reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JELI KTO CI OBRAA LUB AMIE REGULAMIN, NIE DAJ SI SPROWOKOWA, NAPISZ DO ADMINA!

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   

wynagrodzenie i dodatek 50 tys
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Jak wygląda praca na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
jad052

Doczy: 11 Lis 2008
Posty: 22
PostWysany: 13 Cze 2011, 17:50    Temat postu: informacje w sprawie podwyżek płac Odpowiedz z cytatem

Wiele osób tak bardzo chce pracować,ale jak napisałam w imieniu pracodawcy ogłoszenie o pracy na ponad 600 wejść na forum odezwało się 2.... parę osób / tylko jedna osoba wyraziła chęć podjęcia pracy/.Wszyscy narzekamy na niskie stawki ale wiadomo w sezonie można zarobić 250 tyś,poza sezonem 180 tyś . Ale coś trzeba robić , nie chciała bym zaliczyć szeregu osób na zasiłku .Na początku na pewno jest ok można się wyspać iść na basen,ale co potem... Podaję nr tel do osoby która w imieniu Eflinga udziela wszelkich informacji w różnych sprawach .... ja osobiście z niej skorzystałam 777-91-55 /w języku polskim/ Pozdrawiam tych pracujących , jak również tych na zasiłku.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
darek 13
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Doczy: 10 Kwi 2008
Posty: 682
Skd: Z nie nacka
PostWysany: 13 Cze 2011, 22:43    Temat postu: Re: informacje w sprawie podwyżek płac Odpowiedz z cytatem

jad052 napisa:
.... napisałam w imieniu pracodawcy ogłoszenie o pracy...


Czy mogłabyś podać link do ogłoszenia o którym piszesz, lub powtórz w tym wątku. Znam wiele osób które będą ci wdzięczne za samą szansę na znalezienie pracy.
_________________
Zrównoważona kobieta to wspaniały przyjaciel człowieka.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
jad052

Doczy: 11 Lis 2008
Posty: 22
PostWysany: 15 Cze 2011, 0:22    Temat postu: Re: informacje w sprawie podwyżek płac Odpowiedz z cytatem

[quote="jad052"]Wiele osób tak bardzo chce pracować,ale jak napisałam w imieniu pracodawcy ogłoszenie o pracy na ponad 600 wejść na forum odezwało się 2.... parę osób / tylko jedna osoba wyraziła chęć podjęcia pracy/.Wszyscy narzekamy na niskie stawki ale wiadomo w sezonie można zarobić 250 tyś,poza sezonem 180 tyś . Ale coś trzeba robić , nie chciała bym zaliczyć szeregu osób na zasiłku .Na początku na pewno jest ok można się wyspać iść na basen,ale co potem... Podaję nr tel do osoby która w imieniu Eflinga udziela wszelkich informacji w różnych sprawach .... ja osobiście z niej skorzystałam 777-91-55 /w języku polskim/ Pozdrawiam tych pracujących , jak również tych na zasiłku.[/quote]


Proszono mnie o dane Pracy / PRACA BYŁA SEZONOWA OBECNIE NIEAKTUALNE JAK MŁODZIEŻ PÓJDZIE DO SZKOŁY MOŻE KTOŚ BEDZIE POTRZEBNY NAPEWNO SIĘ ODEZWĘ/ POZDRAWIAM
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
katta

Doczy: 17 Lip 2011
Posty: 9
Skd: Selfoss
PostWysany: 29 Lis 2011, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie o desemberuppbót i dodatek, który mają wypłacać w grudniu czyli 15.000 kr - czy na macierzyńskim wypłacają? kto to wypłaca?

Dostałam rozliczenie z fædingarorlofs i tam nie ma Sad Może pracodawca?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
helicopter3
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
Doczy: 25 Wrz 2008
Posty: 117
PostWysany: 30 Lis 2011, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinno być nieco ponad 60 tyś brutto razem z dodtakiem 15 tyś
_________________
niki
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
MARCINIS1

Doczy: 26 Cze 2009
Posty: 153
Skd: husavik
PostWysany: 30 Lis 2011, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

katta napisa:
Mam pytanie o desemberuppbót i dodatek, który mają wypłacać w grudniu czyli 15.000 kr - czy na macierzyńskim wypłacają? kto to wypłaca?

Dostałam rozliczenie z fædingarorlofs i tam nie ma Sad Może pracodawca?
wyplaca to pracodawca i ma czas do 15 grudnia
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Numer GG
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Gwna -> Jak wygląda praca na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach



SIGN PETITION FOR TRAVELLING WITH PETS ON ICELAND!
Kuchnia Azjatycka: chiska, tajska, indyjska, japoska, wietnamska itd.
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron