reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

TABLETKI ODCHUDZAJĄCE NA ISLANDII ...
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
morsuczek

Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 79
PostWysłany: 28 Lut 2011, 23:36    Temat postu: TABLETKI ODCHUDZAJĄCE NA ISLANDII ... Odpowiedz z cytatem

czy ktos stosowal kiedys tu na Islandii tabletki odchudzajace ?

tabletki lub cos w stylu AQUASLIM ...

jest tu takie cudo? ;>
bylabym wdzieczna za wszelkie informacje na ten temat .. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kgsbaduk

Dołączył: 28 Lut 2011
Posty: 7
PostWysłany: 28 Lut 2011, 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze sprawdź składniki i jeżeli to dobry farmaceutyk to nazwy składników powinny być podane po łacinie i możesz poszukać odpowiednika w polsce. No i co planujesz osiągnąć poprzez stosowanie tego suplementu diety?

Po drugie to dobre odĹźywianie

Po trzecie to aktywność fizyczna Wink

Takie jest zdanie specjalisty Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zbigniew_Przewrotka
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 36
Skąd: ( P ) sycho_ DwĂłr
PostWysłany: 1 Mar 2011, 1:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak jak poprzednik napisał tabletki mozesz stosowac jako splement diety do tego podstawa dieta 5/6 posiłków na dzien węglowodany rano białko na wieczór duzo owoców i warzyw oczyszczaja organizm posiłki zjadac co 2/5 do 3 godz do tego krecic aeroby na poczatek po 25 min jak co kondycja pozwoli 3 razy w tygodniu co tydzien zwiekszac o minute dwie i dodawac po jednym dniu jeden dzien musi byc całkowicie wolny np niedziela aeroby to bieganie ,pływanie jazda na rowerze itd najlepiej je wykonywac z rana odrazu po przebudzeniu na pusty załądek albo pod wieczór zjesc posiłek odczekac godz i naprzód po wysiłku tlenowym zjesc np banana albo jabłko i potem normalny posiłek i przed snem samo białko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zbigniew_Przewrotka
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 36
Skąd: ( P ) sycho_ DwĂłr
PostWysłany: 1 Mar 2011, 1:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ps jak uwzasz ze jestes zalany/na to wykonuj cwiczenia na brzuch aerobiczna 6 weidera i kręc aeroby a6w jest to doskonałe cwiczenie dla osób co chca schudnac jak i dlatych co chca osiągnac tz kaloryler
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alda

Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 7
Skąd: Islandia
PostWysłany: 1 Mar 2011, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AquaSlim to nie tabletki tylko plyn,rozciecza sie go z woda i pije przez caly dzien, sklad to L-karnityna, chrom, garcia cambodia. Mozna kupic na allegro albo w polskiej aptece wysylkowej www.aptekaslonik.pl wysylaja do Islandii, koszt listu poleconego ok 16 zl. cena 14 saszetek 24 zl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
morsuczek

Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 79
PostWysłany: 1 Mar 2011, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alda napisał:
AquaSlim to nie tabletki tylko plyn,rozciecza sie go z woda i pije przez caly dzien, sklad to L-karnityna, chrom, garcia cambodia. Mozna kupic na allegro albo w polskiej aptece wysylkowej www.aptekaslonik.pl wysylaja do Islandii, koszt listu poleconego ok 16 zl. cena 14 saszetek 24 zl



i to bez problemu tu dojdzie?
nie bedzie zadnych oplat celnych, albo nie zabiora tego ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alda

Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 7
Skąd: Islandia
PostWysłany: 1 Mar 2011, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja caly czas tam kupuje, z tym ze zawsze place clo, ale i tak wychodzi taniej jak w Islandii, pewnych zreszta zeczy tu sie nie da kupic. Zamawiam rowniez leki,ziola, witaminy i kosmetyki, oczywiscie nie w hurtowej ilosci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
morsuczek

Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 79
PostWysłany: 1 Mar 2011, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alda napisał:
Ja caly czas tam kupuje, z tym ze zawsze place clo, ale i tak wychodzi taniej jak w Islandii, pewnych zreszta zeczy tu sie nie da kupic. Zamawiam rowniez leki,ziola, witaminy i kosmetyki, oczywiscie nie w hurtowej ilosci.



a jak tu z clem wychodzi ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alda

Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 7
Skąd: Islandia
PostWysłany: 1 Mar 2011, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podatek vat liczony jest od kwoty lacznej za towar plus koszty przesylki
clo to 10% naliczone od kwoty juz z vatem plus 550 kr za zrobienie rozliczenia.
Czyli np. 24 zl+16 zl =40zl x 40 ( tyle kosztuje zlotowka)
=1.600 kr x25,5% vat = 408 kr ;
408 kr+550kr= 958 kr. do zaplaty na poczcie
czasami doliczaja jeszcze 10- 15 % cla zalezy kto robi rozliczenie
Czyli 14 saszetek z przesylka wyniosa cie 1.600 +958 =2.558 kr albo 2.758kr., ale 24 saszetki , ktore kosztuja 64 zl wyniosa cie 4.968,-
Kwota za zrobienie rozliczenia nie ulega zmianie ze wzgledu na wieksza wartosc pod warunkiem ze jest to proste rozliczenie( pare zeczy )
Jak kupisz na allegro i poprosisz zeby wyslano jako prywatna osoba nie firma to nie zaplacisz nic.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zbigniew_Przewrotka
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 36
Skąd: ( P ) sycho_ DwĂłr
PostWysłany: 1 Mar 2011, 14:20    Temat postu: znawca Odpowiedz z cytatem

diety redukcyjne ( ckd , tkd , low carb ) zapraszam do zapoznania sie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alda

Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 7
Skąd: Islandia
PostWysłany: 1 Mar 2011, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorki , 35 saszetek kosztuje 60,50 plus przesylka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zbigniew_Przewrotka
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 36
Skąd: ( P ) sycho_ DwĂłr
PostWysłany: 1 Mar 2011, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jako dobry spalacz tłuszczu moze słuzyc zielona herbata bez cukru dobre spalacze tłuszczu mozna kupic tu w islandii i nie są takie drogie mozna je nabyc w sklepie na kopavogur strona internetowa sklepu perform.is sa one w tym dziale Fitubrennsla mozna porównac ceny z polskimi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alda

Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 7
Skąd: Islandia
PostWysłany: 1 Mar 2011, 14:55    Temat postu: do zbigniewa Odpowiedz z cytatem

Uwiez mi probowalam juz wszystkiego, a jesli chodzi o zielona chebate to tylko taka pije, tabletki tzw.spalaczem tluszczu tez bralam tylko tyle ze nie moglam spac i bolalo mnie serce ale nic nie schudlam.
Chodzilam 2-3 razy w tygodniu na silownie zawsze potem bylam strasznie glodna tak ze efekt byl zaden.
Aquaslim pomaga mi panowac nad glodem,nie mam problemow ze snem ani zadnych kolatan serca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zbigniew_Przewrotka
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 36
Skąd: ( P ) sycho_ DwĂłr
PostWysłany: 1 Mar 2011, 15:04    Temat postu: znawca Odpowiedz z cytatem

jak nie schudłas to tylko swiadczy ze Twoja dieta kulała siłownia to za mało do tego trzeba wykonywac mnóstwo aerobów dieta = trening = aeroby ja mam staz treningowy 4 lata i sam co jakis czas stosuje diete low carb i wykonuje aeroby 3 razy w tygodniu biegam i 2 dni na basenie zeby mnie zabardzo nie podlewało tylko trzeba chciec i odzucic smieciowe jedzenie ograniczyc kawe napoje kolorowe słodycze i fast foddy inp. jak juz jest ktos zwolenikiem kawy wypłukuje magnez to niech pije bez cukru i z mlekiem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zbigniew_Przewrotka
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 36
Skąd: ( P ) sycho_ DwĂłr
PostWysłany: 1 Mar 2011, 15:10    Temat postu: znawca Odpowiedz z cytatem

na spalnaie fatu z całgo brzucha i tz boczków jest najlepsz aerobiczna 6 weidera wykonuje ją sie codzienie przez 42 dni jest to ciezkie cwiczenie i długo trwałe ale opłaca sie jes robic bo efekty są po niej naprawde zadowalajace
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zbigniew_Przewrotka
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 36
Skąd: ( P ) sycho_ DwĂłr
PostWysłany: 1 Mar 2011, 15:13    Temat postu: znawca Odpowiedz z cytatem

mnĂłstwo cwiczen dla kobiet mysle ze kazda znajdzie cos dla siebie cwiczenia.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alda

Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 7
Skąd: Islandia
PostWysłany: 1 Mar 2011, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwazasz ze gotowane piersi z kurczaka z brokulami to smieciowe jedzenie?Nie jem swinskiego miesa , nie jem innego pieczywa poza pelnoziarnistym , nie jem cukru jesli juz to tylko z trzciny, nie pije coli ani zadnych takich, ser jem tylko bialy. A protein dla tzw, sportowcow brac nie mam zamoiaru bo to jest tylko sama soja , ktora jak sobie przeczytasz wg najnowszych badan jest szkodliwa. Mam 42 lata i moj metaboliz zaczal zwalniac i im wiecej bede cwiczyc ponad norme tym szybciej poznie przytyje jak tylko zwolnie tempo.Po drugie jak ktos bral lub bierze hormony to sie moze zaciupac na silce i tak mu to nie pomoze ( mowie o kobietach, faceci to inna bajka) Ja nie mowie ze nie schudlam,tylko ze nie wszystkim pasuja te same metody, kazdy musi wybrac dla siebie najlepsza . Wkurzaja mnie tacy pseudo fitness trenerzy co to wszystko wiedza lepiej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zbigniew_Przewrotka
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 36
Skąd: ( P ) sycho_ DwĂłr
PostWysłany: 1 Mar 2011, 15:35    Temat postu: znawca Odpowiedz z cytatem

a gdzie ja napisałem ze to jest smieciowe jedzenie słuchaj ja ci nie kaze brac zadnych odzywek energie masz dostarczac przez posiłki wciagu dnia sple i rozne wspomagacze sa tylko do uzupełniania braku w diecie to moze napisz dlaczego boło cie serce i nie mogła spac a widz ja wiem bo bo spalacze przyjmuje sie w ciagu dnia miedzy posiłkami 15 min przed i 15 min po posiłku do godz max 17 im puzniej tym własnie są bojawy typu bezsenosc itp słuchaj ja sie nie uwzama za trenera fitness tylko mam nabyta wiedze o tym i wiem z czym to sie je wszystko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zbigniew_Przewrotka
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 2
Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 36
Skąd: ( P ) sycho_ DwĂłr
PostWysłany: 1 Mar 2011, 15:36    Temat postu: Re: znawca Odpowiedz z cytatem

[quote="Zbigniew_Przewrotka"]a gdzie ja napisałem ze to jest smieciowe jedzenie słuchaj ja ci nie kaze brac zadnych odzywek energie masz dostarczac przez posiłki wciagu dnia suple i rozne wspomagacze sa tylko do uzupełniania braku w diecie to moze napisz dlaczego boło cie serce i nie mogła spac a widz ja wiem bo bo spalacze przyjmuje sie w ciagu dnia miedzy posiłkami 15 min przed i 15 min po posiłku do godz max 17 im puzniej tym własnie są bojawy typu bezsenosc itp słuchaj ja sie nie uwzama za trenera fitness tylko mam nabyta wiedze o tym i wiem z czym to sie je wszystko[/quote]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kgsbaduk

Dołączył: 28 Lut 2011
Posty: 7
PostWysłany: 1 Mar 2011, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jedzenie 15 minut przed wysiłkiem fizycznym to za wcześnie zdecydowanie. Zaleca się od godziny do dwóch zależnie od obfitości. 3 razy w tygodniu ćwiczenia to także za mało.
Powinno się ćwiczyć do 6 razy w tygodniu z niskim natężeniem ćwiczeń, ale za to długotrwały wysiłek. Dlatego lepiej potruchtać przez godzinę albo pojeździć na rowerze po trudnym terenie niż raz a dobrze się zmachać na siłowni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron