reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna

ICELAND.PL :: Islandia - strona g艂贸wna portalu

ZANIM CO艢 NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEI KTO CI OBRA疉 LUB MIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U縴tkownicyU縴tkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   

Islandzki sport
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> R贸偶no艣ci dla Islandofil贸w
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Rafal
Go舵
PostWys砤ny: 31 Maj 2008, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://sport.onet.pl/0,1267952,1759925,,,polska_-_islandia_zwyciestwo_w_meczu_o_zycie__igrzyska_o_krok,wiadomosc.html

Polscy pi艂karze r臋czni uczynili du偶y krok w kierunku pierwszego od 28 lat awansu do turnieju olimpijskiego. W swoim drugim meczu podczas odbywaj膮cych si臋 we Wroc艂awiu kwalifikacji "Bia艂o-czerwoni" pokonali Islandi臋 34:28 (15:12). W niedziel臋 wicemistrzowie 艣wiata zagraj膮 z najs艂abszym zespo艂em turnieju, Argentyn膮

wiecej w linku powyzej,ja kibicowalem obu druzynom ,cieszylbym sie z wygranej jednej badz drugiej druzyny lol
Powr髏 do g髍y
Rafal
Go舵
PostWys砤ny: 1 Cze 2008, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ostatnim meczu rozegranego we Wroc艂awiu turnieju kwalifikacyjnego do IO w Pekinie, polscy pi艂karze r臋czni pokonali Argentyn臋 28:26 (13:11) i po 28 latach przerwy zagraj膮 w najwa偶niejszej imprezie czterolecia! Obok naszych zawodnik贸w przepustk臋 do stolicy Chin wywalczyli w stolicy Dolnego 艢l膮ska Islandczycy.
W pierwszym niedzielnym meczu Islandia wygra艂a ze Szwecj膮 29:25 i zapewni艂a sobie olimpijski awans.


No i super,gratulacje dla Islandczykow bowiem Szwedzi maja bardzo silna,druzyne ,ktorej notowania staly zdecydowanie wyzej przed tym meczem:D
Powr髏 do g髍y
Hubercik

Do潮czy: 15 Wrz 2004
Posty: 184
Sk眃: Warszawa
PostWys砤ny: 2 Cze 2008, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak s膮dzi艂em, islandzka ekipa pi艂karzy r臋cznych to od lat solidna ekipa, porodzili sobie ze Szwedami, kt贸rzy s膮 bardzo mocn膮 dru偶yn膮, b膮d藕 co b膮d藕 pi艂ka r臋czna to na obecn膮 chwil臋 najlepszy sport na Islandii, w kt贸rym odnosz膮 jakiekolwiek sukcesy, gratulacje za awans do igrzysk Exclamation
_________________
Kapitalizm-to nie kraj.Komunizm-to nie kraj.I Wsch贸d, i Zach贸d-to nie kraj.Ale Islandia-to kraj.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
forlorn

Do潮czy: 24 Sie 2007
Posty: 135
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 8 Cze 2008, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy kto艣 wie mo偶e co艣 o 艂ucznictwie na islandii?? bardzo chc臋 sie cos o tym dowiedziec choc 艂uk zostawi艂em w Pl to nadal mam ochote postrzela膰Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Numer GG
Rafal
Go舵
PostWys砤ny: 1 Sie 2008, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisaj odbylo sie losowanie pucharu uefa,a ze Isl. zespol przeszedl runde kwalifikacyjna ,to mial i wykorzystal okazje trafic na dobry europejski zespol. Aston Villa Birmingham (Anglia) - FH Hafnarfjardar (Islandia) Losowanie chcialo,ze wylosowali angielski zespol.Ja na pewno pojde obejrzec mecz.Jak sie dowiem w jakim terminie i gdzie to poinformuje:)
Powr髏 do g髍y
unregistered

Do潮czy: 18 Mar 2005
Posty: 228
PostWys砤ny: 1 Sie 2008, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

14.08 Laugardalsv枚llur

http://fotbolti.net/fullStory.php?action=viewStory&id=64895

wydaje sie ze FH nie ma szans ale skoro masz zamiar sie wybrac to zycze pozytywnych wrazen.
_________________
prawie regulamin forum
1. Forum nie powsta艂o z my艣l膮 o mi艂o艣nikach pracy na Islandii.
Powsta艂o z my艣l膮 o mi艂o艣nikach Islandii, skupionych wok贸艂 ICELAND.PL
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Rafal
Go舵
PostWys砤ny: 1 Sie 2008, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest ten stadion w centrum,kolo World class? Podejrzewam,ze w Hafnafjordur nie ma stadionu spelniajacego uefowskie wymogi.Islandzki zespol nie ma nawet 1% szans.Ale ja pojde na mecz ze wzgledu na Angielski zespol gdzie graja tacy zawodnicy jak Carson,Friedel,Petrow,Davies,Reo-Coker czy Carew:)
Powr髏 do g髍y
patryk23l
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1 (dublowanie og艂osze艅)
Do潮czy: 16 Sty 2008
Posty: 670
Sk眃: Keflavik
PostWys砤ny: 1 Sie 2008, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tamtym roku grali u siebie to chyba spelnial normy Uefa. Nie wiem jak teraz. Tez mam zamiar wybrac sie na ten meczyk.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Numer GG
Rafal
Go舵
PostWys砤ny: 2 Sie 2008, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FH Hafnarfjardar jak nazwa wskazuje to chyba zespol w Hafanafjordur,mi chodizlo o to,ze oni mecze w europejskich pucharach musza grac w Rvk ,nie u "siebie" Smile Mozna sie Patryk zgadac i razem podjechac na ten meczyk,co Ty na to?Smile
Powr髏 do g髍y
patryk23l
ILO艢膯 OSTRZE呕E艃: 1 (dublowanie og艂osze艅)
Do潮czy: 16 Sty 2008
Posty: 670
Sk眃: Keflavik
PostWys砤ny: 2 Sie 2008, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczymy, najpierw bilety trzeba zalatwic. Moj szef jest prezesem klubu i juz napomnialem mu ze chce obejrzec ten meczyk.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Numer GG
norbi38

Do潮czy: 11 Lut 2008
Posty: 40
PostWys砤ny: 6 Sie 2008, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj w Hafnafjordur graja i ich stadion spelnia wymogi.....bylem tam jak moja Legiunia Warszawa ich rozklepala bez zadnego wysilku
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Rafal
Go舵
PostWys砤ny: 13 Sie 2008, 7:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktos wie gdzie kupie bilety,i dokladnie o ktorej jest jutro mecz? No i w koncu bedzie na tym duzym stadionie koo world class czy w Hafnafjorur?
Powr髏 do g髍y
Rafal
Go舵
PostWys砤ny: 13 Sie 2008, 7:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miðasala 谩 leik FH - Aston Villa sem fram fer 谩 fimmtudag 谩 Laugardalsvelli gengur 谩kaflega vel og n煤 þegar eru um 5000 miðar komnir 铆 umferð. Við viljum hvetja f贸lk til að tryggja s茅r miða 谩 www.midi.is 铆 t铆ma. Þ谩 verður FH b煤ðin 铆 Kaplakrika opin fr谩 18 - 20 枚ll kv枚ld fram að leikdegi. Þar geta stuðningsmenn keypt f谩na, stafi og l煤ðra. Einhverjir miðar verða til s枚lu 铆 FH b煤ðini en það er 铆 afar takm枚rkuðu upplagi. Þv铆 minnum við f贸lk 谩 www.midi.is og n煤 er að standa saman og styðja str谩kana til sigurs

czy ktos przetlumaczylby to powyzej?
Powr髏 do g髍y
bodzio7

Do潮czy: 21 Sty 2008
Posty: 85
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 13 Sie 2008, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co znaczy tekst u g贸ry ale mecz zaczyna si臋 o godz. 18.00 w Reykjaviku na stadionie narodowym,
ceny bilet贸w to 2000-3000 isk. bilety jeszcze s膮, ale marne miejsca ( ja mam w sektorze F ) a je艣li kupujesz przez internet jest 500 isk taniej, tu macie link do kupnahttps://ksi.midi.is/tickets/area/?s=mf6GOMn9%2fTfec%2bf7jrT76J8jGNvBowbQJz%2f1OMAKFzkgW29t%2byGGVkZ22NyP0Ot5QzQf936Yv39vYjKgqntpug%3d%3d
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
helguera

Do潮czy: 22 Gru 2005
Posty: 133
Sk眃: Madrid
PostWys砤ny: 13 Sie 2008, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tymczasem dru偶yna Islandii w pi艂ce r臋cznej idzie jak burza w Turnieju Olimpijskim. Pokona艂a ju偶 Rosj臋 i wczoraj mistrz贸w 艣wiata Niemc贸w!! I prowadzi w grupie oczywi艣cie... Brawo!!
_________________
!Los paises frios no son menos atractivos que los paises donde hace calor!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
norbi38

Do潮czy: 11 Lut 2008
Posty: 40
PostWys砤ny: 14 Sie 2008, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo szybko ASTON VILLA pokazala leszczykom z Hafnafjordur gdzie jest ich miejsce w szeregu....oj bardzo szybko..........no ale coz....czasami to sie zdarza
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Rafal
Go舵
PostWys砤ny: 15 Sie 2008, 0:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to bylo jasne,ze tak bedzie,ludzie przyszli obejrzec ang. zespol w akcji.Ja po pierwszej powolowie na druga juz nie wrocilem.Mecz przypominal sparing,a mnie zdziwilo ilu ludziu oklaskiwalo Aston Ville Very Happy
Powr髏 do g髍y
bodzio7

Do潮czy: 21 Sty 2008
Posty: 85
Sk眃: Reykjavik
PostWys砤ny: 15 Sie 2008, 1:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie by艂o tak 藕le, a brama Hafnafjordur naprawd臋 艂adna.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Mr TIG
Go舵
PostWys砤ny: 15 Sie 2008, 1:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafal napisa:
Ale to bylo jasne,ze tak bedzie,ludzie przyszli obejrzec ang. zespol w akcji.Ja po pierwszej powolowie na druga juz nie wrocilem.Mecz przypominal sparing,a mnie zdziwilo ilu ludziu oklaskiwalo Aston Ville Very Happy


Nie powinno Ci臋 to dziwi膰.

Skalniaki (sorry, Islandczycy) utracili dobre kilka lat temu tzw. w艂asny honor w sporcie. W ka偶dym razie w pi艂ce no偶nej. Nie identyfikuj膮 si臋 z w艂asnymi dru偶ynami. Hymn kraju te偶 nie wiem czy jest im do czegokolwiek potrzebny. Jedyne czym si臋 interesuj膮 to brandzl....niem si臋 do swojego Gudjonsena, wiecznego rezerwowego w Barcelonie....

(Oh, a dzi艣 Gudjonsen pierdn膮艂 jak si臋 obudzi艂, i wszystkie szmat艂awce wysepki o tym pisz膮 na drugiej stronie)...

W pewnym mie艣cie na skale, gdzie kiedy艣 mieszka艂em, istnia艂 "zawodowy" klub ligowy w pi艂eczk臋. I cho膰 nie藕le sobie radzi艂, tylko rzadko kiedy kibice byli na meczu. Pow贸d? W te same dni gra艂a liga angielska. Skalniaki wydzieli艂y 3 obozy - Arsenal, Manchester, Chelsea. I siedzieli po knajpach, 偶ygaj膮c na siebie piwskiem i dr膮c mordy do telewizor贸w.

Na mecz g艂贸wnie dzieciaki przychodzi艂y - pewnie bilety za friko...

Czy to jest normalne?

Wczoraj na meczu Lecha Pozna艅 z Zurichem by艂o 16 tys. kibic贸w - z tego 10 tys. z Poznania, reszta z ca艂ej Polski. Bo to Polska grala w Pucharze UEFA....

A pozosta艂e kilka mln kibic贸w ogl膮da艂o to przed telewizorami....

Mo偶e gdyby Lech go艣ci艂 Hafnarfjordur i wsadzi艂 im z 15 do 0, no mo偶e jakies oburzenie by by艂o Smile A 偶e to by艂 ANGIELSKI klub? To rewelacja Smile

Na szcz臋艣cie Lech potrzebuje mocnych druzyn do grania a nie palant贸w do bicia....
Powr髏 do g髍y
helguera

Do潮czy: 22 Gru 2005
Posty: 133
Sk眃: Madrid
PostWys砤ny: 19 Sie 2008, 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, no jutro b臋dzie si臋 dzia艂o, a w zasadzie dzisiaj. Polska-Islandia nareszcie o wysok膮 stawk臋! Chyba jednak Polacy s膮 faworytami, ale...
_________________
!Los paises frios no son menos atractivos que los paises donde hace calor!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona G丑wna -> R贸偶no艣ci dla Islandofil贸w Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Nast阷ny
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chi駍ka, tajska, indyjska, japo駍ka, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron