reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

a kto by pomyslał
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy Polska i Ukraina otrzymają prawo organizacji ME 2012
Tak
28%
 28%  [ 4 ]
Nie
57%
 57%  [ 8 ]
Nie wiem
14%
 14%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 14

Autor Wiadomość
elloth

Dołączył: 03 Lis 2005
Posty: 362
PostWysłany: 11 Lis 2005, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, przynajmniej jeden Smile .

Oczywiście, że mają, problemy wewnętrzne. Tylko, że u nas ME łączyłyby się z o wiele większymy kosztami niż u nich (budowa stadionów itp.). Zresztą, wszystko mi jedno w sumie Neutral . Znowu wyszłyby na jaw jakieś afery w PZPN w związku z ME, znowu by były jakieś przekręty z budową stadionów, ja już nie mam na to zdrowia. Dobra - wiem, narzekam i nie wierzę w Polskę, ale mam lekki niesmak w ustach po ostatnich szopkach powyborczych Confused .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lenny

Dołączył: 15 Mar 2005
Posty: 216
Skąd: Keflavik/Reykjavik
PostWysłany: 11 Lis 2005, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

elloth napisał:
Ja nadal podtrzymuję swoje zdanie - lepiej wydać pieniądze na szpitale, czy edukacje, a organizacją ME zajmijmy się, kiedy pozbędziemy się problemów wewnętrznych.


true!!...sa wazniejsze cele na ktore mozna przeznaczyc pieniadze z budzetu, nie powiekszajmy dziury-ktora mamy w tej chwili...
Organizacja mistrzostw (jakichkolwiek), TAK, ale wtedy, gdy poziom zycia w naszym kraju zrowna sie, a przynajmniej zblizy (zawsze mozna pomarzyc lol) do poziomu bogatszych krajow europejskich... Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hubercik

Dołączył: 15 Wrz 2004
Posty: 184
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 15 Lis 2005, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

viking_warrior napisał:
Małe pytanko.
Czy zachowanie naszych pseudokiboli nie będzie brane pod uwage

na meczach reprezentacji???nie sadze aby kibice a dokladnie pseudokibole mieli zrobic jakies jazdy...
_________________
Kapitalizm-to nie kraj.Komunizm-to nie kraj.I WschĂłd, i ZachĂłd-to nie kraj.Ale Islandia-to kraj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 15 Lis 2005, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
nie sadze aby kibice a dokladnie pseudokibole mieli zrobic jakies jazdy...


A ja myśle /nie jestem w tej dziedzinie fachowcem/ że jak się spotkają polscy kibole z angielskimi to będzie ciekawie.
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hubercik

Dołączył: 15 Wrz 2004
Posty: 184
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 17 Lis 2005, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="viking_warrior"]
Cytat:


A ja myśle /nie jestem w tej dziedzinie fachowcem/ że jak się spotkają polscy kibole z angielskimi to będzie ciekawie.

angielscy kibice nie wyznaczaja juz standartow jesli chodzi o chuliganerke chociaz caly czas sa niebezpieczni
_________________
Kapitalizm-to nie kraj.Komunizm-to nie kraj.I WschĂłd, i ZachĂłd-to nie kraj.Ale Islandia-to kraj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
elloth

Dołączył: 03 Lis 2005
Posty: 362
PostWysłany: 17 Lis 2005, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hubercik napisał:

angielscy kibice nie wyznaczaja juz standartow jesli chodzi o chuliganerke chociaz caly czas sa niebezpieczni


Czyżby coś się zmieniło? zastanawia się

Ostatnio oglądałem program o reporterze który przez rok inwigilował środowisko angielskich chuliganów (pseudokibiców). Powiem tylko jedno - w porównaniu do nich polscy pseudokibice to dzieciaki bawiące się w piaskownicy. Ale pewnie to już zjawisko raczej nie masowe w Anglii, przede wszystkim dlatego, że na wyspie takich chuliganów naprawdę ścigają i naprawdę im zakazują wstępów na mecze. A u nas jak jest, każdy wie.. :|.
_________________
"Ministerstwo Niesprawiedliwości zawsze znajduje się w odpowiednich rękach"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 17 Lis 2005, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwłaszcza Angielscy kibice okazali swój spokój w Portugali.
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hubercik

Dołączył: 15 Wrz 2004
Posty: 184
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 18 Lis 2005, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

elloth napisał:
Hubercik napisał:

angielscy kibice nie wyznaczaja juz standartow jesli chodzi o chuliganerke chociaz caly czas sa niebezpieczni


Czyżby coś się zmieniło? zastanawia się

Ostatnio oglądałem program o reporterze który przez rok inwigilował środowisko angielskich chuliganów (pseudokibiców). Powiem tylko jedno - w porównaniu do nich polscy pseudokibice to dzieciaki bawiące się w piaskownicy. Ale pewnie to już zjawisko raczej nie masowe w Anglii, przede wszystkim dlatego, że na wyspie takich chuliganów naprawdę ścigają i naprawdę im zakazują wstępów na mecze. A u nas jak jest, każdy wie.. :|.


oi oi i tutaj sie grubo mylisz.np.chuliganerka Lecha Poznan uznawana jest za jedna z najlepszych w Europie.Poza tym teraz to glownie wschod i Balkany sa w czolowce.np.ostatnio czytalem o ekipie Spartaka Moskwa ktorzy jezdzac na mecze po jakichs wsiach maja w zwyczaju ich spalanie...niezla jazda...albo ulubione ich bronie to:palki,prety, kije i tutaj najsmieszniejsze maczugi Very Happy
_________________
Kapitalizm-to nie kraj.Komunizm-to nie kraj.I WschĂłd, i ZachĂłd-to nie kraj.Ale Islandia-to kraj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jean Valjean

Dołączył: 11 Mar 2004
Posty: 456
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 18 Lis 2005, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co Ty xxxxxxx, za przeproszeniem? Uznawana "za jedna z najlepszych w europie", chuliganerka? To jest powĂłd, do jakiejsc xxxxx, kibicowskiej dumy?? Niezla jazda, ze banda troglodytĂłw-zbirĂłw pali wsie? Neutral Confused Shocked

mam nadzieje, ze to dlatego, ze nie wyczulem ironii
_________________
Uchodzić za idiotę w oczach kretyna - to rozkosz dla smakosza
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
elloth

Dołączył: 03 Lis 2005
Posty: 362
PostWysłany: 18 Lis 2005, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hubercik napisał:
oi oi i tutaj sie grubo mylisz.np.chuliganerka Lecha Poznan uznawana jest za jedna z najlepszych w Europie.


A to jest jakaś organizacja zajmująca się punktowaniem bojówek bezmózgich pseudokibiców? Confused Przez kogo jest uznawana za jedną z najlepszych w Europie? Chyba przez samych chuliganów z Lecha Poznań.
_________________
"Ministerstwo Niesprawiedliwości zawsze znajduje się w odpowiednich rękach"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hubercik

Dołączył: 15 Wrz 2004
Posty: 184
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 18 Lis 2005, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jean Valjean napisał:
Co Ty xxxxxxx, za przeproszeniem? Uznawana "za jedna z najlepszych w europie", chuliganerka? To jest powĂłd, do jakiejsc xxxxx, kibicowskiej dumy?? Niezla jazda, ze banda troglodytĂłw-zbirĂłw pali wsie? Neutral Confused Shocked

mam nadzieje, ze to dlatego, ze nie wyczulem ironii

nie bylo tutaj ironii,ale faktycznie uwazam chuliganow za idiotow...taka jest prawda z Lechem, a ja osobiscie ani troche nie uwazam tego za powod do dumy.Stwierdzam tylko fakty...jesli chodzi o kiboli Spartaka to tylko smiac mi sie chce,ich metody sa jak z czasow sredniowiecza
istotnie w necie sa chuliganerskie ligii,ale sa to tylko z reguly bandy napinaczy
_________________
Kapitalizm-to nie kraj.Komunizm-to nie kraj.I WschĂłd, i ZachĂłd-to nie kraj.Ale Islandia-to kraj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron