reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

Back home. Operator żurawia znów szuka pracy na Islandii.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Jak wygląda praca na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adam
Gość
PostWysłany: 11 Lis 2005, 17:52    Temat postu: Back home. Operator żurawia znów szuka pracy na Islandii. Odpowiedz z cytatem

Przepracowałem 2,5 miesiąca jako operator żurawia w Reydarfjordur. Byłem zatrudniony przez małą firmę rodzinną, mieszkałem w Eskifjordur. Do domku wróciłem litewskim czarterem z Egilsstadir do CPH, a stamtąd Sasem do Wawy. Bardzo wielu Polaków teraz wyjeżdża z regionu. Wieje jak cholera i praca nie posuwa się naprzód.

Mam pozwolenie na pobyt typu B oraz przetłumaczoną na islandzki licencję na obsługę żurawi wieżowych.

Jestem już w Polsce, bo skończyliśmy budynek i nie ma już pracy Sad Zarobiłem bardzo dużo pieniążków i pokochałem Islandię.

Może ktoś życzliwy pomoże mi znaleźć pracę ? Smile

Niestety przy budowie huty nie ma żadnych żurawi, same samojezdne.

Pozdrawiam Smile

P.S.

Nie mam skanera, ale mam trochę zdjęć z komórki. Niestety nie można ich tu wkleić, trzeba by wrzucić na jakiś serwer.
Powrót do góry
lenny

PostWysłany: 11 Lis 2005, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adam napisał:
Ach, to jest typowe na tym forum, że gnębi się osobę zamieszczającą posta, zamiast udzielić jej rzeczowej pomocy. Na początku bardzo mnie to oburzało, teraz zaczynam się wtapiać w tutejsze realia.

adam napisał:
Heheh, wiecie, szczerze mówiąc zaczynam was wszystkich rozumieć. Gdy widzę ten plebs wylewający się z samolotów lądujących w Egilsstadir to sam mam nadzieję, że rząd islandzki niedługo ograniczy napływ ludzi z Polski. Pewnie tymi samymi intencjami kierujecie się udzielając w ten sposób odpowiedzi oraz różnych moralnych napomnień takim osobom jak PODRÓŻNIK.

wiesz co Adam... ta wypowiedzia w ktoryms z postow na forum raczej przyjaciol, wsrod osob mieszkajacych w Islandii, nie narobiles sobie... mimo to zycze Ci powodzenia Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adam
Gość
PostWysłany: 11 Lis 2005, 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe, proszę, jacy niektórzy są pamiętliwi Smile

Nie wypowiadaj się jednak w imieniu mieszkających na Islandii. Mów za siebie. Zwłaszcza, że z tego co zauważyłem, nie jesteś tu za bardzo lubiany.

Zdania swojego nie zmieniam. Mam islandzką licencję i pozwolenie na pobyt, więc znajdę pracę o wiele łatwiej niż inni.

Pozdrawiam Smile

Acha, pisałem też o groźbie demorazlizowania Islandczyków przez nawiedzonych polskich fanatyków religijnych. Dziwię się, że nie przytoczyłeś tej wypowiedzi Smile
Powrót do góry
lenny

PostWysłany: 11 Lis 2005, 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypowiadam sie kiedy mam na to ochote i zawsze pisze to co mysle, a o Islandii pisze tak jak ja widze!! Nie bede slodzil, gdy uwazam ze cos jest zle albo zle przynajmniej wg mnie. Jak to sie komus nie podoba to trudno... Cool mnie to lotto lol
Powrót do góry
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
PostWysłany: 12 Lis 2005, 2:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adam a może byś jakąś nagrode obiecał Wink

A tak na serio. Udeżaj do Reykjaviku. Tutaj każdego dnia stawiają jakiś żuraw. Jak potrzebujesz namiary to nawet ci pomogę.
adam
Gość
PostWysłany: 12 Lis 2005, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę administratora, by zechciał wykasować posty lennego z tego wątku, gdyż łamie on zasady współżycia społecznego obowiązujące na tym forum, określone w regulaminie.

Punkt 3 rozdziału "Zasady pisania wiadomości" stanowi:

3. W przypadku odpowiedzi należy unikać odchodzenia od tematu pierwotnej wiadomości

Odsyłam do regulaminu:
http://forum.iceland.pl/viewtopic.php?t=452
Powrót do góry
viking
PostWysłany: 12 Lis 2005, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam na siebie kręcisz bata Exclamation
Z tego co pamiętam to sporo twoich postów było nie na temat Exclamation
einar

PostWysłany: 12 Lis 2005, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłoby bardzo fajnie gdyby wszystko działało zgodnie z regulaminem. Prościej by było i ładniej... Ale gdyby restrykcyjnie trzymać się każdego punktu, to trzeba by skasować ponad połowę postów. Czasami nie ma jednak innej możliwości by nie skomentować. Jeżeli ktoś napisze posta: "Hej, szukam pracy jako cieśla a pedały do gazu" to trudno zostawić to bez komentarza i tylko dyskutować o sytuacji osób zajmujących się drewnem na Islandii, nie?
Kolego Adamie - pozwól jednak, że to Administratorzy będą decydować który post skasować i czemu.

P.S. Dopisze chyba kolejny punkt regulaminu. "Admin ma zawsze rację... Pouczanie admina nie ma sensu, bo ADMIN MA RACJĘ ZAWSZE!!!" Wink
Powrót do góry
adam
Gość
PostWysłany: 12 Lis 2005, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za chwilę parę osób dopisze tu swoje mądrości, i będzie tak jak zawsze: czyli zamiast ustosunkować się do tematu zawartego w wątku, forumowicze będą oceniać jego autora, jego sposób zachowania itd. co nie ma nic wspólnego z tematem. Ale co mnie to obchodzi. Czekam lenny na założenie przez ciebie wątku. Pierwszy zmienię temat, atakując cię w nawiązaniu do twoich starych forumowych grzeszków i zamienię twój wątek w śmietnik, tak jak ty zamieniłeś mój.
Powrót do góry
Patrycja

PostWysłany: 12 Lis 2005, 19:22    Temat postu: Panowie.... Odpowiedz z cytatem

Po co takie nerwy..... hm?Nie szkoda Wam czasu na to?ja np nie slyszalam,zeby w Akranes szukali operatora bociana... ghm ehm... znaczy siem zurawia.Z usiechem pozdrawiam wszystkich mocno.
Patrycja
soley

PostWysłany: 12 Lis 2005, 20:06    Temat postu: Re: Back home. Operator żurawia znów szuka pracy na Islandii Odpowiedz z cytatem

adam napisał:
Przepracowałem 2,5 miesiąca jako operator żurawia w Reydarfjordur. Byłem zatrudniony przez małą firmę rodzinną, mieszkałem w Eskifjordur. Do domku wróciłem litewskim czarterem z Egilsstadir do CPH, a stamtąd Sasem do Wawy. Bardzo wielu Polaków teraz wyjeżdża z regionu. Wieje jak cholera i praca nie posuwa się naprzód.

Mam pozwolenie na pobyt typu B oraz przetłumaczoną na islandzki licencję na obsługę żurawi wieżowych.

Jestem już w Polsce, bo skończyliśmy budynek i nie ma już pracy Sad Zarobiłem bardzo dużo pieniążków i pokochałem Islandię.

Może ktoś życzliwy pomoże mi znaleźć pracę ? Smile

Niestety przy budowie huty nie ma żadnych żurawi, same samojezdne.

Pozdrawiam Smile

P.S.

Nie mam skanera, ale mam trochę zdjęć z komórki. Niestety nie można ich tu wkleić, trzeba by wrzucić na jakiś serwer.

kolega ma racje ruszaj na Reykjavik lub bliskie okolice. Teraz sie tyle buduje i buduje i buduje i konca nie widac....
Na pewno gdzies dostaniesz prace teraz jest zapotrzebowanie na ludzi zwiazanych z budowlnaka. Powodzenia i pozdrowionka.
Powrót do góry
adam
Gość
PostWysłany: 12 Lis 2005, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki soley i viking . I Patrycji też dziękuję Smile
Powrót do góry
viking
PostWysłany: 12 Lis 2005, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dopisze chyba kolejny punkt regulaminu. "Admin ma zawsze rację... Pouczanie admina nie ma sensu, bo ADMIN MA RACJĘ ZAWSZE!!!"

A w przypadku kiedy nie ma racji patrz punkt wyżej Wink
deriw
Gość
PostWysłany: 28 Lis 2005, 11:09    Temat postu: ?????? Odpowiedz z cytatem

Adam, Adam , Adam!!!!!
Bardzo nieładnie tu na tej stronie ludzi okłamywać.
Jestem bardzo zbulwersowany (nie tylko ja) tym co napisałeś . Ten budynek przy którym pracowałeś na dzisiejszy dzień jest już kończony .
Adam wiesz ,że pracy operatora nie możesz wykonywać (przyczyny chorobowe i to poważne-błędnik).
Jesteś osobą nieodpowiedzialną pewnie czyjeś życie ludzkie nie ma dla ciebie znaczenia.
Sam wiesz co wyrabiałeś i zostałeś zwolniony.
Może zaszkodziłem Tobie ,ale może komuś zostało uratowane zdrowie a nawet życie.

Pozdrawiam

Deriw

Ps. Nie wszystko za wszystko.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Jak wygląda praca na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: