reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

Pedofilia, inicjacja seksualna, seks, tabu
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 17, 18, 19  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 7 Lis 2008, 1:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sxxxxn napisa:
a moim zdaniem to ludzie nie odczuwajacy checi zemsty sa chorzy, zemsta to naturalny ludzki odruch ktory mamy zakodowany w genach. wyobraz sobie O.E. morderce ktory torturuje a nastepnie zabija Twoje dziecko. a Ty co ? wspanialomyslnie mu wybaczasz i wysylasz na leczenie?
To jest właśnie wielkość człowieka. Ale twoja choroba nie pozwoli Ci zrozumieć tej wielkości.
Twój lęk Cię zaślepia. Żadne mądre słowa Ci tego nie wytłumaczą.
Masz błędne priorytety.

Aby Ci to wytłumaczyc zadam Ci zagadkę: a co wtedy, gdy to twoje dziecko będzie tym gwałcicielem, czy torturującym innych niewinnych ludzi?


Cytat:
O.E. jestes chory do szpiku kosci, a Twoja moralnosc jest cos jakby wypaczona.
Cieszę się, że takie słowa mówi ślepiec, bo nawet jeśli jestem chory, to na szczęście na zupełnie inną chorobę niż Ci się wydaje. Moja choroba jest bliższa twojej, dlatego rozumiem jak działa choroba w stadium takiego zaślepienia. Ja na szczęście otwieram czasem oczy. Ty nawet nie wierzysz innym, gdy Ci mówią, że oczy masz zamknięte, a obrazy przywołuje tylko chora wyobraźnia podświadomych lęków.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
maka-rena

Doczy: 27 Wrz 2008
Posty: 102
PostWysany: 7 Lis 2008, 6:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Cytat:
O.E. jestes chory do szpiku kosci, a Twoja moralnosc jest cos jakby wypaczona.
Cieszę się, że takie słowa mówi ślepiec, bo nawet jeśli jestem chory, to na szczęście na zupełnie inną chorobę niż Ci się wydaje. Moja choroba jest bliższa twojej, dlatego rozumiem jak działa choroba w stadium takiego zaślepienia. Ja na szczęście otwieram czasem oczy. Ty nawet nie wierzysz innym, gdy Ci mówią, że oczy masz zamknięte, a obrazy przywołuje tylko chora wyobraźnia podświadomych lęków.

Ja bardzo przepraszam, że się wtrącam.... bo przypisałam sobie rolę jedyne czytelniczki (w tym wątku) ale tak po godzinie czytania nasunął mi się jeden wniosek... a właściwie pytanie.... Czy Ty Wielki O.E nie jesteś czasami pedofilem? Question
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
stalin
Go
PostWysany: 7 Lis 2008, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIELKI, WIELKI O.E. poddaje sie, wywieszam biala flage. znuzyly mnie te Twoje pseudo filozoficzne elaboraty, zamias uzyc 2-3 zdan acz tresciwych uzywasz 50-ciu z ktorych nic w sumie nie wynika. zreszta ciezko sie dyskutuje z kims uwazajacym sie za Boga lub co najmniej za spadkobierce Swietej Inkwizycji, oni tez mieli monopol na wszystkie prawdy swiata. nie jestem wielki i popelniam bledy ale Ty zapewne jestes ponad to, tylko uwazaj bo im wiekszy czlowiek z tym wiekszym hukiem spada z piedestalu Very Happy Very Happy
Powrt do gry
Kocur
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 10 Pa 2008
Posty: 236
PostWysany: 7 Lis 2008, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OE - pytanie do Ciebie, bo nie zdzierże.. po co to robisz? Przecież wiadomo, że małoletni nie są świadomi (do końca) swych czynów, dlatego są objęci opieką prawną...

Już nawet nie chce mi się czytać Twoich tłumaczeń.. sorry lepiej brzmi prowokacji..

Idąc Twoim tokiem myślenia - skoro małoletni mogą czuć się dobrze w związku ze starszą osobą, i powinny mieć prawo głosu - z tego co zdążyłem przeczytać - to według Ciebie decydujące.. To powinny również móc swobodnie pić alkochol i palić papierosy.. a nawet brać narkotyki.. no narkotyki pod nadzorem zaprzyjaźnionego narkomana...
Rozumiem, że podchodzisz do całej sprawy liberalnie, ale czy zastanowiłeś się jakie konsekwencje mogłoby ponieść takie podejście do sprawy przez ogół...???

Pozostawiając sedno sprawy, zastanawiam się co Cię ugryzło, że chcesz (posługując się mglistymi argumentami) przekonać nas do tego, że coś co jest złe jest dobre.. lub mogłoby być.. Chcesz usprawiedliwić swoje postępowanie, nudzi Ci się, robisz sobie jaja...?!?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
police55
Go
PostWysany: 7 Lis 2008, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kocur napisa:
OE - pytanie do Ciebie, bo nie zdzierże.. po co to robisz? Przecież wiadomo, że małoletni nie są świadomi (do końca) swych czynów, dlatego są objęci opieką prawną...

Już nawet nie chce mi się czytać Twoich tłumaczeń.. sorry lepiej brzmi prowokacji..

Idąc Twoim tokiem myślenia - skoro małoletni mogą czuć się dobrze w związku ze starszą osobą, i powinny mieć prawo głosu - z tego co zdążyłem przeczytać - to według Ciebie decydujące.. To powinny również móc swobodnie pić alkochol i palić papierosy.. a nawet brać narkotyki.. no narkotyki pod nadzorem zaprzyjaźnionego narkomana...
Rozumiem, że podchodzisz do całej sprawy liberalnie, ale czy zastanowiłeś się jakie konsekwencje mogłoby ponieść takie podejście do sprawy przez ogół...???


Pozostawiając sedno sprawy, zastanawiam się co Cię ugryzło, że chcesz (posługując się mglistymi argumentami) przekonać nas do tego, że coś co jest złe jest dobre.. lub mogłoby być.. Chcesz usprawiedliwić swoje postępowanie, nudzi Ci się, robisz sobie jaja...?!?


Może się wcinam, ale przeczytaj jeszcze raz, cały wątek, ze zrozumieniem.

Potem przeczytaj jeszcze raz, to co napisałeś wyżej.

Mam wrażenie, że większość tzw. "komentatorów" czy "krytyków", nie zadała sobie tego "trudu".

Podobno, gdy Hemingway napisał "Stary człowiek i morze", sam Sxxxxn miał zdecydować o wydaniu powieści w Związku Radzieckim. Sxxxxn zapytał więc Berię, o czym jest książka. Ten rzekł:
"Jeden facet wypływa w morze, łowi rybę, ale potem inne ryby mu ją zeżarły".

"To głupie" - rzekł wódz rewolucji, ojciec narodu i zakazał publikacji.

(Występująca w anegdocie postać nie ma nic wspólnego z użytkownikiem tego forum, pod tym samym pseudonimem)
Powrt do gry
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 8 Lis 2008, 2:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maka-rena napisa:
Ja bardzo przepraszam, że się wtrącam.... bo przypisałam sobie rolę jedyne czytelniczki (w tym wątku) ale tak po godzinie czytania nasunął mi się jeden wniosek... a właściwie pytanie..
Mnie nasuwa się również wniosek: czy Ty umiesz czytać? Bo zdaje się, że twoje pytanie jest tu mało oryginalne, a odpowiedź już padła.


Cytat:
Czy Ty Wielki O.E nie jesteś czasami pedofilem? Question
Nie, raczej ty jesteś pedofilem, bo zdaje się, że najbardziej kwestia zboczeń seksualnych denerwuje tych co w skrytości ducha sami są zboczeni, ale się tego wstydzą.

A jeśli interesuje Cię odpowiedź na twoje pytanie, to naucz się czytać uważnie każdą wypowiedź.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 8 Lis 2008, 2:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sxxxxn napisa:
WIELKI, WIELKI O.E.
To jest ciekawe, że ja nie twierdzę, że jestem wielki. Ten kto się tak doczytał po prostu nie umie czytać ze zrozumieniem.


Cytat:
poddaje sie, wywieszam biala flage. znuzyly mnie te Twoje pseudo filozoficzne elaboraty, zamias uzyc 2-3 zdan acz tresciwych uzywasz 50-ciu z ktorych nic w sumie nie wynika.
Wynika. Ale trzeba dojrzeć do tego by pewne zawiłe treści zrozumieć. Chorzy mają z tym problem bo choroba im przeszkadza. Tym bardziej ślepota utrudnia czytanie.


Cytat:
zreszta ciezko sie dyskutuje z kims uwazajacym sie za Boga
Z nas dwóch to raczej Ty uważasz się za boga, który może dysponowac cudzym życiem...


Cytat:
co najmniej za spadkobierce Swietej Inkwizycji
Byłoby mi niezmiernie miło i byłbym zaszczycony, gdyby ta organizacja uważała mnie za godnego ich progów.


Cytat:
oni /inkwizycja/ tez mieli monopol na wszystkie prawdy swiata.
Naturalnie jesteś ekspertem od historii inkwizycji i wiesz ilu ludzi ta organizacja uratowała od śmierci. Oczywiście twoja wiedza płynie z porządnych historycznych opracowań a nie medialnych prowokacji i plotek.



Cytat:
nie jestem wielki i popelniam bledy ale Ty zapewne jestes ponad to
Z pewnością jestem ponad twoje błędy. Ale nie ponad swoje. Różnimy się tym, iż ja znam większą ilość swoich błędów niż Ty.
Bo twoja choroba sprawia, że część swoich błędów (objawów choroby) bierzesz za normę ludzką.


Cytat:
tylko uwazaj bo im wiekszy czlowiek z tym wiekszym hukiem spada z piedestalu Very Happy Very Happy
Szkoda, że Ty nie bierzesz tego pod uwagę.
Ja nie mam żadnego piedestału (na razie), więc nie mam skąd spadać. Jak zostanę prezydentem to będziemy mogli o tym podyskutować.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 8 Lis 2008, 2:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kocur napisa:
OE - pytanie do Ciebie, bo nie zdzierże.. po co to robisz? Przecież wiadomo, że małoletni nie są świadomi (do końca) swych czynów, dlatego są objęci opieką prawną...
No właśnie nie są!!!
Gdybyś czytało, to byś zrozumiało, że ja rządam ochrony dla dzieci, bez względu na wiek.


Cholernie irytują mnie takie pytania osób, które są na tyle chamskie, że nie chce im się czytać wszystkich wątków a zaledwie kilka ostatnich wypowiedzi.



Cytat:
Już nawet nie chce mi się czytać Twoich tłumaczeń.. sorry lepiej brzmi prowokacji..
Żeby przestać czytać trzeba zacząć.
A chamskie są takie wypowiedzi typu "nie chce mi się czytać, wiem swoje".
Jak Ci się nie chce czytać to po kiego czorta tu piszesz? Nudzi Ci się? Spamujesz? Trolujesz?

Cytat:
Idąc Twoim tokiem myślenia - skoro małoletni mogą czuć się dobrze w związku ze starszą osobą, i powinny mieć prawo głosu - z tego co zdążyłem przeczytać - to według Ciebie decydujące.. To powinny również móc swobodnie pić alkochol i palić papierosy.. a nawet brać narkotyki.. no narkotyki pod nadzorem zaprzyjaźnionego narkomana...
No szkoda, że nie czytałoś, bo znów nie rozumiesz, że ja właśnie o tym samym pisałem...


Cytat:
Rozumiem, że podchodzisz do całej sprawy liberalnie, ale czy zastanowiłeś się jakie konsekwencje mogłoby ponieść takie podejście do sprawy przez ogół...???
Nie, ja nie podchodzę liberalnie. Jestem antyliberalny w rozumieniu liberalizmu jaki obserwujemy na codzień w demokracji.



Cytat:
Pozostawiając sedno sprawy, zastanawiam się co Cię ugryzło, że chcesz (posługując się mglistymi argumentami) przekonać nas do tego, że coś co jest złe jest dobre.. lub mogłoby być.. Chcesz usprawiedliwić swoje postępowanie, nudzi Ci się, robisz sobie jaja...?!?
A możesz podac przykład mglistego argumentu, czy też znów nie chciało Ci się czytać?
Jeszcze raz powtarzam: każda wypowiedź, która dowodzi braku chęci zapoznania się ze stanowiskiem strony przeciwnej, jest chamska!
A chamstwo moi drodzy jest zabronione.

Dla tych co nie rozumieją po polsku, wytłumaczę: nie zabronione jest mieć przeciwne zdanie, nie zabroniona jest krytyka. ZABRONIONE jest chamstwo, czyli ignorowanie innych ludzi.
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
Arina

Doczy: 16 Sty 2007
Posty: 388
Skd: Keflavik
PostWysany: 8 Lis 2008, 4:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O.E. Zaczne tak. Staram sie zrozumiec o czym piszesz i jakie jest Twoje przeslanie, ale z racji (moze ) tego iz jestem kobieta moj tok myslenia ma inny bieg. Jestes madrym facetem wiec rozumiesz, co mam na mysli . Jako kobieta bede rozdrabniac i ciac problem na male czesci by przyjzec sie jesgo konsystencji . Bedac skrzywdzona i napietnowana , nie jestem w stanie odrzucic emocji i chlodno spojrzec na temat . Nawet na twoje zyczenie , bo osoba skrzywdzona nie moze nad tym zapanowac . Przyjmuje do wiadomosci , twoja teorie o dobrym pedofilu . Moze ja na takiego nie trafilam ? Jednak kontakty (nie o stosunku tu mysle) ktore naruszyly moja intymnosc , ktore zburzyly moja seksualnosc . Byly oblesne i gleboko zapadly w pamiec i serce .

Jeśli umrą dwie osoby: jedna po popchnięciu a druga po gwałcie i brutalnych torturach, to który czyn wyda Ci się ochydniejszy? Popchnięcie czy tortury?
Jesli umra dwie osoby to sama smierc jest okrutna . Z logicznego punktu widzenia trzeba nazwac czyn tortur za okrutniejszy . Jednak waga czynu , wydaje mi sie , jest wazna wtedy gdy znamy cale zdarzenie . Gdy znamy co to byl za czyn, i jak mocno cierpiala ofiara.

Jesli ogol domaga sie krwawych ofiar , to nie znaczy ,ze musi je dostac . Osobiscie jedyna zecza jak bym chciala zrobic to napluc w twarz swemu pierwszemu oprawcy. Jednak nigdy to nie nastapilo . Mozliwe iz nie nastapi , zwazywszy na lata pewnie juz on nie zyje .

Wiesz , moje emocje mnie do niczego nie zmuszaja . Jednak krzywdy wyzadzone nie pozwalaja mi byc obiektywna , nawet gdy moj umysl mowi iz czasem moze byc inaczej . Nie chce palic nikogo na stosie , bo to nie jest rozwiazanie , nie wyjde na ulice i nie bede strzelala by napotkac wkoncu tego pedofila .
Kilka lat temu musialam stawic czolo mojemu oprawcy . Pojsc z wizyta do jego domu . Jego zona byla chora , miala problemy z nerkami , kobieta bardzo marnie wygladala. Rok po mojej wizycie zmarla. Bylam tam , jako dorosla juz kobieta . Mimo oblesnych , slownych atakow , siedzialam i spokojnie odpowiadalam na te jego niedorzecznosci. Wlasnie w takiej sytuacji ,musialam schowac gleboko emocje.


Ja zakoncze na tym etapie . Jest mi trudno uwierzyc , ze dziecko moze chciec tego samego co dorosly , seksu i pieszczot . Jest mi trudno uwierzyc ,ze dziecko nie ma blokady , ze nic nie alarmuje w jego ciele iz jeszcze nie teraz. Osobiscie jako mala dziewczynka nie bylam gotowa na zaden tego typu akt , na zadne pieszczoty , a juz napewno nie na seks. Wiec jakiekolwiek proby ze strony kilku osob ,tylko zrazily mnie pod tym katem , sprawily iz zbudowalam mur ochronny . Mur ktory cieszko mi bylo zburzyc jako doroslej juz kobiecie. Nie wiem jak bardzo musialam wygladac dojrzalej niz inne dziewczynki w tym wieku . Nie wiem co tak pociagalo ich ku mojej osobie . Nie chce wiedziec . Mam nadzieje tylko jesli to co zrobili mi biora pod uwage ,ze moze ktos zrobic ich dzieciom czy wnuczkom .
_________________
Dziekuje wiatru ,bo chroni mnie przed sloncem Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
Pawel Tattoo
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Doczy: 03 Maj 2008
Posty: 25
Skd: Reykjavik
PostWysany: 8 Lis 2008, 5:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy poczytałełem , przeczytałem, pomyślałem i przemyślałem i mogę stwierdzić jedynie to' że jakakolwiek dyskusja na ten temat nie ma sensu. Pedofil jest po prostu pedofilem.
Można tu gadać o pedofilii typu a czy b, lub miłej, albo o tym że to kwestia emocji, stanu ducha lub katolickich dogmatów itd, itd lub wymyśleć inaczej zabarwioną formułę tematu.
A tak naprawdę z perespektywy rodzica,stwierdzam że jeżeli ktokolwiek dotknie mojego syna to go ubiję bez skrupułów i bez zastanawiania się nad powyższym.
Dziecko jest dzieckiem i nie do nas należy zastanawianie się czy jest na tyle dojżałe aby wpółżyć, do nas należy aby dopilnować aby to sie nie stało zbyt wcześnie,
chronić do oporu
i myślę nawet że górna,
ustawowa,
granica inicjacji ,
18 lat,
nie jest zawyżona.
Tak samo jak wierność jednej parterce.Może to kogos razić bo to ponoć takie katolickie, czy tam inne religijnie albo mało wyzwolone jak na nasz dorobek wieku itd. itd.
No, chyba że ktoś bierze recepty na zycie ze środków masowego przekazu, a w nich to co napisałem powyżej jest takie sucks i nie cool w takim przypadku mogę jedynie powiedzieć:BRAWO JASIU! YOGII BABUU!
dawno już przestałem oglądać telewizję, nieżałuję! Very Happy
_________________
PROFESJONALNY TATUAŻ ARTYSTYCZNY
tel. 6927457
http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewAlbums&friendID=494668910
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora
robertol73

Doczy: 08 Maj 2006
Posty: 16
Skd: Reykjavik
PostWysany: 8 Lis 2008, 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Droga Moniko.

Piszę do Ciebie żeby Ci powiedzieć, że nasz związek musi się skończyć. Nie jestem osobą, za którą mnie uważasz. Przez długi czas byłem zafascynowany seksualnie twoją siostrą, kilka razy uprawiałem z nią seks, wiedząc, że będzie Ci to ciężko znieść.
Co jest prawdopodobnie jeszcze gorsze niż spanie z twoją siostrą to fakt, że miałem również stosunki seksualne z Twoją matką.
Dodaj do tego wszystkiego fakt, że po jednej pijackiej nocy uprawiałem seks analny z Twoim bratem - teraz już widzisz, jaka ze mnie straszna osoba.
I ostateczne wyznanie, Moniko. Krótko po moim seksualnym stosunku z Tobą, Twój ojciec zaczął się do mnie dobierać i, tak, oddałem mu się.
Widzisz więc Moniko, nasz związek musi się zakończyć. Wiem, że to wszystko jest dla Ciebie szokiem, ale uważam, że lepiej jest być szczerym.
Bardzo mi przykro jeśli Cię skrzywdziłem, naprawdę nigdy tego nie chciałem.

Twój kochający brat, Tomaszek.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Lundii
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Doczy: 20 Lip 2008
Posty: 136
Skd: . . .
PostWysany: 8 Lis 2008, 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

proza zycia, dokladnie jak u mnie na wsi Very Happy
daleko szukac nie musze
_________________
...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 9 Lis 2008, 3:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arina napisa:
O.E. Zaczne tak. Staram sie zrozumiec o czym piszesz i jakie jest Twoje przeslanie, ale z racji (moze ) tego iz jestem kobieta moj tok myslenia ma inny bieg. Jestes madrym facetem wiec rozumiesz, co mam na mysli . Jako kobieta bede rozdrabniac i ciac problem na male czesci by przyjzec sie jesgo konsystencji.
Uwierz mi, że ja robię dokładnie tak samo (być może mam w sobie jakiś pierwiastek kobiecy). Smile


Cytat:
Bedac skrzywdzona i napietnowana , nie jestem w stanie odrzucic emocji i chlodno spojrzec na temat . Nawet na twoje zyczenie , bo osoba skrzywdzona nie moze nad tym zapanowac . Przyjmuje do wiadomosci , twoja teorie o dobrym pedofilu . Moze ja na takiego nie trafilam ? Jednak kontakty (nie o stosunku tu mysle) ktore naruszyly moja intymnosc , ktore zburzyly moja seksualnosc . Byly oblesne i gleboko zapadly w pamiec i serce.
Powiem Ci, że ja Cię rozumiem.
Gdy ktoś zrobi mi krzywdę, to ja również nie potrafię opanować agresji i nienawiści. Ale mimo wszystko, gdy dokonuję zemsty lub choćby w myślach "łamię kołem" mojego oprawcę, to czuję, że to nie jest dobre, że nie bierze się z człowieczeństwa, tylko z mojej zwierzęcości.
Dlatego właśnie to co mówię nie bierze się z Księżyca. Ja dokładnie też może przyłożyłbym pogrzebaczem złodziejowi, gwałcicielowi itd. Ale jednocześnie wiem, że jest to złe i stawia mnie na jednym poziomie z tym złoczyńcą.
Co innego jest znać prawdę, a co innego się do niej stosować.

Dlatego tak podrkeślam, że nawet księża, którzy zrobili coś złego, mogą być moralizatorami. Bo musimy wsłuchac się w mądrość słów a nie głupotę czynów...



Cytat:
Jesli umra dwie osoby to sama smierc jest okrutna . Z logicznego punktu widzenia trzeba nazwac czyn tortur za okrutniejszy . Jednak waga czynu , wydaje mi sie , jest wazna wtedy gdy znamy cale zdarzenie . Gdy znamy co to byl za czyn, i jak mocno cierpiala ofiara.
Mądrze mówisz, ale zaczynasz dostrzegać, że pewne przejawy zła można stopniowac. Jedne są mniej złe a drugie bardziej złe. Liczą się też intencje.

Cytat:
Jesli ogol domaga sie krwawych ofiar , to nie znaczy ,ze musi je dostac . Osobiscie jedyna zecza jak bym chciala zrobic to napluc w twarz swemu pierwszemu oprawcy. Jednak nigdy to nie nastapilo . Mozliwe iz nie nastapi , zwazywszy na lata pewnie juz on nie zyje.
Widzisz, system pseudospecjalistów oraz głupich mediów ukształtował twoją postawę "zemsty".
A najlepszą formą wyzdrowienia po przebytej traumie jest WYBACZENIE oprawcy.
Pomyśl, że jeśli tliło się w nim choć trochę dobra, to musiał cierpieć gdy widział siebie ulegającego słabościom i popędom.
Większość narkomanów i innych osób pod wpływem narkotyków cierpi.

Cytat:
Wiesz , moje emocje mnie do niczego nie zmuszaja . Jednak krzywdy wyzadzone nie pozwalaja mi byc obiektywna , nawet gdy moj umysl mowi iz czasem moze byc inaczej.
Naucz się przebaczać (wiem to ekstremalnie trudne). Ale jeśli nie nauczysz się przebaczać, to pedofile będą mogli również mówić "nie potrafię zwalczyć swej słabości".
Pokaż, że Ty możesz oprzeć się zwierzęcości. Być może w bilansie ogólnospołecznym uratujesz też jakiegoś pedofila, który weźmie z Ciebie przykład i też siłą woli powstrzyma się przed czynieniem zła.

Jak już mówiłem, nienawiść społeczna potęguje tylko alienację i sprzyja zachowaniom autodestruktywnym, a za takie uchodzi podrywanie dzieci. Pedofil ryzykuje swym życiem, bo podświadomie chce umrzeć. Choćby groziła za to kara śmierci, to zawsze znajdzie się taki, który ulegając swym słabościom, będzie miał nadzieję, że tym razem go złapią...



Cytat:
Nie chce palic nikogo na stosie, bo to nie jest rozwiazanie , nie wyjde na ulice i nie bede strzelala by napotkac wkoncu tego pedofila.
Ty może nie, ale wiele osób tak. To podświadomość każe ludziom w ten sposób pozbywać się tych zwierzęcych słabości.
Gdy nie ma wojen, pozostaje palenie czarownic (czyt. pedofilów). Ludzie nie widzą, iż zachowują się dokładnie tak samo jak ci pedofile. tylko inaczej ukierunkowują swoje popędy.


Cytat:
Kilka lat temu musialam stawic czolo mojemu oprawcy . Pojsc z wizyta do jego domu. Jego zona byla chora , miala problemy z nerkami , kobieta bardzo marnie wygladala. Rok po mojej wizycie zmarla. Bylam tam , jako dorosla juz kobieta . Mimo oblesnych , slownych atakow , siedzialam i spokojnie odpowiadalam na te jego niedorzecznosci. Wlasnie w takiej sytuacji ,musialam schowac gleboko emocje.
Najlepszą formą terapii w takich problemach jest empatia i współczucie. Gdy tylko chowamy nienawiść do kieszeni, to problem nie znika.
Po prostu trzeba porzucić nienawiść. Pomyśleć, że ten "zły" człowiek, to jednak człowiek, a jego "zło" to tylko choroba.
Ty również, gdy (odpukać) będziesz mieć jakiś guz na mózgu albo problemy z hormonami (a właściwie większość kobiet ma takie okresy podczas menstruacji) to będziesz bardziej agresywna, zaczepna, okrutna, lub nie będziesz mogła opanowac swego pożądania.
Oprócz człowieczej woli, nasz organizm to chemia. Wystarczy więcej hormonów byś ze spokojnej osoby zmieniła się w okrutną despotkę lub nimfomankę obmacującą młodych chłopców w szkole.
Wierz mi, że każdego na tym forum (mjkl, Sxxxxn i innych agresywnych samców) można bez trudu zamienić w gwałcicieli i morderców. Wystarczy, by ich organizmy zaczęły produkować więcej testosteronu.
Jeśli będą mieć dość sił to może popełnią samobójstwo, ale widząc jak piszą i jak usprawiedliwiają swoje popędy, jestem pewien, że mając nadmiarowy testosteron, równie bezkompromisowo będą pewni, że facet który niechcąco ich trącił na chodniku, chciał ich obrazić i zasługuje na okrutną śmierć.

Gdybyś miała dziecko, które ma jakieś problemy psychiczne czy osobowościowe, to zrozumiałabyś o czym mówię. Będąc matką widziałabyś dobro w swym dziecku, a jednocześnie obserowałbyś jak te problemy powodują, że dziecko robi też innym krzywdę.
Bycie dojrzałym oznacza, że każdy z nas czuje się ojcem/matką nie tylko swojej rodziny, ale całej ludzkości.

Popatrz więc na swego "wroga" jakby był twym dzieckiem... i wybacz mu.

Cytat:
Ja zakoncze na tym etapie . Jest mi trudno uwierzyc , ze dziecko moze chciec tego samego co dorosly , seksu i pieszczot.
Stosując dowodzenie poprzez indukcję:
dziecko i dorośli(*) lubią:
a) czekoladę
b) słodycze
c) fastfoody
d) TV
e) konsumpcję

więc wynika z tego, że skoro dzieci się masturbują a dorośli lubią seks, to właściwie dzieci też powinny lubić seks.

(*) mówię oczywiście o "dorosłych" w rozumieniu dzisiejszego prawa.


Cytat:
Jest mi trudno uwierzyc ,ze dziecko nie ma blokady , ze nic nie alarmuje w jego ciele iz jeszcze nie teraz.
No właśnie szukam takiej blokady. Znam tylko ogólną blokadę u kobiet, która selekcjonuje i weryfikuje potencjalnych samców-partnerów.


Cytat:
Osobiscie jako mala dziewczynka nie bylam gotowa na zaden tego typu akt , na zadne pieszczoty , a juz napewno nie na seks.
I dlatego, że nie byłaś gotowa, więc nie wyraziłaś zgody, a to oznacza, że ktoś to zrobił siłą lub podstępem.
Oczywiście nadal pozostaje zastanawianie się nad "stratą" po takim czynie w zależności od tego jak przebiegał. Bo gwałt jest bardziej traumatyczny niż zabawa "w doktora", w której dziecko nawet nie wie, że jest "wykorzystywane" - nie czuje fizycznego bólu, ot zabawa jak każda inna...



Cytat:
Wiec jakiekolwiek proby ze strony kilku osob ,tylko zrazily mnie pod tym katem , sprawily iz zbudowalam mur ochronny . Mur ktory cieszko mi bylo zburzyc jako doroslej juz kobiecie. Nie wiem jak bardzo musialam wygladac dojrzalej niz inne dziewczynki w tym wieku . Nie wiem co tak pociagalo ich ku mojej osobie . Nie chce wiedziec . Mam nadzieje tylko jesli to co zrobili mi biora pod uwage ,ze moze ktos zrobic ich dzieciom czy wnuczkom.
A właśnie ja namawiam do zastanawiania się... Do wczucia się w inną (nawet chorą) osobę.
Bo twój syn też kiedyś może być pedofilem. Czy zasłuży wtedy na pogrzebacz?
Trzeba szukać przyczyn, próbować leczyć chorych ludzi, izolowac tych nieuleczalnych lub trudno uleczalnych a groźnych dla społeczeństwa (całkowicie zdemoralizowanych).

Jeśli w pedofilu są jakieś dobre uczucia, bo czuje on jakiś rodzaj miłości do tej małolaty, to trudno się dziwić, że tak jak w przypadku związku dwojga dorosłych, którzy po zakochaniu się uprawiają seks, także ten pedofil chce uprawiać seks bo czuje miłość... i tę właśnie miłość jako uczucie dobre, można wykorzystać do leczenia. Można dopingowac takiemu pedofilowi, namawiając go by poczekał z seksem np. do jakiegoś tam wieku dziewczynki, bo przecież jego miłość może być stała, ale jej może szybko przeminąć, bo w okresie dorastania dzieci szybko zmieniają upodobania a ich niedojrzałość powoduje, że robią różne głupie rzeczy.
Ale z drugiej strony czym właśnie różni się seks od wielu innych głupich rzeczy, które dziecko mimo wszywstko może zrobić bez kontroli rodziców?
W każdym razie jest to problem, który można rozwiązać wspólnie tylko wtedy, gdy się wspólnie porozmawia, a nie wyciąga pogrzebacz.
Prawdopodobnie część pedofilów, wiedząc, że ich miłość jest nieakceptowana, ukrywa swój związek z małolatą. A właśnie to ukrywanie się i tajemnica czynią dużo zła. Bo dziecko czuje, że robi coś nieakceptowanego, że łamie zasady i to źle wpływa na jego psychikę.
Gdyby uprawianie seksu było tylko takim przewinieniem jak zjedzenie nadmiarowej tabliczki czekolady z kredensu, to małolata nie czułaby takiej presji.
Mogę sobie wyobrazić jak takie dziecko chce pochwalić się mamie, koleżankom, że ma swego ukochanego. A tu problem, bo takie "stary" ukochany to nie powód do chwalenia się.

I dlatego postawiłem ostrą i odważną tezę, że to nie pedofil, ale właśnie presja społeczna dokonuje największych zniszczeń psychiki u tych dzieci, które spotkały pedofilów typu C.
Dlatego chcę by to sądy dokonywały każdorazowo oceny przy pomocy specjalistów, czy doszło do krzywdy dziecka i jak wielkiej. A przede wszystkim z czyjej strony.

Bo miłość nie może być zabroniona. Co byście powiedzieli, gdyby ktoś zakochał się w waszym dziecku, ale zadeklarował, że nie będzie uprawiał seksu z tym dziekciem aż do ślubu!? Czy pozwolilibyście na randki, spotkania, spacery, wspólne wyjazdy? Watpię...
Polowanie na czarownice rządzi się swymi prawami. Nie ważne, czy czarownica rzucała złe zaklęcia, czy też tylko smarowała nogi wywarem z rumianku - czarownica to czarownica i na stos...
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 9 Lis 2008, 3:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pawel Tattoo napisa:
A tak naprawdę z perespektywy rodzica,stwierdzam że jeżeli ktokolwiek dotknie mojego syna to go ubiję bez skrupułów i bez zastanawiania się nad powyższym.
No to trzymam Cię za słowo. Jeśli jesteś mężczyzną, który dotrzymuje słowa, to wypełnij te przyrzeczenie. Ponieważ Ty sam dotykałeś swego syna, więc przykro mi, ale musisz ubić siebie samego.
Czekam więc na twoje samobójstwo, bo wierzę, że jesteś człowiekiem z honorem.

Cytat:
Dziecko jest dzieckiem i nie do nas należy zastanawianie się czy jest na tyle dojżałe aby wpółżyć, do nas należy aby dopilnować aby to sie nie stało zbyt wcześnie
Nie do "was" a to znaczy, że do kogo? Do twórców prawa? Do tradycji? Do fusów z kawy? Czy też dziecko ma decydowac samo?
Bo skoro Ty nie chcesz się zastanawiać do dobre dla dziecka, to kto ma to robić?

Cytat:
chronić do oporu
Ale PRZED CZYM!?
Przed seksem? A co jest takiego złego w seksie? Zadaję to pytanie po raz chyba ósmy i nadal nikt nie odpowiada.
Rozumiem, że przed TV, słodyczami i konsumpcjonizmem też chcesz dzieck ochronić?


Cytat:
i myślę nawet że górna, ustawowa, granica inicjacji , 18 lat,
nie jest zawyżona.
Górna granica to 15 lat (w tej chwili).
Rozumiem więc, że przed 18-tym rokiem życia dzieciom nie wolno jeść czekolady, dostawać konsumcjonistycznych zabawek (same tylko edukacyjne i proste klocki), jeść fastfoodów i slodyczy????


Cytat:
Tak samo jak wierność jednej parterce.Może to kogos razić bo to ponoć takie katolickie, czy tam inne religijnie albo mało wyzwolone jak na nasz dorobek wieku itd. itd.
A na czym ma polegac ta wierność?
Na tym, że nie idziesz jeść do innej kobiety (kucharki w restauracji), nie będzie Cię strzyc inna kobieta (fryzjerka)?
Zdefiniuj zdradę. Zwykle wszyscy od razu myślą o seksie.
Więc znów pytanie podstawowe: CO ZŁEGO JEST W SEKSIE???


Cytat:
No, chyba że ktoś bierze recepty na zycie ze środków masowego przekazu, a w nich to co napisałem powyżej jest takie sucks i nie cool w takim przypadku mogę jedynie powiedzieć:BRAWO JASIU! YOGII BABUU!
dawno już przestałem oglądać telewizję, nieżałuję! Very Happy
I tak trzymaj. Ale nie bój się seksu samego w sobie. Bój się tego co tak naprawdę seks reprezentuje, a więc hedonizmu.
Bo to nie seksu trzeba się bać, a tylko tego, że dzieci nauczą się żyć jak zwierzęta (lub nawet gorzej), gdzie każde będzie dbało tylko o swoje przyjemności...
To tym zbytecznym przyjemnościom trzeba dać tamę, a nie tylko seksowi.
Bo seks po prostu stał się tylko symbolem, a jeśli nie dostrzeżemy, że przez tamę postawioną symbolowi przeciskają się i tak zagrożenia ale w innych opakowaniach, to zniszczymy psychikę dziecka. O ile oczywiście hedonizm uznamy za zło....
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
O.E.
Opiekun Forum
Doczy: 03 Lut 2004
Posty: 2552
Skd: Pl. Od Słońca 3/Europa
PostWysany: 9 Lis 2008, 3:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

robertol73 napisa:
Droga Moniko.

Piszę do Ciebie żeby Ci powiedzieć, że nasz związek musi się skończyć. Nie jestem osobą, za którą mnie uważasz. Przez długi czas byłem zafascynowany seksualnie twoją siostrą, kilka razy uprawiałem z nią seks, wiedząc, że będzie Ci to ciężko znieść.
Co jest prawdopodobnie jeszcze gorsze niż spanie z twoją siostrą to fakt, że miałem również stosunki seksualne z Twoją matką.
Dodaj do tego wszystkiego fakt, że po jednej pijackiej nocy uprawiałem seks analny z Twoim bratem - teraz już widzisz, jaka ze mnie straszna osoba.
I ostateczne wyznanie, Moniko. Krótko po moim seksualnym stosunku z Tobą, Twój ojciec zaczął się do mnie dobierać i, tak, oddałem mu się.
Widzisz więc Moniko, nasz związek musi się zakończyć. Wiem, że to wszystko jest dla Ciebie szokiem, ale uważam, że lepiej jest być szczerym.
Bardzo mi przykro jeśli Cię skrzywdziłem, naprawdę nigdy tego nie chciałem.

Twój kochający brat, Tomaszek.
I znów tylko skupianie się na seksie...
A gdyby tak obżerali się wspólnie czekoladą, to wszystko byłoby OK.
Gdyby napadali wspólnie na banki, to nawet byłaby to romantyczna opowieść o niezwykłej rodzince.
Ale seks jest "special" i tu już nasze mózgi nie potrafią przestawić się z norm średniowiecznych...

Cóż z tego, że brat z siostrą uprawiają seks? Kochają się i seks ma ich łączyć? Świetnie! Zabezpieczają się, bo nei chcą ciąży obarczonej ryzykiem choroby genetycznej? Jeszcze lepiej. Ale najważniejsze jest to, że się poprostu kochają. A że to takie jakieś dziwne, że człowiek może kochać człowieka, bo przecież jeszcze musi sprawdzić jego dowód osobisty, genealogię, płeć, różnicę wieku, a może i zamożność portfela...
Każda kultura buduje sobie jakieś normy, których przekroczenie staje się mezaliansem, bo my (nasze normy) zabraniają tym osobom się kochać i żyć razem. Bo przecież seks jest tylko miłym dodatkiem do miłości.
Chyba, że pod płaszczykiem ogólnej poezji, romantyzmu i ideałów, tak naprawdę cynicznie przyznajemy, że ludzie nie znają miłości i wiąże ich tylko podniecienie seksualne i popęd, a w takim razie trzeba tylko łączyć tych co dadzą zdrowe potomstwo...
Ale takie cyniczne podejście jeszcze bardziej niszczy każdą psychikę...
_________________
CHCESZ WSPOMÓC FORUM ORAZ ICELAND.PL? WPŁAĆ DATEK!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer GG
Pawel Tattoo
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Doczy: 03 Maj 2008
Posty: 25
Skd: Reykjavik
PostWysany: 9 Lis 2008, 5:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no kolego O.E. , przeginasz,proszę, nie czepiaj się słówek i bardzo proszę nie graj greckiego mędrca, pogadamy jak bedziesz miał potomstwo i będziesz robił wszystko by być dla niego wzorem. Z całym szacunkiem chłopie po prostu czarne jest czarne, a białe jest białe, a temat wypowiedzi to pedofilia, więc nie rozumiem czemu grasz adwokata diabła.
_________________
PROFESJONALNY TATUAŻ ARTYSTYCZNY
tel. 6927457
http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewAlbums&friendID=494668910
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora
maka-rena

Doczy: 27 Wrz 2008
Posty: 102
PostWysany: 9 Lis 2008, 5:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pawel Tattoo napisa:
no kolego O.E. , przeginasz,proszę, nie czepiaj się słówek i bardzo proszę nie graj greckiego mędrca, pogadamy jak bedziesz miał potomstwo i będziesz robił wszystko by być dla niego wzorem. Z całym szacunkiem chłopie po prostu czarne jest czarne, a białe jest białe, a temat wypowiedzi to pedofilia, więc nie rozumiem czemu grasz adwokata diabła.


oj Tattoo...zaraz dostaniesz repremende o czytaniu bez zrozumienia...O.E nie lubi jak nie dokładnie sie czyta....a reprymenda bedzie miała 100 zdań o miłości bliźniego...oszczędź nam tego..plisaaaaaa lol
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Pawel Tattoo
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Doczy: 03 Maj 2008
Posty: 25
Skd: Reykjavik
PostWysany: 9 Lis 2008, 6:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma opcji, na samobuja, syn sie na mnie by zawiódł, zdrada koleszko to obiecywanie innej osobie to co wcześniej się obiecało tej którą się szukało pół życia, seks to narzędzie do szukania tej jedynej parnerki, a ślub jest tego kwintesecją. Waż słowa bo to jest czym operujesz na codzien. Wiesz że twoje kung-fu to czepiaństwo?
_________________
PROFESJONALNY TATUAŻ ARTYSTYCZNY
tel. 6927457
http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewAlbums&friendID=494668910
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora
KO

Doczy: 10 Maj 2006
Posty: 492
Skd: z piekła
PostWysany: 9 Lis 2008, 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O.E. napisa:

Cytat:
chronić do oporu
Ale PRZED CZYM!?
Przed seksem? A co jest takiego złego w seksie? Zadaję to pytanie po raz chyba ósmy i nadal nikt nie odpowiada.
Rozumiem, że przed TV, słodyczami i konsumpcjonizmem też chcesz dzieck ochronić?


Słyszałem o ludziach którzy przetrzymują innych ludzi latami w zamknięciu żeby ich wykorzystać seksualnie, słyszałem o ludziach którzy zabijają innych żeby ich wykorzystać seksualnie, słyszałem o ludziach którzy wykorzystują seksualnie słabszych, głupszych, mniejszych.
Nie słyszałem o żadnym przypadku gdy ktoś przetrzymuje, zabija lub przemocą zmusza do zjedzenia czekolady, czy ogladania TV(może są takie przypadki, ale ja nie słyszałem).
Więc nasuwa się przypuszczenie, że jednak seks zajmuje w głowie człowieka troche inne miejsce niz czekolada telewizor i zakupy. Mało tego, może być bardzo niebezpieczny - prowadzić do zabijania i/lub strasznego krzywdzenia innych ludzi. Dlatego porównywanie seksu do czekolady jest .......(<-wstawić swoje określenie). Dlatego dzieci nie powinny być w sprawach seksu traktowane na równi z dorosłymi bo dzieci są słabsze psychicznie od dorosłych, dopiero rozwijają swój charakter, a czynności seksualne na tym etapie moga ich skrzywić dożywotnio.

Wyobraź sobie eksperyment(ale proszę tylko wyobraź) dwoje ludzi powiedzmy objekt "a" i objekt "b"
Objekt "a" regularnie gwałcony
Objekt "b" regularnie zmuszany do jedzenia czekolady. Myślisz, że reakcja ich psychiki będzie taka sama?
Bo z twojego dowodzenia przez indukcję wychodziło by, że tak. Przecież wszyscy lubią czekoladę i wszysy lubią seks więc zmusić kogoś do seksu to to samo co zmusić kogoś do zjedzenia czekolady.

Pzdr
_________________
(_!_)
o
0
O
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora
siewa26
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Doczy: 29 Maj 2005
Posty: 814
Skd: pUstka
PostWysany: 9 Lis 2008, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mu sie w dalszym ciągu nie uda z tą inicjacja będzie musiał sobie nową domene w przyszłym roku kupic, poza tym własnie zaczał służyć jako niewolik, czyzby ukryta natura SDM dała o sobie znać

http://www.prawiczek25.pl/
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG Tlen
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 17, 18, 19  Nastpny
Strona 12 z 19

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron