reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

BIROFILISTYKA PIWO PODSTAWKI

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Islandofilska giełda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
belialek

Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4
Skąd: HAFNARFJORDUR
PostWysłany: 1 Lis 2008, 21:51    Temat postu: BIROFILISTYKA PIWO PODSTAWKI Odpowiedz z cytatem

JESTEM KOLEKCJONEREM RZECZY KTÓRE SĄ ZWIĄZANE Z PIWEM tj.PODSTAWKI,ETYKIETY,KUFLE,SZKLANKI I INNE GADŻETY.POSZUKUJE LUDZI KTÓRZY MAJĄ DOSTĘP DO TEGO TYPU RZECZY NP. PRACUJĄCYCH W KTÓRYMŚ BROWARZE NA TERENIE ISLANDII LUB W JAKIMŚ BARZE. BARDZO PROSZĘ O POMOC W ROZBUDOWANIU KOLEKCJI. GORĄCO POZDRAWIAM Smile WSPOMÓŻ BIROFILA !!!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stalin
Gość
PostWysłany: 2 Lis 2008, 2:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam taka szklanke, piwo KALD
Powrót do góry
belialek

Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 4
Skąd: HAFNARFJORDUR
PostWysłany: 8 Lis 2008, 1:15    Temat postu: BIROFILISTYKA-SZKLANECZKA KALDI Odpowiedz z cytatem

BARDZO CHCIAŁBYM PODZIĘKOWAĆ KOLEDZE Sxxxxn ,ŻE BEZINTERESOWNIE ODDAŁ MI WŁASNĄ SZKLANKĘ DO PIWA ABY POWIĘKSZYĆ MOJĄ KOLEKCJĘ !!!! DZIĘKUJĘ !!!!!!!!!! MOŻE TEN GEST TOWARZYSZA Sxxxxn PRZEŁAMIE MILCZENIE I WIĘCEJ OSÓB ZDECYDUJE SIĘ NA POWIĘKSZENIE MOJEJ KOLEKCJI W PODSTAWKI ,SZKLANKI,KUFLE ITD... Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJĘ Smile POZDRAWIAM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lovisa
Ogłoszeniodawca zweryfikowany
Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 1047
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 8 Lis 2008, 1:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam szklaneke Vikinga - piwa oczywiscie..lol
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stan

Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 689
PostWysłany: 8 Lis 2008, 1:39    Temat postu: Re: BIROFILISTYKA-SZKLANECZKA KALDI Odpowiedz z cytatem

belialek napisał:
BARDZO CHCIAŁBYM PODZIĘKOWAĆ KOLEDZE Sxxxxn ,ŻE BEZINTERESOWNIE ODDAŁ MI WŁASNĄ SZKLANKĘ DO PIWA ABY POWIĘKSZYĆ MOJĄ KOLEKCJĘ !!!! DZIĘKUJĘ !!!!!!!!!! MOŻE TEN GEST TOWARZYSZA Sxxxxn PRZEŁAMIE MILCZENIE I WIĘCEJ OSÓB ZDECYDUJE SIĘ NA POWIĘKSZENIE MOJEJ KOLEKCJI W PODSTAWKI ,SZKLANKI,KUFLE ITD... Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJĘ Smile POZDRAWIAM


chcesz szklanek to przejdz sie dzis rano przez 101, na co drugim murku leza. male, duze, tuborgi, thule, vikingi, czasem carlsbergi i pilsnery.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Islandofilska giełda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron