reklama

Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna

ICELAND.PL :: Islandia - strona główna portalu

ZANIM COŚ NAPISZESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN  
JEŚLI KTOŚ CIĘ OBRAŻA LUB ŁAMIE REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ SPROWOKOWAĆ, NAPISZ DO ADMINA!

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   ZalogujZaloguj 

Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   

wynagrodzenie i dodatek 50 tys
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Jak wygląda praca na Islandii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jad052

PostWysłany: 13 Cze 2011, 17:50    Temat postu: informacje w sprawie podwyżek płac Odpowiedz z cytatem

Wiele osób tak bardzo chce pracować,ale jak napisałam w imieniu pracodawcy ogłoszenie o pracy na ponad 600 wejść na forum odezwało się 2.... parę osób / tylko jedna osoba wyraziła chęć podjęcia pracy/.Wszyscy narzekamy na niskie stawki ale wiadomo w sezonie można zarobić 250 tyś,poza sezonem 180 tyś . Ale coś trzeba robić , nie chciała bym zaliczyć szeregu osób na zasiłku .Na początku na pewno jest ok można się wyspać iść na basen,ale co potem... Podaję nr tel do osoby która w imieniu Eflinga udziela wszelkich informacji w różnych sprawach .... ja osobiście z niej skorzystałam 777-91-55 /w języku polskim/ Pozdrawiam tych pracujących , jak również tych na zasiłku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
darek 13
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
PostWysłany: 13 Cze 2011, 22:43    Temat postu: Re: informacje w sprawie podwyżek płac Odpowiedz z cytatem

jad052 napisał:
.... napisałam w imieniu pracodawcy ogłoszenie o pracy...

Czy mogłabyś podać link do ogłoszenia o którym piszesz, lub powtórz w tym wątku. Znam wiele osób które będą ci wdzięczne za samą szansę na znalezienie pracy.
jad052

PostWysłany: 15 Cze 2011, 0:22    Temat postu: Re: informacje w sprawie podwyżek płac Odpowiedz z cytatem

[quote="jad052"]Wiele osób tak bardzo chce pracować,ale jak napisałam w imieniu pracodawcy ogłoszenie o pracy na ponad 600 wejść na forum odezwało się 2.... parę osób / tylko jedna osoba wyraziła chęć podjęcia pracy/.Wszyscy narzekamy na niskie stawki ale wiadomo w sezonie można zarobić 250 tyś,poza sezonem 180 tyś . Ale coś trzeba robić , nie chciała bym zaliczyć szeregu osób na zasiłku .Na początku na pewno jest ok można się wyspać iść na basen,ale co potem... Podaję nr tel do osoby która w imieniu Eflinga udziela wszelkich informacji w różnych sprawach .... ja osobiście z niej skorzystałam 777-91-55 /w języku polskim/ Pozdrawiam tych pracujących , jak również tych na zasiłku.[/quote]

Proszono mnie o dane Pracy / PRACA BYŁA SEZONOWA OBECNIE NIEAKTUALNE JAK MŁODZIEŻ PÓJDZIE DO SZKOŁY MOŻE KTOŚ BEDZIE POTRZEBNY NAPEWNO SIĘ ODEZWĘ/ POZDRAWIAM
Powrót do góry
katta

PostWysłany: 29 Lis 2011, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie o desemberuppbót i dodatek, który mają wypłacać w grudniu czyli 15.000 kr - czy na macierzyńskim wypłacają? kto to wypłaca?

Dostałam rozliczenie z fædingarorlofs i tam nie ma Sad Może pracodawca?
Powrót do góry
helicopter3
ILOŚĆ OSTRZEŻEŃ: 1 (dublowanie ogłoszeń)
PostWysłany: 30 Lis 2011, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinno być nieco ponad 60 tyś brutto razem z dodtakiem 15 tyś
MARCINIS1

PostWysłany: 30 Lis 2011, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

katta napisał:
Mam pytanie o desemberuppbót i dodatek, który mają wypłacać w grudniu czyli 15.000 kr - czy na macierzyńskim wypłacają? kto to wypłaca?

Dostałam rozliczenie z fædingarorlofs i tam nie ma Sad Może pracodawca?
wyplaca to pracodawca i ma czas do 15 grudnia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Islandia :: Forum ICELAND.PL Strona Główna -> Jak wygląda praca na Islandii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: