reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

1 maja 2006-bez pozwolenia??

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Jak wygląda praca na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kincia

Dołączył: 20 Lut 2005
Posty: 26
Skąd: Iceland
PostWysłany: 10 Lis 2005, 10:29    Temat postu: 1 maja 2006-bez pozwolenia?? Odpowiedz z cytatem

Czytajac niektore posty zauwazyłam cenna uwage (przynajmniej dla mnie)
Czy to prawda ze od 1 maja 2006 bedzie mozna przyjechac na Islandie bez pozwolenia i na własna reke szukac pracy??
Moze jakies linki macie?? Albo jestescie zorientowani w sprawie...bedzie mi to bardzo pomocne...z gĂłry dziekuje
I moze skad macie takie informacje, zebym na przyszłosc mogła sama sobie znalezc....Smile
_________________
I jestem juĹź tu gdzie moje miejsce jest!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 10 Lis 2005, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukaj w iceland.pl jest tam taka opcja "szukaj"
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Davidson
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 07 Paź 2005
Posty: 42
Skąd: GorzĂłw Wlkp. / 1.12.05. Akranes
PostWysłany: 10 Lis 2005, 16:06    Temat postu: Re: 1 maja 2006-bez pozwolenia?? Odpowiedz z cytatem

Kincia napisał:

Czy to prawda ze od 1 maja 2006 bedzie mozna przyjechac na Islandie bez pozwolenia i na własna reke szukac pracy??


Dzisiaj Dziennik Bałtycki podał, że taka możliwość zaistnieje najprawdopodobniej w Finlandii....

Co do reszty państw UE (poza W. Brytanią, Irlandią i Szwecją) to w dalszym ciągu mają one czas do 30 kwietnia 2006 r. na podjęcie decyzji o ewentualnym przedłużeniu ograniczeń rynku pracy na kolejne 3 lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PODRÓŻNIK
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1
Dołączył: 15 Wrz 2005
Posty: 45
Skąd: ze swiata
PostWysłany: 10 Lis 2005, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dania na 99% przedłuży okres przejściowy. Islandia mimo niepodległości postępuje zgodnie ze starym zwierzchnikiem, nie myśląc wiele. Odpowiedz sobie sama czy warto czekać.
pozdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
viking
User bywa złośliwy, IGNORUJ takie posty!
Dołączył: 22 Sie 2005
Posty: 1747
Skąd: Reykjavik
PostWysłany: 11 Lis 2005, 2:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dania na 99% przedłuży okres przejściowy. Islandia mimo niepodległości postępuje zgodnie ze starym zwierzchnikiem, nie myśląc wiele. Odpowiedz sobie sama czy warto czekać.
pozdr




Co ty za brednie wypisujesz Exclamation Exclamation Exclamation
_________________
Bardzo niewielu mężczyzn posiada klucz do serca kobiety, pozostali obywają się wytrychem.


Ostatnio zmieniony przez viking dnia 11 Lis 2005, 13:23, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
soley

Dołączył: 16 Kwi 2005
Posty: 226
Skąd: HFJ
PostWysłany: 11 Lis 2005, 10:21    Temat postu: Re: 1 maja 2006-bez pozwolenia?? Odpowiedz z cytatem

Kincia napisał:
Czytajac niektore posty zauwazyłam cenna uwage (przynajmniej dla mnie)
Czy to prawda ze od 1 maja 2006 bedzie mozna przyjechac na Islandie bez pozwolenia i na własna reke szukac pracy??
Moze jakies linki macie?? Albo jestescie zorientowani w sprawie...bedzie mi to bardzo pomocne...z gĂłry dziekuje
I moze skad macie takie informacje, zebym na przyszłosc mogła sama sobie znalezc....Smile


Podaje linka, tutaj mozesz o tym przeczytac.Jest to oficjalna strona biura emigracyjnego
http://www.utl.is/index.php?bId=205
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kincia

Dołączył: 20 Lut 2005
Posty: 26
Skąd: Iceland
PostWysłany: 12 Lis 2005, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak wiem ze jest szukaj.... i nawet szukałam na tej stronie......inaczej bym tu nie napisała, najpierw sama sprawdzam, potem sie pytam...i nic nie znalazłam.....???
Dziękuje za info...chyba jednak bede musiała spytac sie kogos znajomego na wyspie, bo sama nic nie zdziałam....
No ale nic...dziękuje i pozdrawiam...
_________________
I jestem juĹź tu gdzie moje miejsce jest!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Jak wygląda praca na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chińska, tajska, indyjska, japońska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron