .... u偶ytkownik zostanie zbanowany..."
- "Towarzysz Napoleon ma zawsze racj臋." George Orwell
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
mjkl
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1
Do潮czy: 26 Pa 2006
Posty: 2605
PostWys砤ny: 27 Pa 2006, 5:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FaragoZoltan napisa:
Dziwne zachowanie Polek.
Bardzo mnie nurtuje jedna rzecz! Jestem ju偶 na Islandii 16lat, spotka艂em setki Polak贸w tutaj. Znam du偶o kobiet (tzn chodzi mi o Polki) (...)
dlaczego tak si臋 dzieje? Co z t膮 poloni膮?


takie to dziwne? to normalne zachowanie raczej, dla prostego czlowieka, ktory z "niebytu" w "dobrobyt" wpada ;]
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ireth
Alpha Team
Do潮czy: 22 Pa 2004
Posty: 416
Sk眃: Dania
PostWys砤ny: 27 Pa 2006, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FaragoZoltan napisa:
No nie bra艂o mnie nigdy do is randek! sumienie czyste jak 艂za. Przede wszystkim godno艣膰!

Czy ja dobrze rozumiem, ze z godnoscia Polaka nie licuje sypianie z Islandka? Boze, jakim Ty jestes rasista!

P.S. Piosenki Grechuty sa dla ludzi wyrobionych poetycko, do ktorych Ty najwyrazniej nie nalezysz, wiec sobie odpusc takie durne podpisy, bo coraz czesciej mam wrazenie, ze bierzesz udzial w konkursie na najglupszy forumowy podpis Rolling Eyes .
_________________
Ziemniaki pozdrawiaja buraki.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
karuta
Alpha Team
Do潮czy: 01 Kwi 2004
Posty: 1245
PostWys砤ny: 27 Pa 2006, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FaragoZoltan napisa:
Dziwne zachowanie Polek.
Polki) Przyje偶d偶aj膮 tu do roboty, zostawiaj膮 rodziny w kraju i jad膮 skroba膰 rybska, wyd艂ubywa膰 rybie w膮troby, rozrywa膰 rybie g艂owy, i B贸g wie co jeszcze z tymi 艣mierdz膮cymi rybami si臋 robi. I zastanawiam si臋, dlaczego wierno艣膰 ma艂偶e艅sk膮 zamykaj膮 w s艂oiku?! No ludzie! Przyje偶d偶a np pani 40lat, m膮偶, syn, c贸rka, i ju偶 po kilku dniach jest taka imprezowa i rozwi膮z艂a.
W sumie to m臋偶czyzn te偶 dotyczy ten problem. Dlaczego ob艂apiacie i obmacujecie te "filigranowe" Islandki? Sto milion贸w razy widzia艂em w pabach jak panowie (wygl膮daj膮cy na przyk艂adnych tatusi贸w i m臋偶贸w) wtaczaj膮 si臋 do bar贸w, niekt贸rzy, to po wtoczeniu si臋 odp艂ywaj膮 do innego wymiaru. Potem obmacuj膮 pijane panie, kt贸rym jest wszystko jedno....
dlaczego tak si臋 dzieje? Co z t膮 poloni膮?

odpowiedz na pierwsze albo sa rozwiazle albo maz do ...kitu ,pijak ,damski bokser albo babiarz.moze nie lozy na rodzine .
odpowiedz na drugie....za duzo hormonu i zakomplesieni.
I trzecia uwaga ,nie traktuj kilku osob jako reprezentacji calego narodu.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
FaragoZoltan
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1
Do潮czy: 13 Pa 2006
Posty: 159
Sk眃: przedmie艣cia Akranesi
PostWys砤ny: 27 Pa 2006, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ireth napisa:

Czy ja dobrze rozumiem, ze z godnoscia Polaka nie licuje sypianie z Islandka? Boze, jakim Ty jestes rasista!


No niestety ale 藕le rozumiesz!
Jesli jestem ojcem, m臋偶em, to raczej 偶e tak powiem "nie wypada mi" sypia膰 z kimkolwiek co? I gdzie tu rasizm??
ps jaki b贸g? thor?
_________________
" Za kwestionowanie decyzji admina, .... u偶ytkownik zostanie zbanowany..."
- "Towarzysz Napoleon ma zawsze racj臋." George Orwell
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
REWI

Do潮czy: 02 Lip 2006
Posty: 43
Sk眃: kopavogur
PostWys砤ny: 27 Pa 2006, 21:25    Temat postu: Czy ja dobrze rozumiem, ze z godnoscia Polaka nie licuje syp Odpowiedz z cytatem

i tak to jest m膮z sie stara a 偶ona rogi mu doprawia ale swoja dume mie膰 trzeba Twisted Evil
_________________
JESTESMY POLAKAMI !!!!!!!!!!! na zawsze!!!!! ale nie do ko艅ca !!!! heheh
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> 呕ycie na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chi駍ka, tajska, indyjska, japo駍ka, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron